Zkusenosti s firmou Metalforce?

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mirek-200sx
Příspěvky: 858
Registrován: 18 kvě 2006 16:42
Bydliště: Brno

Zkusenosti s firmou Metalforce?

Příspěvek od Mirek-200sx »

Panove ma tady nekdo zkusenosti s firmou metalforce? Mam tam pul roku objednane a zaplacene dily z usa v hodnote cca 20tis a mam vaznou obavu ze budu mit problem z nich ty dily dostat, natoz penize...Termin dodani uz je davno prestreleny.
In progress: Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Project car #1: Nissan Primera P10 GT (SR20VE I in progress)
Project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (SR20DET/VET
Daily car: Škoda Felicia II 1.6i rv.98

ŠNEK
Příspěvky: 1
Registrován: 13 zář 2011 09:31

Re: Zkusenosti s firmou Metalforce?

Příspěvek od ŠNEK »

JAK TO NAKONEC DOPADLO S METALFORCE ? TA ODPOVĚĎ OD NĚKOHO SI ÚPLNĚ PROTIŘEČÍ. NAPIŠ !

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Zkusenosti s firmou Metalforce?

Příspěvek od milosh »

Šneku až sem bude zase znovu psát nezapomeň si vypnout CAPSLOCK :?:

Uživatelský avatar
Mirek-200sx
Příspěvky: 858
Registrován: 18 kvě 2006 16:42
Bydliště: Brno

Re: Zkusenosti s firmou Metalforce?

Příspěvek od Mirek-200sx »

Nakonec jsem z nich dostal prevaznou cast penez.
Prvni problem nastal, kdyz jsem se s kamaradem (ktery tam mel take objednane dily) vypravil pro veci do Prahy. X krat jsem telefonoval, vzdy byla odpoved, ano jiste, klidne prijedte, neni problem. Volal jsem jeste pred prahou ze uz tam budeme, abych nemusel cekat. Samozrejme jsme cekali - budiz, stane se. Bohuzel i pres to ze to nebyl problem veci vyzvednout, jsem po 3 hodinach cekani pred skladem odjel s prazdnou ze dily mi dopravi hned nasledujici tyden do Brna a cestu mi proplati (za cestu jsem samozrejme nedostal ani floka!!!)

Nasledujici tyden nic neprislo, po nekolika urgencich dily dorazily za 14 dni, ale bohuzel jine, respektive jiny typ. Mel jsem objednano 4ks laminatovych blatniku, 2ks prahovych nastavcu a lizatko pod zadni naraznik. Jedina vec ktera sedela podle objednavky bylo zadni lizatko. To jsem si tedy blbec nechal s tim, ze vse ostatni bez problemu vyreklamuji a behem 14 dni to mam doma.

Dal to nebudu uz rozepisovat, trvalo to asi mesic a pul, behem toho mesice mi pan Schwarz sem tam nezvedal telefony a kdyz mi telefon vzal, krmil me pohadkama. Ve finale samozrejme zadna reklamace neproblehla, tak jsem z nich dalsi necely mesic tahal penize, nekolikrat mi rekli ze jsou uz odeslane, cekal jsem tyden, nic nedorazilo a porad dokola. Ve finale po te, co jsem zacal vyhrozovat s tim, ze pujdu na policii mi prislo 16tis kc. Platil jsem 22tis, cena toho lizatka byla 150USD, po tech vsech problemech jim nebylo blby nauctovat si za dopravu toho jednoho dilu cca 3500-4000kc. Jen aby nedoslo k omylu, necekal jsem dil zadarmo, i kdyz jsem to mohl udelat, protoze jsem jim nepodepsal zadnej dodak. Cekal jsem ze cena za dopravu vzhledem k problemum a vzhledem k tomu, ze vlastne ze 7 casti dodali jednu. Bude nizka, symbolicka jako nahrada za problemy. A ono prd. Takze s firmou metalforce rozhodne uz nikdy obchodovat nebudu...
In progress: Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Project car #1: Nissan Primera P10 GT (SR20VE I in progress)
Project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (SR20DET/VET
Daily car: Škoda Felicia II 1.6i rv.98

Koudy72
Příspěvky: 1
Registrován: 09 říj 2011 14:29

Re: Zkusenosti s firmou Metalforce?

Příspěvek od Koudy72 »

Dravím Vás. Jak je vidět nejsem sám kdo se nechal napálit člověkem, který se jmenuje David Schwarz a vehementně všemožně prezentuje firmu METALFORCE a s tím spojené služby. V dubnu roku 2011 jsem si u nich objednal zboží, které jsem zaplatil cca 20.000,-Kč. Je říjen 2011 a zboží ani peníze jsem neviděl. Jsem hlupák a škoda, že nebyla tato recenze dříve, nic bych si u nich neobjednal. Nechápu jak může takový člověk vůbec existovat a ještě na stránkách časopisu http://chrom-plameny.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; 3. 10. 2011 neusále prezentovat svoje služby. David Schwarz nebere telefony a když už vám ho vezme tak jste tolik pohádek v životě neslyšeli.

Dejte si pozor ať nedopadnete jako já a seznamte s tím všechny slušné lidi postižené virem V8.

http://www.metalforce.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; = DAVID SCHWARZ = PODVODNÍK

Kroci
Příspěvky: 3214
Registrován: 22 čer 2005 16:09
Bydliště: P-Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti s firmou Metalforce?

Příspěvek od Kroci »

Tak i já se sem musim pridat. Ja nebyl zakaznik jako takovy, ale spis clovek po kterym zminovany David Schwarz neco chtel. Zacalo to tim, ze potrebuje komplet grafiku pro svou firmu a pak se ukazalo, ze platit se mu za to nechce. Trvalo to 3/4 roku nez jsem sve penize dostal. OK, ale dostal. Ovsem potom, co prisel s tím, že potrebuje tohle a tohle a já blbec opet na to kývnul, jse velice doplatil. Grafiku v cene dejme tomu 6000,-kč mi "zaplatil" v rámci svych produktů cenou okolo 1500,- a ted to vyvrcholilo tím, že po mě chtel dalsi veci v hodnote 5000,- stím, že jsem polovinu udelal a chtel to poslat predem. a peníze? opet nemam a tento clovek furt jen slibuje slibuje slibuje (lže, lže, lže) a mě už to proste nebaví. Takze velky pozor!!!!!!
Stilyng objemem nenahradýš

Kód: Vybrat vše

www.strasse.cz - oblečení s autotématikou

Uživatelský avatar
Dacan
Moderátor
Příspěvky: 1528
Registrován: 08 kvě 2010 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti s firmou Metalforce?

Příspěvek od Dacan »

co takhle s ním nějak vjebat? 8) to posílá zboží bez faktur nebo jaktože nevrací/nedodává zboží?

Odpovědět

Zpět na „Pokec“