Felicia...

Na čem pracují členové TF

Moderátoři: Fáboš, Kane13, Tom_, tholis

Odpovědět
misan26
Příspěvky: 26
Registrován: 27 úno 2013 14:59
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Felicia...

Příspěvek od misan26 »

Tak jsem se konečně dostal k dalším věcem na autě a chtěl bych přidat nějaké foto jestli to bude někoho zajímat. Zprvu jsem sundal šavle na každé straně, které byli úplně prožrané a v rozpadu. Poté se začal odstraňovat plastizol. Absolutně špatná práce, dolu to jde na ho...no, ale nakonec to jde. Co se mně osvědčilo nechal jsem karoserii na sluníčku a poté začal špachtlí strhávat krásně a poté jsem to čistil hrncovým drátěným kotoučem na flexu s kroucenýma dráty. Ovšem vyplatí se to dělat s krytím obličeje ne jen očí a dlouhé rukávy. Celkově jsem měl asi 7 drátu jak odlétli zapíchané v ruce. A poté sem to očistil acetonem.. a bylo to v pohodě.

Snad to někomu jen tak aspoň pomůže... Nebo pokud má někdo lepší variantu tak si nechám poradit.

zde foto je tam více foto abych to nemusel vše sem dávat.

http://misan26.rajce.idnes.cz/Felicia_karoserie" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicia...

Příspěvek od wesly.TDI »

a nějaka souvislost s motorsportem? :D ...todle je spíš článek do receptáře prima nápadů 8)

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: Felicia...

Příspěvek od Bohuš »

Taky nějak nechápu co to je. Misane napiš jestli je o projekt či co ať vím kam to šoupnout protože tady to nemá co dělat.

misan26
Příspěvky: 26
Registrován: 27 úno 2013 14:59
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicia...

Příspěvek od misan26 »

a sakra omlouvam se ano jeto projekt na felicii na rally amater mel jsem uz jeden prispevek v motorsportu. tak se omlouvam ze to nedopsal cele


Nevadi, presouvam do projektu. Bohus

Uživatelský avatar
Tomitooo
Příspěvky: 93
Registrován: 01 zář 2013 19:42
Bydliště: Morávistán / Východní Čechy

Re: Felicia...

Příspěvek od Tomitooo »

Jsou to skoro 4 měsíce.. nějaký novinky ohledně tohoto projektu? Docela by mě to zajímalo. :-) Takhle od píky mám taky v plánu felinu přestavět.
V70 p2 2.5T B5254T2
850 T5 B5234T

Odpovědět

Zpět na „Projekty“