Audi Coupe Quattro 2.3 20V

Na čem pracují členové TF

Moderátoři: Fáboš, Kane13, Tom_, tholis

Odpovědět
Uživatelský avatar
crazyape
Příspěvky: 1610
Registrován: 25 říj 2005 20:55
Bydliště: doma

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od crazyape »

A co maxxis? :)

Uživatelský avatar
Šigy
Příspěvky: 1163
Registrován: 02 úno 2005 18:09
Bydliště: Ostravice (okr. Frýdek-Místek)
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od Šigy »

Tom_ píše:diky,co subarko?Musime nekdy dat sraz a pokecat a prijednom mrknu na tvuj vuz.Jak si spokojeny?Nejaky plany?


a cekam az budou penizky,at muzu objednat novy gumy

http://www.4uthesite.com/prods/large/13485.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

a v planu jsou novy skorepinovy sedacky,novy tlumice s pruzinami (na tech seriovych skrtam,nejspis unavene pruziny),vymenit stare reproduktory za nejaky prumerne novy.Ale nejspis to bude na dyl :/
No se subarkem spokojenost, až na to, že mi teď neřadí jedničku, se rozjíždím na dvojku, takže musí jít převodovka rozebrat... :| ale jinak dětský sen splěný no, tak snad se to opravuje a budu spokojeně jezdit bez poruch :driver: jojo, musíme se na někdy domluvit a dat sraz někde. Plany byly, uvidíme jak to bude časem, teď jsme měli v praci krizi, takže ani převodovka nešla hned řešit, teď to snad nějak vyjde... A vykonový plan byl dat jednotku z japonského wrx s 260 koníky :)

Za kolik jsou ty pneu? dělají se i v rozměru 205/45 R17 se zesílenou bočnící? :oops:
Subaru Impreza GT

ex: felDa 1,9

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od Tom_ »

A co maxxis? :)
Nevim,neznam,nemam zkusenosti,vis o nich neco blizsiho?
No se subarkem spokojenost, až na to, že mi teď neřadí jedničku, se rozjíždím na dvojku, takže musí jít převodovka rozebrat... :| ale jinak dětský sen splěný no, tak snad se to opravuje a budu spokojeně jezdit bez poruch :driver: jojo, musíme se na někdy domluvit a dat sraz někde. Plany byly, uvidíme jak to bude časem, teď jsme měli v praci krizi, takže ani převodovka nešla hned řešit, teď to snad nějak vyjde... A vykonový plan byl dat jednotku z japonského wrx s 260 koníky :)

Za kolik jsou ty pneu? dělají se i v rozměru 205/45 R17 se zesílenou bočnící? :oops:
Kde vubec delas?Ono i u me to neni nikterak financne dobry,porad si pohravam s myslenkou ze to prodam.

K tem gumam,ano nabizi,ale rozmer je 205/40/r17 84W viz http://www.pneunet.cz/pneu/19899/regal- ... 4-W-letni/" onclick="window.open(this.href);return false;

K tomu srazu,neni problem,staci se domluvit.Do Frydku to je kousek a tak samo do Tesina.
Audi Coupe Quattro

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od BIGPAPA »

Maxxis je americká guma, dělaj hlavně na náklaďáky, čtyřkolky, traktory atd viz. http://www.maxxis.com/AutomobileLight-T ... mance.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
crazyape
Příspěvky: 1610
Registrován: 25 říj 2005 20:55
Bydliště: doma

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od crazyape »

Nevim proc zminujes nakladaky a traktory kdyz maxxis dela prevazne gumy na motocross a na kola.. at uz silnicni tak sjezdova atd. Jezdi se na tom svetaky a vetsina jezdcu je obouva.

Mel jsem je jak na kole, nekolik typu a smesi tak na aute. Nejvetsi sranda je ze je o trosku drazssi nez nejaka cina. Za deste se me jeste nestalo ze bych pri zaberu jel rovne jako napriklad u falkenu ktere jsem mel predtim. Vyvazuje se na nich v pohode, nehuci. Smes neni ani mekka, ani tvrda.. proste takovej stred.

Ja osobne mam typ MA-Z1 v 205/40 R17 .... kdybych kupoval nove tak bych zkusil typ MA-Z4S Victra.

http://www.maxxis.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od Tom_ »

Me se spis jedna o mekci pneu,nepotrebuju aby guma vydrzela 10tkm.Ale zas davat 4,5t/ks za toyo,tak tolik opravdu nemam :wink:
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od JRD McLAREN »

Federal 595RS..??
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
Alfoun
Příspěvky: 1071
Registrován: 12 říj 2005 11:53
Bydliště: now Smethwick,B-ham
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od Alfoun »

Maxxis made in USA? Bullshit. Je to naka shitka z taiwanu. My to davame na auta zakaznikum,kteri maj hluboko do kapsy. J abych se jim vyhnul obloukem. Nemam nic proti levnym pneumatikam. Sam mam Hankook Ventus Evo 12. Zatim nejlepsi pneu ,v pomeru cena kvalita,co jsem na aute mel. Ale zas sefik co ma Volvo v70 s nima moc spokojenej neni. Rychle se mu sjizdeji,hlavne na predku.
http://forum.corradoclub.cz
FB Corrado R32T
Corrado R32 turbo 509BHP/640NM
Yamaha YZF-R1 4XV 150hp

Uživatelský avatar
marek.dh
Příspěvky: 115
Registrován: 13 zář 2009 19:56
Bydliště: kousek od UH

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od marek.dh »

crazyape píše:Nevim proc zminujes nakladaky a traktory kdyz maxxis dela prevazne gumy na motocross a na kola.. at uz silnicni tak sjezdova atd. Jezdi se na tom svetaky a vetsina jezdcu je obouva.

Mel jsem je jak na kole, nekolik typu a smesi tak na aute. Nejvetsi sranda je ze je o trosku drazssi nez nejaka cina. Za deste se me jeste nestalo ze bych pri zaberu jel rovne jako napriklad u falkenu ktere jsem mel predtim. Vyvazuje se na nich v pohode, nehuci. Smes neni ani mekka, ani tvrda.. proste takovej stred.

Ja osobne mam typ MA-Z1 v 205/40 R17 .... kdybych kupoval nove tak bych zkusil typ MA-Z4S Victra.

http://www.maxxis.com" onclick="window.open(this.href);return false;
můžu jen potvrdit, že na kole je maxxis výrobce plášťů no.1, takže snad takové šunty dělat nebudou..

Uživatelský avatar
Stanley
Příspěvky: 890
Registrován: 05 bře 2010 17:58

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od Stanley »

Když jsem jezdil Bike Trials tak jedině Maxxis, i ve Freeride jsem je používal a vydrželo to neskutečně moc takže nějaký čínský shit to nebude. Na autě jsem Maxxis neměl takže to nemůžu tak posoudit ale raději zůstanu u Yokohama, tam jsem spokojený až až...

Hankook je Korejská značka a dělají hodně dobré pneu (tyhle se dávají korejcům od výroby, většinou). Když jsme u těch korejců tak od nich jsou Kumho taky hodně dobré
Dayton jsem měl taky a vše super až na to, že při větší zátěží to klouzalo, byly tvrdší ale najel jsem s něma fakt hodně. Oproti těm měkkým Yokohama co mám teď se skoro nesjížděly :D

Jinak made in china se raději vyhýbat, já takové používám jen na zimu do města.. Tam je jediné využití.
S těma Maxxis na autě osobně zkušenost nemám a Kumho jsem taky nepoznal sám v praxi. Jinak ostatní v pohodě 8)

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od Tom_ »

JRD McLAREN : mas s nema zkusenost?Nevypadaji zle .
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
Chosse
Příspěvky: 3622
Registrován: 19 led 2006 07:17
Bydliště: u Prostějova...
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od Chosse »

Fedraly měl kámoš a prej docela rychle zmizely...
Není třeba...

Uživatelský avatar
Alfoun
Příspěvky: 1071
Registrován: 12 říj 2005 11:53
Bydliště: now Smethwick,B-ham
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od Alfoun »

Federaly to same jako Maxxis . Jinak co jsem psal ,ze yoko a Hankook jsou extra load tak jsem vcera montoval toyo R888 a ty jsou betonovy 8)
Pokud chces usetrit na pneumatikach tak je jedno co tam das jestli maxxis nebo Federal.
http://forum.corradoclub.cz
FB Corrado R32T
Corrado R32 turbo 509BHP/640NM
Yamaha YZF-R1 4XV 150hp

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od Tom_ »

Verim ze ty toya budou perfektni,ale cena 4 500+ kč/ks 225/45/R17 je pro me opravdu hodne.Kdybych ty penize mel,tak tady neresim "nejakou" levnejsi alternativu :(
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
Alfoun
Příspěvky: 1071
Registrován: 12 říj 2005 11:53
Bydliště: now Smethwick,B-ham
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od Alfoun »

Tak nahod naky pneu,ktery se ti zdaji cenove prijatelne a my se ti budem snazit poradit.
BTW.jsem koupil dve 205/40 17 za 120 liber. Jety jeden track day a jsou jako novy
http://forum.corradoclub.cz
FB Corrado R32T
Corrado R32 turbo 509BHP/640NM
Yamaha YZF-R1 4XV 150hp

Uživatelský avatar
Chosse
Příspěvky: 3622
Registrován: 19 led 2006 07:17
Bydliště: u Prostějova...
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od Chosse »

Kde jsi sháněl gumy ? Zkus pneu Pešíček http://www.pneu-servis.cz" onclick="window.open(this.href);return false; a nebo pneushop.cz :wink: Kolik s tím najezdíš ročně ?
Není třeba...

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od JRD McLAREN »

Tom_ píše:JRD McLAREN : mas s nema zkusenost?Nevypadaji zle .
Viezol som sa na Cliu co ich ma kamosh nahodene, zmes je o nieco tvrdsia, ale pri vahe a sile clia
je to nepoznatelny rozdiel..ked som teda porovnaval r888 a 595rs
Federaly maju viac drazok ako yoko, a lepsie drzia na mokrom..
a vraj mu jedny kola na hnanej naprave vydrzia cca 8-9tkm pri "every-day" jazde...
cize v lete neprezuva... a to bol na nich 2xBrno 1xSkring, slalomy, TDC a ine hobby race...
na moj voz je v rozmere 195/50R15 cca 92eur jedna... r888 mam zhruba za 110kus..
bocnica je meksia na 595rs nez na r888, cize aj jazda po meste je na nich komotnejsia..

mne pride pomer cena / kvalita docela dobry...
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od Tom_ »

Tak nahod naky pneu,ktery se ti zdaji cenove prijatelne a my se ti budem snazit poradit.
BTW.jsem koupil dve 205/40 17 za 120 liber. Jety jeden track day a jsou jako novy
No ja porad premyslim o tech regalech,ta cena je vic jak lakava.U nas tech jetych toyo gum moc neni ,nebo aspon ne momentalne .
Kde jsi sháněl gumy ? Zkus pneu Pešíček http://www.pneu-servis.cz" onclick="window.open(this.href);return false; a nebo pneushop.cz :wink: Kolik s tím najezdíš ročně ?
Ja je zatim nikde neshanel,jen obhlizim trh co nabizi a za jake ceny.Vsecky hledam pres internet,takze si porovnam xx pneu prodejcu.Rocne s tim moc nenajedu,nejezdim s tim normalne,jen jak je chut,cas,pocasi.Neni to i kdyz by mohl byt "daily" car, ale netreba.Na ty odkazy mrknu,diky.
Viezol som sa na Cliu co ich ma kamosh nahodene, zmes je o nieco tvrdsia, ale pri vahe a sile clia
je to nepoznatelny rozdiel..ked som teda porovnaval r888 a 595rs
Federaly maju viac drazok ako yoko, a lepsie drzia na mokrom..
a vraj mu jedny kola na hnanej naprave vydrzia cca 8-9tkm pri "every-day" jazde...
cize v lete neprezuva... a to bol na nich 2xBrno 1xSkring, slalomy, TDC a ine hobby race...
na moj voz je v rozmere 195/50R15 cca 92eur jedna... r888 mam zhruba za 110kus..
bocnica je meksia na 595rs nez na r888, cize aj jazda po meste je na nich komotnejsia..

mne pride pomer cena / kvalita docela dobry...
ty r888 mas za 110/kus v tvym rozmeru vid?Za kolik by byly v mem,jiz vyse zminenem rozmeru 225/45/r17 . Ty Federaly sou taky moznost.
Audi Coupe Quattro

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od Tom_ »

Tak nejaka novinka,cekam az mi prijde origo seriovej pojezd,abych nemusel do auta rezat a aby sla sedacka posouvat jak vertikalne tak horizontalne.Jinak zadni sedacky sou fuc z duvodu odlehceni.Jak je to s rezervou?Clovek musi vozit bud rezervu a nebo potom tu sadu na zalepeni,pokud se nepletu.Jeste musim sehnat kus koberce nekde u calounika a zakryt misto po sedackach.
Obrázek
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
Masa
Příspěvky: 159
Registrován: 28 bře 2011 17:50
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od Masa »

Bohuzel rezervu musis vozit stale protoze nemas auto urceny k tomu aby si mohl pouzivat opravnou sadu. Zjebali me za to policajti ze prej rezerva je u tehle aut brana jako deformacni zona a potvrdil mi to i manik co dela kurzy bezpecny jizdy.
Do zatáčky se musí bokem :)

BMW 328i M-paket 214k/280Nm sani M50 lesteny svody a jednotka od TDI CHIP
http://tuning-forum.org/viewtopic.php?f=116&t=109184
Audi A3 1.8T SLStuning 193k/280Nm ex

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od m.artty »

Někde jsem kdysi viděl seznam aut, kde rezerva být nemusí.... a moc jich nebylo :lol:
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od Tom_ »

Tak se bude vozit rezerva dal no.Ono u quattra je ta rezerva stejne k "nicemu",jelikoz, obe kola by meli mit stejny polomer otaceni aby se nenicily diffy.
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od tholis »

Tom: Věřím že na dojezd do nejbližšího pneuservisu ty diferenciály vydrží :lol:
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
Fizzbiker
Příspěvky: 177
Registrován: 14 dub 2011 01:00

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od Fizzbiker »

kdyz bude stejny obvod kola diffy nemaji problem, navic s tou jezdovkou jedes jak s hnojem tak to taky spolkno i kdyz mas nejaky rozumny rozdil kdyby jsi stim jel jako prase dojezdovka byla mensi a jeste treba uhrabavala to by bylo neco jineho.... :rock:
Naposledy upravil(a) Fizzbiker dne 30 dub 2011 10:50, celkem upraveno 1 x.

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od Tom_ »

tholis : No ono,aby clovek nejaky ten servis vubec nasel nekde v nejaky díře :lol:

Fizzbiker : Ano,prave aby byl zachovan stejny obvod kola,coz jaksi nemam :lol: Samozrejme ze jako prase s dojezdovkou bych nejel.preci jen je strasne uzka
Audi Coupe Quattro

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od Tom_ »

neco novyho . Jeste musim dokoupit pasy k tomu
:lol: :lol:
Obrázek
8)
Obrázek
:D
Obrázek
Audi Coupe Quattro

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_

Příspěvek od Tom_ »

mate zkusenost s kombinaci tlumicu/pruzin Koni/KW ? Premyslim ze to tak udelam.Tak jestli to bude fungovat nebo vzit jinou kombinaci,nejradsi bych bud KW variante 1 nebo 3 male to je jina cenova relace
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
MarkusHuhtimo
Příspěvky: 70
Registrován: 06 dub 2011 22:17

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_ kombinace Koni/KW ?

Příspěvek od MarkusHuhtimo »

Promiňte za offtopic trošku, ale ani číny nemusí být zlé. Kupříkladu Nankang NS-1 jsou naprosto famózní gumy a to stojí jedna okolo 1350 Kč. A to jsem měl Pirelli PZero Nero, jel jsem na Michelin Pilot Sport (pěkná hrůza za mě, kámoš to měl na Mercedesu 240 koní), sám mám například taky Nokiany ZG2 (což jsou další famózní letní gumy, tak 2400 jedna).

Každopádně ty Nankangy NS-1 a Nokiany ZG2 jsou kvalitativně srovnatelné gumy s PZero Nero a může se tomu smát kdo chce, jak chce. A to se nebavím jen o tom, jak gumy drží, ale taky o tom, jak jedou za mokra, atd. I v levných gumách se dá najít pár velmi dobrých kousků.
Tuscani Tiburon Turbo (forged engine, right now 310hp/400Nm - neverending project)

Smithy
Příspěvky: 1881
Registrován: 11 kvě 2005 21:26

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_ kombinace Koni/KW ?

Příspěvek od Smithy »

akorat se ty nankangy rychlejc sjizdej a na mokru nic moc co jsem nekde cet......
500 0,9T

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi Coupe Quattro 2.3 20V by Tom_ kombinace Koni/KW ?

Příspěvek od BIGPAPA »

Nankang za mokra jsou katastrofální :( :( Momentálně mam na autě BF Goodrich G-Force profiler a naprostá
spokojenost 8)
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Odpovědět

Zpět na „Projekty“