Brzdove kotouce - prosim o pomoc

Nápravy, podvozky, snižování, brzdy, řízení - vše kolem náprav a brzd

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Nio

Brzdove kotouce - prosim o pomoc

Příspěvek od Nio »

Chtel bych se zeptat ohledne prednich brzdovych disku.Na mem aute jiz puvodni odesly a tak jsem si chci koupit nove a kdyz uz tak bych chtel nejake sportovni.Mel jsem ve voku ze bych koupil kotouce Zimmernan, tak jsem zmeril prumer original kotouce jsou 276mm (je to spravne?Kolik tam dostanu?) a Zimmernan dela 256mm coz jsou male nebo 288mm, ktere zas na auto nedostanu, coz je naprd.
Nevite nekdo kdo dela v tomto rozmeru kotouce a Octavii TDi a kde se daji sehnat?
A jeste jedna otazka a to bude to znat o proti originalnim kotoucum ze to bude lepe brzdit, je jasne ze necekam ze ze to bude bomba brzdit ale zda je tam i nejake mensi zlepseni.
Je to na Skodu Octavii TDI - 66KW, jaky je spravny rozmer? a kolik dam max dostanu aby to uz nedrelo o ty trny co drzi trmen?
Diky za pomoc.
Nio

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

Mám tu v katalogu kotouče pro Oktávky 1.8 - 1.9 tdi a je tu uvedenej rozměr 280mm. Octavia 1.6 má uvedenej rozměr 256 mm, což odpovídá těm Zimmermanům.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Nio

Příspěvek od Nio »

Diky moc za pomoc asi to tak bude.Ja jsem nameril na tom kotouci nejakych 276-278mm coz jsou kotouce co maji najeto 170t km asi ten zbytek do 280mm vzala rez.
A ty 280mm dela take Zimmermann to jen trumpety v DM zase nic nevi.
Ale radsi to jeste zmerim kolik se dam da dat.

Uživatelský avatar
rocco
Příspěvky: 224
Registrován: 03 bře 2005 11:00
Bydliště: Č.B.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rocco »

Mam v katalogu Zimmermany na Octavku TDI 66Kw za 2900k/ks

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a brzdy“