Hyundai Coupe

Na čem pracují členové TF

Moderátoři: Fáboš, Kane13, Tom_, tholis

Odpovědět
Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od Goldies »

AlesiBoss píše:Alesi se drzi jen trochu vyladene atmosfery :D 200 koni na bezne silnici staci, zase se nepotrebuju zabit :D ale na drahu do budoucna s jinym autem se muzou dit veci, uvidime :)
Já myslel ještě jinou fotku :) Ale už jsme si to objasnili :-)
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Liborem jsem se nechal přesvědčit k tomu, abych se vysral na celé Evo, AWD atd a nasměroval mě k 1uz-fe od Toyoty, laděný Yamahou, je to 4,0 V8 32V s výkonem 260-290hp(350-400Nm) podle verze. A protože objem ničím nenahradíš, tak jsem tomu hodně rychle přišel na chuť :-)
Hnané pak budou jen zadní kola 8)
Naposledy upravil(a) LiberaleMiguel2 dne 05 lis 2015 21:49, celkem upraveno 1 x.
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od Taboo »

tholis píše:Svatosvate tu slibujj ze pokud to do dvou let zprovoznis tak se ti na nejakem u Prahy blizkem sraze poklonim a to na kolenou...
Neni to nemozne, ale prestavba tohoto typu se dela uplne jinak, nez jak se tady o tom pise. Ono tam je v tomto pripade nekolik velice zavaznych a nesnadno vyresitelnych problemu, na ktere az Idaho prijde, tak (pokud ma zdravy rozum) od toho da ruce velice rychle (a rad :lol: ) pryc... :wink:
IQ stylingem nenahradis.

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od Bohuš »

Idaho to sice dělal ale na autě které už od výroby byla zadokolka ne? Řekl bych že s autem které je od výroby předokolka bude o hodně víc problémů, ta kastle na to prostě není stavěná už tak je to auto pseodosporťák vycházející tiším z nějakého sedanu. Každopádně ti přeju hodně štěstí a budu sledovat jestli se vám to povede 8)

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od wesly.TDI »

Asi by bylo jednodušší to pak dát s těma komponentama ze zadního pohonu nějakému "rámovači", třeba do NC power, vyříznout komplet celou podlahu a udělat to celé znova z trubkového rámu, ten se vyrobí podle potřeb toho zadku :wink: , pak to se to zakryje karbonovou deskou a je to cajk, rejsing jak cyp 8) . Ale bude to ranec, ale funkčí a pecka 8)

Uživatelský avatar
Marab
Příspěvky: 423
Registrován: 07 srp 2013 09:20

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od Marab »

wesly.TDI píše:Asi by bylo jednodušší to pak dát s těma komponentama ze zadního pohonu nějakému "rámovači", třeba do NC power, vyříznout komplet celou podlahu a udělat to celé znova z trubkového rámu, ten se vyrobí podle potřeb toho zadku :wink: , pak to se to zakryje karbonovou deskou a je to cajk, rejsing jak cyp 8) . Ale bude to ranec, ale funkčí a pecka 8)
tak nějak by to asi mělo být, funkční, bezproblémový..nebo aspoň to tak mám v plánu s autem já.. 8) btw, hezká zadní nezávislá náprava je z e39, já už jí mám doma.. :wink:
sledujte fb MA-BO

bigmexicanwoman 325i + Lancia Delta II 2L turbo + eRko + dělník audi A4 B6 PD Built_not bought
povko

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

S tím vyrámováním zadku se počítá 8)
A Idaho to sice má v Celice, která už hnaný zadek má, ale stejně musel říznout díru na převodovku atd.
Vzadu by se to mělo vlézt, posune se nádrž kousek nahoru, aby se vešel kardan. Tunel je dost velký, tak ten upravovat nejspíš nebude třeba.
Udělá se uchycení motoru a tunel na převodovku. Ze spod je čtvercový rám, který se řízne do U a pak se vyříznutá část vytvaruje pod převodovku jak bude třeba....
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Libor12
Moderátor
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 čer 2008 15:14
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od Libor12 »

Vím ještě o jedné TA40 ale coupé do které přišla motor,převodovka i diff z donor auta. To samé co delal Idaho s tou svojí,on navíc dával manual R154 ze supry. Možna jste ji loni zahledli v Panenskem týnci,tu s automatem. Kaýdopadně i když obě auta byly původně zadokolky,přisly o větší čast podlahy i tunelu a do auta se vevařoval rám,upravovali kulisy převodovky na táhla a jine "vychytávky". Jo a pufko ta červená má oficialně zapsaný motor i celou stavbu. Mě by povolil svěrač kdyby mne předjelo tohle :lol: https://www.youtube.com/watch?v=dJB8rP_bwrs" onclick="window.open(this.href);return false; ani interier nevyndal 8) :lol: https://www.youtube.com/watch?v=RDILY64-rnE" onclick="window.open(this.href);return false; Michal to před vámi tají,ale brzy vám spadne čelist :rock: :lol:
toyota corolla gti 4a-ge 1.6 "V2" 226hp/9500rpm
IMF Master Ignition Forum - http://
imfsoft-forum.eu/


Válcová zkušebna 4X4 až do 1200HP

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Libore: však už jsem to tu vypsal :D Kvůli překopávání řazení chcu právě tu převodovku z 350Z, má líp řešené řazení, takže se vejde na místo origo řadičky 8)
gear.jpg
O legalizávní celé stavby uvažuju, resp. řeším co všechno bude třeba dodžet atd. Ono to fakt není až tak složité, ale zatím je to věc u které si nejsem jistý, jestli klapne. Uvidí se 8)

Dneska teda koupena náprava z Celicy st185 ze samosvorem :-)
foto ilustrační :D bude se samozřejmě komplet repasovat
rear.jpg
Takeshi: ono 260hp je základ, z total na piču svodama, s origo jednotkou, asi milionem katů a tlumičů. Těch koní tam bude s pořádnýma svodama a Stand alone ECU o něco víc. A hlavně krouťák tam bude hodně solidní 8) navíc se bude honit aji váha nějakým tím karbonem, takže to snad pojede dost dobře 8)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od pufko »

Keby si len oturbil pôvodný motor nemusel by si nič riešiť ohladne legalizácie ....

Ale aj tak držím palce

Neviem kolko má "LM" rokov, ale ked som bol mladší tiež som mal rôzne nápady ako vopchať motor 2.0T z Cromy do Fiatu Uno, oturbiť Ladu 1500 - našťastie všetko ostalo len v rovine úvah

Jediné čo ma po tolkých rokoch ešte drží je postaviť repliku Ford 37, respektíve niečo podobné , kde by sa použil nejaký komplet pohon s motorom R6 z Brambora, ale na to nie je nejak čas a hlavne peniaze
Naposledy upravil(a) pufko dne 22 dub 2014 22:29, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od pufko »

AlesiBoss : len taká blbá otázka...
Premýšlali ste aj s možnosťou že sa to zlegalizovať nepodarí ? Podla mna ani moc nie. Čo potom ? Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Tá prestavba si myslím že bude tak trochu nevratná, budú v tom nasypané brutálne prachy, jazdiť sa s tým nebude môcť - jedine tak na súkromnom pozemku, či vyhradenej ploche...
Čo potom ? Rozpredá to na diely ? Tomu hovorím kšeft

To je to vaše primitívne zmýšlanie hodne puberťáka, ktorý nevie do čoho ide. Keby ta homologizácia nebola tak problematická ako je tak sa stavia omnoho viac podobných áut ludmi, ktorý na to majú daleko lepšie zázemia ako vy, len že to nerobia a nerobia to preto , lebo je tam práve ten problém to zlegalizovať. Ako trebárs motor z WRX do VW chrobák, alebo trebárs prestavba motorky na trike, kde sa z oblubou používa motor z VW chrobák a podobnem to len vy dvaja ktorý do toho ani trochu nevidíte v tom nevidíte problém

PS: premazať sa môže odpad, urážky, ale vecné príspevky by som tu rád videl

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od Taboo »

Jake jsou plany v pripade, ze ten vuz po te uspesne prestavbe tou homologaci skutecne neprojde a nebude se moci legalne provozovat na silnici? Mozna to neni problem - a pocita se s jeho nelegalnim provozem (a jeho pripadnymi nasledky) anebo jeho tahani na traileru na nejake uzavrene akce... Ono se zda, ze kolem sebe zacnete kopat vzdy, kdyz vam nekdo jen naznaci, ze konecna realita by se nemusela slucovat s vasimi optimistickymi predpoklady. Netyka se to jen te samotne homologace, ale samozrejme take te samotne prestavby, kde se zda byt pocitano pouze s temi nejpriznivejsimi moznostmi (zatimco realiste vzdy zvazuji i ty nejhorsi a uplatnuji pravidlo dvojnasobku [ = vse bude stat 2x vice a trvat 2x dele]). Uz jen napriklad ten vizualni vyber prevodovky bez jakehokoliv zvazeni jejich prevodu a konecneho prevodu zadniho diferencialu (nehlede na adaptaci setrvacniku, starteru, vypinaciho loziska, velikost hydraulickeho valce spojky, etc.) je dost zarazejici. V kazdem pripade preji hodne uspechu... :wink:
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od Idaho »

Taboo píše:Uz jen napriklad ten vizualni vyber prevodovky bez jakehokoliv zvazeni jejich prevodu a konecneho prevodu zadniho diferencialu (nehlede na adaptaci setrvacniku, starteru, vypinaciho loziska, velikost hydraulickeho valce spojky, etc.) je dost zarazejici. V kazdem pripade preji hodne uspechu... :wink:

Taboo: V tomhle mi mluvíš z duše, ale zatím je to v tak ranném stadiu že to neřeším. Ja jsem v podstate ještě ani nezačal - proto mne docela mrzí jak se to tu probírá. Zatím je to ve stadiu vlhkého snu jednoho fandy .) ..


All: S LM jsem se videli zatím jednou u mne když byl s coupečkem. V motoru , jeho usazení atd problém nevidím, problém vidím v zadní nápravě.
Docela mne mrzí že mne tu LM probírá takto otevřeně, sám o tom zatím moc nevím. Současná dohoda spočívá v tom, že by měl sehnat klidne vyhořelý ale kompletní nebouraný skelet, kde probehne u nás nějaký vývoj, měření atd a potí se zvolí jakým zpusobem se bude náprava usazovat.
Co se týká legalizace řekl jsem k tomu LM své - podle mne to v našich podmínkách není reálně možné.

K celému projektu - zatím neneí ani na papříře, jelikož nemám absolutně čas a lidí ve forntě je poměrně dost ( hlavne bych se rád konečne dostal k finální podobě Celicosaura, které po včerejšku opět trosku postoupila - ale to sem nepatří.


LM jsem řekl svuj názor a zatím je vše ve stadiu dohod, puvodně ke me LM přišel pouze s tím že bdue potřebovat motor a převodovku, že otomanagement a zadní náravu bude delat nekdo jiný atd..postupne se to celé přesunulo k nám, ale zatím probehlo málo sezení a bylo uděláno málo výkresů na to abych mohl říci jak ( a zda vubec ) se to bude realizovat.

V současné době u nás probíhá swap motoru a nápravy z FTO do eclipse a nás čeká jeden swap do MK3 supry ( 1JZ - víceméně banalita ) a KLZE svap do BA 323F magdy. Jakmile toto skončí ( vidím horizont srpna až září podle toho jak Beaver dodá chybející díly ) bude reálná možnost se do toho pustit, zatím mohu LM venovat maximálně pár hodin svého času týdně, ale upřímně, dokud nebudu mít k dispozici "materiál" ve formě skeletu na dílně, podle kterého zpracuji dokumentaci, nemohu nic říci jak bude finálně, je to proste jen sen o kterém jsem s jedním fandou mluvil a slíbil mu, že pokud to bude v mých silách pomohu.

Nemám rád když se projekty takto probírají, když se o nich zatím nic neví, protože když pak člověk vystřízliví a rozhodne s jít jinou cestou, část stínu padne i na toho kdo to měl dělat, protože at je to jakkoliv stjeně se ten člověk jednou dozví, že to nedokázal a nikoliv že se dotoho z nejakého duvodu vubec nepsutil, nebo od nej proste odstoupil, at už jsou to duvody nesmyslných nároku zákazníka, jeho finanční "nedostatečnost" či prostě něco jiného. Proto dokud si "neplácnem" ( což předpokládá jasnou vizi a plán jak se bude postupovat ) je to i pro mne jen sen o kterém se bavím u grilu s fanouškem ..
Proste lidi, berte to s rezervou, bude, nebude, možná jednou...

Až budu mít auto k dispizici týden abych si ho pořádne prohlédl a obměřil potom budu schopen říci jakou cestou a jak tu udelat ( stejně jako rozpočet, který jsem udal hoooodně orientační, protože od začátku LM říkám že tohle jsem nedělal - myslím Z nápravu, přišel práve LM nadopovaný Liborem s tím že to "nebude žádný problém" - zatím jsem spíše skeptický k tomu že by to šlo bez vyrámování zadku - a tím nemylsím stejný rám jako myslel LM v přízpěvcích dříve ). Rozpočet na 1UZ vč manual tranny a motormanagementu jsem schopen dát s přesností na 10tis, bohužel jak se LM rozhodl s převodovkou mne také zaskočilo, ale zatím s tím proste nic nedělám, mám své práce dost.


Mimochodem o nesmyslných projektech ve kterých je utopena fura penez a kde jít jinou cestou by za stejných finančních podmínek mělo uplne jiný výsledek bych mohl vyprávět. Bohužel realita je taková že je tu zákazník a delá se dle jeho přání, které mohu max trosku usmernit, nebo uplně odmítnout, ale pokud je to zajímavé auto a zajímavá stavba, jsou to pro mne nabyté zkušenosti, byt nevidím duvod se tím nekde extra prezentovat ( to ted nemluvím o LM projektu ).
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od Taboo »

Idaho píše:V motoru , jeho usazení atd problém nevidím, problém vidím v zadní nápravě.
Ja naopak v zadni naprave zadny vetsi problem nevidim. Pokud to vyramujes, tak se tam bude dat nacpat cokoliv, i treba Ford 9" diff :lol: . Ja vidim ten nejvetsi problem nekde naprosto jinde. :wink:
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 2117
Registrován: 30 črc 2011 21:37

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od Juraj »

ja bych tipoval predni napravu, rizeni a jeho geometrii 8)
Jediná správná poloha ženy a pístů je "V" nehledě na to že "Víc hlav, víc ví..."

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Juraj: řízení bude zavázet převodovce, bude třeba předělat. Jinak s přední nápravou problém nebude, drží na samostatném rámu, který tam zůstane 8)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od Idaho »

Taboo píše:
Idaho píše:V motoru , jeho usazení atd problém nevidím, problém vidím v zadní nápravě.
Ja naopak v zadni naprave zadny vetsi problem nevidim. Pokud to vyramujes, tak se tam bude dat nacpat cokoliv, i treba Ford 9" diff :lol: . Ja vidim ten nejvetsi problem nekde naprosto jinde. :wink:
nemaám strach z rámu, ale z jeho ukotvení do karoserie.. pořád sem to auto aninevidel zespoda, takže tu teoreticky rozebíráme něco absolutne nepředmětného, třeba autozvednu a oddechnu si, jsme ale člověk který z principu počítá s nejhorším.

přední nárpava a řízení také nevidím problém, toto jsme řešil již na několika vozech ( přesazení řízení jinam, aplikace uplně jiného řízení do jiného místa vč jiné volantové tyče atd..

Mě největší starosti dělá LM s jeho požadavkem nehrabat do firewallu:( radeji bych ten motoro posunul o nejaké to číslo dovnitř..


ale jak říkám, kecám ti o teoretické stavbe auta které sem ani pořádně nevidel, takže problému tam může být ( i nemusí ) mnohem více vmístech kde bych to nečekal...
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Tak do firewallu se bude muset řezat aji kvůli převodovky. Mě spíš šlo o to, aby ten motor nebyl utopený. Ale zase když jsem nad tím přemýšlel, tak bude lepší ho nacpat čím jak nejvíc ke středu auta, kvůli vyvážení, takže se tomu stejně asi nevyhnu. Zvlášť s tím, jak hodně je ten firewall u Coupe předsazený

Idaho ve finále to bude stejně ve tvé režii 8)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Duralové matky kol. Jsou nádherně lehoučké :-)

Obrázek
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od JRD McLAREN »

..a nadherne sa vedia kusnut na stift... :roll:
(neber to teraz tak ze aj ja rypem .. to je vlastna skusenost..)
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Nestraš :D snad se nestane no :-)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od JRD McLAREN »

snad ne ... ked to VZDY dotiahnes momentakom, a VZDY bude na zavite a konuse nejaky ten "lubrikacny" material ...

mala spinka, prach, hrdza, kamienok... jedno blbe dotiahnutie... ..a budes ich milovat....
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

dík za rady 8) kola na moment už jsem se dotahovat naučil, tak ještě začnu udržovat tu čistotu a mazat
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Stanley
Příspěvky: 890
Registrován: 05 bře 2010 17:58

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od Stanley »

na zavity si davej medenou pastu jestli chces mit klid.. mam tez nejake lehke srouby barevne a nedavam ani pastu a dotahuju na prase, vse v pohode uz 4 roky :D

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od pufko »

Už aspon vieš z čoho použiješ náboje ked si objednal matice :lol: :lol: :lol:
Prepáč ale musel som...
Velmi pekné čítanie od "Idaha" , ale toto všetko nortmálny človek dávno vyčítal medzi riadkami...
Lebo normálny človek by použil kludne motor + prevodovku = aj spojku a kludne aj to riadenie, vrátane tehlíc s nábojmi a poloosami z jednoho auta, čím by vyriešil mnohé problémy

Ale aj tak ti stále držím palce

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Chci 1uz a nechci automat :hlazeni
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

konečně se s tím pohlo :potlesk: do konce pátku bude snad kastle v laku a může se skládat interiér :-)

Obrázek

Obrázek
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Jord
Příspěvky: 2108
Registrován: 17 čer 2004 22:52
Bydliště: Panelový dům
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od Jord »

zajimavej postup :)
...

Uživatelský avatar
Lordík
Příspěvky: 1501
Registrován: 31 črc 2011 16:12
Bydliště: Budvar city

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od Lordík »

proč na jedné straně dělají celý sloupek a na druhý zbytečně do rozstřiku? kdyby ten kousek udělali taky je menší pravděpodobnost že to někdo pozná :? v sobotu mě to taky čeká :lol:
Ophell Vectra B Zender Sport 2.1 16V BIG Turbo Nitro! 300HP / 350HP / 400HP Club! Clean engine / car design , Airlift 3P dual Viar, 8piston brake 370mm wave rotor RS3, 3tlg. Schmidt vn-line 19" stretch, Prosport EVO, Sparco, Coming soon 2K18!

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od crocjirka »

me uz asi nic neprekvapi.. ale treba nam michal rekne, ze se tim zvysi tuhost kastle..
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Odpovědět

Zpět na „Projekty“