Hyundai Coupe rv. 99" - Jde s tim neco udelat ???

Odpovědět
Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

to je asi super auto, motor mitsubishi, podvozek pomáhalo vyvinout porsche co víc si přát?
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Anděl
Moderátor
Příspěvky: 2559
Registrován: 11 kvě 2005 22:27
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek od Anděl »

Ritchma píše:to je asi super auto, motor mitsubishi, podvozek pomáhalo vyvinout porsche co víc si přát?
Asi tak. :roll: A kde je Ferrari. :lol: Asi Schumi jenom zajíždel. :lol:
Naposledy upravil(a) Anděl dne 28 kvě 2007 22:06, celkem upraveno 1 x.
Mitsubishi Eclipse GSX 4x4 turbo r.v 1992 - Prodám
Eagle Talon FWD turbo - Prodám
Škoda Felicia Pick-UP r.v. 2001 50kw
Honda VF 750C Magna 65kw

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe rv. 99" - Jde s tim neco udelat ???

Příspěvek od Idaho »

výfuk bude určite ver spolupráci s NASA - ty maj zkušenosti s odvodem rozžhavených výfukových plynu z raketoplánu :D
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

Anděl píše:
Ritchma píše:to je asi super auto, motor mitsubishi, podvozek pomáhalo vyvinout porsche co víc si přát?
Asi tak. :roll: A kde je Ferrari. :lol: Asi Schumi jenom zajíždel. :lol:
No původně mě napadlo že by převodovka mohla bejt ferrari ale nechtěl sem vyvolávat až zase tak velkej flame tady :lol:
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PJ »

Ritchma: si z něj nedělejte prdel, já měl taky v ibize motor z porsche :?: :lol:
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudi »

PJ píše:Ritchma: si z něj nedělejte prdel, já měl taky v ibize motor z porsche :?: :lol:
motor? ale část motoru ne?
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe rv. 99" - Jde s tim neco udelat ???

Příspěvek od Idaho »

PJ seš si jistej, byl to motor? nebylo to jen vstřikování? :D

..pokud se pletu tak se předem omlouvám za svou nezanlost ibiz :wink: )
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe rv. 99" - Jde s tim neco udelat ???

Příspěvek od PJ »

Idaho: pšt nekaž mi radost, stejně už sem to zrušil a prodal, ale nejezdilo to zase až tak zle 1,2i 72hp :o)
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

Tomáš Marný
Příspěvky: 59
Registrován: 14 bře 2005 09:08

Příspěvek od Tomáš Marný »

Anděl píše:
Tomáš Marný píše:
Beaver píše: A tady je prave ten problem - majitel toho Coupe si mysli, ze je stejne dobrej jako ten Eclipse. Pritom vubec nekouka na fakt, ze motor je jakz takz dostacujici pro tuhle vahu auta, ze podvozek je prevzatej z nejakyho normalniho "civilniho" typu auta a zadny kvalitnejsi zaveseni kol, poradne stabilizatory nebo podobne vychytavky se tam nekonaji. Koupil auto, co vypada trochu jako sportak, ale neni to sportak.
To si zrovna nejsem až tak jistej, zrovna podvozek je asi největší plus tohodle auta. Hyundai při jeho vývoji spolupracovala s firmou Porsche.
:smich2: :smich2: :smich2: :smich2:
Nevim co je na tom tak k smíchu, je to prostě fakt se kterym nic neuděláš. Každopádně, když už jsi tady vytáhnul Megane Coupe, tak musim říct, že obě tyhle auta jsem měl a co se jízdních vlastností týče, Hyundai Coupe je neprovnatelně lepší než Megane Coupe.

Anděl
Moderátor
Příspěvky: 2559
Registrován: 11 kvě 2005 22:27
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek od Anděl »

Tomáš Marný píše:
Anděl píše:
Tomáš Marný píše: To si zrovna nejsem až tak jistej, zrovna podvozek je asi největší plus tohodle auta. Hyundai při jeho vývoji spolupracovala s firmou Porsche.
:smich2: :smich2: :smich2: :smich2:
Nevim co je na tom tak k smíchu, je to prostě fakt se kterym nic neuděláš. Každopádně, když už jsi tady vytáhnul Megane Coupe, tak musim říct, že obě tyhle auta jsem měl a co se jízdních vlastností týče, Hyundai Coupe je neprovnatelně lepší než Megane Coupe.
Jenže já nemám Coupe. :wink:

A dál se musím ........ :smich2: :smich2: :smich2: :smich2:
Mitsubishi Eclipse GSX 4x4 turbo r.v 1992 - Prodám
Eagle Talon FWD turbo - Prodám
Škoda Felicia Pick-UP r.v. 2001 50kw
Honda VF 750C Magna 65kw

Uživatelský avatar
GReddy
Příspěvky: 1398
Registrován: 24 črc 2005 19:54

Příspěvek od GReddy »

Tomáš Marný píše:
Anděl píše:
Tomáš Marný píše: To si zrovna nejsem až tak jistej, zrovna podvozek je asi největší plus tohodle auta. Hyundai při jeho vývoji spolupracovala s firmou Porsche.
:smich2: :smich2: :smich2: :smich2:
Nevim co je na tom tak k smíchu, je to prostě fakt se kterym nic neuděláš. Každopádně, když už jsi tady vytáhnul Megane Coupe, tak musim říct, že obě tyhle auta jsem měl a co se jízdních vlastností týče, Hyundai Coupe je neprovnatelně lepší než Megane Coupe.

prosimte kde si vzal tu kravovinu o podvozku? hod nejaky info.ja nasel jen neco o systemu pervodovky ale jen do 00->

Tomáš Marný
Příspěvky: 59
Registrován: 14 bře 2005 09:08

Příspěvek od Tomáš Marný »

GReddy píše:
Tomáš Marný píše:
Anděl píše: :smich2: :smich2: :smich2: :smich2:
Nevim co je na tom tak k smíchu, je to prostě fakt se kterym nic neuděláš. Každopádně, když už jsi tady vytáhnul Megane Coupe, tak musim říct, že obě tyhle auta jsem měl a co se jízdních vlastností týče, Hyundai Coupe je neprovnatelně lepší než Megane Coupe.

prosimte kde si vzal tu kravovinu o podvozku? hod nejaky info.ja nasel jen neco o systemu pervodovky ale jen do 00->
Fakt nemam čas to nikde hledat, zkus google, uvidíš, že je to pravda, nějak nechápu co s tim máte za problém přijmout to jako prostej fakt. Nikdo tu netvrdí, že je to nejlepší auto na světě, mimo teda pár jedinců, který tu melou nesmysly a vymejšlej, jak dostanou z 1.6 30 koní navíc. :(
Žádnej motor z Mitsubischi tam neni, ale s tim podvozkem je to pravda.

Uživatelský avatar
tomoking
Příspěvky: 2895
Registrován: 10 črc 2004 13:59
Bydliště: okr. Kurvina.... tedy Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomoking »

Generics píše:Nic proti ruzovy:)
na zensky plati bohuzel jen New Beattle (barvy jako zluta, ruzova, cerna) a Porsche (tam barva nehraje roli)
souhlasim :wink:
řidiči jsou vystaveni šikaně ze strany policie za jednání, které ve skutečnosti není ohrožující, ale je v rozporu se zákonem

Uživatelský avatar
GReddy
Příspěvky: 1398
Registrován: 24 črc 2005 19:54

Příspěvek od GReddy »

Tomáš Marný píše:
GReddy píše:
Tomáš Marný píše: Nevim co je na tom tak k smíchu, je to prostě fakt se kterym nic neuděláš. Každopádně, když už jsi tady vytáhnul Megane Coupe, tak musim říct, že obě tyhle auta jsem měl a co se jízdních vlastností týče, Hyundai Coupe je neprovnatelně lepší než Megane Coupe.

prosimte kde si vzal tu kravovinu o podvozku? hod nejaky info.ja nasel jen neco o systemu pervodovky ale jen do 00->
Fakt nemam čas to nikde hledat, zkus google, uvidíš, že je to pravda, nějak nechápu co s tim máte za problém přijmout to jako prostej fakt. Nikdo tu netvrdí, že je to nejlepší auto na světě, mimo teda pár jedinců, který tu melou nesmysly a vymejšlej, jak dostanou z 1.6 30 koní navíc. :(
Žádnej motor z Mitsubischi tam neni, ale s tim podvozkem je to pravda.
tak sem asi debil ale neumim hledat
http://www.google.cz/search?hl=cs&q=por ... hassis&lr=

muzes mi to prosim ukazat? neco si rekl tak si to obhaj.zajima me to ;) a jelikoz jsem nic nenasel prijde mi to jako totalni kravina.rekni mi v cem porsche spolupracovalo na coupe..konkretne...

Tomáš Marný
Příspěvky: 59
Registrován: 14 bře 2005 09:08

Příspěvek od Tomáš Marný »

GReddy píše:
Tomáš Marný píše:
GReddy píše:
prosimte kde si vzal tu kravovinu o podvozku? hod nejaky info.ja nasel jen neco o systemu pervodovky ale jen do 00->
Fakt nemam čas to nikde hledat, zkus google, uvidíš, že je to pravda, nějak nechápu co s tim máte za problém přijmout to jako prostej fakt. Nikdo tu netvrdí, že je to nejlepší auto na světě, mimo teda pár jedinců, který tu melou nesmysly a vymejšlej, jak dostanou z 1.6 30 koní navíc. :(
Žádnej motor z Mitsubischi tam neni, ale s tim podvozkem je to pravda.
tak sem asi debil ale neumim hledat
http://www.google.cz/search?hl=cs&q=por ... hassis&lr=

muzes mi to prosim ukazat? neco si rekl tak si to obhaj.zajima me to ;) a jelikoz jsem nic nenasel prijde mi to jako totalni kravina.rekni mi v cem porsche spolupracovalo na coupe..konkretne...
Konkrétně v nastavení podvozku.

Uživatelský avatar
GReddy
Příspěvky: 1398
Registrován: 24 črc 2005 19:54

Příspěvek od GReddy »

no porad cekam na ten dukaz.o takovyhle veci je urcite nekde zminka.. porsche snad nikdy nevyrobilo FF auto tak jak mohli na tomhle spolupracovat?

Ondras
Moderátor
Příspěvky: 2146
Registrován: 15 dub 2004 13:41
Bydliště: !!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

GReddy píše:no porad cekam na ten dukaz.o takovyhle veci je urcite nekde zminka.. porsche snad nikdy nevyrobilo FF auto tak jak mohli na tomhle spolupracovat?
Když u Porsche ladili podvozek Faka, tak proč né Coupé? Nicméně to nic neříká o kvalitě toho podvozku... Možná bude vlastnostmi podobný tomu Fakovému :D

EDIT: Beru zpět. Na Faku dělalo Porsche jen závěs motoru...

A ještě edit:
Šasi Coupe je vpředu tvořeno vzpěrami McPherson, vzadu jsou dvojitá příčná ramena, a vyladění podvozku si tentokráte vzala automobilka na starost sama, když vycházela z nastavení, které pro minulou generaci pomáhalo najít Porsche.
http://www.auto.cz/fascinace/hyundai-coupe.html
|\/| /\ '|' | '/. ~ < | \/ | < ~ \/ | |< <> |\|

Tomáš Marný
Příspěvky: 59
Registrován: 14 bře 2005 09:08

Příspěvek od Tomáš Marný »

Ondras píše:
GReddy píše:no porad cekam na ten dukaz.o takovyhle veci je urcite nekde zminka.. porsche snad nikdy nevyrobilo FF auto tak jak mohli na tomhle spolupracovat?
Když u Porsche ladili podvozek Faka, tak proč né Coupé? Nicméně to nic neříká o kvalitě toho podvozku... Možná bude vlastnostmi podobný tomu Fakovému :D

EDIT: Beru zpět. Na Faku dělalo Porsche jen závěs motoru...

A ještě edit:
Šasi Coupe je vpředu tvořeno vzpěrami McPherson, vzadu jsou dvojitá příčná ramena, a vyladění podvozku si tentokráte vzala automobilka na starost sama, když vycházela z nastavení, které pro minulou generaci pomáhalo najít Porsche.
http://www.auto.cz/fascinace/hyundai-coupe.html
No vida, kdo hledá, najde 8)

Uživatelský avatar
GReddy
Příspěvky: 1398
Registrován: 24 črc 2005 19:54

Příspěvek od GReddy »

no aspon nekdo se cini, diky ;)...ale stejne by me zajimalo na cem PRESNE se porsche podilelo pac mi to auto prijde jako motorovej clun...a nikde jinde nez tady v ty miniaturni zmince jsem nic o spolupraci na podvozku nenasel.

Uživatelský avatar
Starlet
Příspěvky: 2217
Registrován: 01 led 2007 16:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe rv. 99" - Jde s tim neco udelat ???

Příspěvek od Starlet »

nuff.dome píše:
MiTMaN píše:neni to lemra :) jedo to docela dobre.. ale tak do 130 to jede jako moje 1390 corolla :D a pak se to az projevi ze je to 1.6 takze tech 190 tam ma driv.. ale max co sem z toho vyzdimal kdyz sem to mel puceny bylo 215 :( ..

no a pokud jiny auto pak budes chtit..muzu doporucit Fiat Coupe 20v Turbo :) sice servisove drahy..ale jizdne ..luxusni :) ja tomu rikam ferrari pro chude :)
Mas na mysli Fiat Barchetta Coupe ???? :D
:smich2: :smich: :smich:
Asi dost znalec :lol:
Fiat UNO Logo 1.3 D R.I.P
Toyota Starlet 1.3 16V R.I.P
Opel Zafira A 2.0 16v DTi
www.blackhawks.cz
www.fitnessworld.cz
výživa QNT, Peak Sport Nutriton a doplňky Mad Max za super ceny
500PS 4x4 na všechny korejské vozy za hubičku

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe rv. 99" - Jde s tim neco udelat ???

Příspěvek od Idaho »

Starlet píše:
nuff.dome píše:
MiTMaN píše:neni to lemra :) jedo to docela dobre.. ale tak do 130 to jede jako moje 1390 corolla :D a pak se to az projevi ze je to 1.6 takze tech 190 tam ma driv.. ale max co sem z toho vyzdimal kdyz sem to mel puceny bylo 215 :( ..

no a pokud jiny auto pak budes chtit..muzu doporucit Fiat Coupe 20v Turbo :) sice servisove drahy..ale jizdne ..luxusni :) ja tomu rikam ferrari pro chude :)
Mas na mysli Fiat Barchetta Coupe ???? :D
:smich2: :smich: :smich:
Asi dost znalec :lol:
a to jako dost :D
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
elviiis
Příspěvky: 2279
Registrován: 12 črc 2006 21:15
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Příspěvek od elviiis »

Hyundai lantra coupe přezdívané pouze coupe v U.S.A prodávané jako tiburon vycházi z lantry má pouze karosářské inovace a změny v intriérů. Co se dvoulitrové verze týče opravdu spolupracovali při ladění podvozku s firmou porsche. Ale nejni to tak že porshce jim navrhla nápravy nebo tak. Prostě jim pomohla s nastavením tvrdosti atd. Jinak ůdajně 2.0 16V coupe (prej jen to má tvrdší podvozek odladěný za spolupráce s porsche) má jízdní vlastnosti celkem slušný ale vzhledemk tomu že už na většině stejně není seriovej podvozek a je tam druhák z elitu tak odladění tuhosti je ty tam.

Je to už nějak pátek co jsem to četl tekže si to nepamatuju ůplně přesně.
TOYOTA CELICA CARLOS SAINZ 2.0 TURBO 4WD 153KW 1992 = funny
Skoda Ochcavia f kombajnu f metle na hlinach a i kliiimu ma a samozrejmne hagusy 81KW = daily

nuff.dome
Příspěvky: 25
Registrován: 25 kvě 2007 14:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe rv. 99" - Jde s tim neco udelat ???

Příspěvek od nuff.dome »

Jo jo, mitsubishi. :D Hey za to se fakt omlouvam, nevim kde jsem to videl, asi na alternatoru :P
Kus, ale nekde jsem to opravdu videl.. :p

Kdyz tu jeden uzivatel z Megane 1.6 dostane 40HP, tak porad nechapu proc by to o 20-30 neslo.
Doopravdy do toho tolik nevidim, ale prece jen odladene svody davaji 5-10HP? Nebo se pletu? A co prime sani, ostrejsi vacky,odlehceny setrvacnik??

Jinak mate recht, na to ze je 3dvr. Coupe, tak ma az moc velkou vahu, tusim dokonce 1250Kg, jak to odlehcit ??
Co zacit kapotou??? A potom treba vytahnout rezervu :)
Tak spolupracujte trosku, OT a flames nikomu nepomuzou. :D

Nebo na to srat, a jen tomu dat trosku styling???
Treba takhle:http://www.cardomain.com/ride/2075633 ? :D
Naposledy upravil(a) nuff.dome dne 29 kvě 2007 10:53, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Fáboš
Moderátor
Příspěvky: 4047
Registrován: 07 kvě 2004 22:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe rv. 99" - Jde s tim neco udelat ???

Příspěvek od Fáboš »

nuff.dome píše:Jo jo, mitsubishi. :D Hey za to se fakt omlouvam, nevim kde jsem to videl, asi na alternatoru :P
Kus, ale nekde jsem to opravdu videl.. :p

Kdyz tu jeden uzivatel z Megane 1.6 dostane 40HP, tak porad nechapu proc by to o 20-30 neslo.
Doopravdy do toho tolik nevidim, ale prece jen odladene svody davaji 5-10HP? Nebo se pletu? A co prime sani, ostrejsi vacky,odlehceny setrvacnik??

Jinak mate recht, na to ze je 3dvr. Coupe, tak ma az moc velkou vahu, tusim dokonce 1250Kg, jak to odlehcit ??
Co zacit kapotou??? A potom treba vytahbout rezervu :)
Tak spolupracujte trosku, OT a flames nikomu nepomuzou. :D
no to jo ale z megana dostal 40 koní za cenu 200 tis, do něčeho takovýho cheš jít?
bez špéry jak kretén a v naftě.....3er

[url]http://www.getphoto.cz

nuff.dome
Příspěvky: 25
Registrován: 25 kvě 2007 14:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe rv. 99" - Jde s tim neco udelat ???

Příspěvek od nuff.dome »

Fáboš píše:
nuff.dome píše:Jo jo, mitsubishi. :D Hey za to se fakt omlouvam, nevim kde jsem to videl, asi na alternatoru :P
Kus, ale nekde jsem to opravdu videl.. :p

Kdyz tu jeden uzivatel z Megane 1.6 dostane 40HP, tak porad nechapu proc by to o 20-30 neslo.
Doopravdy do toho tolik nevidim, ale prece jen odladene svody davaji 5-10HP? Nebo se pletu? A co prime sani, ostrejsi vacky,odlehceny setrvacnik??

Jinak mate recht, na to ze je 3dvr. Coupe, tak ma az moc velkou vahu, tusim dokonce 1250Kg, jak to odlehcit ??
Co zacit kapotou??? A potom treba vytahbout rezervu :)
Tak spolupracujte trosku, OT a flames nikomu nepomuzou. :D
no to jo ale z megana dostal 40 koní za cenu 200 tis, do něčeho takovýho cheš jít?
Twoe, aha! No tak to ne. 200tis? To bych tam dal rovnou motor s turbem a 6st. prev. :D
Ted vazne: Jeden znamy mi psal, ze neni extremne neprekonatelny problem pouzit motor z EVO V nebo VI s 2.0l Turbo ? Ted myslim do budoucna, pokud mi huyda neprorezne :)

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe rv. 99" - Jde s tim neco udelat ???

Příspěvek od Idaho »

není prpblém ani požít 2JZ s překopat to naprdel, vše je to jeno financích a šikovnosti..

takže bych se ho zeptal na dvě věci :

1) co podle nej znamená "není nepřekonatelnzý problém"
2) kolik jich už takhle udelal ( ...aha ono to nekde četl... )
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

nuff.dome
Příspěvky: 25
Registrován: 25 kvě 2007 14:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe rv. 99" - Jde s tim neco udelat ???

Příspěvek od nuff.dome »

Idaho píše:není prpblém ani požít 2JZ s překopat to naprdel, vše je to jeno financích a šikovnosti..

takže bych se ho zeptal na dvě věci :

1) co podle nej znamená "není nepřekonatelnzý problém"
2) kolik jich už takhle udelal ( ...aha ono to nekde četl... )
Vy jste experti, tak povidejte, polemizujte, prehanejte... :D

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe rv. 99" - Jde s tim neco udelat ???

Příspěvek od Idaho »

my nepřeháníme. přeháníš tu ty :D
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

nuff.dome
Příspěvky: 25
Registrován: 25 kvě 2007 14:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe rv. 99" - Jde s tim neco udelat ???

Příspěvek od nuff.dome »

Idaho píše:my nepřeháníme. přeháníš tu ty :D
takze nic kloudneho?
OK

Prodam H Coupe rv 99 nebo vymenim za Skoda 120 v dobrem stavu, chci to ladit, jsem nej! :D :D :D :D Nabidky posilejte postou! ! :D :D :D

Uživatelský avatar
jps
Příspěvky: 136
Registrován: 27 črc 2006 08:54
Bydliště: Praha

Příspěvek od jps »

konečně slovo chlapa.
viděl jsem pár škodovek, ketrý byly celkem rychlý a za slušný peníze.. Fandim ti! 8)

Odpovědět

Zpět na „Korea cars“