Fiat Punto 1.2 16V Stile - PuntoSaurus

Na čem pracují členové TF

Moderátoři: Fáboš, Kane13, Tom_, tholis

favoracer
Příspěvky: 62
Registrován: 27 říj 2007 14:39
Bydliště: Kosice, SR

Re: Fiat Punto 1.2 16V Stile - PuntoSaurus

Příspěvek od favoracer »

Oooo tak to dakujem ze az tak sa ti paci...tesi ma to...noo 15tky som nastastie riesit nemusel, kedze zapisane boli uz ked som auto kupoval, o starost menej...a co vysla prestavba? neratal som to pre istotu ale je v tom utopenych dost prachov, i ked to mozno tak nevyzera...co ho mam, cca 4.5 roka, tak asi prve dva boli take viac menej udrzbove ale posledne dva roky sa furt daco doy**e. stale ked sa nieco spravi, sa dodrbe nieco ine...hold fiat :) ...ale tak, stale sa v tom topia dake prasule...nechem robit reklamu ale ked mas fiat tak sa zaregistruj aj na club-fiat
Punto Power

Walec
Příspěvky: 2
Registrován: 25 bře 2013 20:21

Re: Fiat Punto 1.2 16V Stile - PuntoSaurus

Příspěvek od Walec »

nenormalne sa mi paci tento tvoj fiatik hehe fakt mam presne taketo iste punto ako mas ty este aj farbu aj motor setko :D no len samozrejme nevyzera tak fasa ako tvoje :D ..neni znizene,kolesa tam su iba 14 a tak no :D diky fakt sa mi paci a interier co mas to cervene calunenie to mas este stale ? :.a to si kupil uz tez stim ? :D a este by som sa chcel opitat mas elektricke stahovanie okien asi urcite ...neviem ale ked stiahnem doel okna tak strasne pomali idu hore tak neviem ci si nemal aj ty takito problem :)

favoracer
Příspěvky: 62
Registrován: 27 říj 2007 14:39
Bydliště: Kosice, SR

Re: Fiat Punto 1.2 16V Stile - PuntoSaurus

Příspěvek od favoracer »

Od dnes takto nejako...chcelo to trosku zvyraznit kola, dumal som aku farbu ,,lajny,, nakoniec som chcel striebornu ale tato od nej ma na mile daleko...nevadi, i takto sa mi to paci.
Medzicasom dorazili biele LEDky do parkovaciek, kazda ma po 8 lediek, celkom pekne svetlo, postupne asi pomenim vsetky ziarovky za ledky.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Odkedy som tu daval posledne fotky, tak sa porobilo viac veci, urcite najviditelnejsimi su kolesa...KESKIN KT-3 povodne strieborne...pribudol sportovy volant alal Punto GT, takisto sedacky z GT dovoz pre Nemecko. Samozrejme nebol by to fiat keby sme to nemuseli aj opravovat, zadne silentbloky napravy, nova spojka SACHS atd., nespomeniem si teraz na vsetko co sa porobilo...ked najdem hodim sem este tu fotku interieru
Punto Power

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Fiat Punto 1.2 16V Stile - PuntoSaurus

Příspěvek od Kane13 »

Krásnej stroj, pane!! 8)
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

feličita
Příspěvky: 273
Registrován: 28 led 2012 11:32
Bydliště: Kassa

Re: Fiat Punto 1.2 16V Stile - PuntoSaurus

Příspěvek od feličita »

bratu parada, len tie modre bubny to zabili.. :nono: :D

Odpovědět

Zpět na „Projekty“