čalouník za dobře

Úpravy interiéru, budíky, sedačky čalounění a elektronika v interiéru ( mimo autohifi ).

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kesam
Příspěvky: 397
Registrován: 14 úno 2007 13:45
Bydliště: Č.B-D.B
Kontaktovat uživatele:

čalouník za dobře

Příspěvek od Kesam »

Zdar chlapy tenkrát jsem tu zahledl reklamu čalouníka kterej dělá introše za dobře a nějak jí tu nemužu najít dělal snad introš za 15ku máte někdo fotky jeho práce?? nebo nějakej odkaz budu předělávat introš a už se nám to dělat nechce přes zimu nechám to asi udělat 2 barevné místo komplet bílé. Mka smažte to až to tu bude diky.
Ford Fiesta mk3 styling aneb auto ze vsi :-)http://www.kesam.cz
Provádíme STROJNÍ LEŠTĚNÍ ALU KOL i ruční kompletní renovace alu svařování navařování hran rovnání lakování leštění límcu čelních ploch kdo co chce to dostane stačí se ozvat!

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: čalouník za dobře

Příspěvek od BIGPAPA »

WOO-DOO - soused přes kopec tel.: +420 / 774 19 09 99
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
Kesam
Příspěvky: 397
Registrován: 14 úno 2007 13:45
Bydliště: Č.B-D.B
Kontaktovat uživatele:

Re: čalouník za dobře

Příspěvek od Kesam »

Díky a nějaké stránky má?? odkud je? tedka mu volat nebudu :-)
Ford Fiesta mk3 styling aneb auto ze vsi :-)http://www.kesam.cz
Provádíme STROJNÍ LEŠTĚNÍ ALU KOL i ruční kompletní renovace alu svařování navařování hran rovnání lakování leštění límcu čelních ploch kdo co chce to dostane stačí se ozvat!

dubi
Příspěvky: 854
Registrován: 06 kvě 2009 10:01
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: čalouník za dobře

Příspěvek od dubi »

http://www.woo-doo.eu/" onclick="window.open(this.href);return false; to by měl být on
Ex: lOo ==vw== oOl G1 --> //// Punto --> Corsa B --> G3 TDI --> G4 Zender Concept -->Insignia SportsTourer
Now: Calibra C20XE & GV GTI MTM

Uživatelský avatar
máca
Příspěvky: 2415
Registrován: 18 úno 2006 01:20
Bydliště: mostecko

Re: čalouník za dobře

Příspěvek od máca »

je ze severu chech, okoli ceske lipy
cabrio bukvice

Uživatelský avatar
Kesam
Příspěvky: 397
Registrován: 14 úno 2007 13:45
Bydliště: Č.B-D.B
Kontaktovat uživatele:

Re: čalouník za dobře

Příspěvek od Kesam »

íky chlapy koukal jsem na galerku krásná práce 8)
Ford Fiesta mk3 styling aneb auto ze vsi :-)http://www.kesam.cz
Provádíme STROJNÍ LEŠTĚNÍ ALU KOL i ruční kompletní renovace alu svařování navařování hran rovnání lakování leštění límcu čelních ploch kdo co chce to dostane stačí se ozvat!

Uživatelský avatar
opelscene
Příspěvky: 41
Registrován: 31 srp 2010 20:03

Re: čalouník za dobře

Příspěvek od opelscene »

viděl sem práci od woo-doo v baryho fábii a to je hnus,praskaj švy,místama je to nedošitý,no hrůza

Uživatelský avatar
máca
Příspěvky: 2415
Registrován: 18 úno 2006 01:20
Bydliště: mostecko

Re: čalouník za dobře

Příspěvek od máca »

a ja od nej videl bawo v kabru a perfektni prace zase, delal tam komplet intros a bez chyby, asi zalezi jak se to povede, to je jak v lakovne, udelaji 10 aut perfektnich a jedno na pytel, ae urcite by se s nim dalo resit nejakou reklamaci nebo neco podobnyho, je to normalne firma, takze nirmalne plati nejakej zakonik ne?
cabrio bukvice

Uživatelský avatar
opelscene
Příspěvky: 41
Registrován: 31 srp 2010 20:03

Re: čalouník za dobře

Příspěvek od opelscene »

barymu řekl osobně větu:já vím že mi to nejde,ale mě to baví.

Uživatelský avatar
woodoo
Příspěvky: 259
Registrován: 30 kvě 2007 20:01
Bydliště: Sewer ...Rumbursko
Kontaktovat uživatele:

Re: čalouník za dobře

Příspěvek od woodoo »

bylo to trochu jinak :roll: ...a navíc pochybuju že takovej puntičkář jako je Bary by nereklamoval to o čem tu píšeš ....takhle pokud stavíte auto jako předváděčku na srazy tak se vám vyplatí nechat si udělat introš od borců jako je Mr. Roudnický ( opravdový profík s praxí kolem 20 let a čalounický guru) ale počítejte s cenou za kožené sedadla ( jen sedačky) okolo 50.000,- Baryho to vyšlo na cenu za jednu krávu .. a věř že jedna na to nepadla...jinak to co se rozjelo ve šlu je pravda to se hold může stát a taky to Bary vyreklamoval...od toho je přeci záruka... a co koukám na fotky ze srazů tak interier jezdí tak jak jsem mu ho udělal... nepovažuju se za čalounického boha a velmi nerad se nechám ukecat na nějakej tuning.. snažím se, ale hold časem se získavají cenné zkušenosti a já se nenechávám odradit a vyrábím pořád... mám něco kolem 110 interierů hotových a spokojené zákazníky ale samozřejmě i ty co chtějí maximální kvalitu za cenu více než směšnou, kteří potom aniž by mi něco řekli šíří zlo.. s tím už jsem se smířil... každý má možnost vidět moji práci na živo než se dohodnem na čalounění. ........chápu že človět co staví výstavní vůz chce 100% kvalitu.. a upřímně kolik jsem toho viděl na srazech a opravdu to byla hrůza děs čalounění tak si nepřijdu jako uplnej TOY a nemyslím tí mdomací šití na kufříku ale práci z firem..
ČALOUNĚNÍ INTEIERŮ DO KŮŽE, ALKANTARY, KOŽENKY I LÁTKY
www.woo-doo.eu
kontakt : woodoo-calounik@seznam.cz

Vw Passat 3BG RedVari 19"
Vw Sharan White 18"

Uživatelský avatar
tragicomix
Příspěvky: 815
Registrován: 24 pro 2009 08:18
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: čalouník za dobře

Příspěvek od tragicomix »

za tohle klobouk dolu, malokdo umi tohle rict..
www.plasti-dip-it.cz / http://www.facebook.com/PlastiDipIt

TEKUTÁ FÓLIE “ aplikování odstranitelné matné barvy “

pauli167
Příspěvky: 2
Registrován: 05 úno 2012 03:40

Re: čalouník za dobře

Příspěvek od pauli167 »

Zdravím hoši potřeboval bych potahnou sedačky novou latkou a shanim nejakeho calounika z olomouckeho kraje nejlepe z okoli Prostějova Díky moc

Uživatelský avatar
bóďa
Příspěvky: 2337
Registrován: 12 pro 2005 19:05
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: čalouník za dobře

Příspěvek od bóďa »

ja shanim schopneho calounika na delsi spolupraci z okoli kutne hory, vlasim, kolin, nymburk, podebrady atd. ktery umi pracovat s kuzi
3x Renault Safrane Hartge Biturbo

Odpovědět

Zpět na „Interiér - styling a elektronika“