Rychlý dotaz na lakýry

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Uživatelský avatar
Filip:)
Příspěvky: 784
Registrován: 18 lis 2010 01:31
Bydliště: Praha 5

Re: Rychlý dotaz na lakýry

Příspěvek od Filip:) »

Protože ono to sice vypadá pěkně, ale jak dlouho to vydrží :)
►Volvo V40 T4 - B4194 T (16V) 147kW/200hp @5500rpm, 300 N·m...
Ex: BMW E36 318i saloon.. 83kW...

Uživatelský avatar
paca
Příspěvky: 471
Registrován: 22 říj 2007 14:11

Re: Rychlý dotaz na lakýry

Příspěvek od paca »

Stříkal jsem si nárazníky na autě, měl jsem ho cca 6let a vpoho, takže tak :wink:

Uživatelský avatar
vonderka
Příspěvky: 187
Registrován: 08 zář 2004 08:38
Bydliště: Praha

Re: Rychlý dotaz na lakýry

Příspěvek od vonderka »

tak si to dej třeba na kytovanou kapotu nebo kytovanej blatník pak se to hezky zpropadá po čase a je to hnusný

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlý dotaz na lakýry

Příspěvek od BIGPAPA »

tak jen poslední dotaz bude stačit na celou Vectru B 2,5litru neředěné barvy??? :? :? střechu polejvat nebudu 8) jinak vnitřky kastle a dveří ano 8)
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
bóďa
Příspěvky: 2337
Registrován: 12 pro 2005 19:05
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlý dotaz na lakýry

Příspěvek od bóďa »

vonderka píše:tak si to dej třeba na kytovanou kapotu nebo kytovanej blatník pak se to hezky zpropadá po čase a je to hnusný
pockej, kvuli barve nebo laku se to zpropada?
to spis protoze nekdo pouzil plnič místo stříkacího kitu ne? :)
3x Renault Safrane Hartge Biturbo

Uživatelský avatar
paca
Příspěvky: 471
Registrován: 22 říj 2007 14:11

Re: Rychlý dotaz na lakýry

Příspěvek od paca »

BIGPAPA píše:tak jen poslední dotaz bude stačit na celou Vectru B 2,5litru neředěné barvy??? :? :? střechu polejvat nebudu 8) jinak vnitřky kastle a dveří ano 8)
obyč barva nebo metla? Metalíza ti zbyde ještě na jedno auto a obyč barva vyjde vpoho.

Uživatelský avatar
bóďa
Příspěvky: 2337
Registrován: 12 pro 2005 19:05
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlý dotaz na lakýry

Příspěvek od bóďa »

paca píše:
BIGPAPA píše:tak jen poslední dotaz bude stačit na celou Vectru B 2,5litru neředěné barvy??? :? :? střechu polejvat nebudu 8) jinak vnitřky kastle a dveří ano 8)
obyč barva nebo metla? Metalíza ti zbyde ještě na jedno auto a obyč barva vyjde vpoho.
metla ještě na jedno auto jo? nechci rejpat, ale to je trošku blbost, nemyslíš? pokud to teda neděláš jako některý trubky, že stříkáš jen jednu lehkou vrstvu, která samozřejmě nekreje a potom je to nedostříkaný a prosvítá podklad..

pokud mi ovšem uděláš celolak z 1,25l báze a nebude to jak stračena, tak kloubouk dolu

já myslim, že 2,5 litru je tak akorát
3x Renault Safrane Hartge Biturbo

Uživatelský avatar
Rolljoin
Příspěvky: 1779
Registrován: 26 lis 2006 17:39
Bydliště: BV city?
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlý dotaz na lakýry

Příspěvek od Rolljoin »

já si vzal na golfa 3 litry obyč bílé + tužidlo + ředidlo tak po víkendu napíšu jak to vyšlo
EX: Audi A4 Avant 1,9TDi quattro
NOW: TDpoVWa GIII

Uživatelský avatar
paca
Příspěvky: 471
Registrován: 22 říj 2007 14:11

Re: Rychlý dotaz na lakýry

Příspěvek od paca »

bóďa píše:metla ještě na jedno auto jo? nechci rejpat, ale to je trošku blbost, nemyslíš? pokud to teda neděláš jako některý trubky, že stříkáš jen jednu lehkou vrstvu, která samozřejmě nekreje a potom je to nedostříkaný a prosvítá podklad..

pokud mi ovšem uděláš celolak z 1,25l báze a nebude to jak stračena, tak kloubouk dolu

já myslim, že 2,5 litru je tak akorát
Píše 2,5 litru neředěné barvy, takže s ředidlem to je skoro 5litrů barvy :wink: a s 2,5 litru metalízy nastříkáš auto vpohodě několika vrstvama :wink: A taky záleží jakou pistolí stříkáš a jestli zachováváš původní barvu :wink:

Uživatelský avatar
djchrpa
Příspěvky: 1252
Registrován: 28 bře 2006 20:47
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Rychlý dotaz na lakýry

Příspěvek od djchrpa »

no my s tátou jsme lakovali ještě za dob, kdy se na kšeft skládaly stodvacítky a favority :D :D , tam to bylo celkem jedno a i tak se lak povedl 8) . Ale je to jebačka a křídlo za dvojku je adekvátní cena. 8)
Nafta & benzín

Bordel
Moderátor
Příspěvky: 3887
Registrován: 20 čer 2004 16:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlý dotaz na lakýry

Příspěvek od Bordel »

Breakthru píše:u nás se ty ceny pohybujou 2000-2500 se vším a jen polití barvou je za litr, když to máš nachystaný.Není to zrovna dobrej job lakování.Čichejte si ty barvy, taky to musíte mejt v oku a v rukách a jebat se s mícháním barev atd., atd....dřív jsem s otcem chystal auta pod lak a krom svejch aut nikdy víc.....Spousta lidí si myslí, že na tem nic není, pak si bez znalostí a zkušenosí jdou auto nalakovat a je to k poblití.....

Skala:dle mě max 3000,-...trošku přestřelil
Tak at jdou lakyrove delat rybare, pokud s tim maji problem. Kazdej snad dela co ho bavi ne? Pokud ho bavi srat se s michanim barev, myti pystole a cichani vyparu, tak je to snad jeho svobodna volba. Kdyz chce delat za kasou, tak jsi do Alberta, ale tam by zase remcal, ze musim porad pipat a mit naklony tech kodu v ruce....
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

Uživatelský avatar
Rolljoin
Příspěvky: 1779
Registrován: 26 lis 2006 17:39
Bydliště: BV city?
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlý dotaz na lakýry

Příspěvek od Rolljoin »

tak na golf 3 s uriznutou strechou a trochu silnejsi vrstvou vyselo 1,6litru obyc bile. tak mi skoro litr a pul bile zbylo :-D
EX: Audi A4 Avant 1,9TDi quattro
NOW: TDpoVWa GIII

Odpovědět

Zpět na „Pokec“