Stavitelné matice na tlumiči

Nápravy, podvozky, snižování, brzdy, řízení - vše kolem náprav a brzd

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Stavitelné matice na tlumiči

Příspěvek od Gooder »

Nevíte, jestli se nedají sehnat náhradní matice pro stavitelné podvozky, konkrétně Bilstein? Případně mě napadlo je nechat vyrobit, ale cenu nedokážu odhadnout.

Uživatelský avatar
Svobda
Příspěvky: 183
Registrován: 10 pro 2009 00:06
Bydliště: KV kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Stavitelné matice na tlumiči

Příspěvek od Svobda »

Prodejce Bilstein by je mel umet nabidnout. Jinak ti je vyrobi soustruznik dle puvodni predlohy .
stavitelné podvozky www.DGR-PODVOZKY.cz
DOVOZ-ODTAH-OPRAVY aut

Uživatelský avatar
semysak
Příspěvky: 733
Registrován: 10 led 2005 12:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Stavitelné matice na tlumiči

Příspěvek od semysak »

jeste bych zkusil zjistit jestli to neodpovida standarni matici na pojistovani lozisek, stejne tak i utahovaci nastroj na ne

napr. zde http://www.levna-loziska.cz/km/matice" onclick="window.open(this.href);return false;

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Stavitelné matice na tlumiči

Příspěvek od Gooder »

Prodejce Bilsteinu mi řekl, že tenhle díl se neprodává. Ptali se prý i v Německu. Bohužel mám smůlu i s maticí pro ložiska.

Šuplérou jsem měřil závit a vyšel rovných 52mm, stoupání jsem meřil tak, že jsem si změřil rozteč 10 prohlubní závitu a vydělil 10, vyšlo mi cca 1,43, takže soudím, že to bude 1,5. Podvozek KW má matice M52x1,5, tak si říkám, že bude mít asi stejné. Jejich matice k dostání jsou, ale jedna stojí cca 550Kč. Netušíte kolik může stát nechat vyrobit matici u soustružníka?

Uživatelský avatar
Svobda
Příspěvky: 183
Registrován: 10 pro 2009 00:06
Bydliště: KV kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Stavitelné matice na tlumiči

Příspěvek od Svobda »

Asi podobně to bude stát . Záleží od soustruznika .
Mohl bych se podívat jakej závit máme na DGRku ,už jsem to pro někoho zjišťoval a zas nevím někde to mám . Tenkrát také nechal vyrobit nás byl jiný .
stavitelné podvozky www.DGR-PODVOZKY.cz
DOVOZ-ODTAH-OPRAVY aut

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Stavitelné matice na tlumiči

Příspěvek od Gooder »

Tak to asi nemá smysl to nechávat dělat, pokud by to cenově bylo podobné. Napadlo mě zkusit se u prodejce zeptat, zdali by bylo možné zkusit KW matici nasadit na tlumič, jestli to bude pasovat.

Kdyby jsi na to náhodou narazil, tak to sem klidně hoď. Ale nutně to nehledej. Každopádně děkuju 8)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a brzdy“