koberec

Úpravy interiéru, budíky, sedačky čalounění a elektronika v interiéru ( mimo autohifi ).

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Aki
Příspěvky: 10
Registrován: 04 dub 2007 09:55
Kontaktovat uživatele:

koberec

Příspěvek od Aki »

Zdravim,

porad si pohravam s myslenkou zmenit barvu koberce podlahy v aute. Nejradeji do cerne, mozna i do bile (coz je extrem na udrzovani), ted je sedy.

Calouneni jsem se chtel vyhnout, ale asi nezbyde nic jineho, napadla me jeste barva na textil, ovsem to se pry musi barvit v pracce pri urcite teplote (30-90C myslim) a tam koberec 2x4metry nenacpu ani nahodou :-D nejake napady? diky :-)

Uživatelský avatar
krulis
Příspěvky: 1279
Registrován: 09 kvě 2005 13:32
Bydliště: 82°12'N 23°59'E
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krulis »

no ja se taky chystam menit koberec uz ho mam doma ale kdyz sem vyndal ten starej... ehm je to sakra hodne tvarovany nevim jestli tohle dam :twisted:
| http://krulis.net | dneska jsem vyskočil z auta, padl přímo na hlavu a odrazil se deset metrů vysoko, osedlal létajícího koně a proletěl jsem se pod karlovým mostem, nevím o ničem vyjímečným co by se dnes stalo....

AdieuD
Příspěvky: 2531
Registrován: 27 črc 2006 16:26
Bydliště: V krabicce od T16
Kontaktovat uživatele:

Re: koberec

Příspěvek od AdieuD »

vyhod intos, vyndej koberce, kup co chces a narez to podle tech stavajicich :-) ja jsem uvazovala, ze bych si do auta dala takovej ten chlupatej koberec, co ma muj homosexualni stryc po celem byte :lol: To by pak byl show car jak svin :smich2:
I'm a bitch, I'm a lover
I'm a child, I'm a mother
I'm a sinner, I'm a saint
I do not feel ashamed
I'm your hell, I'm your dream
I'm nothing in between

Uživatelský avatar
krulis
Příspěvky: 1279
Registrován: 09 kvě 2005 13:32
Bydliště: 82°12'N 23°59'E
Kontaktovat uživatele:

Re: koberec

Příspěvek od krulis »

AdieuD píše:vyhod intos, vyndej koberce, kup co chces a narez to podle tech stavajicich :-) ja jsem uvazovala, ze bych si do auta dala takovej ten chlupatej koberec, co ma muj homosexualni stryc po celem byte :lol: To by pak byl show car jak svin :smich2:
ty voe ty mas homo stryce s chlupatym kobercem ? :) :lol: mysis ze to pujde natvarovat ? ja koupil obyc zatezak koberec :oops: ale mam ho 8 metru :?:
| http://krulis.net | dneska jsem vyskočil z auta, padl přímo na hlavu a odrazil se deset metrů vysoko, osedlal létajícího koně a proletěl jsem se pod karlovým mostem, nevím o ničem vyjímečným co by se dnes stalo....

AdieuD
Příspěvky: 2531
Registrován: 27 črc 2006 16:26
Bydliště: V krabicce od T16
Kontaktovat uživatele:

Re: koberec

Příspěvek od AdieuD »

krulis píše:
AdieuD píše:vyhod intos, vyndej koberce, kup co chces a narez to podle tech stavajicich :-) ja jsem uvazovala, ze bych si do auta dala takovej ten chlupatej koberec, co ma muj homosexualni stryc po celem byte :lol: To by pak byl show car jak svin :smich2:
ty voe ty mas homo stryce s chlupatym kobercem ? :) :lol: mysis ze to pujde natvarovat ? ja koupil obyc zatezak koberec :oops: ale mam ho 8 metru :?:
tvrdi ze teplej neni, ale bozinku epes zuzu rades mu to nikdo neveri :lol:
I'm a bitch, I'm a lover
I'm a child, I'm a mother
I'm a sinner, I'm a saint
I do not feel ashamed
I'm your hell, I'm your dream
I'm nothing in between

Aki
Příspěvky: 10
Registrován: 04 dub 2007 09:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aki »

ten koberec resp latku se nikdy nepodari tak vytvarovat, to je ten problem

Zavarenec
Příspěvky: 13
Registrován: 13 srp 2006 21:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zavarenec »

Kup hodně měkej koberec....né zátěžák to je na prd. Starej ani vyndavat nemusíš....stačí ho tvarovat podle toho co tam je (lepit přímo na něj) vyřezat díry, tam kde maj bejt a pohoda

Obrázek
finále
Obrázek

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

Myslim, ze zatezak nemate sanci dodatecne natvarovat. On se taky jmenuje zatezak proto, ze ma hodne vydrzet :lol:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
Komár 1981
Příspěvky: 1444
Registrován: 02 bře 2004 15:35
Bydliště: Praha - Čakovice
Kontaktovat uživatele:

Re: koberec

Příspěvek od Komár 1981 »

i zatezaky se daji vytvarovat, ale museji mit dostatecne vysoky chloupek ;o) sam jsem spouzil takovy ten netkany umelohmotny koberec... maj ho vsudemozne za cca 90/metr... miva takovy hnusny barvy+cerna.... jmeno nevim, je to dva roky...

:: STSC :: Styling & Tuning Scene Czakowitze ::
::Stránky Komára 1981 o Škodě GarPid ZDE!
::

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Interiér - styling a elektronika“