BMW E30 by Kroci

Vyberte každý měsíc ze 3 aut to nejlepší

Moderátoři: Fáboš, Berry

Zamčeno
milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

BMW E30 by Kroci

Příspěvek od milosh »

Auto mám od března 2008. Koupil jsem to jako hezkou socku od jednoho kluka z Prahy. Jedná se o motor m40b16, tudíž 316i. Postupem času, jsem to začal dávat tak nějak do kupy. Bylo potřeba vyměnit vačku a hydra, následovala vodní pumpa a nějaké maličkosti a není tomu furt konec. Z venku autu přibyli místo origo 14" kanaldeklů, 15" Fondmetal, ktere dostali nizsi gumy, vylestil se límec a čekají na nový lak středů. Dále jsem pak udělal černé světla v předu, celočervené vzadu. Přibylo také IS lízo, zrepasoval jsem listy okolo celého auta a zasadil do nich z americké verze poziční světla, dokoupil mlhovky a domorobo udělal "čiré" blinkry. V garaži jsou připravené origo prahové plastové nastavce z touringa. V interieru jsou ted kozene černé sesle, volant MtechnicI a také je nově obohacený o malý palubový počítač, neboli jak mi "třícaři" řikáme - malý BC. V kufru mám menší zato ale překvapivě hrající basák HERTZ a k tomu repraky (4x) pijonýr. Po zimě na auto čeká nový podvozek 60/40 TA-Technix a nové čepy. Motorový prostor má vyleštěné víko ventilů a sání.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Auto měsíce“