TOY OCTAVIA

Na čem pracují členové TF

Moderátoři: Fáboš, Kane13, Tom_, tholis

Zamčeno
Uživatelský avatar
Stanley
Příspěvky: 890
Registrován: 05 bře 2010 17:58

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od Stanley »

Tak ono to tam je tak, že žiješ v jednom bloku se super lidma, zajedeš si kousek dál a míří na tebe negros s jeho fuckin shotgun, asi tak :D

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od tholis »

Ivan: Už je to upraveno. Tu u toho kecám s kolegou a píšu h*vna :lol: Zase si myslím pro TF žádná ztráta, tady už jich je :lol: Tvořím v práci hodnoty tak se nesoustředím no.
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od Kein »

Ivan píše:
tholis píše:stanley: to je zvláštní. A přitom s kýmkoliv se bavím kdo v americe bavím nebo tam v reálu byl tak tvrdí jak jsou američani srdeční a společenští lidé. Tak mám pocit že to je tam možná bude jako jinde ve světě ne? Každý je tam jiný.
Co jsi nám to chtěl napsat, prosímtě? :lol:

Proboha nedivte se neustále, že většina lidí v USA neví, kde je ČR. Copak většina lidí v ČR ví, kde je stát Arkansas, Montana nebo Ohio?
V ameryce pytcho!
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od Kein »

Filip:) píše:
sparco-ikaros píše:Ja bych jen podotknul..... to co se libi parte HIC z T-F neznamena, ze se musi libit zbytku :-) vsichni jsou posrani bohuzel z usmrkaneho Golfu 3 co skrta i na rovne ceste :-) protoze kdyz nejdes s dobou nejsi in.. a kdyz nejsi in ses totalni kreten ...
o nějaký škrtání tu nejde.. :)
Designově se mi octávka i líbí.. až na to zadní víko, ale je fakt že z 0-100 za 9s. to dle mě nedá.. a nikdy nedalo.. to samý moje volvo teď nedá z 0-100 na 7.0 jak to prý bylo na začátku.. :) ale trvá mu to podle podmínek o 1 až 2 sec víc :)
Tak kup nový turbo jako já, pokud víš kde koupit nejsou vůbec drahý a výběr je veliký ;-)
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od tholis »

Kein: spíš bych uvažoval o generálce brzdy, podvozku, řízení, náprav. Protože i když nechci podceňovat Filipa ani tebe ale většina starších aut má jako nej. bolest tohle. Prostě tudy bych se ubíral(a taky se ubírám já). Linej motor bych řešil až v poslední řadě;)
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od Kein »

Do toho jdu tento rok. Ne brzd ale nové tlumiče, uložení a pružiny, jelikož po zimě se mi zdá že jsou hlučnější a už to není ta tichá jízda co se mi tak líbila. Na testu byly na 70%. Čepy řízení a tyčky stabilizátoru jsm měnil už dávno, stojí pár stovek. Ostatní je ok.

uvažuju, jestli tlumič kterej umí snížení -10 000 000mm nebo sérii...asi sérii, a nebo se ještě poradím s nějakým koncernistou tady ten mi určitě věcně poradí :lol:

možná se vykašlu na pružiny a místo nich budu jezdit na gumových dorazech, prý je to teď cool :mrgreen:
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Jonas
Příspěvky: 85
Registrován: 07 led 2008 17:39
Bydliště: NA

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od Jonas »

maska je super, ten černej lem to dost oživil. mohlo by bejt zajímavý dát tam škodováckej znak ale taky černo/bílej.
škoda 100, 125-mrtě prdel -> mazda 323F BJ 1.5-ideál -> mitsubishi colt 1.3-hezký ale líný -> ???

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od tholis »

Tak já bych se jiného než sériového podvozku nebál. Jen na to člověk musí mít prachy a ne kupovat sráče jako je Jom. Už když se člověk zamyslí tak při ceně podvozku 10tis je to 2500Kč na jeden tlumič a pružinu. do toho si započítej marži a dopravu a malosériovou výrobu a nechtěl bych vědět z čeho a jak je ten tlumič vyrobenej. A to ani nechci pomyslet jak a dle čeho je navrženej. Oproti tomu firma HP, nebo protlum už je jiná káva. Bohužel na ne-škodovky to vychází cca 40tis za podvozek.

Každopádně nepruď. Dost lidí tu má podvozek vyřešený jak má. Třeba já :D :)
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od Kein »

tholis píše:Tak já bych se jiného než sériového podvozku nebál. Jen na to člověk musí mít prachy a ne kupovat sráče jako je Jom. Už když se člověk zamyslí tak při ceně podvozku 10tis je to 2500Kč na jeden tlumič a pružinu. do toho si započítej marži a dopravu a malosériovou výrobu a nechtěl bych vědět z čeho a jak je ten tlumič vyrobenej. A to ani nechci pomyslet jak a dle čeho je navrženej. Oproti tomu firma HP, nebo protlum už je jiná káva. Bohužel na ne-škodovky to vychází cca 40tis za podvozek.

Každopádně nepruď. Dost lidí tu má podvozek vyřešený jak má. Třeba já :D :)
No já se sportovního podvozku bojím, ne proto, že bych nevěřil v tom, že existují i kvalitní funkční podvozky, ale proto, že jsou tvrdé a cesty v Ostravských ghettech jsou k nerozeznání od zbombardovaného pásma Gazy. Minulý rok jsem vymetl tolik děr, že jsem padl na kolena a plakal. Proto nechápu někoho kdo si dobrovolně koupí sprotovní podvozek na daily car a navíc proč cpát na jeden a půl tunovou krávu sprotovní podvozek, když to stejně pojede jen rovně...nevidím v tom smysl vzledem k potřebám na jaké to auto mám. Kdybych mohl, nahodil bych si na to pásy z tanku nebo kola z monstertrucku abych se vyrovnal stavu našich silnic.

U tlumičů se rozhoduju mezi KONI, Bilstein a KYB. Bilsteiny se mi zdajií docela předražené, takže to budou asi KONI nebo KYB
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od tholis »

Kein: Nevím jak je to u volva, ale třeba u Fabie se za celkem přijatelný peníze se dá odladit podvozek v takové míře že se z nedotáčivé cihly udělá neutrální apod. Je to o tom co člověk chce. Je pravda že podvozek dostává prdy, ale i ten sportovní když je kvalitní musí vydržet to samé co sériový. Jenže se musí nechat dostatečně vysoko aby se zachoval prostor pro funkci tlumiče a pružiny, musí být nastaven na to jak je konstruován a tak bych mohl mluvit donekonečna. Věřím že i tvůj kombík se dá vyladit tak aby fungoval. Něco zachráníš taky balónama pneu které použiješ na běžné ježdění. Každopádně já "sportovní" podvozek mám a nepřijde mi to jako by mi někdo při přejezdu nerovností rval páteř od masa. Sedí to mnohem lépe ale na nerovnostech to žádná hrůza není. Logicky to není komfortní jako série, ale zatím nepociťuju že by mi to vadilo. Třeba kw u octávky byli příšerný. co se týká firem co píšeš asi neuděláš chybu pokud to nesešroubuješ na doraz až k zemi, což u tebe čekám že určitě chceš.
" www.autowerks.cz "

Kubajz

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od Kubajz »

Taboo píše:
lefi píše:to je keců... co jste ladili vy v 18?Markus tušim favorita,Jardafox Pandu po mámě,zbytek osazenctva na tom nebude lépe :)
O tom, co kdo ladil v 18i, toto tema neni :nono: . Toto tema je o aute janiNa, ke kteremu by se mel v demokratickem state kazdy pravo svobodne a bez nejake komunisticke cenzury moderatora vyjadrit - at se nekomu libi jeho nazor anebo ne. V typicke prizemni tradici nekterych jedincu nejsou ale napadany nazory, s kterymi nesouhlasi, ale samozrejme utoceno pouze na vlastniky tech nazoru (jako kdyby to melo jejich nazory nejak zmenit). Nelibi se mne tvuj nazor? Tak sice nebudu vyvracet a utocit na nej, ale na tve auto, na tebe, tvou osobu, rodinu, zemi a cokoliv jineho, cim bych te mohl nejak prizemne urazit - i presto, ze to s tvym nazorem nema vubec nic spolecneho... Tahle prizemni priblblost na tomto foru nikdy neselze.
Ono je naprosto jedno, jestli Markus anebo Jardafox "ladili" v 18i houpaci kone anebo nafukovaci kacery. Ja jsem v te dobe "ladil" (a tim nemyslim nejake oplacavani spoilery, nalepkami a barvickami) Z28 Camaro. Je to pro tebe dostatecne dobre - abych se mohl k autu janiNa vyjardrit - zatimco oni ne :? ?
Je rozdíl vyjádřit se a nebo zasírat topic 8) V tomto případě jde o druhý pojem... Řeknu názor a hotovo ne a nekydám tady svoje rozumy pořád dokola ..

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od Kein »

Určitě šel, ale mi nejde tak o to, že to ten podvozek vydrží ale o to, že já v interiéru nechci slyšet žádné velké rány, když přejedu přes hrbol, což by bylo u sprotovního podvozku asi nevyhnutelné. Mám rád pohdlnou jízdu pokud možno bez hluku (v létě ani neotvírám za jízdy okna, stačí mi klima, ikdyž to někteří lidi nechápou) zatáčky neřežu a svyžněji jezdím jenom rovně kde to znám.

btw.: Nemám kombík, ale sedan :mrgreen:
btw2.: OT jako prase :-D
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

JAYY-JAYY
Příspěvky: 308
Registrován: 12 lis 2010 15:48
Bydliště: Brumovice u Opavy

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od JAYY-JAYY »

přesně jak píše Kubajz. Napiší názor, popřípadě odpovím a hotovo. A vy tady řešíte dalších X hov*n, které jsou uplně mimo tohle téma. A pořád dokola se tady omývá to stejné. Trošku na hlavu mi to přijde

DOEMIXXX
Příspěvky: 3625
Registrován: 01 srp 2006 13:09
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od DOEMIXXX »

Muzete se VYSRAT na to OT. Ja se tesil, ze jsou nove fotky ci tak neco a misto toho onanisti honi prispevky.... :kladivo:
http://www.facebook.com/djdoemixx

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od tholis »

doemix: prostě jsme si chtěli pokecat, se neposer hned :lol: Na honění přízpěvku už jsem moc starej hele :wink: stejně se to tu smaže.
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od Kein »

DOEMIXXX píše:Muzete se VYSRAT na to OT. Ja se tesil, ze jsou nove fotky ci tak neco a misto toho onanisti honi prispevky.... :kladivo:
http://www.youtube.com/watch?v=BeP6CpUnfc0" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Filip:)
Příspěvky: 784
Registrován: 18 lis 2010 01:31
Bydliště: Praha 5

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od Filip:) »

tholis píše:Kein: spíš bych uvažoval o generálce brzdy, podvozku, řízení, náprav. Protože i když nechci podceňovat Filipa ani tebe ale většina starších aut má jako nej. bolest tohle. Prostě tudy bych se ubíral(a taky se ubírám já). Linej motor bych řešil až v poslední řadě;)
Hele brzdy jsou udělaný komplet, celej výfuk novej, podvozek ještě tak nějak funguje a řízení je v plánu dát dokupy. ;) hele taky se snažím dělat to co je třeba.. potřeboval bych třeba vyměnit blatník a stříknout kapotu, ale na to kradu málo.. a radši to ty peníze dám do benzínu, a věcí co jsou fakt potřeba :)
►Volvo V40 T4 - B4194 T (16V) 147kW/200hp @5500rpm, 300 N·m...
Ex: BMW E36 318i saloon.. 83kW...

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od Jardafox »

lefi píše:to je keců... co jste ladili vy v 18?Markus tušim favorita,Jardafox Pandu po mámě,zbytek osazenctva na tom nebude lépe :)
právě proto mně tohle téma připomíná tu mou tehdejší hloupost a naivitu nebo jak to říct....
prostě z dnešního pohledu bych to dělal uplně jinak :lol:
von k tomu taky dospěje :D
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od Jardafox »

Ivan píše:
tholis píše:stanley: to je zvláštní. A přitom s kýmkoliv se bavím kdo v americe bavím nebo tam v reálu byl tak tvrdí jak jsou američani srdeční a společenští lidé. Tak mám pocit že to je tam možná bude jako jinde ve světě ne? Každý je tam jiný.
Co jsi nám to chtěl napsat, prosímtě? :lol:

Proboha nedivte se neustále, že většina lidí v USA neví, kde je ČR. Copak většina lidí v ČR ví, kde je stát Arkansas, Montana nebo Ohio?
já to vím:D
nechcu tady teda rozjíždět diskuzi na úplně jiný téma, taky nevím kde je třeba džibutsko
spíš mě udivovalo, že jsem se v usa třeba setkával s dotazama jestli u nás máme ovoce, pouliční osvětlení, bowling, salám atd... a tyhle dotazy byly většinou kladeny lidma co pracují roky s mezinárodním staffem, o to je to horší...přitom bych neřekl, že vypadám jak negramotnej křovák:D
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
lefi
Příspěvky: 1784
Registrován: 16 črc 2006 21:40
Bydliště: PRAHA 6
Kontaktovat uživatele:

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od lefi »

Jardafox píše:
lefi píše:to je keců... co jste ladili vy v 18?Markus tušim favorita,Jardafox Pandu po mámě,zbytek osazenctva na tom nebude lépe :)
právě proto mně tohle téma připomíná tu mou tehdejší hloupost a naivitu nebo jak to říct....
prostě z dnešního pohledu bych to dělal uplně jinak :lol:
von k tomu taky dospěje :D
tak nějak,všichni jsme si k tomu došli...

Jon1
Příspěvky: 358
Registrován: 30 pro 2008 21:41
Bydliště: Medlešice

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od Jon1 »

projekt nebo drbarna? pokud se nepletu tak projekt tak nahod dalsi fota interieru motoroveho prostoru a proste celku
Renault laguna II 1.8 16v
Sestry: Renault twingo 1.2
pracovni : JD 8335R

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od Taboo »

Kubajz píše:Je rozdíl vyjádřit se a nebo zasírat topic 8) V tomto případě jde o druhý pojem... Řeknu názor a hotovo ne a nekydám tady svoje rozumy pořád dokola ..
Ano, mel by jsi s tim konecne prestat. Jdi se radeji najist - at dosahnes na pedaly... :lol:
IQ stylingem nenahradis.

Progresss
Příspěvky: 1018
Registrován: 11 pro 2007 08:46

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od Progresss »

Asi budu patřit mezi odpad fora.. Ale mě se ta kokta taky líbí a fakt hodně :lol: Ale je pravda že jezdit bych s ní nechtěl - auto nádherný, ale dělá radost hlavně lidem kteři si jedou v autech za zlomek ceny, bez žádných investic když předjedou takové auto, které se tváří na minimálně 300 koní, nebo v očích anti-TDI ligy na brutálně čiplou oktávku 8)

Mít ta oktávka 200 koní, tak by to byla asi 1. oktávka kterou bych opravdu chtěl 8) A to se u koncernu nestává :lol:

Kubajz

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od Kubajz »

Taboo píše:
Kubajz píše:Je rozdíl vyjádřit se a nebo zasírat topic 8) V tomto případě jde o druhý pojem... Řeknu názor a hotovo ne a nekydám tady svoje rozumy pořád dokola ..
Ano, mel by jsi s tim konecne prestat. Jdi se radeji najist - at dosahnes na pedaly... :lol:
Ten kdo by měl z úst vypoštět žumpu a zasírat to tady jsi ty... Mimochodem pedály sedí docela fajn,jen mě neba otvírat ten šibr abych ty bez pár centimetrů dva metry soukal ven 8)

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od Kein »

Kubajz píše:
Taboo píše:
Kubajz píše:Je rozdíl vyjádřit se a nebo zasírat topic 8) V tomto případě jde o druhý pojem... Řeknu názor a hotovo ne a nekydám tady svoje rozumy pořád dokola ..
Ano, mel by jsi s tim konecne prestat. Jdi se radeji najist - at dosahnes na pedaly... :lol:
Ten kdo by měl z úst vypoštět žumpu a zasírat to tady jsi ty... Mimochodem pedály sedí docela fajn,jen mě neba otvírat ten šibr abych ty bez pár centimetrů dva metry soukal ven 8)
Tak to jsi velký kluk. To musíš mít určitě hodně holek.
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od tholis »

Už si tu zase každej měří bimbasy. Dle mého by měl octu koupit nějakej ocas z vesnice na balení zarostlých roštěnek na diskotéce v Horní-dolní a byl by klid 8)
" www.autowerks.cz "

Hypnoo
Příspěvky: 168
Registrován: 14 srp 2008 12:53

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od Hypnoo »

je mi líto toho kluka co založil tenhle topic, jelikož číst tyhle srajdy co mu sem píšete musí být děsný :lol:
Mě osobně se to auto nějak moc nelíbí, mám radši jinej styl úprav --- jinak celkovej dojem neni špatnej a
za mě je to tak napůl dobrý, napůl španý :D dal bych pryč to křídlo a vrátil normální víko kufru a byla by to vcelku pěkná kára, se kterou
by moh dělat parádu... ;-)
Jinak mi to přijde jako kvalitně udělaná práce a hlavní je že se líbí majiteli, jelikož stokrát omýlané pravidlo sto lidí/sto chutí prostě platí....
Moc sem nepřispívám ale chodím sem koukat na fotky aut co sem dáváte a některý sou moc pěkný viz. auta od Flanel.a kde je vidět že ten člověk má cit pro zachování původní "tváře" auta a přitom sou jiná než sériová.
Jinak ty keci od Tholise sou vážně něco, ne že by mlel nesmysli, ale neustále tu prosazovat/srovnávat a opěvovat svoje "prdítko" je už někdy k smíchu :D
Někomu se třeba jeho fábie líbí ( neříkám že je hnusná, ba naopak je vidět že o ní pečuje ) ale když je takovej "borec" mohl by se povznést nad takovýma úpravama které na svém autě provedl TOY a nezasírat mu jeho projekt!! Napsat svůj názor do jednoho příspěvku s důvodem co se mu nelíbí/líbí , co by udělal/neudělal jinak a to si myslim by stačilo.... popř. nějakou konstruktivní poznámku....
Nebo by to možná chtělo přísnější adminy a byl by klid od rejpálků ;-) :mavani:
www.obrovskeslevy.cz

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od tholis »

Hypnoo: Budu se opět opakovat, ale srovnávám to co znám. Srovnával jsem jen parametry motoru který mám já, ne své auto. Pobavilo mě jak jeho motor který je ještě slabší jak ten můj naftovej ingot má lepší parametry ve zraychlení jak já. Nic víc. Co se týká vzhledu mého auta nevím proč ho tu zmiňuješ. Jinak asi borec nejsem, páč se nepovznesu a rád se pobavím na účet někoho kdo má zapotřebí ubírat si vteřinky z 0 na 100.

Zpětně musím uznat že tu mé fábie bylo moc, také už sem si dal pokoj 8) Měl jsem z ní radost tak sem se chtěl pochlubit a nechat se plácat po zádech. Moje chyba :wink: Každopádně chápu že mi to musí být předhazováno stále dokola, ale v podstatě to nemá s mými připomínkami v tomto topicu nic společného.
Naposledy upravil(a) tholis dne 31 kvě 2011 09:23, celkem upraveno 2 x.
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od Taboo »

Kubajz píše:
Taboo píše:
Kubajz píše:Je rozdíl vyjádřit se a nebo zasírat topic 8) V tomto případě jde o druhý pojem... Řeknu názor a hotovo ne a nekydám tady svoje rozumy pořád dokola ..
Ano, mel by jsi s tim konecne prestat. Jdi se radeji najist - at dosahnes na pedaly... :lol:
Ten kdo by měl z úst vypoštět žumpu a zasírat to tady jsi ty... Mimochodem pedály sedí docela fajn,jen mě neba otvírat ten šibr abych ty bez pár centimetrů dva metry soukal ven 8)
Ty jsi jako maly otravny komar, ktery ma neustalou potrebu se priblble vyjadrovat ne k danemu tematu, ale k pouze k necim nazorum, ktere se naopak toho tematu tykaji. ANI JEDEN Z TVYCH PRISPEVKU V TOMTO TEMATU SE TOHO TEMATU NETYKA - a neci nazory NEJSOU tvym problemem at se ti nelibi jak chteji, takze je tady prestan konecne resit. Pokud nemas co rici k autu janiNa, tak si jdi oplacavat barvickama sve homoprditko a prestan si konecne trapne hrat na hrdinu v bezpeci sveho detskeho pokoje doma u maminky a snazit se resit nazory nekoho jineho, po kterych ti je naproste ho*no.
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: TOY OCTAVIA

Příspěvek od Taboo »

Hypnoo píše:Napsat svůj názor do jednoho příspěvku s důvodem co se mu nelíbí/líbí , co by udělal/neudělal jinak a to si myslim by stačilo.... popř. nějakou konstruktivní poznámku....
Prosim, zkus to. Zkus tady napsat negativni nazor 100% tykajici se tematu (= janiNova auta) - a naklusou prblblici, kteri budou komentovat ne janiNovo auto, ale tvuj nazor na nej - jednoduse jen proto, ze je negativni a nedokazi se s nim smirit. Po tvych nazorech tykajicich se tematu jim je sice naproste ho*no, ale presto to tady musi zasirat jejich nazory na tvuj nazor - protoze mit nejaky negativni nazor tady neni povoleno a jeho vlastnik za nej musi pykat.
IQ stylingem nenahradis.

Zamčeno

Zpět na „Projekty“