(novinka) Nový mini-model od Škody. "Citigo"

Moderátoři: Fazeey, tholis

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: (novinka) Nový mini-model od Škody. "Citigo"

Příspěvek od m.artty »

A je tu další sourozenec.... Seat se mi líbí trošku víc, ale pořád nic moc.

http://www.novinky.cz/auto/246266-seat- ... halen.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: (novinka) Nový mini-model od Škody. "Citigo"

Příspěvek od SubTera »

Jo, Seat nevypada spatne. Libi se mi, ze Seat z tech tri (resp. teda 4 - VW) jde designove jinym smerem, az teda na kopii A4 aka Exeo.

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: (novinka) Nový mini-model od Škody. "Citigo"

Příspěvek od m.artty »

SubTera píše:Jo, Seat nevypada spatne. Libi se mi, ze Seat z tech tri (resp. teda 4 - VW) jde designove jinym smerem, az teda na kopii A4 aka Exeo.
+1 8)
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: (novinka) Nový mini-model od Škody. "Citigo"

Příspěvek od SubTera »

A taky se mi libi, ze z verze Fr nedela Seat buh vi co, jak to dela Skoda. Myslim, ze s 155kW TSI v Leonu ma co nabidnout a je celkem skoda, ze na silnicich moc k videni neni.

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: (novinka) Nový mini-model od Škody. "Citigo"

Příspěvek od tholis »

Subtera: Nechápu co si tu zasevyléváš svou averzi proti Škodě. Taky furt bleju u každé zmínce o jundaji jak ho nemám rád? :D dle mého Škoda z RS verze dělá to samé co seat z FR. Jen je třeba si uvědomit že marketing pro škodu je důraznější v ČR a marketin pro SEAT zase ve Španělsku :wink: :wink:

Btw. to že VW furt rve do Seatu technologie a na škodovku sere je jiná kapitola. Ale je to logické. Španělé i s tím nejnovějším co VW nabídl neumí udělat po všech stránkách kvalitní auto. I když..možná právě proto. Škodovka má většinou už prověřenej zastaralej koncept (platformu). Takže sice nemá 155kw ale zase nemá interiér jak když se vyblije pes. To je furt do kola. Leon Cupra má to nej: brzdy, motor, sedačky..a stejně ho octávka převálcuje v prodejích (v GB např.). Zase proč rvát do škodovky takové výbavy když ho koupí i tak. Třeba ibiza cupra stejného roku co má FRS má lepší brzdy, motor, budíky, design exteriéru, výbavu a přesto nemá ty výsledky co FRS :roll:

Jinak musím říct že ten seat vypadá jedinej dobře. VW a škoda jsou slabší.
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: (novinka) Nový mini-model od Škody. "Citigo"

Příspěvek od SubTera »

tholis: myslis tu samou Skodovku, co ma jednu palubku pro vsechny modely? Ano, tak ta ma riz!
Vis, co mi na Skodovce tak vadi? Ze je to submisivni loutka, co si akorat necha diktovat (taky tomu rikame "srat na hlavu"), co smi, co nesmi a az na historii (rozumej tradici) uz nic svyho nema. Proc jezdit v kopii, kdyz muzu mit original.

Odpovědět

Zpět na „ŠKODA scene“