Vznik SAS

Forum pro SAS a DRAG CUP 2009

Moderátor: Ivan

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Vznik SAS

Příspěvek od Ivan »

Přátelé,

s MarAtem a Headsmanem zakládáme (resp. znovuobnovujeme) SVAZ AUTOMOBILOVÉHO SPRINTU - sdružení, které bude zastřešovat sérii závodů DRAG CUP 2009.

Bližší informace naleznete na oficiálních stránkách SAS: http://www.dragcup.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Vznik SAS

Příspěvek od Idaho »

Zdarec, chlapi, máte obslápnutou i "oficiálnější" verzi? jde mi totiž o možnost přihlásit se jako člen / firma pro možnost stavby firemního vozu, takže by bylo potřeba aby vypsané závody byly "oficiálníů s nejakou prezenční listinou atd.. aby se dala učast potvrdit z hledisek ucetních a měli jsem tak lepší možnosti ( bene je to tak u rally, vrchu atd.. ) a věřím že by to zajímalo více firem/ jendotlivcu.

Momentálně sem chtel založit přihlášku ale počkám na odpověd at nemusíme zakládat další.
Každý jezdec / vuz z naší firmy by měl samozřejmě samostatnou registraci ( v současnosti máme jeden vuz firmení a dva soukromé, které by ale startovali pod našimi "barvami" ).

Dík za jakékoliv info, pokud se nechcete rozepisovat zde, písnete mi to prosím do mejlu ( idaho(at)dicompracing.com ).
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vznik SAS

Příspěvek od Ivan »

Idaho, probereme to s Markem a ozveme se soukromě... Díky. Ivan

Odpovědět

Zpět na „SVAZ AUTOMOBILOVÉHO SPRINTU“