Brzdy na Opel Tigra

Nápravy, podvozky, snižování, brzdy, řízení - vše kolem náprav a brzd

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Uživatelský avatar
M3maniac
Příspěvky: 324
Registrován: 29 bře 2004 01:15

Příspěvek od M3maniac »

Dytuska píše:M3>>Něják si moc věříš! Ještě nikdy mi nebylo v autě s nikým špatně! Ani s tchánem, který jezdil závody! Takže smůla! Mě stačí, když v autě fungujou pásy a nemám obavy! Teda pokud nejedu s ženskou mimo máti!
Co se čertíš? :D já ti jen řek,že tě svezu v mý 300 koňový shade :?: no a jestli ti stačí k bezpečí pásy tak to je good,já se tu veřejně přiznám,že mám bobky pokud nedržím volant já.... prostě věřím jen sobě...no a malá rada na závěr,měj obavy když Tě poveze nějakej mladej frajer aby se ukázal-život máš jen jeden....

Uživatelský avatar
I.C.
Příspěvky: 1006
Registrován: 04 úno 2004 12:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od I.C. »

Dytuska píše:Tak už brzdím! Já tomu bohužel nerozumim tak jako ty! Tatík má sice opravnu, ale předně 124km od HK, takže jsem toho tolik nepochytila! Vyznám se pouze v motorce, jelikož tu kucháme pořád, ale auto né! Jo ,mám tam ty ATE destičky i kotouče!
Tak to je supr. Jaky kotouce (standart/PowerDisc) a jaky desticky (tvrdy/mekky) nakonec mas? Menilo se jen tohle nebo i trmeny?

Uživatelský avatar
Dytuska
Příspěvky: 212
Registrován: 09 dub 2004 18:11
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dytuska »

I.C.>>> Dávali se tam ty, co tam byly původní! Takže bych to typla na standart a tvrdý! Měnila se jen brzdovka, ty destičky a kotouče! No, ještě stěrače, ale to se nepočítá :wink:

Uživatelský avatar
Dytuska
Příspěvky: 212
Registrován: 09 dub 2004 18:11
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dytuska »

M3>>Tak s takovýma blbečkama nejezdim! Máš jezdit tak jak jezdíš vždycky i kdyby si vezl samotnýho budhu! Pokud to prasíš vždycky, tak to pras nadále a nesnaž se hrát na slušňáčka!
Nečílim se! To mě opravdu neznaš!

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a brzdy“