Sportovni brzdove kotouce Zimmermann

Nápravy, podvozky, snižování, brzdy, řízení - vše kolem náprav a brzd

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Uživatelský avatar
MattiK
Příspěvky: 192
Registrován: 07 lis 2004 00:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovni brzdove kotouce Zimmermann

Příspěvek od MattiK »

jasne ze popraskaji ostatne jako kazdy derovany kotouce, driv nebo pozdeji (podle stylu jizdy) popraskaji mezi dirkama...
nekolik lidi co znam melo zimmermanny + DS2500 a vsem popraskali, ale je to o stylu jizdy, fakt je ale ten ze tahle kombinace je nejvic osvedcena a nezavadne to ani kdyz se kotouc rozsviti :lol:
nederovanej kotouc taky muze prasknout..... neni to zadna vyjimka

Uživatelský avatar
Ladislav
Příspěvky: 260
Registrován: 27 dub 2005 17:35
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladislav »

viashino píše:
Karlik610 píše:
viashino píše:Kdyz brzdy, tak jedine TAR-OX 8)
jak jsou na tom cenove v porovnani se zimmermannama????
Tezko rict... nevim kolik stoji zimmermanny, ani s nimi nemam zkusenost. Tar-oxy jsou hodne kvalitni veci a cenove jsou rekneme uplne jinde nez treba omp, brembo ap. U nas nejsou tak zname a to je pro hodne lidi problem. Podle me patri Tar-ox mezi jedny z nejlepsich... Jestli chces muzu ti poslat nejakou nabidku (jak Tar-ox tak OMP) - ale potrebuju vedet co mas za auto, respektive rok vyroby. Auto sem tu nekde zahlidl, takze si to kdyztak vyhledam.
Co tak Saxo 1.6 VTS ? Našel jsem ceny dopředu za 1 ks. Bremba - 950 - 1500 Kč, ATE drážkovaný 1 100 Kč, Cimerman 1 500 - 1800 Kč , Ferodo - 1 130 Kč. Koli stojí Tar-ox ?

Karlik610
Příspěvky: 118
Registrován: 22 úno 2005 14:51
Bydliště: Řepy city

Příspěvek od Karlik610 »

viashino píše:
Karlik610 píše:
viashino píše:Kdyz brzdy, tak jedine TAR-OX 8)
jak jsou na tom cenove v porovnani se zimmermannama????
Tezko rict... nevim kolik stoji zimmermanny, ani s nimi nemam zkusenost. Tar-oxy jsou hodne kvalitni veci a cenove jsou rekneme uplne jinde nez treba omp, brembo ap. U nas nejsou tak zname a to je pro hodne lidi problem. Podle me patri Tar-ox mezi jedny z nejlepsich... Jestli chces muzu ti poslat nejakou nabidku (jak Tar-ox tak OMP) - ale potrebuju vedet co mas za auto, respektive rok vyroby. Auto sem tu nekde zahlidl, takze si to kdyztak vyhledam.
je to sierra 2.0 DOHC rok 91,tak mi kdyztak prosim te posli tu nabidku...dik
E30 320
E34 525 24V

Karlik610
Příspěvky: 118
Registrován: 22 úno 2005 14:51
Bydliště: Řepy city

Příspěvek od Karlik610 »

Ladislav píše:
viashino píše:
Karlik610 píše: jak jsou na tom cenove v porovnani se zimmermannama????
Tezko rict... nevim kolik stoji zimmermanny, ani s nimi nemam zkusenost. Tar-oxy jsou hodne kvalitni veci a cenove jsou rekneme uplne jinde nez treba omp, brembo ap. U nas nejsou tak zname a to je pro hodne lidi problem. Podle me patri Tar-ox mezi jedny z nejlepsich... Jestli chces muzu ti poslat nejakou nabidku (jak Tar-ox tak OMP) - ale potrebuju vedet co mas za auto, respektive rok vyroby. Auto sem tu nekde zahlidl, takze si to kdyztak vyhledam.
Co tak Saxo 1.6 VTS ? Našel jsem ceny dopředu za 1 ks. Bremba - 950 - 1500 Kč, ATE drážkovaný 1 100 Kč, Cimerman 1 500 - 1800 Kč , Ferodo - 1 130 Kč. Koli stojí Tar-ox ?
Bremba levnejsi nez Zimmermanny :? :?
E30 320
E34 525 24V

Uživatelský avatar
Ladislav
Příspěvky: 260
Registrován: 27 dub 2005 17:35
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladislav »

Karlik610 píše:
Ladislav píše:
viashino píše: Tezko rict... nevim kolik stoji zimmermanny, ani s nimi nemam zkusenost. Tar-oxy jsou hodne kvalitni veci a cenove jsou rekneme uplne jinde nez treba omp, brembo ap. U nas nejsou tak zname a to je pro hodne lidi problem. Podle me patri Tar-ox mezi jedny z nejlepsich... Jestli chces muzu ti poslat nejakou nabidku (jak Tar-ox tak OMP) - ale potrebuju vedet co mas za auto, respektive rok vyroby. Auto sem tu nekde zahlidl, takze si to kdyztak vyhledam.
Co tak Saxo 1.6 VTS ? Našel jsem ceny dopředu za 1 ks. Bremba - 950 - 1500 Kč, ATE drážkovaný 1 100 Kč, Cimerman 1 500 - 1800 Kč , Ferodo - 1 130 Kč. Koli stojí Tar-ox ?
Bremba levnejsi nez Zimmermanny :? :?

Já za to nemůžu :lol: :lol: http://katalog.mjauto.cz/index.phtml?kat=2&

Uživatelský avatar
viashino
Příspěvky: 186
Registrován: 04 lis 2004 19:44
Bydliště: V.Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od viashino »

Saxo VTS 1.6 16V r.v. 1996 -1999
Predni kotouce Tar-ox (247x20x34) - 5969,- (Monza), 6637,- (Sport Japan), 7147,- (G88)
Zadni kotouce Ta-ox (247x8x25) - 5812,- (G88 i Sport Japan)

Predni kotouce OMP - 3798,-

Cena je vzdy za sadu (2ks) vc. dph.

Tady jsou obrazky kotoucu TAR-OX (z leva G88, Sport Japan, Monza)

Obrázek Obrázek Obrázek
MK-RACING - DOVOZCE DÍLŮ PRO MOTORSPORT A TUNING
web - http://www.mk-racing.cz, email - morava@mk-racing.cz

Uživatelský avatar
viashino
Příspěvky: 186
Registrován: 04 lis 2004 19:44
Bydliště: V.Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovni brzdove kotouce Zimmermann

Příspěvek od viashino »

Ford Sierra 2.0 r.v. 1991 (kotouce 239x24x58)

Tar-ox - 6087,- (Monza), 6676,- (SJ), 6794,- (G88)
OMP - 3948,- (neco jak Sport japan od Tar-oxu)
MK-RACING - DOVOZCE DÍLŮ PRO MOTORSPORT A TUNING
web - http://www.mk-racing.cz, email - morava@mk-racing.cz

Karlik610
Příspěvky: 118
Registrován: 22 úno 2005 14:51
Bydliště: Řepy city

Re: Sportovni brzdove kotouce Zimmermann

Příspěvek od Karlik610 »

viashino píše:Ford Sierra 2.0 r.v. 1991 (kotouce 239x24x58)

Tar-ox - 6087,- (Monza), 6676,- (SJ), 6794,- (G88)
OMP - 3948,- (neco jak Sport japan od Tar-oxu)
Asi bych zvazoval ty OMP,prece jenom jsou o polovinu jevnejsi nez Tar-ox...nevis jaky sou k tomu nejlepsi desky???
E30 320
E34 525 24V

Uživatelský avatar
viashino
Příspěvky: 186
Registrován: 04 lis 2004 19:44
Bydliště: V.Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovni brzdove kotouce Zimmermann

Příspěvek od viashino »

jj, ja to rikal, ze Tar-ox je cenove (i co se tyce kvality) nekde jinde...

Nejlepsi (cenove prijatelne) desticky jsou nejspis OMP: jsou zhruba za 1000,- (nevim proc ale v katalogu jsou 2 desticky pro stejne auto jedny za 1060 a druhe za 980)
Omp racing: 1.950,- (doporucuju)
MK-RACING - DOVOZCE DÍLŮ PRO MOTORSPORT A TUNING
web - http://www.mk-racing.cz, email - morava@mk-racing.cz

Karlik610
Příspěvky: 118
Registrován: 22 úno 2005 14:51
Bydliště: Řepy city

Re: Sportovni brzdove kotouce Zimmermann

Příspěvek od Karlik610 »

viashino píše:jj, ja to rikal, ze Tar-ox je cenove (i co se tyce kvality) nekde jinde...

Nejlepsi (cenove prijatelne) desticky jsou nejspis OMP: jsou zhruba za 1000,- (nevim proc ale v katalogu jsou 2 desticky pro stejne auto jedny za 1060 a druhe za 980)
Omp racing: 1.950,- (doporucuju)
jj,to se vyplati do toho investovat trochu vic,prece jen sou to brzdy 8)
E30 320
E34 525 24V

Uživatelský avatar
Shr3k
Příspěvky: 591
Registrován: 09 bře 2004 20:01
Bydliště: bažina ;)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovni brzdove kotouce Zimmermann

Příspěvek od Shr3k »

viashino píše:jj, ja to rikal, ze Tar-ox je cenove (i co se tyce kvality) nekde jinde...
Protože chci měnit na jaře brzdy, koukal jsem v katalogu po kotoučích, ale asi mám moc nové auto (Mazda 3 1.6 diesel) - ani Tarox a ani OMP jsem nenašel. Ceny ani tak nejsou důležité. Chtěl bych tam ale dát kotouče z dvoulitra (destičky i třmeny jsou stejné, pouze jsou víc vystavené ven). Můžeš se mi mrknout do tištěného katalogu?
Když se mi nepodaří sehnat kotouče, budu muset koupit sériové, nebo si nechat poslat z USA/Jpn.
Gr33N MoNsT3R

Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 727
Registrován: 20 lis 2004 14:16

Příspěvek od martin »

Na saxu jezdim vrtaný a dráškovaný kotouče od HPR (autoprima) k tomu Fri-tech racing desky a brzdí to hezky, kotouče se nekroutěj ani nepraskaj. Fri-techy brzdí jak za studena i na okruhu.

Uživatelský avatar
viashino
Příspěvky: 186
Registrován: 04 lis 2004 19:44
Bydliště: V.Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovni brzdove kotouce Zimmermann

Příspěvek od viashino »

Shr3k píše:
viashino píše:jj, ja to rikal, ze Tar-ox je cenove (i co se tyce kvality) nekde jinde...
Protože chci měnit na jaře brzdy, koukal jsem v katalogu po kotoučích, ale asi mám moc nové auto (Mazda 3 1.6 diesel) - ani Tarox a ani OMP jsem nenašel. Ceny ani tak nejsou důležité. Chtěl bych tam ale dát kotouče z dvoulitra (destičky i třmeny jsou stejné, pouze jsou víc vystavené ven). Můžeš se mi mrknout do tištěného katalogu?
Když se mi nepodaří sehnat kotouče, budu muset koupit sériové, nebo si nechat poslat z USA/Jpn.
V katalogu bohuzel nejsou... od OMP by mohly v nejblizsi dobe prijit nejake novinky tak uvidime... predpokladam ze Tar-ox je bude mit taky (zatim nevydali novy katalog)... jaky je to rok vyroby ? 2005?
Pokud chces prekopat komplet brzdy, tak ti muzu nabidnout rovnou cely vicepistkovy kit od Tar-oxu :wink:
MK-RACING - DOVOZCE DÍLŮ PRO MOTORSPORT A TUNING
web - http://www.mk-racing.cz, email - morava@mk-racing.cz

Uživatelský avatar
Shr3k
Příspěvky: 591
Registrován: 09 bře 2004 20:01
Bydliště: bažina ;)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovni brzdove kotouce Zimmermann

Příspěvek od Shr3k »

viashino: Vícepístkový kit - obávám se, že bys nebyl schopen konkurovat s cenou Willwoodu za 1250 $ :) nebo Mari Designu ... ale na to auto je to zbytečný - načipovaná 1.6 nemá ani 100 kW a dřív to prodám, než bych je využil. Stačí jen ty kotouče, dopředu 300 a dozadu 280 mm (teď tam jsou 278/265).

Ale desky od OMP to jistí, ty se už vyrábějí OMP OT-8020. Jen k nim sháním ty kotouče. No přinejhorším jsem viděl ve Státech cosi od EBC, RacingBrake a Rotora. EBC má dokonce zastoupení v Anglii, tak bych si je vyzvedl při jarní návštěvě Anglie. Brembo plánuje výrobu 25876 a 25874, ale zatím ticho po pěšině.
Gr33N MoNsT3R

Uživatelský avatar
G3-Lower
Příspěvky: 1313
Registrován: 09 črc 2006 14:20
Bydliště: Ostrava

Re: Sportovni brzdove kotouce Zimmermann

Příspěvek od G3-Lower »

Kluci jake desky na Zimmermany derovane? Hodne jsem cetl, ze Textar, ale pry se par lidem odlepila desticka od kovu...
Změna je život...

Nissan Murano 3,5 V6 197kw, VW Passat B5,5 combi 1,9TDI 96kw/121kw power by TDIFUN (ex: Škoda Octavia I RS 158kw, VW Jetta GL MK2 1,8 RP automat 66kw, VW Golf MK3 2,0 8V 85kw+, GII 1,8 RP 66kw)

SuperStojan.cz - revoluce v používání notebooků -

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a brzdy“