Návrh Auto tydne

Vyberte každý týden z 5 aut to nejlepší

Moderátor: Eiffel

Pernick
Příspěvky: 1268
Registrován: 17 črc 2007 21:39
Bydliště: Brno

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od Pernick »

Kentoya:Tak když to hodnotíš takhle, většina z nás v těch autech v životě neseděla, nevíme jak jednou, z obrázku jen vidíme jak vypadají a jak se nám jeví, prostě jakej z nich máme dojem

Taky můžu napsat že ve fá mám +20 koní,4x kotouče ne? Dáš mi hlas?jo a v motoru mám šroubky natřený bílou barvou aby to nerezlo, na druhou stranu není to zlato, další důvod proč mi dát hlas, asi tu soutěž taky zkusím 8)
Naposledy upravil(a) Pernick dne 03 led 2009 14:06, celkem upraveno 1 x.
Renault Megane Break 1.9DTi 100koní v naftě, jsem spokojený =)

Uživatelský avatar
killman
Příspěvky: 205
Registrován: 30 dub 2006 21:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od killman »

:lol: :lol:
kopriw si hroznej boxer v tom tvym věku... :lol: :lol:
:D

Uživatelský avatar
Ozzy_Vita
Moderátor
Příspěvky: 2357
Registrován: 01 dub 2006 00:24
Bydliště: Los Bukeros
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od Ozzy_Vita »

To Kentoya: Pěkně jsi to napsal 8)
Škoda 105 -> Opel Manta B -> Opel Vita B Sport -> Honda Accord 2.0 16V Vtec

Uživatelský avatar
OndraS13
Příspěvky: 344
Registrován: 21 lis 2008 00:35
Bydliště: okres Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od OndraS13 »

DOEMIXXX píše:
kopriw píše:to doemixxx
znas me,ze vis z ceho sem a nejsem stastnej?
rekl sem snad nekdy neco proti tobe,bavil sem se nejak s tebou?ze se do navazis....?
vyhrozuju snad nekomu po internetu,ze sem podle tebe boxer?
a v neposledni rade co ma s timhle vsim spolecnej obrazek v mem awataru?jen tak mimochodem je to hlavni postava z filmu,ktery je miren proti fasismu........
vim z ceho je to obrazek a jestli si ten film videl, tak i vis o part. 2. Kazdopadne te neznam, navazim se pouze a jenom do tebe v tom, ze mi prijde foromyslne psat si o zviseni pozornosti na TF pres svuj klub....to je to samy jako by Maca psal na BMWklub vi e30klub nebo Ajfel na Probe klub atd.... Proc tedy vy musite byt vyjimky?
jen jestli do toho můžu vstoupit , o hlasování na foru jsem psal já , nevěděl jsem kdo je registrovanej , ale věděl jsem že kopriw a pár dalších je . Myslíš že třeba nikdo neví o tom že se hlasuje ? Že to všichni držej v tajnosti - pak si zaheslujte forum aby sem nikdo nelez !
Pernick píše:Tak když to hodnotíš takhle, většina z nás v těch autech v životě neseděla, nevíme jak jednou, z obrázku jen vidíme jak vypadají a jak se nám jeví, prostě jakej z nich máme dojem

Taky můžu napsat že ve fá mám +20 koní,4x kotouče ne? Dáš mi hlas?jo a v motoru mám šroubky natřený bílou barvou aby to nerezlo, na druhou stranu není to zlato, další důvod proč mi dát hlas, asi tu soutěž taky zkusím 8)
Já třeba seděl taky jen v pár autech ale jde o to že nepíšu kde co je jak na hovno , že to odchází apod... začlo to tim když se sem napsalo že CA18DET neni špatnej motor a hned to tu bylo - audi je lepší koncern je lepší apod.... třeba kentoya kterej těma motorama žije tak se nedivim že ho to namíchlo ! Nikdo nepíše že nemá rád naleštěný věci , pozlacený šrouby , jen jde o to že aspoň já jsem si myslel že tuning je o tom mít auto celý , nejen zlatý šrouby apod...
240SX S13 "91 & Fazer FZS600 "01

Uživatelský avatar
V12
Moderátor
Příspěvky: 5677
Registrován: 08 říj 2004 14:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od V12 »

OndraS13 muzu jen dotaz?? kolik ti prosim te je?
R6 twin turbo + V10 + V12

Uživatelský avatar
FOG
Příspěvky: 1852
Registrován: 30 říj 2004 13:14
Bydliště: Kopeček Příspěvky: 13654

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od FOG »

@Kentoya: krásně jsi nám popsal svůj SUBJEKTIVNÍ názor, radši by jsi si posral nohy než aby jsi dal hlas polu, to je vlastně pod úroveň "soutěž" když tam podle objektivního hlasování vyhrával volkswagen co? Jak jsem psal, ode mne jsi hlas taky dostal... Ale názory mě svým způsobem mrzí.

@Kopřiw kecy o tom jestli bych měl na tebe ramena i v reálu vlastně vůbec nevyzněli jakože jsi king největší a že by jsi mi zaručeně rozbil xicht co? ne-e vůbec...
štyrykrátštyry tédéí

Uživatelský avatar
killman
Příspěvky: 205
Registrován: 30 dub 2006 21:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od killman »

nějak tě to žere mlho,na to že tam nemáš auto... :savle:
:D

Uživatelský avatar
Ozzy_Vita
Moderátor
Příspěvky: 2357
Registrován: 01 dub 2006 00:24
Bydliště: Los Bukeros
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od Ozzy_Vita »

killman píše:nějak tě to žere mlho,na to že tam nemáš auto... :savle:
Ty ho tam máš?
Škoda 105 -> Opel Manta B -> Opel Vita B Sport -> Honda Accord 2.0 16V Vtec

Uživatelský avatar
killman
Příspěvky: 205
Registrován: 30 dub 2006 21:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od killman »

no jasný,tři :lol:
:D

Uživatelský avatar
Ozzy_Vita
Moderátor
Příspěvky: 2357
Registrován: 01 dub 2006 00:24
Bydliště: Los Bukeros
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od Ozzy_Vita »

killman píše:no jasný,tři :lol:
No ty jsi se tomu otci podařil chlapče :D
Škoda 105 -> Opel Manta B -> Opel Vita B Sport -> Honda Accord 2.0 16V Vtec

Uživatelský avatar
OndraS13
Příspěvky: 344
Registrován: 21 lis 2008 00:35
Bydliště: okres Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od OndraS13 »

V12 píše:OndraS13 muzu jen dotaz?? kolik ti prosim te je?
21 a tobě když jsme u toho seznamování ? Eiffel už mě napsal že jsem jak pěti letej puberťák - taky máš něco takovýho ?
240SX S13 "91 & Fazer FZS600 "01

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od Tom_ »

:smich2: :smich2: tomu rikam diskuze,jeste tady nabehnou 12tileti drifteri z DF a jdu pod stul :smich2: :smich2: :smich2: :smich2: :smich: :smich:
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
kopriw
Příspěvky: 98
Registrován: 23 kvě 2008 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od kopriw »

FOG píše:@Kentoya: krásně jsi nám popsal svůj SUBJEKTIVNÍ názor, radši by jsi si posral nohy než aby jsi dal hlas polu, to je vlastně pod úroveň "soutěž" když tam podle objektivního hlasování vyhrával volkswagen co? Jak jsem psal, ode mne jsi hlas taky dostal... Ale názory mě svým způsobem mrzí.

@Kopřiw kecy o tom jestli bych měl na tebe ramena i v reálu vlastně vůbec nevyzněli jakože jsi king největší a že by jsi mi zaručeně rozbil xicht co? ne-e vůbec...
psal sem nekde ze te chci mlatit?ty si se do me zacal srat.....a tim ze sem se optal jestli by ses do me sral i osobne sem ze sebe udelal velkyho kinga jo :D :D ...........ale tak co.aspon je tu sranda :pifko: spek :lol:
nissan 200sx s13 www.mtteam.net

Uživatelský avatar
V12
Moderátor
Příspěvky: 5677
Registrován: 08 říj 2004 14:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od V12 »

OndraS13 píše:
V12 píše:OndraS13 muzu jen dotaz?? kolik ti prosim te je?
21 a tobě když jsme u toho seznamování ? Eiffel už mě napsal že jsem jak pěti letej puberťák - taky máš něco takovýho ?
27.... a pro me to lecos vysvetluje, diky
R6 twin turbo + V10 + V12

Uživatelský avatar
MEDwjet
Příspěvky: 757
Registrován: 13 srp 2005 22:28
Bydliště: Olomouc/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od MEDwjet »

čekal snad někdo že hlasovaní o auto roku na TF skončí jinak než takhle?
TDI

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od kubi »

Tak se mi zdá, že někteří to tady prostě nechcou pochopit. Protože aby byl někdo takhle zabedněný to snad ani nejde :-D To tu začíná vypadat jako na novinkách :lol: Tohle je prostě diskuze o auto roku TF a tudíž by si ho měli zvolit členové TF a členem TF není člověk kterej sem přijde regne se a pošle hlas. A pokud je někdo rozumný tak si narážky na tu či onu značku nebere, páč to by na světě neexistovala automobilka která by nedělala mrdky :D Tady se prostě reje a vždycky to tak bylo, tak jako všude jinde, kde nejde o monotématicky zaměřené fórum...

Ale názory některých jsou fakt zralé na pana doktora :lol:
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan

Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od Eiffel »

kentoya píše:zde máte můj názor proč z toho mám srandu já
....
takže od počátku se to mohlo zamknout a byl by klid a pokud se někomu nelíbím, klidně mě z hlasování vymažte, protože prohrát proti danymu je pro mě urážka mé práce a mých znalostí
ty jsi člověk, který sem chodí, který tady působí a hlasuješ dle svého vědomí a svědomí. Ale když se sem registruje banda tupounů jen za účelem hlasování, to je ubohý. POkud toto nedokážeš pochopit, nemá se o tom s tebou cenu bavit. Kdyby to auto vyhrálo fér, tak by nikdo problém neměl.
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od kentoya »

já tu hádku beru v klidu a mám z toho opravdu celkem srandu, je to v podstatě vidět v tom co jsem napsal, a je pravda že je to hodně subjektivní z mé strany, spíš si myslím že to hlasování mělo být rozdělený na tři části

komplexní úpravy
tuning
styling

a kdybych měl ve stylingu porazit danyho, tak se budu stydět a zase obráceně, prostě se v tom topicu rovnají jabka s hruškama, to je celé, a proto flame, a proto se směju
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od Eiffel »

tohle není o kategoriích, ještě tady, ty blázne, chybí hondaři s dotazem jaktože tam není sekce s 1.6 VTec, nebo jak se to píše. Mělo to být o autech na TF a hlasování mělo být jen uživatelů TF.

Kdybychom chtěli i z nějakých jiných serverů, tak jsme tomu udělali reklamu, bannery a rozeslali to všude možně.

Dokážeš to pobrat? To není soutěž o největší tuning, největší styling, největší mrdku s turbem a bez turba. Tahle soutěž byla chyba, pořád ještě jsou me náma navyspělí jedinci, kteří mohou mít klidně i dvojnásobný věk než já... Na věku nezáleží...
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od kubi »

Hlavně podle mě ta soutěž nebylo o to, zvolit "tuningové" "stylingové" nebo já nevím jaké auto. Tady šlo o to zvolit auto které nám tady sedí nejvíc. Jestli mi budete oponovat tím, že tam je XY stylingových aut a jedno dvě čistě tuningové, vaše chyba, plno z vás tu má nabroušené auta s jánevimkolikasetkoňovými motory ale jakmile je to jen auto týdne nikdo se nepřihlásí a pak když se volí "o mnoho prestižnější" auto roku TF tak je oheň na střeše :D
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan

Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od Eiffel »

v řešení je, že hlasovat budou moci pouze členi, registrovaní do 1.12.2008. Tudíž vám vaše nové účty budou k ničemu. Přeji hezký den
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

YANEK
Moderátor
Příspěvky: 4134
Registrován: 12 úno 2004 21:09
Bydliště: Mindžapůr
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od YANEK »

:lol: já se bavim oběktivní hlasování citace z fora 200sx
:tak ode mně taky dostal každý po hlasu,tak doufám,že jim to kluci natřete
a to neni jedinej :?:
:silly:Obrázek
www.astra-g.cz BAD TOYS FOR FAT BOYS
www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
www.autovit.cz Servis vozidel opel

Uživatelský avatar
lefi
Příspěvky: 1784
Registrován: 16 črc 2006 21:40
Bydliště: PRAHA 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od lefi »

OndraS13 píše:jsem zvědavej za jak dlouho se zamkne tenhle topic !
Mrzí mě teda že jsou tu nadávky na ostatní auta - a na členy - odsud , z 200sx nebo drift fora !
Nám nadáváte že chcete ferový hlasování ale vaše urážky na auta ve kterejch většina nejela .... jen slyšela že nějakej tonda co si auto za 20 koupil a když ho nastartoval a dal tomu plnej tak že mu za měsíc odešlo turbo a klika tak že to radši hodil ze skály , tak jste si řekli že to bude dobrej šmejd !
no hlavně že ty kupuješ samé vůně,ty tondo :lol: :lol:
Co jsem koukal tak si děláš takové soukromé vrakoviště místo toho aby jsis koupil něco normálního!
Třeba fabia II

Hanuš
Příspěvky: 2412
Registrován: 14 črc 2006 00:09

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od Hanuš »

fraska ... jak se ma hlasovat o necem objektivne, tak vsichni kopiruji strategii ceskych politku spek.. kdo maze ten jede :potlesk: :D

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od milosh »

Kdo ze zavodniku ma zajem o smazani auta z hlasovani neni problem, kdyz se stydite za vyhru, par lidi z TF soutez zajima. Tema odemknu ale kdo bude porad dokola vyvolavat flame dostane ban a hotovo !!!!

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Návrh Auto tydne

Příspěvek od milosh »

zamykam, pokracujte zde at nemame 10 temat o jednom foru zavodniku :lol: :spac:

http://www.tuningforum.cz/viewtopic.php?f=94&t=81295" onclick="window.open(this.href);return false;

Zamčeno

Zpět na „Auto týdne“