Poptávka lakování na bmw e30 coupe

Pokud chceš upravit svoje auto ale nevíš komu práci svěřit toto je sekce pro tebe. Popiš co přesně požaduješ a určitě se správná osoba ozve.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hurdy
Příspěvky: 95
Registrován: 16 čer 2005 18:35

Poptávka lakování na bmw e30 coupe

Příspěvek od Hurdy »

Sháním někoho kdo by mi udělal celolak na bmw e30 coupe červené je po vyvaření za rozumnou cenu zatím se zdejší lakýrníci pohybují kolem 20tis . Bruntál a okolí do 60km.Nabídky na Hurdy@seznam.cz
BMW e53 X5 4.6is sport paket,BMW e30 320i coupe renovace

jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: Poptávka lakování na bmw e30 coupe

Příspěvek od jajiN »

Zkoušel jsi se ptat v Cakove? Lakuje tam auto pro skodovku a VW. Me nalakoval cele auto i s kolama + zavereni kufru a dalsi kravinky zadelaval kitem a konecna cena byla kolem 16-17tis 8)

Uživatelský avatar
Hurdy
Příspěvky: 95
Registrován: 16 čer 2005 18:35

Re: Poptávka lakování na bmw e30 coupe

Příspěvek od Hurdy »

kde v čakové,jak se jmenuje případně kontakt?
BMW e53 X5 4.6is sport paket,BMW e30 320i coupe renovace

jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: Poptávka lakování na bmw e30 coupe

Příspěvek od jajiN »

Ideální je se tam stavit osobně a domluvit se s ním 8)

http://www.firmy.cz/detail/237903-rober ... akova.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
máca
Příspěvky: 2415
Registrován: 18 úno 2006 01:20
Bydliště: mostecko

Re: Poptávka lakování na bmw e30 coupe

Příspěvek od máca »

tak 20 za celolak je hodne slusna cena, jinak lakovani je tezky, kazdej lakyra obcas ma "blbej den" a proste nekteryauta jsou top a pak jedno z 20 je nahovno, pak spis zalezi jak se k tomu postavi lakos, i nak lakoven jsme ve skodovce na teplicku a okoli vystridali hodne a furt najdes nejaky nedostatky, samozrejme cena se odviji od toho jestli lakovat venek a vnitrky, zadveri, jestli to je odstrojeny, s oknama bez oken, jak moc dobre vyvaeny, aby tam napnulo 5 kg kitu spek
cabrio bukvice

Uživatelský avatar
crazyape
Příspěvky: 1610
Registrován: 25 říj 2005 20:55
Bydliště: doma

Re: Poptávka lakování na bmw e30 coupe

Příspěvek od crazyape »

Hlavne si nech nejdriv ukazat jeho praci a sezen si reference, moje posledni auto ktery bylo po laku jsem radeji prodal protoze ty zverstva co to delalo po pul roce jsem jeste nevidel, sralo me kazdy den kolem toho chodit tak slo :) A to pan lakyrnik dostal komplet odstrojene, napul vykitovane auto...strikal jen zvenku + narazniky,prahy,zrcatka atd stejnou barvou. Barvu,plnil a zaklad jsem mel svuj a chtel po me za praci 14tis.

jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: Poptávka lakování na bmw e30 coupe

Příspěvek od jajiN »

No ja byl s moji praci spokojenej :) sice se to asi o mesic protahlo, ale co uz no. A z tech aut co jsem tam videl co lakuje (MB, Bentley, nove bawa, atd) tak si nemyslim, ze bude spatnej 8)

Uživatelský avatar
Hurdy
Příspěvky: 95
Registrován: 16 čer 2005 18:35

Re: Poptávka lakování na bmw e30 coupe

Příspěvek od Hurdy »

jajiN píše:No ja byl s moji praci spokojenej :) sice se to asi o mesic protahlo, ale co uz no. A z tech aut co jsem tam videl co lakuje (MB, Bentley, nove bawa, atd) tak si nemyslim, ze bude spatnej 8)
Bohužel jsem stále bez laku a volal jsem i do te čakové ařekl si o 25tis bez dph.Což je pro mě moc.
BMW e53 X5 4.6is sport paket,BMW e30 320i coupe renovace

Odpovědět

Zpět na „E-POPTÁVKY“