Volkswagen Golf GTI Mk V - Zmereno 391HP a 515Nm

Na čem pracují členové TF

Moderátoři: Fáboš, Kane13, Tom_, tholis

Odpovědět
Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od tholis »

JRD: Rozumím kam směřujeě, ale v mém případě jde o několk málo mikronů za 20 000Km.. V době výměny to zdvihátko má ošoupanou povrchovku. Ty mluvíš až o chvíly, kdy se začně loupat jak zdvihátko, tak vačka 8) Tohle už mi starost nedělá...Teď spíš řeším rozvody, napínák a děsím se, že někdy odejde klapka 8) Po zkušenostech s 6Q z fabie čekám kdy budu řešit dvouhmotu a převodovku :lol:
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Ty OZ tam nech, funkčně lepší kola neseženeš :-( Akorát bych je teda hodil do černé :-)

Budpu nějaké koně navíc ? Digitun.pl tyhle motory běžně fouká na +-400hp :?:
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od tholis »

LM: Nemám kovanej spodek a K04ku jako např. S3 nebo novější TSI takže by to stálo dost peněz... Výkon mi stačí....je to předohrab...víc nemá smysl při tom kroutícím momentu.. Budu řešit podvozek...stabíky...a hlavně aby to vypadalo jak nově vyjeté z fabriky... 8)

btw. kdyby si raděj ukecal toho tvého kámoše.. :(
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Ty 19" jsou už úplně pasé. Napíšu ti to v SZ
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od Jardafox »

místo úprav bych vyměnil auto :lol:
beztvará masová produkce fauvé a zbytku koncernu, postrádá to kule :D
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od tholis »

Jardo to už v dnešní době není problém.. Tenhle performance mají v USA 8)

Obrázek
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od tholis »

Tak dneska umyto...Rekl bych naposledy v cizim prostredi.. Znak jsem na natlak pritelkyne a maminky (maminka a pritelkyne maji preci vzdy pravdu ) nechal originalni..Tedy sloupnul jsem folii. Do toho jsem dostal zase nejake drobnosti...

Do konce mesice poladim nove predni lizatko...Opravim ruzne resty a drobnosti a rad bych vymenil opotrebovane plasty z interieru...

Tak máme už absolutně sériový vzhled:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Nelze nemít v autě "Kryťáka " :D

Obrázek

Nová práce, novej hrnek:
Obrázek
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
remix
Příspěvky: 9275
Registrován: 05 srp 2004 01:35
Bydliště: Moravian-Silesian region

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od remix »

Znaky lepší 8) 8)
..:: MB C-Klasse ::..
..:: Škodovka vMPi ::..
..:: Kawa Z750 ::..

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od tholis »

Tak jsem měl narozeniny a dostal jsem koberečky :D
Obrázek

Obrázek
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

+12hp ? :D
a pod stromeček bude
Obrázek
sorry, já musel :lol:
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 3475
Registrován: 07 lis 2006 04:03
Bydliště: Tschechisches Streichholzschächtelchen

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od Sova »

máš to pěkný
Cléon & Fonte

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od tholis »

Balíček včera zabalen. Copak to asi bude??
Obrázek


Tak a další část co mi hybí do vzhledu "jako nové" už je doma...A taré rozlámané půjde ke všem čertům :-P
Obrázek

No a do konce týdne snad na autě 8)
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od wesly.TDI »

děláš v gameshopu jo? :D

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od tholis »

Nee to kamarád co mi poslal to lízátko :lol:
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
Mizlerek007
Příspěvky: 85
Registrován: 19 led 2012 21:46

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od Mizlerek007 »

Krasavec ... udělal jsi líp s Golfem než s koktou... obě jsou to krásný auta, ale s tím golfem mí přijde větší zábava, ta kokta je taková nemotora velká...
Peugeot 306 1.6 65kw r.v.94 - tím to začalo
Peugeot 306 1.8 16V Eden Park r.v.99
Peugeot 306 2.0 16V S16 112kw Lucifer r.v.94, celková přestavba na r.v.00
Peugeot 406 Coupé 3.0 V6 152kw r.v.02

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od tholis »

Tak po zime jsem auto poprve myl rucne a rek u vam...Na bezkontaktnim myti nikdy!!! Lak postrada sebemensi ochotu odpuzovat vodu...Takze keci o jejich PH neutral jsou bulshit a me ceka hodne narocna rdvitalizace laku...Sice to nicemu neublizilo, ale je treba to kompletne navoskovat a osetrit..Ve finale jsem si vsiml kde vsude to ma vady na krase...Na 8let stary auto myte jen rukou to je furt dobry...ale rozlestni se (diky cerna barvo!!!) nevyhnu. Poslednibhrebicek je ze muj dvorni lestic uz se tim nezabyva takze nezsim kdo se mi o auto postara :( :(

Ale abych nebyl pouze negativni.Nahodil jsem lizatko a vypada to pekelne pekne...Neposkrabne, nezlamane a hlavne original! Zadnej laminat...
:zadek:
Kdyz jsem byl v tom vyluxoval jsem inteier, umyl poradne pqlubku a plasty a naipragnoval vnejsi plasty

Ve finale stejne premyslim ze zitra se cely den od rana budu venovat laku...ale zase dle meho to nema smysl kdyz se bude rozlestovat...pokud nekoho schopneho sezenu..
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od maRkus »

rozlesti si to sam 8)
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od BIGPAPA »

to sou oni tholisi

Obrázek
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od tholis »

Bigpapa: Nemám na ně teď spíš na podzim je vezmu na tebe 8)
Markus: Mám jn scratch X a ten je nic moc..A ruční leštění není zrovna ideál bych řekl..
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od maRkus »

Bezkontaktni myti musi byt ziravina, jinac to nemuze nikdy umyt... takze tyhle veci mrdat do ucha... co se tyce toho lesteni, kontaktuj martina s audinou, ten by ti asi dokazal vyhovet ne? ja to odmitam delat, nemam trpelivost to delat poradne, a nejsem jako vetsina lidi, ale dokazu si priznat ze to neni top, takze lestit, lestim, ale jen pro vlastni potreby 8)
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od tholis »

maRkus: No jde i o to aby to bylo poblíž, kvalitně a za relativně slušné kačky 8) Zitra tomu věnuju celej den růčo a uvidí se.
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od maRkus »

Kvalitne a levne to nejde dohromady nikdy... :lol:
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od tholis »

Levne a kvalitne ani...Lacine a kvalitne ne. Chci za to zaplatit cca stejne nebo o neco malo vic jak jsem platil doposud.
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od maRkus »

spatne sem to pochopil, chapu 8)
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od Laconi »

tholis píše:maRkus: No jde i o to aby to bylo poblíž, kvalitně a za relativně slušné kačky 8) Zitra tomu věnuju celej den růčo a uvidí se.
Pokud to chceš mít opravdu kvalitně tak martin to tak udělá ale počítej že za tyhle věci se platí, ono to neni práce na hodinku a materiál taky něco stojí.

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od tholis »

Tak mi ráno švihlo v hlavě v 8hodin jsem naklusal a jelo se..Zkončil jsem cca ve 13:00.

Ráno omejt slabým ředěním, pak jsem silným ředěním smysl zbytek vosků..Pak clay, slabé ředení, leštěnka a ve finále vosk..Ještě jsm stihl naimpregnovat vešekeré nelakované plasty a výsledek mi vyrazil dech. Mřížky strašně prokoukli, tak že mě mrzí že jsem to nevyfotil. Nejsou šedé ale černé a krásně prosvítají..

Bohužel foťák a místo focení je na prd. Černá se fotit nedá, venku bylo moc slunce a v garážích zas moc tma :( :( No budete mi muset věřit nebo s stavit v mostě.

Obrázek

Obrázek
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
Jord
Příspěvky: 2108
Registrován: 17 čer 2004 22:52
Bydliště: Panelový dům
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od Jord »

za 5 hodin? to si to teda pěkně odfákl :D
...

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od tholis »

Jord: Nemyslím si, jedu docela rychle...Nanesu vosk, rozleštím další díl, rozleštím vosk. Navíc to hrubé předmytí jsem udělal včera, dnes mě čekalo čité auto, takže jsem ho jen oláchl silným ředěním a clay je taky cca hoďka..zbytek už je vosk a rozleštění.. Já mám spíš maskovačku než leštěnku.. Automá dost za sebou, chce to rozleštit a co jsem koukal řeká mě novej pravej blatník (rezne) a páč dílů se asi bude taky lakovat :( Na o několik let starší fabii ani Ťuk, možná jeden malý puchýřek a tady to regulérně hnije :savle:
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od m.artty »

To jsem ti mohl v půl druhý přistavit další kočár na leštění :lol: Pneu jsou u mě v garáži :wink:
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
Jord
Příspěvky: 2108
Registrován: 17 čer 2004 22:52
Bydliště: Panelový dům
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen Golf GTI Mk V.

Příspěvek od Jord »

z vlastní zkušeností vím, že i když jedeš rychle, tak to prostě a 5 hodin kvalitně neuděláš :) proto je lepší si to raději rozdělit na dva dny, začátek je dobrej ale konec už proste flákáš a nejdeš do detailu :D vosk máš 2 vrstvy?
...

Odpovědět

Zpět na „Projekty“