Info o majitelích Škody Spartak

Vše co se týká aut a motocyklů dříve vyrobených

Moderátor: habitat3

TOBiAS02
Příspěvky: 16
Registrován: 08 kvě 2009 18:17

Re: Info o majitelích Škody Spartak

Příspěvek od TOBiAS02 »

Písek - domov, Králova lhota - chalupa / sklad :D je to cca 30 km severně od Písku, takže 70 od prahy.. :)

Uživatelský avatar
WRCteam
Příspěvky: 664
Registrován: 21 črc 2005 16:10
Bydliště: turnau
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o majitelích Škody Spartak

Příspěvek od WRCteam »

a kurna to mam krasnych 200 km... :roll:
wrceho mazlicek a dvojcatko a http://www.tuningxcars.com/

TOBiAS02
Příspěvky: 16
Registrován: 08 kvě 2009 18:17

Re: Info o majitelích Škody Spartak

Příspěvek od TOBiAS02 »

jen se projeď :D to dáš :) věř mi, že tu najdeš poklad :D

m1tv
Příspěvky: 426
Registrován: 07 led 2007 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o majitelích Škody Spartak

Příspěvek od m1tv »

odkud seš přesně ? nahod mi kdyžtak do SZ kontakt a adresu předam to kamošovy ten by mohl mit zajem a vzal by to možna vše :wink:
muj ukol? sp(r)asit svět:)opravy a upravy vozu 739208725

Uživatelský avatar
WRCteam
Příspěvky: 664
Registrován: 21 črc 2005 16:10
Bydliště: turnau
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o majitelích Škody Spartak

Příspěvek od WRCteam »

prosimte myslis ze by si byl hoidnej a poslal foto nejakejc dilu? mel bych zajme o blnkry a o kliku a napisy skoda.. predni mlhoivky sou zluty? a nahodoiu by si tam nemel nejaky drobnosti na octavku? chromy atd atd de mi o prvni typ...
wrceho mazlicek a dvojcatko a http://www.tuningxcars.com/

TOBiAS02
Příspěvky: 16
Registrován: 08 kvě 2009 18:17

Re: Info o majitelích Škody Spartak

Příspěvek od TOBiAS02 »

no, fotky, to se lehce řekne :D
já nebydlim na chalupě a jezdímt am jen na víkendy.. a děda neumí z foťáku stahnotu obrázky.. navíc ej to foťák, no, co si budem povídat, zaostřit s nim nedovedu :D
mlhovky jsou žlutý, blinkdy jsout am, ale myslím jen ty "skla" celé blinkry asi ne.. chromy na octavii? nevím, mé mínění je že spartak = felicia a octavia :D ale kromě těch nápisů a krytů světel tam chrom neni, pokud myslíš jako nárazníky nebo lemy blatníků atd.. pokusím se dodat nějaké fotky, ale víc by mě ptoěšilo, kdyby jsi přijel a trochu se v tom "prohrábl" :)

Uživatelský avatar
WRCteam
Příspěvky: 664
Registrován: 21 črc 2005 16:10
Bydliště: turnau
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o majitelích Škody Spartak

Příspěvek od WRCteam »

to verim rad bych prijel ale jediny pojizdny mam tedka 105 ku a na to psychycky nemam......nevadi nespecha hlavne kdyz bude... spek
wrceho mazlicek a dvojcatko a http://www.tuningxcars.com/

TOBiAS02
Příspěvky: 16
Registrován: 08 kvě 2009 18:17

Re: Info o majitelích Škody Spartak

Příspěvek od TOBiAS02 »

no ono já docela spěchám :D stahal jsem to všechno po žebříku z půdy abych to pročistil a probral a momentálně je to ve chlívě a to určitě při současné vlhkosti není vyhovující, tak bych nerada, aby se do toho něco pustilo :( bohužel krabice jsou ve stavu, že se divím, že ne rezopadly už když jsem to sundaval, ale nejsem schopný to tam dostat zpátky.. a je škoda, aby to nikdo nevyužil.. momentálně potřebuju novou základovku a procesor, protože odchází.. pokud by to hodilo aspoň na tyto dvě komponenty, ybl bych šťastný :) :lol:

Odpovědět

Zpět na „Veteráni“