Mazda 323

Na čem pracují členové TF

Moderátoři: Fáboš, Kane13, Tom_, tholis

Odpovědět
Uživatelský avatar
pepecl
Příspěvky: 233
Registrován: 17 srp 2010 15:33
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda 323

Příspěvek od pepecl »

Určitě hlavně neházet flintu do žita, ani nepočítám, kolik se nám toho v našem projektu 3 coupéček takhle "podělalo" :D Každopádně my s 2K plničem žádný problémy a to jsme ho dýl než 2 týdny odstát nenechali.. Lakování je občas prostě věda, ale ja říkám, nám takhle ten 2K nepopraskal - byla vždy ok teplota na tý dílně? Nám se např. stalo, že se barva nesnesla s lakem a druhý den si to mohl sloupat nehtem, takže se nám válí na dílně oloupanej kufr a blatníky navíc.. :D
http://www.tuningforum.cz/viewtopic.php?f=116&t=96185 --- 3x Renault Megane coupé under construction

Uživatelský avatar
Jirka.Kolouch
Příspěvky: 1630
Registrován: 27 úno 2008 20:56

Re: Mazda 323

Příspěvek od Jirka.Kolouch »

Flintu do žita určitě nehodím 8) Toho auta by mi bylo líto a taky peníze ( podotýkám jenom peníze, bez práce), co jsou v tom doteď utopené by mi nikdo nevěřil, natož zaplatil. Ale to tu nemusím psát, protože to zná každý :|

Teplota na dílně při lakování byla přes 15 stupňů a to se ještě něco dotápělo, takže v tom myslím problém nebude. Jednou jsem lakoval jakési auto ( protože to muselo být narychlo a i přes varování, že to ASI nedopadne dobře jsem dostal od majitele příkaz nalakovat) v nějakých 5 nebo 7 stupních ( metalíza) a jezdí to na tom autě do teď a nic nejde poznat :D
Bramborák f paketu s motorem - bejvávalo

Český sen a pár dalších krámů

Uživatelský avatar
crazyape
Příspěvky: 1610
Registrován: 25 říj 2005 20:55
Bydliště: doma

Re: Mazda 323

Příspěvek od crazyape »

Jirka.Kolouch píše:Flintu do žita určitě nehodím
:lol: Flintu nikam zatim nehazej :D ten chce stavet Colta 4x4 a na to jsem zvedavej :)

Uživatelský avatar
Jirka.Kolouch
Příspěvky: 1630
Registrován: 27 úno 2008 20:56

Re: Mazda 323

Příspěvek od Jirka.Kolouch »

Já taky 8) Jeho Colta jsem viděl naživo jednou a strašně se mi to auto líbí 8)
Bramborák f paketu s motorem - bejvávalo

Český sen a pár dalších krámů

Uživatelský avatar
Jirka.Kolouch
Příspěvky: 1630
Registrován: 27 úno 2008 20:56

Re: Mazda 323

Příspěvek od Jirka.Kolouch »

Dneska jsem byl pro nové díly... Moc toho z fotky nejde vidět - jsou tam nová přední ramena a nová zadní vlečná 8)

Obrázek
Bramborák f paketu s motorem - bejvávalo

Český sen a pár dalších krámů

Uživatelský avatar
kucik
Příspěvky: 497
Registrován: 27 kvě 2008 12:48
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda 323

Příspěvek od kucik »

Prosim tě mohl bys mi změřit délku ramene od středu díry ke středu díry,a délku silentbloku a průměr díry silentblkoku?-by mě zajímalo,jestli je to stejné jako mazda 626 GD,protože na tu nejsou k sehnání a ani ty příční zadní.
mazda MX-6 coupe GD 2.0 16v - summer car
peugeot 405 SRi 2.0 - ex winter car
škoda fabia 1.2 htp - daily

Uživatelský avatar
Jirka.Kolouch
Příspěvky: 1630
Registrován: 27 úno 2008 20:56

Re: Mazda 323

Příspěvek od Jirka.Kolouch »

Na toto to taky není k sehnání, ale znám kluka, který tyto díly umí jako jediný, tak třeba budou i na 626 8)
Číslo máš v SZ 8)
Bramborák f paketu s motorem - bejvávalo

Český sen a pár dalších krámů

filly
Příspěvky: 141
Registrován: 23 led 2011 13:32
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda 323

Příspěvek od filly »

s tema podélnýma ramenama sem mel taky problém na moji BF tak sem je nechal vyrobit tak do 14ti dnů už budou hotové...nakolik tě vyšly jesi se mužu zeptat??a silentbloky necháváš originální??

Uživatelský avatar
Jirka.Kolouch
Příspěvky: 1630
Registrován: 27 úno 2008 20:56

Re: Mazda 323

Příspěvek od Jirka.Kolouch »

Tady lepší fotka ještě na zemi v garáži...

Obrázek

Až budu mít hotové auto, tak chci udělat nový i průjezd (garáž). Ale vymýšlím, co s podlahou. Jestli nechat tuto a jen vyleštit kachlíky nebo vymlátit a celé znova v moderním duchu :D

A vlečná ramena mě vyšly na 570,- za kus. Silentbloky jsou zatím stávající, ale až budu moct, tak nechám vyrobit nové 8)
Bramborák f paketu s motorem - bejvávalo

Český sen a pár dalších krámů

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda 323

Příspěvek od BIGPAPA »

podlahu neřeš, pokud to je snadno udržovatelný tak kahle jsou nejlepší řešení 8)
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
Jirka.Kolouch
Příspěvky: 1630
Registrován: 27 úno 2008 20:56

Re: Mazda 323

Příspěvek od Jirka.Kolouch »

Při dlažbě bych zůstal 8) Jen bych chtěl nějakou modernější :wink: Nebo aspoň toto vyleštit strojem. Když už tam bude skoro nové auto, tak ať to nekazí ta podlaha :D Navíc přesně nad garáží budu dělat pokoj, tak ať je to takový dvoupatrový pokojíček :D
Bramborák f paketu s motorem - bejvávalo

Český sen a pár dalších krámů

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda 323

Příspěvek od m.artty »

Buď rád za to co tam máš, my ostatní máme v garážích podlahy betonové. Myslím, že je to celkem zbytečná tam vymýšlet novou podlahu.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
Jirka.Kolouch
Příspěvky: 1630
Registrován: 27 úno 2008 20:56

Re: Mazda 323

Příspěvek od Jirka.Kolouch »

Konečně mám pracovní kola... Sice plecháče, ale skoro neježděné, nejsou nijak orezlé a snad ani šišaté :whistling:
5,5 x 14", obuto do 185/65 - mají dokonce jakýsi vzorek.
Až nebudou potřeba, tak je rozšíříme a nalakujeme na bílo. Cena byla vskutku lidová :)

Obrázek

Obrázek
Bramborák f paketu s motorem - bejvávalo

Český sen a pár dalších krámů

Uživatelský avatar
Gui89
Příspěvky: 58
Registrován: 30 lis 2010 21:36

Re: Mazda 323

Příspěvek od Gui89 »

dost dobre .) cele jsem to projel a jsi fakt machr .)

Pustil
Příspěvky: 1186
Registrován: 14 čer 2006 15:59
Bydliště: Mělník/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda 323

Příspěvek od Pustil »

Jirka.Kolouch píše:Konečně mám pracovní kola... Sice plecháče, ale skoro neježděné, nejsou nijak orezlé a snad ani šišaté :whistling:
5,5 x 14", obuto do 185/65 - mají dokonce jakýsi vzorek.
Až nebudou potřeba, tak je rozšíříme a nalakujeme na bílo. Cena byla vskutku lidová :)

Obrázek

Obrázek

Škoda, že si z takové dálky, mně se na garáži válí origo BG plecháče a jen tam překážej...pneu na nich taky nějaký ještě je
in loving memory of http://moje.auto.cz/Pustil/oplis.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mazda 323 BG GT - weekend car
Mazda RX-7 FC - new project

Uživatelský avatar
Starlet
Příspěvky: 2217
Registrován: 01 led 2007 16:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda 323

Příspěvek od Starlet »

Jirka.Kolouch píše:Při dlažbě bych zůstal 8) Jen bych chtěl nějakou modernější :wink: Nebo aspoň toto vyleštit strojem. Když už tam bude skoro nové auto, tak ať to nekazí ta podlaha :D Navíc přesně nad garáží budu dělat pokoj, tak ať je to takový dvoupatrový pokojíček :D
Ty vole, já chci tvoje problémy!!! :lol: :lol: :lol:
Fiat UNO Logo 1.3 D R.I.P
Toyota Starlet 1.3 16V R.I.P
Opel Zafira A 2.0 16v DTi
www.blackhawks.cz
www.fitnessworld.cz
výživa QNT, Peak Sport Nutriton a doplňky Mad Max za super ceny
500PS 4x4 na všechny korejské vozy za hubičku

Uživatelský avatar
Jirka.Kolouch
Příspěvky: 1630
Registrován: 27 úno 2008 20:56

Re: Mazda 323

Příspěvek od Jirka.Kolouch »

:D :D :D Když nemám co na práci, tak aspoň vymýšlím kraviny :D :D :D
K takovým věcem se dostanu sice zhruba za 20 let, ale aspoň už mám představu, jak to bude vypadat :D
Bramborák f paketu s motorem - bejvávalo

Český sen a pár dalších krámů

Uživatelský avatar
bunny1391
Příspěvky: 1
Registrován: 14 bře 2011 16:31

Re: Mazda 323

Příspěvek od bunny1391 »

..Chcem sa spytat na tie ramena, ci mi vies dat daky kontakt popripade stranku odkial si ich objednal, mam GTi-cko a taktiez ho idem prerabat a potrebujem tiez dost dielov naneho. Zhruba nieco uz mam ale chybaju mi klby, tlmice( neviem sa rozhodnut ake ci D2, ci bilstein), naboje, brzdne trmene, loziska a ramena. Ak mi vies poradit dake stranky, obchody v cesku, ako nieco zozeniem aj na slovensku, ale taketo veci lepsie tam u vas..:)..ale zase..napriklad alternator mi uz odisiel 2 krat na tej mazde, objednal som z polska novy..a nevydrzal ani 3 mesiace..:D. a mas daky navod ako rozobrat palubovku?..:D dake foto alebo navod, lebo rozooberam sam a nechcem to dako vsetko polamat, teraz rozoberam dve take mazdy taktiez do sroubika ale na tu palubovku som sam prikratky:) dik za rady..:)
Mazda 323 1.8 GT

eskimak
Příspěvky: 15
Registrován: 23 úno 2011 10:52

Re: Mazda 323

Příspěvek od eskimak »

Teď jsem věnoval asi 3 hodiny čtení a prohlížení celýho tématu od prvpočátku a musím smeknout:) Na začátku koukám co to je za mladýho cápka co si otevřel projekt:-P Na první fotce vypadáš jako by jsi šel do prváku na střední, ale to co umíš, neumí kdejakej mechoš co už něco aut pospravoval:) A hlavně těch nervů a trápení co sis s tím musel užít, to je opravdu na obrovskou pochvalu za to, že si to přežil bez návštevy Bohnic:) Každou fotku sem hltal pohledem, sem tam mě zamrzelo, že ne všechny fotky se zobrazujou a s ubývajícíma stránkama projektu a blížením se ke konci topicu jsem se těšil víc a víc na závěr:) Ten průser s tím lakem jsem prožíval ,jako když 15ti letá holka hledí na titanic při uvedení, toho dojemnýho trháku, do kin:D Teď ti držím pěsti ať se vše začne dařit a ať už není tolik průserů:)

Odpovědět

Zpět na „Projekty“