Sedacky do Punta

Úpravy interiéru, budíky, sedačky čalounění a elektronika v interiéru ( mimo autohifi ).

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Punto-Venca

Sedacky do Punta

Příspěvek od Punto-Venca »

Zdravim, potreboval bych do Fiatu Puntaka 93-99 zavodni sedacky,budto skorepiny(sklapeci i starsi) nebo nejake co do toho sednou bez sebevetsiho zasahu, tim myslim rezani flexou pojezdy a opetovne navarovani.Prosim poradte!!!Myslite ze by se tam vesly treba z 205Gti ci z CRX...pouze v dobrem stavu...muzete mi napsat a email: 1venca1@seznam.cz budu vdecny za jakekoliv info 8)

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

:) no pokud by jsi měl skutečně zájem si s tm vyhrát, a mít tam něco extra - mám pár sedaček ze supry, šoférova je i se štelováním anotomu eletromotory, ale navím jestli se ti s tím Punto rozjede - :) - joke, al ekdybys fakt měl zájem tak dej vědět..
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
viashino
Příspěvky: 186
Registrován: 04 lis 2004 19:44
Bydliště: V.Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od viashino »

a nebo Bimarco... ;)
http://www.mk-racing.cz/bimarco.htm

Cobra a Bravo od 3490,- :)
MK-RACING - DOVOZCE DÍLŮ PRO MOTORSPORT A TUNING
web - http://www.mk-racing.cz, email - morava@mk-racing.cz

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

ups jak tak koukám tak zlaté sedačky ze supry.. asi si je teda nechám do zásoby, já kdybych chtěl sportovní sedalda tak určitě štelovatelná, a když už ne svorku ( boční vedení ) a bederní opěrku tak alespon záda.. tyhle pevné vidím reálně tak leda skutečně na závody ale v reálu s tím jet 250km na mimon tak se asi oběsím na zrcátku a udusím splodinama vlastního výfuku než se takhle mučit..

kurna vydrž di října pojedu zase do Weidenu, a možná tam budou Recara s el. štelováním kousek po cca 110eurech.. Ale je to fakt nedostatkové zboží.. ted je tam neměli, takže musm čekat, každopádně jsem už instruoval skladníka basou plzenského aby mi je dával na stranu, minule mi na mimoni utrhali lidi ruce škoda že jsme měl jen dva ukázkové kousky..
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PJ »

Idaho: no myslim že pevná nemusí bejt nepohodlná, ale musíš si jí prostě vybrat tak aby ti přesně seděla
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

No ale ja potrebuju ty sedacky s tim ze chci zachovat zadni sedacky, tzn. se ty sedacky musi byt sklopne...vim ze se delaji sklopne skorapiny ale to je moc drahe, proto jsem se ptal na ty starsi z CRX nebo z tridveroveho civica ci 205Gti....

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

PJ to je u mne problém, jnj pose zmá na race jízdu ajinej na dlouhý trasy, nenašel jsme zatím za 5 let jedinou pevnou co by mi vyhovovala..

jinak supra má samozřejmě sklopné :o)
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Shark
Příspěvky: 54
Registrován: 28 zář 2004 16:37

Příspěvek od Shark »

v sekci prodam, mam 1 par sklopnych na prodej....

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PJ »

Idaho: no to já nejsem tak náročnej opěradlo dám dycky do svislý polohy a posunu co nejvíc dozadu a mam seřízeno :o)
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Pj jo jsme náročnej, přiznávám :)

to shark na ty sei brousím zuby já pokud tam budou jak se vrátím z B. :) na co jsou k tomu lyžiny?? ( mylsím na co rozměrově sednou )
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Shark
Příspěvky: 54
Registrován: 28 zář 2004 16:37

Příspěvek od Shark »

udavaj ze univerzal, ale ja to vzdycky daval na original.

Uživatelský avatar
dynomax
Příspěvky: 236
Registrován: 13 led 2005 03:16
Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dynomax »

kdyz tak se mrkni i k nam , jedny se ted montovali na corollu 98, jinak vetsinou se nejaky zasah do karoserie musi udelat, sedacka musi dobre sedet a i lyziny s pojezdem se i dost casto uz dava na predem zpevnena mista, ktera se vytvorila a zpevnila v podlaze, prece jenom to musi dobre drzet , vcetne bezpecnostnich pasu
www.sportovniautodoplnky.cz - prodej sportovních autodoplňků, dovoz tuningových dílů z USA

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

Idaho píše::) no pokud by jsi měl skutečně zájem si s tm vyhrát, a mít tam něco extra - mám pár sedaček ze supry, šoférova je i se štelováním anotomu eletromotory, ale navím jestli se ti s tím Punto rozjede - :) - joke, al ekdybys fakt měl zájem tak dej vědět..
Jojo, sedačky v Supře jsou výborný, díky tomu nastavení u řidiče jsou velice těžko něčím nahraditelný aniž by pak člověk nespokojeně brblal. Nevýhoda je, že jsou těžký jak prase, schválně zkus jednu zvážit. Sklopka BIMARCO RS, co by byla designově zajímavou alternativou, sice není skořepina, ale váží 9 kilo. Hádám, že to bude tak polovička Supra sedačky.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Beaver píše:
Idaho píše::) no pokud by jsi měl skutečně zájem si s tm vyhrát, a mít tam něco extra - mám pár sedaček ze supry, šoférova je i se štelováním anotomu eletromotory, ale navím jestli se ti s tím Punto rozjede - :) - joke, al ekdybys fakt měl zájem tak dej vědět..
Jojo, sedačky v Supře jsou výborný, díky tomu nastavení u řidiče jsou velice těžko něčím nahraditelný aniž by pak člověk nespokojeně brblal. Nevýhoda je, že jsou těžký jak prase, schválně zkus jednu zvážit. Sklopka BIMARCO RS, co by byla designově zajímavou alternativou, sice není skořepina, ale váží 9 kilo. Hádám, že to bude tak polovička Supra sedačky.
neboj i s tímhle se počítá, jenže moje vize je sice sportovní nasavitelná sedačka - klidně i to bimarco - dost s emi líbí - ale co nejjednodušší výměna zpět na origo supráckou sedačku..

Eventuelně si říkám zase tak extrémne odlehčovat nebudu, a dá se to vždy dohnat jinde.. ta sedačka by byla asi fakt už extrém... v reichu jsme viděl recara se stejným štělováním jako má supra, ale cena byla 1800euro za kus :( a váha kolem 10.5 kd, jenže byly lepší jak suprácké - pracovali na principu kompresoru a klapky která přepínala jednotlivé vaky.. dost dobrý..
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Koupim ty stare!!!

Indy
608832724

Uživatelský avatar
Fokáč II
Příspěvky: 7
Registrován: 21 čer 2005 08:38
Bydliště: Bělá pod Bezdězem

Příspěvek od Fokáč II »

To punto venca: Mám před.sedačky ze S Swift - cena 3000,- za obě.
To Idaho:Jak vypadaj ty Recara?

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Anonymous píše:Koupim ty stare!!!

Indy
608832724
To bylo na koho?? :)
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Fokáč II píše:To punto venca: Mám před.sedačky ze S Swift - cena 3000,- za obě.
To Idaho:Jak vypadaj ty Recara?
tvarově jako supra a opěrka hlavy tam byla řešena podobně. V podstatě sportovní sedačka se dvamo otvory pro pása nad rameny , akorát hlavovoá opěrka byla štelovatelná jak na výšku tak uhel skolnu, bylo to zajímavé řešení, škoda že už nemám fotky..ale bylo to fakt dost drahy :(

normální recara s el. štelováním jsem tehdá vozil od 95 do 130 euro za kud takže ta ceny byla fakt vysoká..
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
dynomax
Příspěvky: 236
Registrován: 13 led 2005 03:16
Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dynomax »

tady je ted jedna aktualni montaz na skoro velikostne stejne auto corollu 3-dver 98, trochu spinave auto, ale bohuzel porad jen prsi:

http://sportovniautodoplnky.vltava2000. ... oodsID=824
www.sportovniautodoplnky.cz - prodej sportovních autodoplňků, dovoz tuningových dílů z USA

Chezz

Příspěvek od Chezz »

Anonymous píše:Koupim ty stare!!!

Indy
608832724

stare z punta :? :? :?

vena

Příspěvek od vena »

Fokáč II píše:To punto venca: Mám před.sedačky ze S Swift - cena 3000,- za obě.
To Idaho:Jak vypadaj ty Recara?
posli prosimte ňake fotky na 1venca1@seznam.cz . . dam ti pak vedet jak sem se rozhod. dikes

Odpovědět

Zpět na „Interiér - styling a elektronika“