Rozperna tyc

Nápravy, podvozky, snižování, brzdy, řízení - vše kolem náprav a brzd

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Uživatelský avatar
bob ash
Příspěvky: 431
Registrován: 07 úno 2005 01:39
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bob ash »

kentoya píše: přečti si příspěvěk nade mnou a pochopíš, že je to pouze odpověd na ten příspěvek, jinak bylo to pár dodgů a pár chryslerů a nějakej jeep, a plno fordů, a mimo jiné mě opravdu styl jízdy těchto aut nevyhovuje, a nechci se tímto do nikoho navážet, jen se divím, že místo abyste pochopili, že jde o narážku na příspěvek nade mnou který povyšuje ameriky nad japonce, tak se začínáte čertit a taktně mi připomínat, že já nemám pravdu, (nevím jak to lépe napsat, aby se toho nějaký t...t nechytl a nezačal se hádat) na to nemám náladu, protože každá skupina má svou pravdu a byla by to hádka o h...ě
Já jsem si toho příspěvku nad tebou všimnul až teď. V tom případě už tě chápu, zvlášť když jeho autor jezdí taky v polovičním japonci (a možná taky rakušákovi a italovi :)).
Bez kontextu toho přípěvku mi přišlo, že začínáš ty - v tom případě sorry.

Ale opravdovou amerikou jsi nejspíš nejel, tipuju že ty Chryslery a Dodge byly něco na způsob Voyagerů a Le Baronů a Fordy tipuju na Taurusy nebo Mazdy MX-6 alias Probe (pokud teda nepovažuješ EU Fordy za americký auta, což nejsou. Doporučuju někdy svezení nějakou dospělou. Zatím jsem nenašel nikoho, komu by se to vyloženě nelíbilo (ale na druhou stranu člověk musí bejt trochu magor, aby si to koupil :)).

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od kentoya »

vážně nevím přívlastky těch aut, vím že ty oba dodge byly ty široký prostorný, ale co zač přesně nevím, jeden z chryslerů, byl tak ten typ a fordy převážně ty evropsky verze, ale mezi nima i např mustang 2004, taky v corvetě jsem seděl 4,8, svezení v ní nebylo špatný, ale žrala jako prase a dvoukilo co mám s těma úpravama dnes mi přijde živější a poctivější tak o 20% v zatáčkách než ta corveta a v tom mustangu jsem si připadal jako v malým tanku
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
Voyager
Příspěvky: 206
Registrován: 28 lis 2006 12:34

Příspěvek od Voyager »

bob ash píše: Já jsem si toho příspěvku nad tebou všimnul až teď. V tom případě už tě chápu, zvlášť když jeho autor jezdí taky v polovičním japonci (a možná taky rakušákovi a italovi :)).
Bez kontextu toho přípěvku mi přišlo, že začínáš ty - v tom případě sorry.

Ale opravdovou amerikou jsi nejspíš nejel, tipuju že ty Chryslery a Dodge byly něco na způsob Voyagerů a Le Baronů a Fordy tipuju na Taurusy nebo Mazdy MX-6 alias Probe (pokud teda nepovažuješ EU Fordy za americký auta, což nejsou. Doporučuju někdy svezení nějakou dospělou. Zatím jsem nenašel nikoho, komu by se to vyloženě nelíbilo (ale na druhou stranu člověk musí bejt trochu magor, aby si to koupil :)).
Tak to te musim vyvest z omylu. Neni to v zadnym pripade polovicni japonec a uz vubec ne nic z evropy. Je vyrobenej v americe a k nam dovezenej nekdy koncem 90.let. A nese na sobe vsechny typicky americke prvky.
Mas ale pravdu ze pozdejsi Voyagery uz prevazne vyrabeny v Evrope uz rozhodne typickou amerikou nejsou. Stejne tak vsechny Fordy a zbytek vyrobeny tady.

Ovsem ty mas asi na mysli jako ameriku neco jako chevy impala / cad eldorado 59.... Tak v takovy samozrejme vetsina z nas nesedela :cry:
A taky souhlasim, ze takovy auta se nedaj zivit...

Uživatelský avatar
bob ash
Příspěvky: 431
Registrován: 07 úno 2005 01:39
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bob ash »

Voyager píše:
Tak to te musim vyvest z omylu. Neni to v zadnym pripade polovicni japonec a uz vubec ne nic z evropy. Je vyrobenej v americe a k nam dovezenej nekdy koncem 90.let. A nese na sobe vsechny typicky americke prvky.
Mas ale pravdu ze pozdejsi Voyagery uz prevazne vyrabeny v Evrope uz rozhodne typickou amerikou nejsou. Stejne tak vsechny Fordy a zbytek vyrobeny tady.

Ovsem ty mas asi na mysli jako ameriku neco jako chevy impala / cad eldorado 59.... Tak v takovy samozrejme vetsina z nas nesedela :cry:
A taky souhlasim, ze takovy auta se nedaj zivit...
Akorát že třeba motor máš od Mišivbuši. Pár kamarádů tyhle předohnaný Chryslery/Dodge z 80. a 90. let mělo a nechtěl bych to ni zadarmo.

A dospělou amerikou myslím něco, co je velký (pokud možno fullsize), má to rám a zadní náhon. A že se to nedá uživit jsou kecy, fullsize sedany z 80. let jezděj cca za 10-15 litrů.

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozperna tyc

Příspěvek od Idaho »

stejnej kec jako že clovek nemůže živit supriu, když chceš pohodlí / rychlost musíš si to zaplatit. jinak do toho nelez :D
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Voyager
Příspěvky: 206
Registrován: 28 lis 2006 12:34

Příspěvek od Voyager »

bob ash píše:Akorát že třeba motor máš od Mišivbuši. Pár kamarádů tyhle předohnaný Chryslery/Dodge z 80. a 90. let mělo a nechtěl bych to ni zadarmo.

A dospělou amerikou myslím něco, co je velký (pokud možno fullsize), má to rám a zadní náhon. A že se to nedá uživit jsou kecy, fullsize sedany z 80. let jezděj cca za 10-15 litrů.
Prosimte motor je vyrobenej v Chysler corp. v Kanade, jestli tam maj delniky z japonska to uz zarucit nemuzu ...

A tvrdil sem ze neuzivis vyse uvedene vozy, ne neco z 80tek. Me to taky zere 14 a zvladam to. Sice to nema zadni nahon a neni to sedan, ale to neznamena ze je to naka mecena amerika nebo co. Sedi se v tom jako doma v obyvaku, vejde se tam 8 lidi a US way of drive si v tom vychutnas bohate. Mozna tvoji kamosi meli naky novejsi modely ve kterejch uz neni bezovej interier ale obyc.sedivej a sou cely takovy osklivy (a navic dost poruchovy). Do tech bych taky nesel, ale i tak to neni tak hrozny ze bych to nemoh brat "ani zadarmo".

to Idaho: a nikdo nerika ze se neda uzivit supra.

Uživatelský avatar
Brutus
Moderátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 23 pro 2004 22:47
Bydliště: Crash bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozperna tyc

Příspěvek od Brutus »

Voyager: Hele, s bobem bych se o amerikách nehádal...ale čiň, jak myslíš :lol:
E30 kundokábrolap
www.mrdna.cz

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozperna tyc

Příspěvek od Idaho »

nechete se jít hádat o amerikách do pokecu? tohle mělo být téma uplně o něčem jiném :(
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
bob ash
Příspěvky: 431
Registrován: 07 úno 2005 01:39
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bob ash »

Voyager píše:
Prosimte motor je vyrobenej v Chysler corp. v Kanade, jestli tam maj delniky z japonska to uz zarucit nemuzu ...

A tvrdil sem ze neuzivis vyse uvedene vozy, ne neco z 80tek. Me to taky zere 14 a zvladam to. Sice to nema zadni nahon a neni to sedan, ale to neznamena ze je to naka mecena amerika nebo co. Sedi se v tom jako doma v obyvaku, vejde se tam 8 lidi a US way of drive si v tom vychutnas bohate. Mozna tvoji kamosi meli naky novejsi modely ve kterejch uz neni bezovej interier ale obyc.sedivej a sou cely takovy osklivy (a navic dost poruchovy). Do tech bych taky nesel, ale i tak to neni tak hrozny ze bych to nemoh brat "ani zadarmo".
Ameriku z 50./60. let má jen málokdo jako jediný auto na běžný ježdění. A i kdyby, tak by se to uživit taky dalo - s výjimkou brutálních big blocků se dá jezdit za 15-20 litrů.

S '68 Chargerem (318cui V8) se dá jet dálku za dvanáct litrů. Zkoušel jsem to.

Uživatelský avatar
Voyager
Příspěvky: 206
Registrován: 28 lis 2006 12:34

Příspěvek od Voyager »

Ale dyt se nehadame, jen si vymenujeme nazory, ze :D

Dobre, to ze to neuzivis beru zpet. Jizdu s Chargerem ti zavidim, ja ho mam akorat jako tapetu na plose...
Ale uvazuju o tom ze si neco takovyho poridim na renovaci a pak na hrani :roll:

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Voyager píše:Ale dyt se nehadame, jen si vymenujeme nazory, ze :D

Dobre, to ze to neuzivis beru zpet. Jizdu s Chargerem ti zavidim, ja ho mam akorat jako tapetu na plose...
Ale uvazuju o tom ze si neco takovyho poridim na renovaci a pak na hrani :roll:
nejde o hádání :) jde o zasíráni tematu v tuningu :)
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
bob ash
Příspěvky: 431
Registrován: 07 úno 2005 01:39
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bob ash »

Voyager píše:Ale dyt se nehadame, jen si vymenujeme nazory, ze :D

Dobre, to ze to neuzivis beru zpet. Jizdu s Chargerem ti zavidim, ja ho mam akorat jako tapetu na plose...
Ale uvazuju o tom ze si neco takovyho poridim na renovaci a pak na hrani :roll:
To je dobrej nápad - kolik na to máš a co by tě zajímalo? Sehnat se toho dá spousta ...

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a brzdy“