tuning scéna Mělník

A máte ho tady
Odpovědět
Uživatelský avatar
mildatuning
Příspěvky: 259
Registrován: 07 říj 2007 16:00
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mildatuning »

fiat12PMR píše:chlapy sorry ale cely den jsem delal na aute a nejak jsem se nedostal na net :-( jinak kdyz neco vymyslite tak vecer urco cas mit budu... ale bohuzel neprijedu svym autem:-( nebo se muzete prijet podivat ke me do Strizovic kdykoli behem dne :-) mam tu ted rozdelana 2 auta a nevim kde mi hlava stoji protoze se asi pojede i pro dalsi :?
Jsi ze strizovic..? Tech co jsou za kosatkama?

fiat12PMR
Příspěvky: 341
Registrován: 29 úno 2008 07:45
Bydliště: okr. Ústí nad Orlicí

Příspěvek od fiat12PMR »

mildatuning píše:
fiat12PMR píše:chlapy sorry ale cely den jsem delal na aute a nejak jsem se nedostal na net :-( jinak kdyz neco vymyslite tak vecer urco cas mit budu... ale bohuzel neprijedu svym autem:-( nebo se muzete prijet podivat ke me do Strizovic kdykoli behem dne :-) mam tu ted rozdelana 2 auta a nevim kde mi hlava stoji protoze se asi pojede i pro dalsi :?
Jsi ze strizovic..? Tech co jsou za kosatkama?
jojo presne tech
porsche 944

Uživatelský avatar
mildatuning
Příspěvky: 259
Registrován: 07 říj 2007 16:00
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mildatuning »

fiat12PMR píše:
mildatuning píše:
fiat12PMR píše:chlapy sorry ale cely den jsem delal na aute a nejak jsem se nedostal na net :-( jinak kdyz neco vymyslite tak vecer urco cas mit budu... ale bohuzel neprijedu svym autem:-( nebo se muzete prijet podivat ke me do Strizovic kdykoli behem dne :-) mam tu ted rozdelana 2 auta a nevim kde mi hlava stoji protoze se asi pojede i pro dalsi :?
Jsi ze strizovic..? Tech co jsou za kosatkama?
jojo presne tech
Tak to jsme skoro sousedi

fiat12PMR
Příspěvky: 341
Registrován: 29 úno 2008 07:45
Bydliště: okr. Ústí nad Orlicí

Příspěvek od fiat12PMR »

mildatuning píše:
fiat12PMR píše:
mildatuning píše: Jsi ze strizovic..? Tech co jsou za kosatkama?
jojo presne tech
Tak to jsme skoro sousedi
a odkud jsi? co se stavit? :-)
porsche 944

Uživatelský avatar
mildatuning
Příspěvky: 259
Registrován: 07 říj 2007 16:00
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mildatuning »

Mno pres tyden byvam na Mělniku.. A vikend nekdy ve strizovicich pac nasi tam maj chalupu.. takze jezdim tam za nima..

hondzik323f
Příspěvky: 339
Registrován: 14 bře 2007 15:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hondzik323f »

Hele udci co se slízt zejtra večer na mušli na normální kávičku???
323f GT 1,8 16V DOHC Rulezz 94Kw/128HP FWD
Obrázek

Uživatelský avatar
mildatuning
Příspěvky: 259
Registrován: 07 říj 2007 16:00
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mildatuning »

ja urcite ne.. jezdim docela pozde ze skoly a uz nejak moc veci nestiham.. Jinak dost lidi je urcite v praci ci ve skole.. Jinak velky sraz je uz naplanovan pokud se nepletu.. a my se muzem slezt treba o vikendu

fiat12PMR
Příspěvky: 341
Registrován: 29 úno 2008 07:45
Bydliště: okr. Ústí nad Orlicí

Příspěvek od fiat12PMR »

hondzik323f píše:Hele udci co se slízt zejtra večer na mušli na normální kávičku???

kafe nepiju :lol: jestli chces tak se stav ve strizovicich... ja delam na aute...
porsche 944

Uživatelský avatar
kenys
Příspěvky: 569
Registrován: 13 říj 2007 20:11
Bydliště: Mělník

Příspěvek od kenys »

a na čem vlastně děláš?

fiat12PMR
Příspěvky: 341
Registrován: 29 úno 2008 07:45
Bydliště: okr. Ústí nad Orlicí

Příspěvek od fiat12PMR »

kenys píše:a na čem vlastně děláš?
BMW E36 coupe puvodne 1.8 is a ted swap na 2.5 a k tomu turbo :-)
porsche 944

Uživatelský avatar
kenys
Příspěvky: 569
Registrován: 13 říj 2007 20:11
Bydliště: Mělník

Příspěvek od kenys »

hmm, pěkný, E36 coupe jsem měl taky v hledáčku, se šesti v řadě, ale nejsou na to peníze, tak kuli svezení jsem šel do toho esca, 150 kobyl v cabriu. Další zvyšování výkonu se asi už moc řešit nebude, už teď to má problém přenést na silnici ten výkon, ale uvidí se.

fiat12PMR
Příspěvky: 341
Registrován: 29 úno 2008 07:45
Bydliště: okr. Ústí nad Orlicí

Příspěvek od fiat12PMR »

kenys píše:hmm, pěkný, E36 coupe jsem měl taky v hledáčku, se šesti v řadě, ale nejsou na to peníze, tak kuli svezení jsem šel do toho esca, 150 kobyl v cabriu. Další zvyšování výkonu se asi už moc řešit nebude, už teď to má problém přenést na silnici ten výkon, ale uvidí se.
teoreticka hranice vykonu na prednich kolech je 300hp .... pak uz nepomaha ani spera...
porsche 944

Uživatelský avatar
kenys
Příspěvky: 569
Registrován: 13 říj 2007 20:11
Bydliště: Mělník

Příspěvek od kenys »

Taky už mam nabýdku na komplet sadu na oturbení mího motoru + krátkou převodovku se špérou, ale nemam momentálně přebytečných 30tis. Ale časem možná, zatim jsem z toho motoru unešen, to výš přesedlal jsem z 90koňový 1,6.

fiat12PMR
Příspěvky: 341
Registrován: 29 úno 2008 07:45
Bydliště: okr. Ústí nad Orlicí

Příspěvek od fiat12PMR »

kenys píše:Taky už mam nabýdku na komplet sadu na oturbení mího motoru + krátkou převodovku se špérou, ale nemam momentálně přebytečných 30tis. Ale časem možná, zatim jsem z toho motoru unešen, to výš přesedlal jsem z 90koňový 1,6.
30tis za prestavbu na turbo???? sorry ale to je kravina... 30tis je tak tak cena lepsiho turba... a nebo ECU.... muj motor kostuje cca 200tis..
porsche 944

Uživatelský avatar
kenys
Příspěvky: 569
Registrován: 13 říj 2007 20:11
Bydliště: Mělník

Příspěvek od kenys »

Samozřejmně všechno jetý, a v né zrovna 100% stavu, takže 30 by byla jen pořizovací cena za pár dílů + dalších x tis na opravy atd.., a blbě jsem to tam napsal, 30 tis turbo, dekompresní podložka atd.., a dalších 15 za tu převodovku se špérou. Takže cca 45 za díly. A bylo by to jenom o tom přidání turba, bez kovanejch ojnic a dalších věcí aby to motor vydržel, ten motor by pak odjel pár sprintů a bylo by po něm.

fiat12PMR
Příspěvky: 341
Registrován: 29 úno 2008 07:45
Bydliště: okr. Ústí nad Orlicí

Příspěvek od fiat12PMR »

kenys píše:Samozřejmně všechno jetý, a v né zrovna 100% stavu, takže 30 by byla jen pořizovací cena za pár dílů + dalších x tis na opravy atd.., a blbě jsem to tam napsal, 30 tis turbo, dekompresní podložka atd.., a dalších 15 za tu převodovku se špérou. Takže cca 45 za díly. A bylo by to jenom o tom přidání turba, bez kovanejch ojnic a dalších věcí aby to motor vydržel, ten motor by pak odjel pár sprintů a bylo by po něm.
to chapu ale i tak... ja treba potrebuji jinou ECU... takze budu pouzivat motec M600 dale potrebuju jinou vahu vzduchu (kvuli restrikcim v sani) potom sirokopasmou lambdu pro mereni AFR a duslednemu naladeni motoru atd... celkove elektronika a merici pristroje za 70k
porsche 944

Uživatelský avatar
mildatuning
Příspěvky: 259
Registrován: 07 říj 2007 16:00
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mildatuning »

chtel jsem se zastavit ale kvuli problemu a casove tisni jsem nestihal.. tak snad pristi vikend

Uživatelský avatar
kenys
Příspěvky: 569
Registrován: 13 říj 2007 20:11
Bydliště: Mělník

Příspěvek od kenys »

Tak jsem si udělal radost a koupil jsem si něco na autí, peníze sice byli připravený na Recara ale zase tuhostně štelovatelný Koni za tu cenu.
Obrázek

Pustil
Příspěvky: 1186
Registrován: 14 čer 2006 15:59
Bydliště: Mělník/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tuning scéna Mělník

Příspěvek od Pustil »

Taky bych to udělal. Nejsou odsud z TF?
in loving memory of http://moje.auto.cz/Pustil/oplis.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mazda 323 BG GT - weekend car
Mazda RX-7 FC - new project

Uživatelský avatar
kenys
Příspěvky: 569
Registrován: 13 říj 2007 20:11
Bydliště: Mělník

Příspěvek od kenys »

Nevim jestli je prodával i tady, chodí sem ale já je kupoval z Fordfans. Zejtra se budou vyztužovat ramena a v pondělí až přijdou silenbloky tak se tam budou dávat a pak jsem zvědavej na jízdní vlastnosti.

Odpovědět

Zpět na „Mělník“