Ochraný rám

Úpravy interiéru, budíky, sedačky čalounění a elektronika v interiéru ( mimo autohifi ).

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Odpovědět
GSIGeroi
Příspěvky: 1
Registrován: 26 pro 2011 17:35

Ochraný rám

Příspěvek od GSIGeroi »

Zdravim všechny, mam otázku ohledně ochraného rámu do auta jde zlegalizovat ? Nebo aspoň půl rám ? Nějak to jít musí když v Německu to má hodně aut a nezdá se mi že by tam s tim tolik lidí riskovalo ... A při nejhoršim co mi hrozí když mě chytnou a daj mi to sežrat ? dik moc

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Ochraný rám

Příspěvek od Breakthru »

nenene........nenene.nejde, nepůjde......jen pro závodní účely.....a že něco jde v reichu neznamená, že přece to snad musí jít i u nás......ne!
svět dospělých je pro mne záhadou......

Uživatelský avatar
menyjak
Příspěvky: 144
Registrován: 14 bře 2011 18:12
Bydliště: Český Krumlov

Re: Ochraný rám

Příspěvek od menyjak »

možná, až jednou u nás začne fungovat TUV a ne jenom blbý 8SD tak možná :D
Mitsubishi Colt 2.0 4G63
Mitsubishi Colt Gti -->>project 4G63T AWD
Mitsubishi Eclipse 1G LPG - daily car

jezdit s dieselem je jako být gay, je to čím dál běžnější ale nikdy to nebude dobré :P

Uživatelský avatar
SPEEDY
Příspěvky: 4731
Registrován: 06 srp 2004 11:06
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ochraný rám

Příspěvek od SPEEDY »

Až u nás začne platit homologace TÜV, tak na to stejně žádnej čecháček-tuner nebude mít peníze :D
EXPRESNÍ PŘEPRAVA KUSOVÝCH ZÁSILEK NA TRASE BRNO - PRAHA - BRNO TÝŽ DEN OD PODÁNÍ - INFO: 608 771 206

Rotah
Příspěvky: 160
Registrován: 16 dub 2008 18:22

Re: Ochraný rám

Příspěvek od Rotah »

Mam to teda brat tak, ze majitel tohoto auta lze nebo sam nevi co ma a co nema zapsany v technicaku ? :?:

http://speedpro.cz/prodam-honda-ochrann ... -8942.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ibiza mk3 TDI - ?ps/?Nm
BMW 330D - 150kw/410Nm

Zane
Příspěvky: 75
Registrován: 14 říj 2011 23:26

Re: Ochraný rám

Příspěvek od Zane »

No on to CRX prodává tak draho, protože tolik dal za to aby mu ten rám zapsali do TP... :lol: :D :D

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: Ochraný rám

Příspěvek od Ritchma »

Zrovna kluci ze speedpro, když jsem se s nima bavil o rámu říkali (ale je to tak pět let zpět) že maj někoho kdo to za pár tisícovek zapsat umí, ale nemyslim si že to ještě jde..
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Ochraný rám

Příspěvek od Breakthru »

za puget lze zapsat i dvoutunový tažný na čekvečento, když to přeženu....ale nač ti je v obyčejným autě rám?vykotíš se a máš rozmázlej mozek po skle, když s sebou nevozíš helmu na šišce....
svět dospělých je pro mne záhadou......

Uživatelský avatar
OnO
Příspěvky: 111
Registrován: 21 led 2006 23:53
Bydliště: Trnava,SR

Re: Ochraný rám

Příspěvek od OnO »

Na 100% to v CR ide. Bavil som sa s Honzou Vostrym st. a ten ma niekoho, kto im to robi.. http://shop.tym-motorsport.cz/cz/produk ... y-ram.html, ale upozornoval ma na cenu priblizne 1000€ za ram a dalsich 1000€ za zapisanie. Takze docela darda. :roll:

Odpovědět

Zpět na „Interiér - styling a elektronika“