Rozperna tyc

Nápravy, podvozky, snižování, brzdy, řízení - vše kolem náprav a brzd

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Kadettak
Příspěvky: 5
Registrován: 06 pro 2006 21:22

Rozperna tyc

Příspěvek od Kadettak »

Ahoj,mam k vam takovy dotaz.Potreboval bych sehnat co nejlevneji predni rozpernou tyc na Opel Kadett E 2.0 8v.Jde mi predevsim o cenu.S autem skoro vubec nejezdim.Nejlepe v cervene barve,material neni rozhodujici-
Kdyztak mi prosim zkuste poslat link nebo tel. cislo ci www stranky,kde by se dala sehnat.

A potom jeste jednou tu stejnou vec jen ne na 8v,ale 16v.Taky 2.0

Predem dik Mirek K.

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laconi »

Na co jí tam chceš když tě nezajímá materiál, jen pro parádu?

Kadettak
Příspěvky: 5
Registrován: 06 pro 2006 21:22

Příspěvek od Kadettak »

Laconi:presne tak,proto jsem to psal.Cekal jsem takove odpovedi.Na aute se bude delat kapota z Astry atd...proste ji tam potrebuji usadit,abych vedel s cim pocitat.

Uživatelský avatar
djbobr
Příspěvky: 104
Registrován: 06 lis 2006 19:50
Bydliště: V práglu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djbobr »

taktéž nechápu přesně tvůj umysl. Nicméně pochybuju že ji seženeš v červený. Budeš muset lakovat a samotná tyč lze sehnat cca za 800. Takže to celkem vyjde asi tak(s tim lakem) na 1500.
Prodávám Felicii 1.3.MPi

Gravírování, vyřezávání - plast,dřevo,plech,samolepky.... za smluvní ceny

Kupuju něco novýho

Uživatelský avatar
Kingmichal
Příspěvky: 299
Registrován: 15 čer 2005 16:41
Bydliště: Praha-Horní Měcholupy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kingmichal »

djbobr píše:taktéž nechápu přesně tvůj umysl. Nicméně pochybuju že ji seženeš v červený. Budeš muset lakovat a samotná tyč lze sehnat cca za 800. Takže to celkem vyjde asi tak(s tim lakem) na 1500.
Ty ses ale nejakej chytrej... :lol:
Alfa Romeo 156 2.0TS 114KW :lol:

Uživatelský avatar
djbobr
Příspěvky: 104
Registrován: 06 lis 2006 19:50
Bydliště: V práglu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djbobr »

Kingmichal píše:
djbobr píše:taktéž nechápu přesně tvůj umysl. Nicméně pochybuju že ji seženeš v červený. Budeš muset lakovat a samotná tyč lze sehnat cca za 800. Takže to celkem vyjde asi tak(s tim lakem) na 1500.
Ty ses ale nejakej chytrej... :lol:
Narozdil od někoho nekupuju blbosti.... :)
Prodávám Felicii 1.3.MPi

Gravírování, vyřezávání - plast,dřevo,plech,samolepky.... za smluvní ceny

Kupuju něco novýho

Uživatelský avatar
Flinta
Příspěvky: 1975
Registrován: 21 kvě 2006 08:55
Bydliště: Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flinta »

a nestacilo by vzit svarecku a svarit naky "demo"?? kdyz chces jen vedet s cim pocitat

Uživatelský avatar
djbobr
Příspěvky: 104
Registrován: 06 lis 2006 19:50
Bydliště: V práglu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djbobr »

Flinta píše:a nestacilo by vzit svarecku a svarit naky "demo"?? kdyz chces jen vedet s cim pocitat
souhlas....
:alien:
Prodávám Felicii 1.3.MPi

Gravírování, vyřezávání - plast,dřevo,plech,samolepky.... za smluvní ceny

Kupuju něco novýho

Velbloud
Příspěvky: 2230
Registrován: 01 dub 2004 17:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozperna tyc

Příspěvek od Velbloud »

levně ji seženeš na ebay, ovšem tam je časová prodleva...

jinak zkus www.cartechgroup.cz, Marek ti určitě poradí co by se dalo sehnat ;o)
Obrázek Corsa B Sport 1.4 16V (X14XE) - Hyundai Getz 1.5 16V CRDI VGT Champion

Uživatelský avatar
Voyager
Příspěvky: 206
Registrován: 28 lis 2006 12:34

Příspěvek od Voyager »

Treba auto prodava a chce naaranzovat vyssi hodnotu...
V takovem pripade doporucuju koupit v OBI plast trubku a neco co pripomina uchyty, natrit balakrylem a prilepit vterinakem. Efekt super!
:smich:

Uživatelský avatar
Lukaash
Příspěvky: 843
Registrován: 21 dub 2005 13:05
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukaash »

nechapu, co je na tom dotazu k smichu :?

Uživatelský avatar
Petr78
Příspěvky: 155
Registrován: 19 čer 2005 15:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr78 »

Lukaash píše:nechapu, co je na tom dotazu k smichu :?
Taky nechápu. Radí tady samý "ostřílený" tuneři v americkejch sráč*ch :lol: (omlouvám se ale musel jsem)
Honda Civic EG4

Uživatelský avatar
GReddy
Příspěvky: 1398
Registrován: 24 črc 2005 19:54

Příspěvek od GReddy »

proc to neni v sekci styling?

Uživatelský avatar
Petr78
Příspěvky: 155
Registrován: 19 čer 2005 15:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr78 »

GReddy píše:proc to neni v sekci styling?
funkční rozpěrná tyč není styling ale tuning (zlepšuje jízdní vlastnosti) :wink:
Honda Civic EG4

Uživatelský avatar
GReddy
Příspěvky: 1398
Registrován: 24 črc 2005 19:54

Příspěvek od GReddy »

Petr78 píše:
GReddy píše:proc to neni v sekci styling?
funkční rozpěrná tyč není styling ale tuning (zlepšuje jízdní vlastnosti) :wink:
nepovidej to sem vubec nevedel :wink:

kdyz chci vec je mi jedno z jakyho je materialu tzn klidne i plastova a musi mit hlavne tu a tu barvu tak to moc do tuningu nepatri...

Uživatelský avatar
Petr78
Příspěvky: 155
Registrován: 19 čer 2005 15:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr78 »

GReddy píše:
Petr78 píše:
GReddy píše:proc to neni v sekci styling?
funkční rozpěrná tyč není styling ale tuning (zlepšuje jízdní vlastnosti) :wink:
nepovidej to sem vubec nevedel :wink:

kdyz chci vec je mi jedno z jakyho je materialu tzn klidne i plastova a musi mit hlavne tu a tu barvu tak to moc do tuningu nepatri...
Tak to potom jo. V tomhle případě to opravdu je styling.
Honda Civic EG4

Uživatelský avatar
Lukaash
Příspěvky: 843
Registrován: 21 dub 2005 13:05
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukaash »

GReddy píše:
Petr78 píše:
GReddy píše:proc to neni v sekci styling?
funkční rozpěrná tyč není styling ale tuning (zlepšuje jízdní vlastnosti) :wink:
nepovidej to sem vubec nevedel :wink:

kdyz chci vec je mi jedno z jakyho je materialu tzn klidne i plastova a musi mit hlavne tu a tu barvu tak to moc do tuningu nepatri...
rozumneho cloveka snad napadne jen material, z ktrereho se tyto vyztuhy bezne vyrabeji (oceli, hlinikove slitiny, apod...), o plastu nebyla preci vubec rec :wink: ...

Uživatelský avatar
GReddy
Příspěvky: 1398
Registrován: 24 črc 2005 19:54

Příspěvek od GReddy »

Lukaash píše:
GReddy píše:
Petr78 píše: funkční rozpěrná tyč není styling ale tuning (zlepšuje jízdní vlastnosti) :wink:
nepovidej to sem vubec nevedel :wink:

kdyz chci vec je mi jedno z jakyho je materialu tzn klidne i plastova a musi mit hlavne tu a tu barvu tak to moc do tuningu nepatri...
rozumneho cloveka snad napadne jen material, z ktrereho se tyto vyztuhy bezne vyrabeji (oceli, hlinikove slitiny, apod...), o plastu nebyla preci vubec rec :wink: ...
tys ocividne nepochopil o cem byla rec..precti si to nekolikrat...

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozperna tyc

Příspěvek od Ivan »

Já jsem si nechal dělat rozpěru na zakázku z duralu. Tvůj dotaz sice vůbec nechápu, ale určitě Ti bude stačit plastová trubka na studenou vodu, jeden metr za 20 korun plus červená barva za 50 Kč.

Uživatelský avatar
Voyager
Příspěvky: 206
Registrován: 28 lis 2006 12:34

Příspěvek od Voyager »

Petr78 píše:
GReddy píše:proc to neni v sekci styling?
funkční rozpěrná tyč není styling ale tuning (zlepšuje jízdní vlastnosti) :wink:
No o to prave de, funkcni tyc vlastnosti zlepsuje, ale o funkcni tyci rec nebyla. Takze to je odpoved na tvou otazku co je tu k smichu. A kdybys nekdy sedel v americe pochopil bys proc nejezdim v japoncovi :lol:

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od kentoya »

osobně jsem v americe seděl několikrát a právě proto jezdím v japoncovi, nedá se to srovnat co ti japončíci oproti amíkům umí
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

kentoya píše:osobně jsem v americe seděl několikrát a právě proto jezdím v japoncovi, nedá se to srovnat co ti japončíci oproti amíkům umí
Nemyslím si, že to lze takto jednoduše říct. Prostě každému vyhovuje něco jiného. Já jsem se fajn povozil jak v amerikách, tak v japoncích.

Uživatelský avatar
djbobr
Příspěvky: 104
Registrován: 06 lis 2006 19:50
Bydliště: V práglu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djbobr »

kentoya píše:osobně jsem v americe seděl několikrát a právě proto jezdím v japoncovi, nedá se to srovnat co ti japončíci oproti amíkům umí
bude zase válka.... USA vs. korea :mad:
Prodávám Felicii 1.3.MPi

Gravírování, vyřezávání - plast,dřevo,plech,samolepky.... za smluvní ceny

Kupuju něco novýho

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

djbobr píše:
kentoya píše:osobně jsem v americe seděl několikrát a právě proto jezdím v japoncovi, nedá se to srovnat co ti japončíci oproti amíkům umí
bude zase válka.... USA vs. korea :mad:
vrat se na základku, Korea není Japonsko :D
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
djbobr
Příspěvky: 104
Registrován: 06 lis 2006 19:50
Bydliště: V práglu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djbobr »

Idaho píše:
djbobr píše:
kentoya píše:osobně jsem v americe seděl několikrát a právě proto jezdím v japoncovi, nedá se to srovnat co ti japončíci oproti amíkům umí
bude zase válka.... USA vs. korea :mad:
vrat se na základku, Korea není Japonsko :D
Omluvuju se a stydím se.... :oops:
Prodávám Felicii 1.3.MPi

Gravírování, vyřezávání - plast,dřevo,plech,samolepky.... za smluvní ceny

Kupuju něco novýho

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozperna tyc

Příspěvek od Idaho »

Bože co řešíte? porste delá auto a potřebuje ted investovat do jiných vecí než do funkční rozpery, píše že předelává kapotui tak předpokládám že to bdue sloužit k učelum vyměření.. proč tu vubnec vedete tuhle žabomyší válku? Chcesnad rozpěru co zelpšuje jízdbní vlastnosti? Nechce, chce rozperu která mu umožní vyměřit tu kapotu.. bože ot je tak těžký si to přečíst než začnu poučovat ?
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Vecernicek
Příspěvky: 982
Registrován: 29 říj 2005 09:54
Bydliště: Btrnio
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozperna tyc

Příspěvek od Vecernicek »

kluci jsem zvědavej kdy se začnou jako mega super tuningovou věc prodávat mezi nápravové rozpěrné tyče :lol:

(promiň idahO nedalo mi to )
VW Golf 2♂ 1,8 8V 66kW/90PS/5250 137Nm/3000
Seat Toledo Magnus ♂ 1,9 8V TDI 66kW/90PS/4000 202Nm/1900
And PRV

Uživatelský avatar
bob ash
Příspěvky: 431
Registrován: 07 úno 2005 01:39
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bob ash »

kentoya píše:osobně jsem v americe seděl několikrát a právě proto jezdím v japoncovi, nedá se to srovnat co ti japončíci oproti amíkům umí
A můžu se zeptat, co to bylo? Jestli to nebyla nějaká zrůdnost typu Dodge Neon apod.?

A druhá věc - jde o to, jak a k čemu to auto používáš. Žádnej japonec (a ani většina evropanů, snad s výjimkou Jaguarů, Bentleyů a velkejch Mercedesů) se dospělý americe nevyrovná v tom, jak klidnou a pohodovou jízdu ti dokážou nabídnout.
Když někdo sedne do velkýho americkýho sedanu a prohlásí, že je to nahovno, protože to nesedí a blbě to zatáčí, tak to auto nepochopil. To je podobný kdybych vytýkal Supře, že se do ní nevejde šest lidí a nemůžu si tam dát nohu přes nohu :)

Jinak samozřejmě japoncům neupírám jejich technickou dokonalost, ameriky (ty opravdový) jsou kovářská práce. A to se mi na nich líbí :)

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

bob ash píše:
kentoya píše:osobně jsem v americe seděl několikrát a právě proto jezdím v japoncovi, nedá se to srovnat co ti japončíci oproti amíkům umí
A můžu se zeptat, co to bylo? Jestli to nebyla nějaká zrůdnost typu Dodge Neon apod.?

A druhá věc - jde o to, jak a k čemu to auto používáš. Žádnej japonec (a ani většina evropanů, snad s výjimkou Jaguarů, Bentleyů a velkejch Mercedesů) se dospělý americe nevyrovná v tom, jak klidnou a pohodovou jízdu ti dokážou nabídnout.
Když někdo sedne do velkýho americkýho sedanu a prohlásí, že je to nahovno, protože to nesedí a blbě to zatáčí, tak to auto nepochopil. To je podobný kdybych vytýkal Supře, že se do ní nevejde šest lidí a nemůžu si tam dát nohu přes nohu :)

Jinak samozřejmě japoncům neupírám jejich technickou dokonalost, ameriky (ty opravdový) jsou kovářská práce. A to se mi na nich líbí :)
Mno řeč byla o sportovně tuhým podvozku a ne o pohodové jízdě.

Apropo, kdo ti nakecal, že si v Supře nedáš nohu přes nohu ? :D
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od kentoya »

bob ash píše:
kentoya píše:osobně jsem v americe seděl několikrát a právě proto jezdím v japoncovi, nedá se to srovnat co ti japončíci oproti amíkům umí
A můžu se zeptat, co to bylo? Jestli to nebyla nějaká zrůdnost typu Dodge Neon apod.?

A druhá věc - jde o to, jak a k čemu to auto používáš. Žádnej japonec (a ani většina evropanů, snad s výjimkou Jaguarů, Bentleyů a velkejch Mercedesů) se dospělý americe nevyrovná v tom, jak klidnou a pohodovou jízdu ti dokážou nabídnout.
Když někdo sedne do velkýho americkýho sedanu a prohlásí, že je to nahovno, protože to nesedí a blbě to zatáčí, tak to auto nepochopil. To je podobný kdybych vytýkal Supře, že se do ní nevejde šest lidí a nemůžu si tam dát nohu přes nohu :)

Jinak samozřejmě japoncům neupírám jejich technickou dokonalost, ameriky (ty opravdový) jsou kovářská práce. A to se mi na nich líbí :)
přečti si příspěvěk nade mnou a pochopíš, že je to pouze odpověd na ten příspěvek, jinak bylo to pár dodgů a pár chryslerů a nějakej jeep, a plno fordů, a mimo jiné mě opravdu styl jízdy těchto aut nevyhovuje, a nechci se tímto do nikoho navážet, jen se divím, že místo abyste pochopili, že jde o narážku na příspěvek nade mnou který povyšuje ameriky nad japonce, tak se začínáte čertit a taktně mi připomínat, že já nemám pravdu, (nevím jak to lépe napsat, aby se toho nějaký t...t nechytl a nezačal se hádat) na to nemám náladu, protože každá skupina má svou pravdu a byla by to hádka o h...ě
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a brzdy“