Poslední návštěva: 13 pro 2019 22:47 Právě je 13 pro 2019 22:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
 [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 06 pro 2007 12:39 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 04 lis 2004 19:44
Příspěvky: 186
Bydliště: V.Karlovice
Doufám, že to nebude nikomu vadit, ale rád bych Vás upozornil na jednu věc:

Tisková zpráva společnosti Taroni & C s.a.s., výrobce brzdových systémů TAR-OX

Celní úřady všech 27 států Evropské unie včetně České republiky byly požádány o zabavení brzdových systémů taiwanského výrobce FU BU Auto Parts, známé mimo jiné pod značkami K-Sport a D2 Racing Sport, z toho důvodu, že se jedná o nelicencované kopie starších verzí brzdových kotoučů a třmenů firmy TAR-OX. Následkem toho, budou při dovozu do ČR všechny produkty tohoto taiwanského výrobce, podobné produktům TAR-OX, zabaveny.

Společnost TAR-OX předložila důkazy celním úřadům všech evropských států, že FU BU Auto Parts zakoupila v roce 2004 několik přestavbových brzdových systémů a jen o několik měsíců později začala s výrobou svých „vlastních“ produktů, které se až nápadně podobají brzdovým komponentům firmy TAR-OX (včetně původních kódů a sériových čísel). Tím společnost FU BU Auto Parts a její distributoři jednoznačně porušují autorská a patentová práva společnosti Taroni & C s.a.s..

Když se tato taiwanská firma rozhodla distribuovat tyto produkty i v Evropě, rozhodl se výrobce brzdových systémů TAR-OX rázně zakročit. Gianni Taroni, zakladatel značky TAR-OX, je potěšen výsledky řešení celé kauzy: „Tyto brzdové třmeny mohou sice na první pohled vypadat podobně jako třmeny TAR-OX, ale technologicky jsou velkým otazníkem a silně pochybuji, že by lidé v taiwanské firmě FU BU Auto Parts rozuměli technickému řešení, které zaručuje správnou funkci třmenů. Jsem přesvědčen, že bylo naší povinností zabránit jejich prodeji a ochránit tak bezpečnost spotřebitelů. Nelítostná soutěživost je nezbytný prvek k obchodování a nutí TAR-OX k neustálému zdokonalování. Na druhou stranu, nemůžeme tolerovat společnosti, které jen zkopírují naše produkty a pak s nimi obchodují za poloviční ceny, protože někdo jiný už zaplatil za design, výzkum a vývoj.“

Firma TAR-OX upozornila odpovědné úřady na všechny současné prodejce K-Sport/D2 Racing Sport v České a Slovenské republice jako na osoby porušující její autorská a patentová práva a předpokládá, že všechny reklamní a propagační akce spojené s těmito brzdovými komponenty budou okamžitě staženy.

Pro další informace můžete kontaktovat:

Oficiální zástupce pro ČR a SR:
MK-RACING, Hyacintová 3222/10, 106 00 Praha 10, Tel.: +420 777722295 – Martin Kamiš
E-Mail: kamis@mk-racing.cz, Internet: www.mk-racing.cz

TAR-OX:
Taroni&C s.a.s., Via Milano 24, 23875 Osnago (LC), Tel.: +39 039587814 – Renato Capucci


Obrázek

_________________
MK-RACING - DOVOZCE DÍLŮ PRO MOTORSPORT A TUNING
web - http://www.mk-racing.cz, email - morava@mk-racing.cz


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: 06 pro 2007 12:40 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 04 lis 2004 19:44
Příspěvky: 186
Bydliště: V.Karlovice
Proč dát přednost originálním produktům TAR-OX před nelegálními kopiemi, jakými jsou např. čínské brzdové sady D2 Racing Sport, K-Sport apod.?

1. Morální důvody – V honbě za nižší pořizovací cenou občas zapomínáme, že pokud budeme podporovat plagiátory (čehokoli), přestanou mít autoři originálů brzy sílu vyvíjet nové a lepší produkty a my budeme zaplaveni nekvalitními a často životu nebezpečnými čínskými skútry, minibiky, brzdami, podvozky, sedadly, pásy a bůh ví čím ještě...

2. Technické důvody – Počet pístků a průměr kotouče není vše. Aby brzdový systém opravdu dobře a dlouhodobě fungoval, musí být vyroben z kvalitních materiálů a jeho výrobce musí rozumět principům, na kterých systém funguje. Opravdu si někdo myslí, že Číňan, který zkopíruje jeden brzdič, který koupil, hned bude rozumět brzdovým systémům? Automobilové brzdy jsou velmi složité systémy, kde záleží na sebemenším detailu. Skladba materiálu, ze kterého jsou brzdiče, kotouče, destičky i spojovací materiál vyrobeny je velmi důležitá pro životnost a spolehlivost takového systému. Řeší snad Číňan, že kvalitní sportovní kotouč má být z kalené litiny aby se při přehřívání nekroutil? Brzdič musí mít navíc uzpůsobené průměry a zdvihy jednotlivých pístků tak, aby odpovídaly brzdovému válci použitému v daném vozidle. Každý jednotlivý brzdový kit TAR-OX je navržen na základě testu konkrétního vozidla v továrně v Itálii. Žádný brzdový kit není navrhován „od stolu“ pouze na základě teoretických informací! Přestože mohou mít dva kity stejný typ brzdiče, pro každou aplikaci jsou v nich umístěny jiné typy pístků. Firma TAR-OX má neustále v nabídce přibližně 20 různých typů brzdičů, každý s několika variantami pístků! Jak by potom mohl fungovat čínský plagiát stejně dobře, když nabízí pro všechny auta na světě jeden typ brzdiče? Ani největší amatér jistě nevěří, že Peugeot 106 má stejný brzdový válec jako Subaru Impreza STI nebo Porsche 997 Turbo...

3. Administrativní důvody – Přestože se někteří prodejci snaží to různě maskovat, nemají čínské plagiáty D2 Racing Sport schválení TÜV pro běžný provoz a s ohledem na právní spor s firmou TAR-OX je nepravděpodobné, že by takové schválení v Evropě někdy získaly. Produkty TAR-OX mají schválení pro běžný provoz od rakouského TÜV. TÜV certifikát je potvrzením, že brzdové komponenty TAR-OX odpovídají předepsaným evropským normám, konkrétně směrnici Rady Evropy 71/320/EEC (ve znění 98/12/EC) týkající se brzdových zařízení určitých kategorií motorových vozidel a jejich přípojných vozidel. Certifikát byl vystaven na základě rozsáhlých testů v laboratořích TÜV. Brzdové kotouče i celé brzdové kity TAR-OX byly podrobeny zkouškám simulujícím různé zatížení a namáhání, kterému je brzdový systém podrobován v každodenním provozu. Pro dostatečnou rezervu byly brzdové komponenty vystaveny rovněž zatížení výrazně převyšujícímu potřeby běžného silničního provozu. Brzdy byly testovány v různých podmínkách, simulujících různé situace v běžném provozu a různé zatížení vozidla. Testováno bylo jak běžné brždění, tak náhlé nouzové brždění ze dvou třetin maximální rychlosti a série po sobě následujících nouzových zabrždění z vysoké rychlosti. Následně byly brzdy důkladně prozkoumány a podrobeny hloubkovému rentgenovému snímání, aby bylo možno se ujistit, že se na žádné součásti brzdového systému neobjevily mikroskopické trhlinky ani na povrchu, ani ve struktuře materiálu.

4. Praktické důvody – Pokud si přesto myslíte, že koupě levného neznačkového kitu je tou správnou volbou, zeptejte se sami sebe:

a) Bude kit opravdu fungovat v mém autě jak má, nebo jde jen o design?
b) Jak dlouho vydrží při ostrém nasazení použité kotouče?
c) Kde koupím náhradní kotouče a kolik budou stát?
d) Jak dlouho vydrží těsnění v brzdičích a z jakého jsou materiálu?
e) Kde koupím náhradní díly na brzdiče v případě poruchy?
f) Je zdánlivá počáteční úspora při koupi kitu opravdu výhodná?

_________________
MK-RACING - DOVOZCE DÍLŮ PRO MOTORSPORT A TUNING
web - http://www.mk-racing.cz, email - morava@mk-racing.cz


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 pro 2007 13:10 
Offline

Registrován: 15 čer 2006 10:46
Příspěvky: 29
No jo, kdyz neumi Tarox prodavat predrazene vyrobky normalni cestou, tak se pokousi resit obchod cestou pravni. Jsem hodne zvedavy jake presne patenty porusuje tajvansky vyrobce. Pokud patenty jsou ve vyobnych postupech a materialu a Tarox jednym dechem tvrdi ze u "plagiatu" postupy nelze zjistit a materialy jsou uplne jine, pak o co jde.
I kdyby tajvanske brzdy byly sebevetsi sunt, melo by byt na rozhodnuti kupujiciho komu da sve penize a nikoliv na nejakych uradu. Mozna Tarox by jednali lepe kdyby misto paceni pravniku (penize se promitaji do cen vyrobku), konkurenceschopne snizili ceny.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 pro 2007 15:28 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 čer 2004 15:07
Příspěvky: 3885
Bydliště: Praha
A pritom k nam vyrobky D2 proudi vesele dal... :D

_________________
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: 06 pro 2007 16:38 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 05 dub 2006 13:01
Příspěvky: 533
Bydliště: ...
a to jsem si myslel ze d2 jsou dobre komponenty tak jak to teda je? chtel jsem je v budoucnu pouzit


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: 06 pro 2007 16:48 
Offline
Moderátor

Registrován: 16 dub 2006 06:25
Příspěvky: 1018
Bydliště: Most
chico píše:
a to jsem si myslel ze d2 jsou dobre komponenty tak jak to teda je? chtel jsem je v budoucnu pouzit
heh,taky jsem si myslel,že se jedná o kvalitní kity... :?


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: 06 pro 2007 16:57 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2004 18:52
Příspěvky: 8745
Bydliště: 608372848
haha D2 jsem si rikal kurva ze ve svete rychlych aut jsem tohle nikdy nevidel. :lol: A jen tak dal... Vietnamce honit honit a honit at ten plevel trochu vymre...

_________________
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 pro 2007 17:24 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 06 pro 2007 17:22
Příspěvky: 146
Tak ja jsem si na svy BMW koupila D2 podvozek a myslim ze je super, no a co se tyka brzd tak nevim, ale premyslela jsem o nich taky:-)


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: 06 pro 2007 20:14 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 09 led 2007 07:15
Příspěvky: 33
Zemi píše:
haha D2 jsem si rikal kurva ze ve svete rychlych aut jsem tohle nikdy nevidel. :lol: A jen tak dal... Vietnamce honit honit a honit at ten plevel trochu vymre...

Na ty kecy o vietnamcích pozor, sám jsem Vietnamec a jsem na to hrdý, komunita má jiné myšlení a vietnamec nemůže za to, že prodává podřadné zboží, aby uživil rodinu. Je to jen obchodník, ne podvodník (tady si nejsem jistý, protože záleží na charakteru člověka) Někdo to přirovnaval takhle, je lepší český bohatý politik, který lže do očí lidem nebo vietnamský obchodník, který se snaží něco prodat, aby uživil rodinu?
Ono bude vždycky něco a jeho kopie, záleží teď na lidech, jestli dají přednost kvalitě/vysoké ceně nebo kvantitě/nízké ceně....
Každopádně za to odsuzovat lidi je nesmysl, to bych taky mohl říct, že evropani jsou líní... :mrgreen:

_________________
www.kedlubna.com

Zakázkové kreslení na A4
Kontakt do zpráv. Cena domluvou :)


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: 06 pro 2007 21:33 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 06 pro 2007 17:22
Příspěvky: 146
Madish píše:
Zemi píše:
haha D2 jsem si rikal kurva ze ve svete rychlych aut jsem tohle nikdy nevidel. :lol: A jen tak dal... Vietnamce honit honit a honit at ten plevel trochu vymre...

Na ty kecy o vietnamcích pozor, sám jsem Vietnamec a jsem na to hrdý, komunita má jiné myšlení a vietnamec nemůže za to, že prodává podřadné zboží, aby uživil rodinu. Je to jen obchodník, ne podvodník (tady si nejsem jistý, protože záleží na charakteru člověka) Někdo to přirovnaval takhle, je lepší český bohatý politik, který lže do očí lidem nebo vietnamský obchodník, který se snaží něco prodat, aby uživil rodinu?
Ono bude vždycky něco a jeho kopie, záleží teď na lidech, jestli dají přednost kvalitě/vysoké ceně nebo kvantitě/nízké ceně....
Každopádně za to odsuzovat lidi je nesmysl, to bych taky mohl říct, že evropani jsou líní... :mrgreen:


ja jsem lina to bezesporu, kdyz nemusim nic nedelam :) , skoda ze ale musim


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: 06 pro 2007 21:55 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 05 dub 2006 13:01
Příspěvky: 533
Bydliště: ...
vietnamci narozdíl od ciganu aspon nesockujou na pracaku a nezebraji furt o penize, nebo snad nekdo videl nekdy vietnamce sockovat nekde??? ale resime tu firmu d2- ze neni ve svete rychlych aut neznamena jeste ze nemusi byt kvalitni nebo ano? tak co dneska neni v vychodu ze- at uz hotove vyrobky nebo jejich komponenty no .... tak ted fakt nevim no jestli do nich jit nebo ne :-(


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: 06 pro 2007 22:16 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2004 18:52
Příspěvky: 8745
Bydliště: 608372848
Madish píše:
Zemi píše:
haha D2 jsem si rikal kurva ze ve svete rychlych aut jsem tohle nikdy nevidel. :lol: A jen tak dal... Vietnamce honit honit a honit at ten plevel trochu vymre...

Na ty kecy o vietnamcích pozor, sám jsem Vietnamec a jsem na to hrdý, komunita má jiné myšlení a vietnamec nemůže za to, že prodává podřadné zboží, aby uživil rodinu. Je to jen obchodník, ne podvodník (tady si nejsem jistý, protože záleží na charakteru člověka) Někdo to přirovnaval takhle, je lepší český bohatý politik, který lže do očí lidem nebo vietnamský obchodník, který se snaží něco prodat, aby uživil rodinu?
Ono bude vždycky něco a jeho kopie, záleží teď na lidech, jestli dají přednost kvalitě/vysoké ceně nebo kvantitě/nízké ceně....
Každopádně za to odsuzovat lidi je nesmysl, to bych taky mohl říct, že evropani jsou líní... :mrgreen:


Ja cekal ze se nekdo ozve... Vietnamec = u nas je znam jen jeden typ vietnamce a jak vidim tak chapes. :D Nebylo to rasisticky mysleno.

_________________
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: 06 pro 2007 22:30 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 04 říj 2004 15:24
Příspěvky: 5306
Bydliště: Slezsko
v Essenu meli D2 peknej stanek s peknejma vecma (i brzdama).....teda aspon pekne vypadaly :D

_________________
Obrázek

Felda (17:08:25 31/07/2008)
ja si kupuji lpg khamo to je hudba budoucnosti


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 pro 2007 22:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 29 led 2006 11:21
Příspěvky: 652
Bydliště: Ropice
D2 je neznámá?


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________
...... tak už jsem taky "TDI"pozitivní
okta kombi 4x4"powered by TDI Fun" 19";-).....still in progress


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 pro 2007 22:45 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 čer 2004 15:07
Příspěvky: 3885
Bydliště: Praha
Stiloman píše:
D2 je neznámá?

:smich::smich2:

promin, ale D2 Vodafone je mobilni operator a nema nic spolecnyho s firmou Fu Bu Auto Parts (ted maji snad jiny nazev, jeslti se nepletu)...

_________________
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 pro 2007 22:59 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2004 18:52
Příspěvky: 8745
Bydliště: 608372848
Bordel píše:
Stiloman píše:
D2 je neznámá?

:smich::smich2:

promin, ale D2 Vodafone je mobilni operator a nema nic spolecnyho s firmou Fu Bu Auto Parts (ted maji snad jiny nazev, jeslti se nepletu)...


:lol:

_________________
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: 06 pro 2007 23:05 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 04 říj 2004 15:24
Příspěvky: 5306
Bydliště: Slezsko
ze by meli stejne logo???

Obrázek

_________________
Obrázek

Felda (17:08:25 31/07/2008)
ja si kupuji lpg khamo to je hudba budoucnosti


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 pro 2007 23:07 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 29 led 2006 11:21
Příspěvky: 652
Bydliště: Ropice
asi máš pravdu,ale zavádějící je ta podoba loga a před cca 6 lety s vodafonem nic nemeli

_________________
...... tak už jsem taky "TDI"pozitivní
okta kombi 4x4"powered by TDI Fun" 19";-).....still in progress


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: 07 pro 2007 00:35 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2004 18:52
Příspěvky: 8745
Bydliště: 608372848
Dan píše:
ze by meli stejne logo???

Obrázek


D2 na obrazku a D2 o kterym je rec je uplne neco jinyho... Nemaj spolu vubec nic spolecnyho.

D2 (D2 Mannesmann) was the former name of Vodafone's German division, which resulted from the acquisition of the German company Mannesmann AG

http://en.wikipedia.org/wiki/Mannesmann_AG:wink:

_________________
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: 07 pro 2007 11:17 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 04 lis 2004 19:44
Příspěvky: 186
Bydliště: V.Karlovice
No, vidim ze clanek aspon trochu zaujal... Dal jsem to tu z duvodu, aby o tom byli vsichni informovani. Nikomu nebudeme zakazovat aby si koupil D2 misto TAR-OXu... to by ani neslo. Pokud chce nekdo D2 tak si ho koupi. To ze se to sem stale dovazi je jasne... vsechno se da obejit. Ale i kdyby se mel zabavit na celnici jen zlomek techto nelegalnich produktu, tak cela akce mela aspon nejaky smysl.

Pokud mate pochybnosti o cele teto kauze, tak si zavolejte klidne primo do TAR-OXu (cislo je pod tim clankem), kde Vas radi o vsem informuji.

K cenam TAR-OXu se nema smysl vyjadrovat. Má to své duvody... kdo pouziva tuto znacku, tak snad vi. Kdo je zastancem jinych znacek, tak bude na TAR-OX (i ostatni vyrobce) vzdycky jen plivat.

Kazdopadne sem byl informovan spravcem teto sekce, ze by tema rad uzamkl. Poprosil jsem ho aby tak nedelal, protoze bychom radi znali Vase nazory na celou tuto zalezitost ohledne D2. Klidne i zkusenosti z touto firmou. Nicmene se prosim drzte tematu...

_________________
MK-RACING - DOVOZCE DÍLŮ PRO MOTORSPORT A TUNING
web - http://www.mk-racing.cz, email - morava@mk-racing.cz


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 pro 2007 13:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 12 črc 2006 20:15
Příspěvky: 2279
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik
mno nevím mám k tomu smíšené pocity zaprvé jsem již vytrestal s kopiemi s číny a to u elektroniky čtyřkolek a minibiků kde o hovno jde stejně mne jězdit na těch prckách bavilo chvílile a nevím jestli bych těmto padělkům svěřil svůj život v podobě brzd apd. Ale na druhou stranu taiwan není čína... to že číňani dělaj kopie nekvalitní neznamená že fu bu je budu dělat též nekvalitní ale já to skoušet nebudu... navíc u těchto značek jsi nejsem jist scháním náhradních dílů apd... raději si dám práci s instalací brzd z jiného modelu auta u kterejch vim že mi pro moje užití budou stačit než koupit tohle za 20ku od prodejce co tvrdí jako je to z usa apd...

_________________
TOYOTA CELICA CARLOS SAINZ 2.0 TURBO 4WD 153KW 1992 = funny
Skoda Ochcavia f kombajnu f metle na hlinach a i kliiimu ma a samozrejmne hagusy 81KW = daily


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: 07 pro 2007 13:43 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 24 kvě 2004 12:55
Příspěvky: 4345
Bydliště: EU
no muj názor - oveřit reference n aforech na konkrétní zboží ( ne na brzdy od D2 obecne ) a pokud budou dobré zkusit.. zákazník mne ted vnucuje na jeho auto kit brzd od D2 na Mk3 supru tak uvidíme jak dobré budou :) kdyžtak repas brzdíču je bez problému a kouztoče mohu vždy vymenit za Black Diamond, Tarox, zimmerman atd..

_________________
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 pro 2007 13:48 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2004 18:27
Příspěvky: 2759
Bydliště: Des Moines, IA, USA
Smazano

_________________
IQ stylingem nenahradis.


Naposledy upravil Taboo dne 11 srp 2014 00:24, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 pro 2007 13:55 
Offline

Registrován: 11 bře 2006 16:38
Příspěvky: 1352
Bydliště: Praha venkov
:lol: :lol: :lol:

Obrázek

_________________
QUATTRO 309 kW


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 pro 2007 14:30 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 12 črc 2006 20:15
Příspěvky: 2279
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik
navíc pochyboval bych o firmě vyrábějící autodíli jejíž jméno je tak nápadně podobné výrobci oblečení...

fu bu a fubu :lol:

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:z6_ ... gonice.com

_________________
TOYOTA CELICA CARLOS SAINZ 2.0 TURBO 4WD 153KW 1992 = funny
Skoda Ochcavia f kombajnu f metle na hlinach a i kliiimu ma a samozrejmne hagusy 81KW = daily


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 pro 2007 15:03 
Offline

Registrován: 01 srp 2006 12:09
Příspěvky: 3625
Bydliště: Prague
tak jaka :? http://www.saabinfo.net/index.php?optio ... iew&id=418

_________________
http://www.facebook.com/djdoemixx


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 pro 2007 21:16 
Offline

Registrován: 24 bře 2007 18:48
Příspěvky: 2
Bordel píše:
Stiloman píše:
D2 je neznámá?

:smich::smich2:

promin, ale D2 Vodafone je mobilni operator a nema nic spolecnyho s firmou Fu Bu Auto Parts (ted maji snad jiny nazev, jeslti se nepletu)...


Domnivam se, ze to je trosku jinak - uplne stejny mercedes maji na oleji v aktualnim katalogu svych dilu

Obrázek


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 pro 2007 21:42 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 24 kvě 2004 12:55
Příspěvky: 4345
Bydliště: EU
chosecz píše:
Bordel píše:
Stiloman píše:
D2 je neznámá?

:smich::smich2:

promin, ale D2 Vodafone je mobilni operator a nema nic spolecnyho s firmou Fu Bu Auto Parts (ted maji snad jiny nazev, jeslti se nepletu)...


Domnivam se, ze to je trosku jinak - uplne stejny mercedes maji na oleji v aktualnim katalogu svych dilu

Obrázek


přečti si téma celé.. už tu bylo napsáno že využili shody loga na voze ketrý s nimi ( a jejich logem a firmou ) nemá vuec nic společného..

_________________
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: 08 pro 2007 21:49 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2004 18:52
Příspěvky: 8745
Bydliště: 608372848
U blbejch na dvorku no...

_________________
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 zář 2008 13:00 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2007 13:42
Příspěvky: 80
hezky napsane.. 8) Mam brzdy D2 356mm kotouc, 8mi pisty trmeny.. a zarucuju kazdemu, ze jsou lepsi nez ty sra*ky co jsem tam mel pred tim.. chcete srovnavat tarox a D2..?? To nejde.. je to jako by nekdo srovnaval skodovku s lambem.. je rodil v cene a kvalite, ale rozhodne se mi nikdy s brzdama od D2 nestalo, ze by mi ve 230km/hod rekly "ted brzdit nebudem" Coz mi v toledu delaly seriove brzdy pravidelne..


Nahoru
  
 
 [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: CommonCrawl [Bot] a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Originál a repas turbo
Preferujete když jde o 205/55 R16 LETNÍ pneumatiky nejlepší poměr ceny a kvality?
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO
Zpracování osobních údajů