Wesly´s GtTi uphill Race Car

Na čem pracují členové TF

Moderátoři: Fáboš, Kane13, Tom_, tholis

Odpovědět
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Wesly´s GtTi uphill Race Car

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

wesly.TDI píše:no nechám tomu čas na uklidněnou, teď mám aktuálně náladu na koupení 10l benzínu a zapalovače a koupit špekáčky v globu :D :D :D :kladivo:
Kdyby něco tak dej vědět, stavím se s kamerou 8) klidně na ten táborák udělám domácí burgry :lol:
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

LJay
Příspěvky: 670
Registrován: 02 pro 2010 23:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Wesly´s GtTi uphill Race Car

Příspěvek od LJay »

Ohledně utahovacího momentu šroubů musím souhlasit s Liborem. Vždy je potřeba dodržet moment udaný jeho výrobcem, protože jinak dojde k jeho přetažení a šroub pak ztratí svou elasticitu a není schopen kompenzovat změny daný teplotní roztažností bloku a hlavy. Defakto pak dojde k tomu, že se při ohřátí hlavy a bloku šroub natáhne, ale při ochlazení se už nesmršít a tím se sníží síla působící na těsnění a je vystaráno.

Nedělá třeba ARP štefy pro tenhle motor?
www.jfperformance.cz

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Wesly´s GtTi uphill Race Car

Příspěvek od wesly.TDI »

Netuším, možná že jo, ale nikde jsem na ně nenarazil. V noci jsem tak místo spaní klel a přemýšlel, po tom bloku valil olej zrovna v místech, kde je od turba svod oleje zpět do bloku, je možné že to tam prýská odtamtud, nevím, dnes opucujem, prubnem a uvidíme. Při druhém dolití a tlaku 0.6 už se voda netratila, ztratila se jen po prvním a druhém ježdění a zajíždění. Olej z přepadu chcal taky, a to tam bylo origo těsnění co tam má být :( , vyjebalo se a mrdl se tam silicon na vysoké teploty od Reinzu, tak je možné že to stříká z toho. Snad jo a těsnění je ok. :pray: , ale pochybuji.

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Wesly´s GtTi uphill Race Car

Příspěvek od wesly.TDI »

tak prosakovalo to těsnění pod palicí, ale do spalováku nešlo nic, voda už byla ok, kouřilo to turbo, bohužel, ale s tím se počítalo, hybrid se stavěl s celkem už jetého turba s vůlema. Šrouby byly o 2mm delší než nové :lol: . Během týdne to budu tak zlehka projíždět na 0.6bar kolem komína, zda to zase někde nezačne chcát atd. Prostě GtTi, olejnična s 0 spolehlivostí :D

Uživatelský avatar
petrsk
Příspěvky: 201
Registrován: 02 pro 2006 22:50
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Wesly´s GtTi uphill Race Car

Příspěvek od petrsk »

nic novyho?
Rover 825 SD .V kůži a dřevě. R.I.P
Autocrossovy Swišť 1.3 prodáno
Daewoo Nubira 2.0

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Wesly´s GtTi uphill Race Car

Příspěvek od wesly.TDI »

jo, rezne na zahradě :(. olejnička pojebana a aktualne není čas, chuť ani peníze z důvodů investic jinam 8)

Uživatelský avatar
petrsk
Příspěvky: 201
Registrován: 02 pro 2006 22:50
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Wesly´s GtTi uphill Race Car

Příspěvek od petrsk »

skoda,docela zajimavej project.co se da delat no.az nastane ta spravna chvile ...........
Rover 825 SD .V kůži a dřevě. R.I.P
Autocrossovy Swišť 1.3 prodáno
Daewoo Nubira 2.0

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Wesly´s GtTi uphill Race Car

Příspěvek od wesly.TDI »

No, nechtel jsem to sem psát ale jsem už vkurvený ja pes!!! Tvůj příspěvek mě vyburcoval, objednal jsem si na dnešek ráno na dílně zvedák, že vyměním konečně alespoň to chcací těsnění pod vanou. Už tehda při vyzvednutí auta ze "servisu", jsem si všiml, že něco jakoby klepe na nápravě, říkám si ok, to se doladí, dojel jsem domu, pod autem oleje dost, říkám ok, marné vymění se ta vana, šel čas a až dnes jak jsem se auta tknul osobně jsem na dílně zjistil co to klepalo, náprava to opravdu nebyla, není nad to uchytit startér na 1 šroub a ještě jen tak nalehko na druhý se vysrat protože tam nebylo díky adaptéru na olejové čidla pod filtr moc místa na matku už :kladivo: :kladivo: :kladivo: , satrtér na kaši. ještě pořád teče odněkud na blok a převodovku chladící kapalina, už jsem to neměl dneska sílu hledat a řešit, šel jsem po hadicích a spojích, vše suché. O životnosi motoru tak už dost pochybuji, když jsem dneska viděl ten magnet na vypušťáku vany a na něm ježek ze železných pilin jak cyp :( . ZKURVENÁ ZAČAROVANÁ BÍLÁ PIČA :alien:


Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Wesly´s GtTi uphill Race Car

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

To prodej na Allegru - Stan niewidany :lol:
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Wesly´s GtTi uphill Race Car

Příspěvek od wesly.TDI »

Tak zrobim :lol: a připíšu "odvoz do Gdaňska zdarma" :D

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Wesly´s GtTi uphill Race Car

Příspěvek od Tom_ »

hlavu vzhuru, cesta je cil....clovek si obcas musi vytrpet peklo a byt pekne nasranej aby dalsi den mohl prijit s cistou hlavou a dodelat to :D 8)
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
Lordík
Příspěvky: 1501
Registrován: 31 črc 2011 16:12
Bydliště: Budvar city

Re: Wesly´s GtTi uphill Race Car

Příspěvek od Lordík »

chceš dovést krumpáč co zabil už nejedno auto? :lol:
Ophell Vectra B Zender Sport 2.1 16V BIG Turbo Nitro! 300HP / 350HP / 400HP Club! Clean engine / car design , Airlift 3P dual Viar, 8piston brake 370mm wave rotor RS3, 3tlg. Schmidt vn-line 19" stretch, Prosport EVO, Sparco, Coming soon 2K18!

Uživatelský avatar
JUICE
Příspěvky: 245
Registrován: 30 dub 2008 22:22

Re: Wesly´s GtTi uphill Race Car

Příspěvek od JUICE »

vydrž a dokonči to, chci to vidět někdy v akci 8)

Uživatelský avatar
Angličák
Příspěvky: 832
Registrován: 02 pro 2005 18:27
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Wesly´s GtTi uphill Race Car

Příspěvek od Angličák »

Taktéž se přidávám k řade gratulantů a přeji pevné nervy. Hlavně se z toho neposrat a jít dál. Rád bych tu nasranou krabičku někde viděl v akci. Takže 8)
www.vh-autoservis.cz
H S2000 AP1 / V 850 SW

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Wesly´s GtTi uphill Race Car

Příspěvek od wesly.TDI »

díky kucí, budu se snazit 8) , behem vikendu se pokusim vykopet z cerneho dalsí startér a uvidíme co to dělá a nedělá :lol:

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Wesly´s GtTi uphill Race Car

Příspěvek od wesly.TDI »

Včera namontovám starteros, umyto, projeto, vymenil se i olej, šupl jsem tam tu novinku 10W60 FST Titanium, zdá se mi trochu třipitvější oproti původnímu FST a mám takový subjektivní dojem že se kapku stišil motor. Ale možná se mi to jen zdá :lol: . Letos už finish, zasunout do garage a jebat, na jaro je nutnost po GO opet poaldit ventily, udelat kompletní GO zadní nápravy a třmenů a behem léta celolak. Má i video z kalkulačky z cesty domů, ale to není publikovatlené :lol: . Aktuálně je turbo na samoregulaci, a tlačí max 0.5Bar. Na jraře bych chtěl nejaký EBC a konečně to odbrzdit 8)

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Angličák
Příspěvky: 832
Registrován: 02 pro 2005 18:27
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Wesly´s GtTi uphill Race Car

Příspěvek od Angličák »

Takových breků pro nic 8)
www.vh-autoservis.cz
H S2000 AP1 / V 850 SW

Vaseck
Příspěvky: 7
Registrován: 14 lis 2014 13:58

Re: Wesly´s GtTi uphill Race Car

Příspěvek od Vaseck »

U nás ve firmě děláme kovovýrobu z klasické oceli, nebo když klient něco žádá extra, tak mu vyjdeme vstříc. Ale koukal jsem na to zastřešení zahrady na fotce a z toho nerezu to musí být strašně drahé ne?

mod: na podnět, smazán odkaz....

Odpovědět

Zpět na „Projekty“