Mytí palubní desky

Vše o mytí a leštění exteriéru, kol, interiéru - vůních do auta a autokosmetice.

Moderátoři: Bohuš, Kane13

Odpovědět
Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Mytí palubní desky

Příspěvek od Gooder »

Primárně mě mytí nezajímá, ale tenhle topic tu ještě není :lol:

Ale proč píšu, v práci jsem si aktivním čističem na palubní desky čistil palubní desku. Pěnu jsem nanesl a následně ji utřel. Bohužel mi ale na palubce zůstaly 3 bílé fleky a nejde to dolů vodou, lihem ani univerzálním čističem. Dokonce to ani nejde seškrábat. Nestalo se vám něco podobného, případně máte tip na to, jak to sundat?

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mytí palubní desky

Příspěvek od m.artty »

A neudělal sis tam fleky právě tím čističem? Kdysi se mi taky povedlo takhle zničit plasty z interiéru... byly tak takové jak vyšisované.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Mytí palubní desky

Příspěvek od Gooder »

Určitě to je od toho čističe. Vypadá to jako taková bílá krupička. Je to palubka v Octavii, má na sobě něco jako vzorek, na jednom místě ji asi něco poškodilo. Vypadá tam jakoby byla hladká, ale vzorek tam je(leskne se to víc). No a na tomhle místě se vytvořil ten bílý flek :kladivo:

Nenapadá vás něco, jak to opravit/zamaskovat? Kdysi jsem zvažoval poflockování, ale ta údržba a jednou to asi stejně bude vypadat hnusně :?

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Mytí palubní desky

Příspěvek od SubTera »

stav se za mnou u Velvar, vyresime :)
(napred cinkni, at k sobe veymu preparaty)

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Mytí palubní desky

Příspěvek od Gooder »

Dobře, děkuji 8) Ale dříve než ve středu to určitě nebude, jsem v práci.

Mimochodem, co doporučíte na tu palubku?

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Mytí palubní desky

Příspěvek od SubTera »

ti ukazu naky prepraty, vzkousis si je a objednas pripadne na netu 8)

Aladin
Příspěvky: 5079
Registrován: 11 úno 2005 18:52
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mytí palubní desky

Příspěvek od Aladin »

mám od od místního cleny Sharkyho008 nějakou srajdu, kterou jsem umyl palubovku pzaprášenou po lakování auta (celá palubovka jakoby zbělala, zestárla...) a následně jsem na ni přetřel nějakým cockpitem od firmy MAFRA. No, auto stojí od té doby více, než rok a palubka je stále jako nová. :)
Rapid 130 --> 110r --> Favorit --> 1000MB --> E34 525iA --> Swišť GTi MK III (125,8dB :lol:) --> Golf 1.9 GTI TDI 20 jahre
felďoška 1,3 combi ethanol - prodáno, Astra caravan 1,7 Dti - prodáno, Passat variant AFN
https://www.facebook.com/RadimRemiasFoto

Odpovědět

Zpět na „Detailing - mytí vozů“