Sportovní podvozek

Nápravy, podvozky, snižování, brzdy, řízení - vše kolem náprav a brzd

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Rita

Sportovní podvozek

Příspěvek od Rita »

Zdar lidi, chtěla bych se zeptat, vybírám sportovní podvozek na svýho Civica 92. Zajímali by mě vaše zkušenosti. Chtěla bych snížit tak o 3 - 4 cm, nechci brutus tvrdej podvozek.... Takže do čeho jít... Eibach, Bilstein, Koni, Tokiko..... Co radíte? Díky :wink:

Velbloud
Příspěvky: 2230
Registrován: 01 dub 2004 17:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

3-4 cm je tak akorát. Správná decentka. Ale doporučoval bych štelovatelnou tuhost... Já mám Spax 70/40 a to už je tak trochu hard core :lol:
Obrázek Corsa B Sport 1.4 16V (X14XE) - Hyundai Getz 1.5 16V CRDI VGT Champion

Uživatelský avatar
dynomax
Příspěvky: 236
Registrován: 13 led 2005 03:16
Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní podvozek

Příspěvek od dynomax »

Rita píše:Zdar lidi, chtěla bych se zeptat, vybírám sportovní podvozek na svýho Civica 92. Zajímali by mě vaše zkušenosti. Chtěla bych snížit tak o 3 - 4 cm, nechci brutus tvrdej podvozek.... Takže do čeho jít... Eibach, Bilstein, Koni, Tokiko..... Co radíte? Díky :wink:
mrkni ke me na web, najdes vse co potrebujes
www.sportovniautodoplnky.cz - prodej sportovních autodoplňků, dovoz tuningových dílů z USA

Uživatelský avatar
CharlitoCZ
Příspěvky: 364
Registrován: 11 čer 2005 21:21
Bydliště: Praha Věk: 14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CharlitoCZ »

Doporučuju HP, snížení 3-4cm, přiměřeně tvrdé, sedí to jak přibitý 8)

na fóru už je ale o pár řádků níž jejich odnocení, je to v článku HP Sporting
BMW 320i Saloon 110kW/190Nm Obrázek
hledam spolubydlici (holku), info na sz/mejlu

DEFF
Příspěvky: 12
Registrován: 22 čer 2005 21:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEFF »

Doporučuji BILSTEIN nebo japonské KAYABA - jsou to naprosté špičky!!!! Bilsteiny se dávají v prvovýrobě do ferrari nebo porsche, japonci mají zase neskutečně technicky vychytané Kayaba, ty se dají použít i na starší vozy, jejich špičková konstrukce dokáže eliminovat i menší vůle na starším podvozku - cenově jsou téměř shodné. :-)

Uživatelský avatar
hallda
Příspěvky: 31
Registrován: 08 črc 2005 08:53
Kontaktovat uživatele:

LOGAN a sportovni podvozek

Příspěvek od hallda »

Zdarec,
takze potrebuju RADU
Jelikoz jsem poridil Logana jeste pred uvedenim testu NCAP a ted i losiho testu, zvazuji razantni snizeni podvozku vc. sport. tlumicu a pruzin, distancnich podlozek.....poradte...nakolik toto pomuze autu bez stabilizatoru naklonu [resp. bez ESP] - proste auto si chci nechat, ale chci tomu udelat upravu takovou, ktera by aspon castecne odstranila riziko prevraceni....na kolik by to prislo pri techto upravach??? :cry:

Diky :?

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a brzdy“