World of tanks

Pokud nevíte co byste zde napsali pak si můžete jen zahrát :o)

Moderátor: Eiffel

Odpovědět
Uživatelský avatar
Venca Brody
Příspěvky: 3338
Registrován: 09 črc 2006 18:04
Bydliště: jižní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Venca Brody »

Já si teď kazim statistiky s M3 Lee. Tomu tanku nemůžu přijít na chuť sakra.. :lol: Jak se neotáčí celá věž tak mě to nebaví. A na novej tank musim nahrát moc bodů
EX citroen saxo 1,4vts,. EX bmw e36 316i,. EX BMW e36 328 iT,. EX Golf III 1,8i, OOOO A4b5 avant 1,9TDI, BMW e36 316i compakt
A teď jedna merdka OOOO A6C5 avant 2,8i quattro

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: World of tanks

Příspěvek od Gooder »

Já už asi týden co bitva to prohra :( Nerozumím některým hráčům, třeba proč těžké tanky čekají za kameny a proč arty jede do první linie :roll:

Edit: A přijde mi, že v 8.1 zhoršili přesnost u tanků, spousta střel mi jde mimo

Uživatelský avatar
Tiger.s
Příspěvky: 2575
Registrován: 17 lis 2005 11:44
Bydliště: Téměř Pilsen :)
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Tiger.s »

sic mám jen 5lvl KV-1 těžkej a pozoruju to taky :D Jedu pomalu do předu a všichni někde schovaný jen čekaj :?
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

Uživatelský avatar
Bobek
Příspěvky: 1205
Registrován: 30 led 2012 18:11
Bydliště: Morava

Re: World of tanks

Příspěvek od Bobek »

Gooder: Ta přesnost je bug ;) V 8.2 to bud opraveno :-)
Renault Laguna III phase 3, Initiale Paris, 110kw
Renault Mégane Grandtour GT, 151kw
Renault Mégane Grandtour GT220 162kw
Opel Vectra B Caravan 92kw

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: World of tanks

Příspěvek od Gooder »

Jak to víš? Co jsem koukal do změn v 8.2, nic jsem tam neviděl :)

Uživatelský avatar
Venca Brody
Příspěvky: 3338
Registrován: 09 črc 2006 18:04
Bydliště: jižní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Venca Brody »

A nejvíc mě štve, když po mě střílí a já nevidim odkud a kdo.. Pár chybek ta hra má.. Snad se co nejdřív poperu s tim sráč.. Lee a pořídim kloudnej tank, nebo zůstanu u 3tího levelu :-D :lol:
EX citroen saxo 1,4vts,. EX bmw e36 316i,. EX BMW e36 328 iT,. EX Golf III 1,8i, OOOO A4b5 avant 1,9TDI, BMW e36 316i compakt
A teď jedna merdka OOOO A6C5 avant 2,8i quattro

Uživatelský avatar
X-Ray
Příspěvky: 646
Registrován: 28 úno 2009 19:14

Re: World of tanks

Příspěvek od X-Ray »

Nejlepší je Tiger 8) Fyzika je fajn, ale škoda, že nezahrnuli do fyziky i hlaveň. Točit s ní skrz jinej tank, nebo skrz baráky je divný. A ještě jedna věc mě na tý hře se/re. Primárním úkolem je obsazení nepřátelské základny. Nově i ubránění základny. Proč ale hra nějak více neodmění tým, který toho dosáhl? Pořád vidím, jak tři tanky obsazují základnu a najednou se dva z nich rozjedou hladat poslední schovanou artinu? Nic je nemotivuje k tomu, abz vydrželi a obsadili základnu. Raději se budou honit za pár bodama navíc z demidže...

Tým, který by si nechal obsadit základnu a přitom mu zůstal nějaký přeživší tank, by nedostla žádné, nebo alespoň poloviční bodové hodnocení. Naopak tým, který by základnu obsadil a přitom nezničil všechny nepřátelské tanky, bydostal body poraženého týmu navíc.

Takhle si jede každý "na sebe" a skauti se nachají rozsekat po dvaceti vteřinách hry, jan proto, že objeví deset tanků na deset vteřin. Za tu dobu se artiny nestihnou ani rozmístit nebo nabít. Hraje se to už skoro dva roky a stejně lidi nepochopili jednoduchou věc. V přesile a soustředěné palbě je síla. Když se zadaří a jede tým společně jednou trasou, většinou je konečné skóre kolem třeba 4:15.

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: World of tanks

Příspěvek od Gooder »

S Tigrem jsem nikdy nehrál, nemohu soudit, ale co jsem slyšel, tak to zase tak dobrý tank není. Tiger je pro mě tank, kterého se teď nebojím(od Panthera I výš), to třeba IS je pro mě horší, s tím mám podstatně větší problémy, stejně tak T29. Tigra prostřelím zepředu jako prd, s ostatními těžkými sedmičkami mám problém. Ale asi taky záleží, jak s tím člověk umí :)

Myslím si, že zrovna tohle není klíč k úspěchu. Co jsem byl svědkem, většinou tahle taktika skončila neúspěchem. Stačí na druhé straně pár tanků, které pojedou obsadit základnu(a zničit arty, která je hodně důležitá) a je vymalováno. Něco jiného by bylo, pokud by tanky jely vedle sebe(za sebou to nemá efekt) a byla využita celá palebná síla, ale i tak bych na to moc nevsázel.

Přijde mi lepší jet v menších skupinkách. Dneska jsem se s VK3002DB přifařil k Pantherovi II(předtím s Pantherem II taky k Pantherovi II) a hned se hraje lépe. Člověku to možná tolik nepřijde, ale škody se nadělá podstatně víc(parťák ale nesmí být ten typ hráče, co se schovává za kameny a Tebe tam nechá).

Uživatelský avatar
Bobek
Příspěvky: 1205
Registrován: 30 led 2012 18:11
Bydliště: Morava

Re: World of tanks

Příspěvek od Bobek »

Díky lidem z klanu (http://www.csarmy.eu/), kteří mají známé ve WG toho vím podstatně víc než to co se píše na offic stránkách.

Jinak jednou z dalších změn je to, že padlé stromy budou sloužit jako maskování (to už na stránkách psáno je) :-)

Třeba vím, že bude nový strom Německých medek (tam jak končí VK3002DB bude pokračovat dál a bude končit X medium tankem)

Další bude úplně nový tech. strom, kde by mělo být polsko, maďarsko, česko, slovensko, bulharsko, italie atd...

Jak jistě víte, tak v 8.2 nakonec číňané nebudou (jenom dobře).

Všechno je to na dlouho..
Renault Laguna III phase 3, Initiale Paris, 110kw
Renault Mégane Grandtour GT, 151kw
Renault Mégane Grandtour GT220 162kw
Opel Vectra B Caravan 92kw

Uživatelský avatar
X-Ray
Příspěvky: 646
Registrován: 28 úno 2009 19:14

Re: World of tanks

Příspěvek od X-Ray »

nejvíce mi ve hře vadil Typ59. Když už jsem si myslel, že to je to největší zlo, tak přidali francouze a tím to podělali. Kdyby francouzi měli za války tanky co jsou ve hře, tak by je němci během čtrnácti dnů neobsadili....

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: World of tanks

Příspěvek od Gooder »

Bobek: Popravdě jsem myslel, že padlý strom funguje na principu jako křoví, takže jsem si je vesele porážel a schovával se za ně, ale dneska jsem se dozvěděl, že tomu tak není :D
O tom DB se mluví docela dlouho, z toho jediného důvodu ho taky stále mám a jezdím s ním jen první vyhranou bitvu. Ten 10. tier by měl být Leopard 1? :)
Jinak o ostatních národech slyším prvně, stejně tak jako o Číně, že nakonec nebude.

X-Ray: Francouzi mi ani tak nevadí, nějak zásadní problém s nimi nemám, ovšem Typ59 je pro mě pořád zlo. Už Typa dám s PII i čelně, ale stále se od něj držím radši dál a nechávám ho obratnějším tankům. Respekt mám i ze Super Pershinga a KVček kromě 1-2.

Uživatelský avatar
Bobek
Příspěvky: 1205
Registrován: 30 led 2012 18:11
Bydliště: Morava

Re: World of tanks

Příspěvek od Bobek »

Jojo Leopard 1 by měl být X tier. Jinak ty malý národy, co mají mít vlastní strom -> běh na hooodně dlouhou trať.
Typ 59 býval mnohem horší, od té doby, co ho WG podělalo je to sráč. Když na něj koukáš, tak je prostřelitelnej vlevo na vaně
Super Pershinga prostřelíš na věži, jak má ten "raketomet", tak střílet skrze něj a za ním je poklop, který vždycky prostřelíš.
To že čína nakonec nebude je známo teprve od včera. :-)
Renault Laguna III phase 3, Initiale Paris, 110kw
Renault Mégane Grandtour GT, 151kw
Renault Mégane Grandtour GT220 162kw
Opel Vectra B Caravan 92kw

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: World of tanks

Příspěvek od Gooder »

O tom místě na SP právě vím, ale z dálky to netrefíš, z blízka to už je něco jiného. V tuhle chvíli už Typa neřeším, zepředu ho prostřelím téměř kdekoliv, pokud není na druhém konci mapy :D

Zatím se s Pantherem II spíše trápím, moc mi to s ním nejde, Panther I mi sednul víc, ale i s ním mi to vůbec poslední dobou nejde. Dřív nebyl problém dmg za bitvu přes 1200, nyní jsem rád, když se vůbec trefím. Hlavně mě vždycky znechutí, když mi to docela jde a podívám se, že na druhém křídle prošlo 3+ těžkých tanků. Za poslední týden se mi rapidně snížil poměr výher a proher :oops:

S čím vůbec vy momentálně hrajete? :)

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Laconi »

Moměntálně jezdim:

T28 prototype, M103, T34, M46, Tiger P, Jagdpanther II, E-50 ausf M., Jagdtiger, Su-101m, KV-4 a Object 268.

Jinak v rezervě mám co si vzpomínám:

VK3601, Panzer B2, Marder, M24 Chaffee, Valentine, Object 212, SU-5, T-54, IS-4, IS-7, KV-1, Tetrarch, T-50, KV-2 a nevim co ještě celkem asi něco přes 20 tanků.

Uživatelský avatar
Bobek
Příspěvky: 1205
Registrován: 30 led 2012 18:11
Bydliště: Morava

Re: World of tanks

Příspěvek od Bobek »

Já jedu jen němce

Ferdinand, Tiger P, Tiger II, GwPanther, VK4502A, VK4502B, Panther I

A teď jedu hlavně na Mause :potlesk:

Btw Laconi škoda, že nejezdíš na EU serveru :/
Renault Laguna III phase 3, Initiale Paris, 110kw
Renault Mégane Grandtour GT, 151kw
Renault Mégane Grandtour GT220 162kw
Opel Vectra B Caravan 92kw

Uživatelský avatar
Venca Brody
Příspěvky: 3338
Registrován: 09 črc 2006 18:04
Bydliště: jižní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Venca Brody »

Blbá otázka, co je arty? :lol: :lol: :lol:
EX citroen saxo 1,4vts,. EX bmw e36 316i,. EX BMW e36 328 iT,. EX Golf III 1,8i, OOOO A4b5 avant 1,9TDI, BMW e36 316i compakt
A teď jedna merdka OOOO A6C5 avant 2,8i quattro

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: World of tanks

Příspěvek od Gooder »

Dělostřelectvo :wink:

Uživatelský avatar
Venca Brody
Příspěvky: 3338
Registrován: 09 črc 2006 18:04
Bydliště: jižní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Venca Brody »

Myslel jsem si to :-D
EX citroen saxo 1,4vts,. EX bmw e36 316i,. EX BMW e36 328 iT,. EX Golf III 1,8i, OOOO A4b5 avant 1,9TDI, BMW e36 316i compakt
A teď jedna merdka OOOO A6C5 avant 2,8i quattro

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Laconi »

Bobek píše:Btw Laconi škoda, že nejezdíš na EU serveru :/
Škoda to je no, ale teď už znova na evropě začínat nebudu :D

Ale pokud časem umožní account transfer tak se přestěhuju 8)

Uživatelský avatar
Bobek
Příspěvky: 1205
Registrován: 30 led 2012 18:11
Bydliště: Morava

Re: World of tanks

Příspěvek od Bobek »

No pokud to umožní, tak věřím tomu, že to bude za zlatky :D

S tvýma statama bych tě jako náborář hned bral :D
Renault Laguna III phase 3, Initiale Paris, 110kw
Renault Mégane Grandtour GT, 151kw
Renault Mégane Grandtour GT220 162kw
Opel Vectra B Caravan 92kw

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Laconi »

No já sem osamělý vlk takže do klanu ne a hraju jen s vybranejam jedincema platoony jinak sám :lol:

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Laconi »

Mám rád hry kde udělám třeba 5000dmg a sejmu 4 nepřátele a je to prohra a hry kde chcípnu jak první bez výstřelu a je to suveréní výhra navíc třeba dvojitá... :spac:

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: World of tanks

Příspěvek od Gooder »

Tyhle dvojité "výhry" mám taky moc rád :D Já občas ty hráce nechápu. Kolikrát vyjedu s dobře opancéřovanym tankem mezi ostatní, abych je zaměstnal a zbytek mého týmu je mohl zničit. Né, oni zůstanou za kameny, vykukují a střílí jim do čelního pancíře :D

Každopádně už aby tu byla verze 8.2, kde by měla být opravená ta přesnost. S dost přesným dělem střílím jako z ruského děla :mrgreen:

Jinak jedna z těch lepších
Obrázek

A jedna z nejlepších se StuGem
Obrázek

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Laconi »

Já tu hru někdy nenávidim protože když vidim co spoluhráči někdy dělaj tak mám chuť vraždit :lol:

Jinak ty screeny 8)

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: World of tanks

Příspěvek od Kein »

Hraju to občas taky nick: KeinCZ tak kdo mě nemá rád tak si mě může zastřelit spek
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: World of tanks

Příspěvek od Gooder »

Mně přijde, že dřív tam lidi víc přemýšleli. Dneska jsem viděl, jak se s KV5 na Malinovce vydal sám přes to pole. Nečekaně zemřel :D

Laconi: Díky, kéž by byla většina bitev podobná těmto :(

Na nikoho odsud jsem ještě nenarazil, ale povedlo se mi už potkat v bitvě jednou kluka, který byl se mnou na výcvikové mapě.

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Laconi »

No majitelé premiových tanků jsou povětšinou šestiletý děti kterým to zaplatili rodiče a podle toho taky hrajou. KV-5 a LOWE jsou takový typický případy, já si radši koupil T34 protože tam to neni tak jasný a šestiletej nejsem :lol:

Momentálně mám s T34 507 her a 719 kills :D

Jinak teď sem se potkal s mym kámošem co občas hrajeme platoony, byl v nepřátelskym týmu s IS3 a já ho s M103 ztrestal :lol:

Uživatelský avatar
Venca Brody
Příspěvky: 3338
Registrován: 09 črc 2006 18:04
Bydliště: jižní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Venca Brody »

Já jsem pod Brody1985.
Ale vůbec netuším jestli jsem opancéřovanej nebo ne a jestli střílim do pancíře zjistim až když zasáhnu 3x po sobě a nic nepoškodim :lol:
EX citroen saxo 1,4vts,. EX bmw e36 316i,. EX BMW e36 328 iT,. EX Golf III 1,8i, OOOO A4b5 avant 1,9TDI, BMW e36 316i compakt
A teď jedna merdka OOOO A6C5 avant 2,8i quattro

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: World of tanks

Příspěvek od Gooder »

Já už trochu mám prokouklý místa u tanků, kde to projde. Ale potkat nějaký americký tier 7 a výš je pro mě zlo, hlavně ty těžké Téčka a M103, když se postaví čelem, tak mu můžu většinou jen zamávat :D

Brody, většina středních tanků čelně moc nevydrží, tam jde spíš o to se umět natočit, aby to střely odráželo. Ale to neumím, spíš to je o štěstí :mrgreen:

Jinak jsem se dostal do testu World of Warplanes. Letadla mám moc rád. A ve WOW už jsem na 4. tieru za Němce s raným typem Bf109. Baví mě to, jen se neumím zavěsit za někoho a sundat ho. Hraju na starším joysticku a spíš tam vlaju po nebi :twisted:

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Laconi »

Gooder píše:Já už trochu mám prokouklý místa u tanků, kde to projde. Ale potkat nějaký americký tier 7 a výš je pro mě zlo, hlavně ty těžké Téčka a M103, když se postaví čelem, tak mu můžu většinou jen zamávat :D
U amerických všeobecně platí spodek vany, věž ne to je zlo :D

Ale na takový T110E3 neplatí ani zlatá munice z Jagdtigeru s penetrací 440mm, osobně vyzkoušeno :lol:

Odpovědět

Zpět na „ONLINE HRY“