Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Na čem pracují členové TF

Moderátoři: Fáboš, Kane13, Tom_, tholis

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeviM »

Fugo píše:cena toho nerezu není nijak závratná, mě vyšel celý výfuk a svody na cca 3000kč v mtr, práci si buď budeš muset udělat sám nebo za někým zajít, já jsem si to připravil, nařezal, obrousil a nabodoval CO2 a pak zašel za svářečem a ten mě to převařil TIGem aby to bezky vypadalo. Spoje navíc dle mě až tak vadit nebudou, důležitý jsou ty pertly pak nemá co střílet.
jo takhle, takze to strileni znamena uniky tlaku, v extremnim pripade vylitnuti hadice? ja v tom hledal nejakej zahadnej fyzikalni jev :lol: jo a kde se vubec takovy kolena nerezovy kupujou?
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 601
Registrován: 18 pro 2005 18:43
Bydliště: LBC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fugo »

myslím si to, nic jinýho mě nenapadá, to by ses musel zeptat jich. Nerez jsem kupoval tady u nás u firmy Pronton.
BMW 750iAL BiTurbo PRODÁNO, nyní KAWASAKI ZX10R
>>>Pneuservis, Klimatizace<<<
>>>Antény a satelity<<< http://www.volny.cz/antenysatelity

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb spravuju si Safrana BiTur

Příspěvek od Tom_ »

NeviM píše:
Fazeey píše:hrátky s hamerite
alkyton se ta sracka myslim jmenuje 8)
a to si strikal nebo natiral?
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
kujon
Příspěvky: 2409
Registrován: 24 črc 2004 23:34
Bydliště: Chotěboř, Brno.
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTur

Příspěvek od kujon »

tipuju že natíral, na jedný foto je vidět hafo_štětců :D
Pug 106 S16 - splašená francouzská krabička :afro:
A také něco většího německého.

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTur

Příspěvek od Tom_ »

kujon píše:tipuju že natíral, na jedný foto je vidět hafo_štětců :D
aha,po ranu sem nejaky slepy :lol: 8)
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeviM »

taxem premejsel spek a dosel sem k zaveru ze by byla blbost takhle udelat auto a nedat mucelolak, tak poraddte, cerna perlet, nebo nejaka pekna modra metla abych nemusel prepisovat technicak :? zavsechny konkreni navrhy budu vdecnej, ilustracni fotky vitany 8)
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
bóďa
Příspěvky: 2337
Registrován: 12 pro 2005 19:05
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bóďa »

on ten tvuj origo lak kdyz je nove udelanej tak taky neni k zahozeni...

http://z1.zod.fr/z/photo-2211-tft.html
http://z1.zod.fr/z/photo-2209-sft.html
3x Renault Safrane Hartge Biturbo

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTur

Příspěvek od Eiffel »

co ste dělal na magoostrato?
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTur

Příspěvek od NeviM »

Eiffel píše:co ste dělal na magoostrato?
u nas na vesnici se to nemenuje magistrat ale urad :lol: a pokousel sem se tam prihlasit si novyho sluzebaka (safrane 2,1dT, taky ho dam asi do projektu vzhledem k tomu kolik uz sem na tom udelal a udelam veci :lol: ... jinak je to opacnej vykonovej extrem nez biturbo, ma az 1/3 vykonu seriovyho biturba :lol: ), ale prisel sem pozde, dalsi pokus probehne v pondeli asi :lol: akorat teda nevim jestli mi jeste plati ta evidencka co sem delal pred 3 tejdnama, predpokladam ze je jenom na 14 dni :(
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Příspěvek od NeviM »

Tak po delsi dobe se opet muzu naplno vrhnout na auti:) v nejblizsich dnech si budu skladat motor, mam zalozeny spodek, jen jeste pritahnout kliku, nasadit hlavy a pak rozvody a ty vsechny veci na nej navesit zpatky.. predevcirem jsem chtel nasadit hlavy, ale samozrejme mi to nedalo a musel jsem nejdriv "trochu" zbavit pisty karbonu :) takze jeste trochu vyhezcim spalovaci komory na hlavach a saci a vyfukove kanaly a pak to fakt nasadim:)

par fotek:
Přílohy
P1110319.JPG
P1110319.JPG (96.86 KiB) Zobrazeno 3998 x
P1110321.JPG
P1110321.JPG (68.43 KiB) Zobrazeno 4004 x
P1110345.JPG
P1110345.JPG (87.04 KiB) Zobrazeno 3993 x
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
habitat3
Moderátor
Příspěvky: 3804
Registrován: 06 srp 2005 22:24
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Příspěvek od habitat3 »

jak se pisty zbavi takovyho sajrajtu??? nejakej chemicmej bazmek?? :?

DIky 8)

Mirek999
Moderátor
Příspěvky: 2331
Registrován: 28 pro 2004 17:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Příspěvek od Mirek999 »

Rekl bych,ze brousenim a potom lestenim.Jelikoz se podivej na ty 4 vyrazeny tecky.Na zaspinenem pistu tam jsou nalitky od toho vyrazeni a na cistem tam nejsou,takze tipuju to na smirgl.
Optimismus pramení z nedostatku informací :o)

tsin
Příspěvky: 413
Registrován: 15 čer 2006 19:22

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Příspěvek od tsin »

Mirek999 píše:Rekl bych,ze brousenim a potom lestenim.Jelikoz se podivej na ty 4 vyrazeny tecky.Na zaspinenem pistu tam jsou nalitky od toho vyrazeni a na cistem tam nejsou,takze tipuju to na smirgl.
kdyz uz sme u te dedukce, tak ja bych rekl ze to spis bylo tim dratenym kartacem na vrtacku co je v prvnim obrazku a pak doladeni necim jemnejsim ;)
racing: OOOO 2,3 QUATTRO turbo
daily: OOOO A4 avant B5
fun: nissan pathfinder 3.0 V6

Uživatelský avatar
Ozzy_Vita
Moderátor
Příspěvky: 2357
Registrován: 01 dub 2006 00:24
Bydliště: Los Bukeros
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Příspěvek od Ozzy_Vita »

Ty jsi frajer chlape. Do toho bych se nikdy nepustil. Máš můj obdiv.. 8)
Škoda 105 -> Opel Manta B -> Opel Vita B Sport -> Honda Accord 2.0 16V Vtec

Uživatelský avatar
bóďa
Příspěvky: 2337
Registrován: 12 pro 2005 19:05
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Příspěvek od bóďa »

pan nevím vzal jeden píst dráťákem a když na chvili odešel, tak mi to nedalo to zkusit vyleštit tak sem to na kousku zkusil a šlo to, tak sem mu ukazal jak se to dela a on uz si dodelal ten zbytek a zbylejch pet pistu :lol:. samozrejme vylestit by to slo mnohem lip, ale jsou to jenom pisty, že... jinak postup byl dratak na vrtacku, tim odstranit ty sracky a potom normalni postup, takze smirgly a pasta
3x Renault Safrane Hartge Biturbo

Uživatelský avatar
Yaris WRC
Příspěvky: 266
Registrován: 16 říj 2005 19:54

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Příspěvek od Yaris WRC »

na kedy je naplanovane ukoncenie? :)

Mirek999
Moderátor
Příspěvky: 2331
Registrován: 28 pro 2004 17:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Příspěvek od Mirek999 »

A cistil jsi to venku?Jelikoz by byla docela vrazda nechat zbytky te pasty na vlozkach.To by mohl ten motor delat za chvili znova.
Optimismus pramení z nedostatku informací :o)

DOEMIXXX
Příspěvky: 3625
Registrován: 01 srp 2006 13:09
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Příspěvek od DOEMIXXX »

auto je uz po laku? Pokud ano, tak jakou si nakonec zvolil barvu?
http://www.facebook.com/djdoemixx

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Příspěvek od NeviM »

Ty pisty jsem vzal nejdriv opatrne vrtackou s dratakem a pak 4 hrubostma smirglu (150-2000) ale nejak moc jsem se s tim nesral a pak filcakem a lestici pastou na hlinik a rucne hadrem a pastou dolestil.... cca pul hodky jeden pist... delal jsem to na motoru, vzdy v horni uvrati a daval jsem si kuamajzla aby se mi nedostal zadnej sajrajt mezi pist a vlozku (prach z brouseni, pasta) vsechno jsem mel zakryty jak chirurg :lol:

auto je jeste pred lakem, ale barvu uz mam (akrylatovou) namichanou jako je ta na obrazku... mam ji namichanou jako je ta na obrazku, akorat si ji chci nechat jeste trochu upravit (trochu ztmavit, pridat perlet... doufam ze si to nepredstavuju jak hurvinek valku a nebude to problem v jakykoliv micharne autolaku)
Obrázek

a dodelat bych to chtel v unoru, akorat nevim jestli mi to zase neoddali bydleni ktery ted resim :roll:
jo a dik za kladny reakce
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
elviiis
Příspěvky: 2279
Registrován: 12 črc 2006 21:15
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Příspěvek od elviiis »

Mno s tím lakem to problém nebude jen si nech napsat někam to složení když to škrábneš protože když ten lak bude podle ničeho tak ti ho pak těžko někdo namýchá...

Co se toho motru týče tak jsi s prominutím prase. Když to máš celé rozebrané tak proč nevyhodíš kliku a písty a pořádně to celé nevyčístíš a nekoupíš nové lágry kruhy apd apd což je pár korunv tom všem... a raději než cpát peníze do zbytečnosti jako lak tak bych udělal výbrus a koupil nové písty... Pak až se ti tten motor za rok odporoučíš si řekneš já su trouba teď motor znovu a přitom jsem to mohl jen nachcat barvou a měl bych komplet auto...
TOYOTA CELICA CARLOS SAINZ 2.0 TURBO 4WD 153KW 1992 = funny
Skoda Ochcavia f kombajnu f metle na hlinach a i kliiimu ma a samozrejmne hagusy 81KW = daily

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Příspěvek od NeviM »

elviiis píše:Mno s tím lakem to problém nebude jen si nech napsat někam to složení když to škrábneš protože když ten lak bude podle ničeho tak ti ho pak těžko někdo namýchá...

Co se toho motru týče tak jsi s prominutím prase. Když to máš celé rozebrané tak proč nevyhodíš kliku a písty a pořádně to celé nevyčístíš a nekoupíš nové lágry kruhy apd apd což je pár korunv tom všem... a raději než cpát peníze do zbytečnosti jako lak tak bych udělal výbrus a koupil nové písty... Pak až se ti tten motor za rok odporoučíš si řekneš já su trouba teď motor znovu a přitom jsem to mohl jen nachcat barvou a měl bych komplet auto...
prase ano, ale ne ja, ale v motorarne, takhle mi ho vratili, se zalozenym spodkem, novejma salama (nejakejma extradobrejma odolnejma prej, ale v tomhle se nevyznam, tek nevim co to je vubec zac, to musim jeste zjistit) vybrousenou klikou atd., krouzky mi rekli ze nema cenu menit ze jsou jak novy (to bych jim i veril, na tom motoru evidentne nekdo neco nedavno delal, jak uz jsem psal par stran zpet, tak vlozky se mi zdali podezrele pekny, jako nedavno novy a vzhledem k tomu ze vlozky renault prodava jen v sade s krouzkama, pistem a pistnim cepem, tak by to mohlo bejt vsechno zanovni), ale s tim ze na pistech nechali karbon me celkem nasrali, chvilku jsem i uvazoval to zase rozdelat a ty pisty vycistit venku, pak jsem se na to vyprd a udelal to OPATRNE na motoru... je to poprvy co neco takovyho delam, takzte ani nevim jak by mel vypadat motor kterej mi vratej zgeneralkovanej...jinak mam zgeneralkovany i hlavy a ty nebyli schopny ani zbavit zbytku rozemlety saly (blok nastesti proplachli dukladne, to jsem si zkontroloval), takze takova generalaka "dodelej si doma" a neni to jedina vec s cim me nasrali, napriklad jeste to, ze to stalo 2x vic nez melo atd., chybama se holt clovek uci, priste si dam urcite vetsiho majzla komu motor sveruju a jak se k nemu bude chovat, ono to bylo na doporuceni znameho, kteremu delali uz desitky motoru a vzdy v poho :roll: Jinak s moznosti, ze se to nepovede a motor pujde po chvili zase ven pocitam, jak jsem uz psal, v motoru se takovymhle zpusobem vrtam poprve a jsem pripraven na vse :wink: Jeste myslis ze jsem prase? :)
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
elviiis
Příspěvky: 2279
Registrován: 12 črc 2006 21:15
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Příspěvek od elviiis »

Mno tak bych jim to v té motorárně omlátil o makovici... neleštím písty to ne ale vždy je odmočím rustioilem a vyčistím matovací rohoží... no většinou by se mnělo jak brousit (nebo mněnit vložky) s pístama a kroužkama jiank to vlastne ani nejde... mohl jsi to vyhodit... jen vyndat písty vyčistit a nandat spátky... ale já mysle že jsi byl globálně zhnilej to rozhodit nějak mi uniklo že byl motor v motorárně...
TOYOTA CELICA CARLOS SAINZ 2.0 TURBO 4WD 153KW 1992 = funny
Skoda Ochcavia f kombajnu f metle na hlinach a i kliiimu ma a samozrejmne hagusy 81KW = daily

Mirek999
Moderátor
Příspěvky: 2331
Registrován: 28 pro 2004 17:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Příspěvek od Mirek999 »

Porad si myslim,ze je to prasarna,jelikoz z te pasty se ty mikrocastecky dostanou na vlozku.Ikdyz to nevidis,tak tam urcite neco bude.A nikdy to nezakrejes tak,aby se tam nic nedostalo.At se k tomu vyjadri nekdo jinej,ale podle me to neni moc dobre.A ty pisty v podsate nema cenu lestit.Ciste by mely byt,ale nemusi byt vylestene.A pokud by mi dali takhle zajebany motor,myslim pisty,tak bych jim to vratil.Urcite to nestalo par korun,tak jses zakaznik,tak muzou udelat i toto.Ocistit ty pisty by byla prace na 5min.,vsech 6 v poho.Dratak,srazit a nazdar.Hlavne at slouzi dobre a ujedes s tim mnoho km bez poruchy. 8)
Optimismus pramení z nedostatku informací :o)

Uživatelský avatar
elviiis
Příspěvky: 2279
Registrován: 12 črc 2006 21:15
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Příspěvek od elviiis »

ten bordel jde i rozpustit rutyoilem a nemusíš to ani srážet dráťákem... ale čistit takhle by se to nemělo to je fakt...
TOYOTA CELICA CARLOS SAINZ 2.0 TURBO 4WD 153KW 1992 = funny
Skoda Ochcavia f kombajnu f metle na hlinach a i kliiimu ma a samozrejmne hagusy 81KW = daily

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Příspěvek od NeviM »

mirek999: ja vim ze to vypada prasacky, mam z toho trochu cerny svedomi, ale delal jsem to fakt poctive, porad vysavac v ruce a odsavat aby nemel ten bordel sanci nekam spadnout a kdyz uz mi spadnul nekam kam jsem nechtel, tak jsem to otiral hadrem namocenym v oleji (5w/40 :lol: ) Ono kdybych to zase rozdelal tak si taky koleduju o problemy, abych nezprasil nejakou salu nebo neco, navic se mi nezdalo dobry znovu povolovat a utahovat ojnicni panve atd. tak jsem se nakonec rozhodl pro tuto cestu, rozdelat to muzu vzdycky (a mozna k tomu jeste dojde), ze :wink:
Jinak s tim jak dopadla ta generalka neco delat budu, ale jeste nevim co presne, ono jak je to pres znameho tak nechci delat zbytecne zle, tohle jsou vzdycky ksefty na hovno :roll: kazdopadne hned jak jsem si to privezl, tak se mi nezdaly presahy vlozek, tak jsem si nechal domu poslat nejakyho jejich technika, aby mi to zkontroloval a podepsal papir ze to muzu dat dohromady a hned mi nepodfoukne tesneni nebo mi nepotoce voda do oleje pod vlozkama.. no uvidime, docela si pohravam s myslenkou nechat se na to kouknout nejakyho znalce a pak treba delat zle... jeste si poslechnu poar nazoru zasvecenych lidi (hlavne znamych kteri to uvidi nazivo) a nejak se rozhodnu, taky jde o toy, ze je to jenom auto a ja musim resit hlavne x dalsich a dulezitejsich sracek :zadek:
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 601
Registrován: 18 pro 2005 18:43
Bydliště: LBC
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Příspěvek od Fugo »

přesahy ať jsou dle Renault manuálu, kdyžtak ti to pošlu.
BMW 750iAL BiTurbo PRODÁNO, nyní KAWASAKI ZX10R
>>>Pneuservis, Klimatizace<<<
>>>Antény a satelity<<< http://www.volny.cz/antenysatelity

Uživatelský avatar
elviiis
Příspěvky: 2279
Registrován: 12 črc 2006 21:15
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Příspěvek od elviiis »

Já vždy komplet motor rozeberu vyčistím nachystám polomotor pošlu do motorárny ať udělají kliku ojnice a polomotor poskládají. Vždy podle motoru vyberu kam jej pošlu. Daihatsu do jedné vesničky za prahu jelikož je tam starší pán co je dělá. Když CAčko tak jedině pan kentoya když bych dělal toyotu tak kontaktuju idaha apd. Nikdy nic nesháním přes známého protože jak jsi psal akortá jsou s tím problémy.
TOYOTA CELICA CARLOS SAINZ 2.0 TURBO 4WD 153KW 1992 = funny
Skoda Ochcavia f kombajnu f metle na hlinach a i kliiimu ma a samozrejmne hagusy 81KW = daily

DOEMIXXX
Příspěvky: 3625
Registrován: 01 srp 2006 13:09
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Příspěvek od DOEMIXXX »

Pane Bi :lol: jak pokracujete?
http://www.facebook.com/djdoemixx

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Příspěvek od NeviM »

DOEMIXXX píše:Pane Bi :lol: jak pokracujete?
maluju si novej byt :wc: a nejen maluju, takze cas i penize musim momentalne investovat do nej, necekane jsem si poridil rodinu :lol: takze zas tak mesic dva odklad... uz radsi nerikam zadny terminy, proste az to bude tak to bude spek
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Příspěvek od tholis »

Nějaké novinky. Na safrane nějak trpím od doby co jsem koukal na to Bóďovo.
" www.autowerks.cz "

Odpovědět

Zpět na „Projekty“