Alfa Romeo GTV 3.0 V6 24V Edizione Sportiva

Na čem pracují členové TF

Moderátoři: Fáboš, Kane13, Tom_, tholis

Uživatelský avatar
Venca146
Příspěvky: 256
Registrován: 23 dub 2006 13:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Alfa Romeo GTV 3.0 V6 24V Edizione Sportiva

Příspěvek od Venca146 »

V pátek jsem vyměnil destičky a ty původní, které nehorázně pískaly jsem jel vrátit tam kde mi je měnili (tvrdili, že tam jsou Ferodo DS 2500 které jsem chtěl, ale když jsem destičky vyndal, tak tam byly DS 3000) a stala se mi dost nepříjemná věc: Při předjíždění nákladního auta se řidič BMW rozhodl, že začne předjíždět také a já byl v tu chvíli vedle něj. Vrazil do mě a zničil mi jeden ráfek, druhý poškodil a pár šrámů má i kapota, dveře a blatník... Ach jo, to mi ta sezóna pěkně začíná - a to jsem s tím vyjel podruhé.
Přílohy
Fotografie1601.jpg
Fotografie1600 (1).jpg
Fiat Marea Weekend 1,9 JTD 81kW (daily)
Alfa Romeo 146 2.0 16V Turbo (in progress)
Alfa Romeo GTV 3.0V6 24V Edizione Sportiva (funny)

Cuore Sportivo

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Alfa Romeo GTV 3.0 V6 24V Edizione Sportiva

Příspěvek od maRkus »

a jeje to je skody :( to potesi...

Inac zvlastni je ze Acka svlikaj jen teoretici co na nich nikdy poradne nejeli a vsichni co je maj a jezdi tak s tim nemaj zadnej problem... :rock:
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Alfa Romeo GTV 3.0 V6 24V Edizione Sportiva

Příspěvek od m.artty »

To je škoda... zrovna dneska jsem přemýšlel, co bych dělal kdyby se mi stalo něco podobného - měl jsem dnes poprvé venku cabrio po zimě.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

feličita
Příspěvky: 273
Registrován: 28 led 2012 11:32
Bydliště: Kassa

Re: Alfa Romeo GTV 3.0 V6 24V Edizione Sportiva

Příspěvek od feličita »

maRkus píše:a jeje to je skody :( to potesi...

Inac zvlastni je ze Acka svlikaj jen teoretici co na nich nikdy poradne nejeli a vsichni co je maj a jezdi tak s tim nemaj zadnej problem... :rock:
zatiaľ najazdene 5000km a no stress.. :D

walish
Příspěvky: 136
Registrován: 11 zář 2010 13:10

Re: Alfa Romeo GTV 3.0 V6 24V Edizione Sportiva

Příspěvek od walish »

maRkus: Když teda pominu to, že se to "ještě nikomu nestalo", tak to prostě vypadá hnusně a že nemáš ani na normální pneu :) Ale je samozřejmě je to věc vkusu, nicméně tohle fakt nikdy nepochopím, co to má být za "styl".

Co se týče nehody, tak je to strašná škoda, bohužel to tak bývá, že se člověk s něčím sere dlouho a pak to kvůli prvnímu dementovi dopadne takhle. Jak to bude pokračovat? Sehnat stejné kola nebo něco jiného?

feličita
Příspěvky: 273
Registrován: 28 led 2012 11:32
Bydliště: Kassa

Re: Alfa Romeo GTV 3.0 V6 24V Edizione Sportiva

Příspěvek od feličita »

walish píše:a že nemáš ani na normální pneu :)
podľa teba je napr. 195/40 lacnejšia ako 195/60?? spek

Uživatelský avatar
Venca146
Příspěvky: 256
Registrován: 23 dub 2006 13:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Alfa Romeo GTV 3.0 V6 24V Edizione Sportiva

Příspěvek od Venca146 »

maRkus: Také nemám s Áčkama problém. Na Meree se kterou jezdím každý den mám Kersher Largo 9x16 ET 30 a pneu 205/45, na Alfě 146 mám Keskiny KT8 9x16 ET25/15 a pneu 215/40 (klasika, ale také přejdu na 205/45) a u obou aut bez problému.

walish: To jestli to vypadá nebo nevypadá hnusně je věc vkusu jak jsi správně napsal, rozhodně to není tím, že by někdo neměl na normální pneu - když mám na RHčka za cca 70 000,-, tak bych měl určitě i na širší pneumatiky. Důvod jsem zde vysvětloval - ten, kdo si chce dát na auto ráfky s hlubokým límcem, musí dát úzské gumy, aby se mu při propružení schovaly do podběhů a nedřely o blatníky - nehledej v tom žádný "styl" - je to čistě účelové (alespoň v mém případě). Líbí se mi prostě široké límce, takže úzské pneu jsou jediná možnost.

Jak to bude dál? No zítra přijede auto nafotit pojišťovák a po nafocení se začne opravovat - kapota, blatník a dveře do laku + oprava dveří + nový boční blinkr. Dále se zítra sundá druhé poškozené kolo a obě se odvezou na opravu - sehnal jsem nový límec, takže se kola opraví. Ještě jsem dost uvažoval o 19" VN Line, které tady nabízí k prodeji V12, ale řeším nevhodnou rozteč.
Fiat Marea Weekend 1,9 JTD 81kW (daily)
Alfa Romeo 146 2.0 16V Turbo (in progress)
Alfa Romeo GTV 3.0V6 24V Edizione Sportiva (funny)

Cuore Sportivo

walish
Příspěvky: 136
Registrován: 11 zář 2010 13:10

Re: Alfa Romeo GTV 3.0 V6 24V Edizione Sportiva

Příspěvek od walish »

Jasně, to nebylo přímo na Tebe, bylo to myšleno obecně :wink:

Snad to dáš rychle dohromady a bude dělat zase jenom radost.

Odpovědět

Zpět na „Projekty“