nejlepší iPhone 4S klon?

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Uživatelský avatar
Berry
Moderátor
Příspěvky: 8395
Registrován: 30 kvě 2005 20:05
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od Berry »

Ja jen nechapu porad ty narazky na nekoho, kdo co ma, tak ma KRA tigru no a co, i kdyby mel trabant, tak muze byt kazdemu kulovy a kdyz se bavi clovek o telefonech,tak proc mi narazky na jeho auto?prijde mi to dost nemistne.

Blázne je fajn, kazdeho kritizovat (jak je v tomto state zvykem), ale nekdy to je v nemistnych pripadech, vis kdyby se mi podarilo najit starsi prispevky, kdy jsi kritizoval ty lidi , co maji naftu a nevim kdesi cosi, a ted ji mas a jsi spokojen, verim 8) jen chci poukazat na to, ze lidi nekdy s nazory otoci a pak hani veci - opacne, ktere drive zastavaly :wink:
Seat Ibiza 6L1 1.4 16V Reference
Skoda Octavia II FL 1.2 TSI Elegance
Skoda Rapid 1.2 TSI StylePlus
Skoda Octavia RS III 2.0 TDI RS Challange

Uživatelský avatar
V-Y-V-I
Příspěvky: 4274
Registrován: 10 zář 2004 14:43
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od V-Y-V-I »

Nemám ani Iphone a Galaxy, jen musím reagovat na uživatele KRA.
blazen napsal vcelku objektivní nadhled uživatele Iphonu a nijakým způsobem se do nikoho nenavážel.

Kdežto KRA to začal okamžitě hrotit....
Ale abych zbytečně nekalil vodu, stačí mrknout na pravopis výše zmíněného :D

K tématu:
Nechápu potřebu koupit si totální paskvil (funkčně totálně jinde), jen aby byl co nejvíce podoben nejprodávanějšímu telefonu. :shock:
das Auto

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od BIGPAPA »

a toto video znáte :lol: :lol:
http://www.videacesky.cz/skece/iphone-4-versus-htc-evo" onclick="window.open(this.href);return false;
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
Berry
Moderátor
Příspěvky: 8395
Registrován: 30 kvě 2005 20:05
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od Berry »

Myslim, ze tento topic vzniknul uplne omylem, ze aktivni uzivatele zacli reagovat na spam a diskuze se hrnou jinym smerem, myslim DEL bude asi dobra volba :wink: 8)
Seat Ibiza 6L1 1.4 16V Reference
Skoda Octavia II FL 1.2 TSI Elegance
Skoda Rapid 1.2 TSI StylePlus
Skoda Octavia RS III 2.0 TDI RS Challange

Uživatelský avatar
remix
Příspěvky: 9275
Registrován: 05 srp 2004 01:35
Bydliště: Moravian-Silesian region

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od remix »

jj, kazdopadne to video je dobre :D
..:: MB C-Klasse ::..
..:: Škodovka vMPi ::..
..:: Kawa Z750 ::..

Uživatelský avatar
HondaMan
Příspěvky: 377
Registrován: 30 kvě 2009 23:17

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od HondaMan »

Berry píše:Myslim, ze tento topic vzniknul uplne omylem, ze aktivni uzivatele zacli reagovat na spam a diskuze se hrnou jinym smerem, myslim DEL bude asi dobra volba :wink: 8)
Mně by přišlo škoda smazat vlákno, kde sami uživatelé označili Galaxy SII za nejlepší klon iPhone 4S :-D

Uživatelský avatar
PreludeR
Příspěvky: 269
Registrován: 26 srp 2004 12:31
Bydliště: Praha

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od PreludeR »

Iphone je asi tak jako Octavia. Vyzkoušený hromadou lidí, který ho měli nebo mají a samozřejmě na něj nedají dopustit. Druhá věc je, že se špatně přiznává že to nebo to je kepl když už za to vysolí víc než 10t.
Má to prostě každej a to je pro většinu záruka kvality!
Iphone i jakejkoliv jinej I výrobek je hlavně marketingová blbůstka, která dokáže uspokojit většinu a to je jeho největší plus. Dá se říct že je to takovej chytrej telefon pro ne zas tak chytrý uživatele.
Jasně, najdou se i chábři kteří flashujou Iphone ale jsou i vhodnější a hlavně výkonnější stroje u kterých se to vyplatí mnohem víc.
Jak moc je Iphone okleštěnej pro komunikaci s ne I výrobky snad nemusím ani zmiňovat..
Měl jsem všechny Iphony,takže vim o čem mluvim. Možná ale nejsem správnej Ifanatik.
Doporučuju HTC :D
Act:BMW e39 528iT

Uživatelský avatar
bleach
Příspěvky: 2129
Registrován: 02 lis 2006 09:11

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od bleach »

ja mam huawei. to jsem borec co?

Uživatelský avatar
PreludeR
Příspěvky: 269
Registrován: 26 srp 2004 12:31
Bydliště: Praha

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od PreludeR »

huawei a jezdíš hundaí?
Act:BMW e39 528iT

Uživatelský avatar
bleach
Příspěvky: 2129
Registrován: 02 lis 2006 09:11

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od bleach »

mongoosem
a tr15 nejcasteji

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od Ritchma »

HondaMan píše:
Berry píše:Myslim, ze tento topic vzniknul uplne omylem, ze aktivni uzivatele zacli reagovat na spam a diskuze se hrnou jinym smerem, myslim DEL bude asi dobra volba :wink: 8)
Mně by přišlo škoda smazat vlákno, kde sami uživatelé označili Galaxy SII za nejlepší klon iPhone 4S :-D
Nevim jak tobě, ale ta věta prostě nedává smysl. Nemůže být klon starší jak originál, nemyslíš?
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
xciba
Příspěvky: 1694
Registrován: 30 pro 2010 22:12
Bydliště: Praha

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od xciba »

nejlepsi diskuze dycky to tady vzdy ozije :lol: jinak ohanet se benchema je trosku k nicemu...jinak je jedno jestli koupis IP nebo SG2 oboje splni vse co narocnejsi uzivatel potrebuje 8)
Vauxhall omega 2.5V6 ->VXR edition -> crazy omega https://www.youtube.com/watch?v=cd65a5H3yHI -> MV6
Ford Fiesta ST150
Golf VI GTI

Kubajz

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od Kubajz »

bleach píše:ja mam huawei. to jsem borec co?
Minulý týden jsem ho prodal,protože jsem už na něho neměl nervy :D

Uživatelský avatar
iwi
Moderátor
Příspěvky: 1054
Registrován: 04 bře 2005 14:37
Kontaktovat uživatele:

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od iwi »

Kubajz píše:
bleach píše:ja mam huawei. to jsem borec co?
Minulý týden jsem ho prodal,protože jsem už na něho neměl nervy :D
Co jsi měl za model Huaweie? Nejsem Apple maniak, ale chci vyměnit svého Wildfira za něco většího a krapet rychlejšího....
Renaut Mégane Grandtour II 1,5dCi 74kW

Kubajz

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od Kubajz »

totok Obrázek

Ze začátku fajn,naděšení,ale jak Ti párkrát zavolá někomu sám od sebe tak by si to hodil do kanálu..

Uživatelský avatar
iwi
Moderátor
Příspěvky: 1054
Registrován: 04 bře 2005 14:37
Kontaktovat uživatele:

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od iwi »

Aha, historická 945 nepletu-li se, to já jsem pošilhával po Ideos X5
Renaut Mégane Grandtour II 1,5dCi 74kW

Uživatelský avatar
rallik
Příspěvky: 1594
Registrován: 14 črc 2005 15:45
Kontaktovat uživatele:

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od rallik »

Je to 845, Sám ho do teď mám, hlavně kvůli a ceně a WIfi, kterou používám dost často a nemám s ním absolutně žádný problém. Za ty prachy co mě to stálo 8)
KEHO rennsport

Uživatelský avatar
habitat3
Moderátor
Příspěvky: 3804
Registrován: 06 srp 2005 22:24
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od habitat3 »

Já mám Nexus S a neměnil bych. Pap si brousím zuby na Nexus Prime.. Jinak Iphone nikdy.. drahá sranda... :lol:

Uživatelský avatar
xciba
Příspěvky: 1694
Registrován: 30 pro 2010 22:12
Bydliště: Praha

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od xciba »

ja mam ted IP3G kdyby se chudak nerozpadal tak bych nemenil ios...ale taky ted pujdu do nexus s 8) jsem zvedavej jestli se android aspon trosku zlepsil proti tomu co bejval
Vauxhall omega 2.5V6 ->VXR edition -> crazy omega https://www.youtube.com/watch?v=cd65a5H3yHI -> MV6
Ford Fiesta ST150
Golf VI GTI

Uživatelský avatar
Yurii
Příspěvky: 687
Registrován: 28 kvě 2007 14:43
Bydliště: Praha 2

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od Yurii »

Mam eldží a jezdim hundajema ještě abych si do postele sehnal korejku a bude to kompletní :)

IP je pro mne v první řadě drahá sranda, v druhý řadě super marketingově ošetřenej stroj pro ovčí masy :) Jak už tu někdo psal, člověk nemusí bejt zrovna génius aby si ho pořídil a byl s nim nadmíru spokojenej, stačí aby měl dost peněz a nic konkrétního od něj nechtěl (možná až na hudbu, to je podle mne jediný co IP umí pořádně).
Pětka f kombajnu

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od Beaver »

Vsak on je iP taky takhle koncipovanej - telefon pro kazdyho idiota (majitele prominou). Proto je to taky v US a jinych zemich tezka masovka, u nas je to vzhledem k zivotni urovni velmi velmi drahy spas vzhledem k tomu, co to vlastne doopravdy umi. Ten kult kolem toho je velmi sikovne marketingove podporovany, protoze Apple na tom vydelava jako prase - kupujte si aplikace z naseho store (protoze jinde je poradne nesezenete), pouzivejte nase originalni nabijecky (protoze nikdo jinej nema podobne debilni konektor) atd. Je to velmi vychcane :) Nicmene clovek, co od iP nechce vic nez ten telefon nabizi je s nim proste opravdu spokojenej, protoze to dela vcelku dobre. Nic vic v tom nehledejte.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
xciba
Příspěvky: 1694
Registrován: 30 pro 2010 22:12
Bydliště: Praha

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od xciba »

je to tak je to telefon pro idioty:Dale zase kdo do toho vidi muze si tam delat co chce stejne jako na droidu ci WM nebo WP ale je to draha prdel no proto si ted tu novou sklenenku ani nekoupim nebudu dotovat 16tis :lol: na vsem ostatnim mi stve ze neni tolik odladeny jako IOS ale to by snad mohl ten novej android uz taky trosku zmenit :kladivo:
Vauxhall omega 2.5V6 ->VXR edition -> crazy omega https://www.youtube.com/watch?v=cd65a5H3yHI -> MV6
Ford Fiesta ST150
Golf VI GTI

Uživatelský avatar
milonovo
Příspěvky: 992
Registrován: 25 lis 2004 21:15
Bydliště: Praha

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od milonovo »

Pro mě by byl ideál kříženec N 5140 a E52,nerozbitnej telefon s MP3 přehrávačem,rozumným foťákem,kde se můžu v nouzi mrknout na navigaci,net,případně zatlouct hřebík :-) E52,i když jsem si na ty fíčury a ovládání těžko zvykal vyhovuje,jen je po roce dost omydlená,protože ty kopance když mi vypadne a nechci aby spadla na zem nenese dobře.
Moc se mi líbí N8,ale to prostě není pro mě.

Uživatelský avatar
patryck
Příspěvky: 44
Registrován: 08 zář 2007 11:11
Kontaktovat uživatele:

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od patryck »

H.o.m.i.e. píše:Zlatá 6230i pánové 8) . Nechápu na co vám všecky ty kokotinky co ten mobil umí jsou. Jak říká můj kámoš mobil je od toho abych někam zavolal popř. napsal :lol:
Když žiješ ve velkym městě jako já tak ti to ušetří spoustu času, tady v Londýně, applikace na autobusy, navigace pro pěší, internet banking na mobilu pro mě vě ci bez kterejch už se neobejdu a mám všechno na pár kliků a nemusim nic nikde shánět
Peugeot 206 1.1i 44KW/60HP r.v. 2001

Uživatelský avatar
Globus
Příspěvky: 1561
Registrován: 07 srp 2005 10:45
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od Globus »

HondaMan píše:Škoda že je to pořád jen fake iPhone. Od výrobce, který se nikdy na nic lepšího než na kopii iČehokoliv nezmohl.
Zákazy prodeje různých výrobků Ťamťung v civilizovaných zemích je toho důkazem.
Tak Ty seš fakt komik :smich:


http://www.novinky.cz/internet-a-pc/har ... phone.html" onclick="window.open(this.href);return false;
wow....opět s křížkem po funuse :lol:
BMW - uměle zvýšený ego, přírodně snížená inteligence

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od Beaver »

Již před pár lety jej bylo možné používat na telefonech od Nokie díky aplikaci EyeSight EyeCall.
Toto asi nepotesi hatery Nokie :lol:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
Rolljoin
Příspěvky: 1779
Registrován: 26 lis 2006 17:39
Bydliště: BV city?
Kontaktovat uživatele:

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od Rolljoin »

mam galaxy ace a parada vyuzivam snad vsechno co dokaze a myslim ze za 15kil neni lepsi rozhodne by me ani nenapadlo dat za mobil tolik kolik me stalo posledni auto :lol:

jediny problem, a to dost velky je ze potrebuje 2x za den nabijecku. zrovna ted jdu za dnesek potreti nabijet nebo mi kiksne.
EX: Audi A4 Avant 1,9TDi quattro
NOW: TDpoVWa GIII

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: nejlepší iPhone 4S klon?

Příspěvek od blázen »

Rolljoin píše:mam galaxy ace a parada vyuzivam snad vsechno co dokaze a myslim ze za 15kil neni lepsi rozhodne by me ani nenapadlo dat za mobil tolik kolik me stalo posledni auto :lol:

jediny problem, a to dost velky je ze potrebuje 2x za den nabijecku. zrovna ted jdu za dnesek potreti nabijet nebo mi kiksne.
Já mám za 1530 I4 :lol:
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Odpovědět

Zpět na „Pokec“