Vymezovací kroužky

Pneumatiky, elektrony, plecháče, podložky, šrouby, štefty, změna rozteče...

Moderátoři: Rudi, m.artty

Odpovědět
Max1
Příspěvky: 5
Registrován: 18 zář 2015 13:26

Vymezovací kroužky

Příspěvek od Max1 »

Zdravíčko přátelé,

mám problém. Koupil jsem si kola na Volkswagen polo, ale četl jsem něco o nějakých vymezovacích kroužcích či co, že by se na nějaké kola měla dávat, tak chci vědět co je na tom pravdy? A kdyžtak jak velké, jak se nasazují nebo prostě jak postupovat a kde se dají sehnat..chci si to udělat sám, ne přes servis nejlépe.

Díky

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymezovací kroužky

Příspěvek od m.artty »

Středové kroužky se dávají jen za předpokladu, že mají kola větší středovou díru než potřebuješ. VW má střed 57,1mm.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Max1
Příspěvky: 5
Registrován: 18 zář 2015 13:26

Re: Vymezovací kroužky

Příspěvek od Max1 »

Takže ty vymezovací kroužky na kola já osobně na volkswagen nepotřebuji jo? To by bylo super, o starost méně :)

Max1
Příspěvky: 5
Registrován: 18 zář 2015 13:26

Re: Vymezovací kroužky

Příspěvek od Max1 »

Ne aha, už to chápu..budu muset teda změřit ty kola co jsem koupil a pak uvidím jestli budou zapotřebí ty vymezovací kroužky nebo ne. Snad neee :)

Díky kámo

Uživatelský avatar
Dacan
Moderátor
Příspěvky: 1528
Registrován: 08 kvě 2010 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymezovací kroužky

Příspěvek od Dacan »

záleží jakou máš středovku na těch kolech, jestli jsou to nějaké originaly škoda,vw,seat tak středovka bude stejná. Pokud jsou to aftermarket popř. z jiných značek je velká pravděpodobnost že budou potřeba.

Max1
Příspěvky: 5
Registrován: 18 zář 2015 13:26

Re: Vymezovací kroužky

Příspěvek od Max1 »

Nooo...tak teď se bojím nejhoršího. Už si o těch vymezovacích kroužcích čtu raději na internetu a kašlu na to, pak si zajedu do servisu ať mi to očekují a řeknou. Kolik myslíš že to tak bude stát ten servis?

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymezovací kroužky

Příspěvek od m.artty »

Na to není třeba servis. Bez kroužku se to taky dá, jen se musí kola správně utáhnout... Každopádně to není drahá záležitost.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Max1
Příspěvky: 5
Registrován: 18 zář 2015 13:26

Re: Vymezovací kroužky

Příspěvek od Max1 »

Bez vymezovacích kroužků je to prej průser, to by řekli v servise...ale vyměnil jsem si je sám :-)

Odpovědět

Zpět na „Disky + Pneumatiky“