urgentní-pohledávka od kanceláře pojistitelů-prosím pomoc

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
Georgeos
Příspěvky: 726
Registrován: 15 kvě 2004 17:39
Kontaktovat uživatele:

urgentní-pohledávka od kanceláře pojistitelů-prosím pomoc

Příspěvek od Georgeos »

Zdravím všechny

Potřebuji pomoc. Stala se nám nemilá věc. Přítelkyně sestra chodila s klukem, který na ní kvůli dluhům přepsal auto (asi aby mu ho nemohli vzít). Ona tedy byla napsána do TP jako majitel. Auto se časem rozbilo, odstavilo a její tehdejší přítel přestal platit pojistku. Po nějaké době se spolu rozešli a na auto se zapomnělo. Fyzicky už neexistuje. Nejsou k němu žádné papíry, auto 4 roky neexistuje a nejezdilo. A jí teď po 3 letech přišla složenka. Na více jak 50 000 !! A teď co s tím?

První otázka je, jak vůbec odhlásit a zrušit auto který neexistuje a ke kterému není jediný papír?

Otázka druhá. Kdybych dokázal KP že auto nejezdilo (přítelkyně sestra ani nemá řidičák). Dala by se částka smazat? Napadlo mě zaje na vrakáč, uplatit je by mi vystavili papír o ekologické likvidaci auta třeba v roce 2008, se kterým bych dokázal KP že auto nebylo vůbec používáno?

Dá se z toho nějak vybruslit?
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím :)

Uživatelský avatar
Dejv
Příspěvky: 1152
Registrován: 18 úno 2005 14:42
Bydliště: Hradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: urgentní-pohledávka od kanceláře pojistitelů-prosím pomo

Příspěvek od Dejv »

dá se to ale.....nemáš-li žádnou fotku s datumem kdy auto bylo rozstřeleno...a nemáš už ani v TP tak jsi tak trochu na holičkách a zrovna moc velkou vůli věřit někomu jen tak nemají.. :P
.....::::Š110R::::......74
ex: uz moc aut mi proslo pazourama..se snad ani neda spocitat
aktuální: VW Passat B5 +mrdinka na skákání a prodej

Nissan Patrol W160 3,3D(SD33)-No turbo, No Brakes
Kdo nespí.....NEZASPÍ !!!

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: urgentní-pohledávka od kanceláře pojistitelů-prosím pomo

Příspěvek od m.artty »

Na ČPK tu už máme téma.... viewtopic.php?f=20&t=102669" onclick="window.open(this.href);return false;
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
starter
Příspěvky: 831
Registrován: 03 dub 2006 15:21
Bydliště: kousek vod Prahy

Re: urgentní-pohledávka od kanceláře pojistitelů-prosím pomo

Příspěvek od starter »

tady bych řekl, že je to jasný, takový kličky by chtěl dělat každý komu přijde složenka od ČKP, nezbyde jí nic jinýho než si domluvit splátkový kalendář, oni to řešit nebudou, prostě PC jim ukazuje dluh a hotovo
ani to po bejvalym nemůže vymáhat, páč to nebylo jeho auto

ale tohle jsi slyšet asi nechtěl :(
odtah od 7kč/km 731810210

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: urgentní-pohledávka od kanceláře pojistitelů-prosím pomo

Příspěvek od crocjirka »

co takhle smlouva, ze si to prodal v roce xy a dal si mu plnou moc na prepis vozidla.. to ze ti ukazal falesnou obcanku to uz tebe zajimat nemusi ;)
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
Květoslávek
Příspěvky: 1601
Registrován: 16 srp 2006 11:01
Bydliště: Brno-Hlavní město Moravy

Re: urgentní-pohledávka od kanceláře pojistitelů-prosím pomo

Příspěvek od Květoslávek »

croc:taky bych to poradil ale nevím jak se v tom moc budou štourat pak
Volvo V40 2.0 T4 yellow Faketaxi :)
Go HARD or Go Home!!!

Uživatelský avatar
beck
Příspěvky: 541
Registrován: 26 čer 2007 18:14
Bydliště: Hrochov/Prostějov/Brno

Re: urgentní-pohledávka od kanceláře pojistitelů-prosím pomo

Příspěvek od beck »

popravde idealni je Ahmed Hasan z Uzbekistanu 8)
Müller Motorsport & Customs - Autoservis Prostějov
- servis, lakovna, karosárna, svařování plastů, geometrie, klimatizace , zajistení stk
- rámování, renovace veteranu, tuning a offroad upravy + shop, výroba z lamina a uhlíku

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: urgentní-pohledávka od kanceláře pojistitelů-prosím pomo

Příspěvek od crocjirka »

presne tak jak rika beck... koupil to Stojan Jakotyč a nebo Tomáš Jedno adresou si vymysliš treba: bumbdalabutmtdalov a nake smyslene cislo ID.. jednou jsem takhle hledal fotku obcanky na googlu :D a jsou tam :D :D takze to by asi byl muj navod no :( ale tak pravnik to jisti.. precijen dat litr pravnikovy je levnejsi jak platit 50koliku...
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
beck
Příspěvky: 541
Registrován: 26 čer 2007 18:14
Bydliště: Hrochov/Prostějov/Brno

Re: urgentní-pohledávka od kanceláře pojistitelů-prosím pomo

Příspěvek od beck »

hlavne to chce opravdu nejakou hodne dobrou zemi ke ktere cesko prilis vztah nema a ochota jejich uredniku nebude prilis velka,pripadne maji vice starosti,takze opravdu země jako Bělorusko,Kyrgystan,Uzbekistan atd.
Müller Motorsport & Customs - Autoservis Prostějov
- servis, lakovna, karosárna, svařování plastů, geometrie, klimatizace , zajistení stk
- rámování, renovace veteranu, tuning a offroad upravy + shop, výroba z lamina a uhlíku

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: urgentní-pohledávka od kanceláře pojistitelů-prosím pomo

Příspěvek od crocjirka »

Obrázek
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
milonovo
Příspěvky: 992
Registrován: 25 lis 2004 21:15
Bydliště: Praha

Re: urgentní-pohledávka od kanceláře pojistitelů-prosím pomo

Příspěvek od milonovo »

Tady se asi vyplatí investovat do právníka,podle mě je řešení přes tu smlouvu...Mělo by v ní bejt,že dostal plnou moc pro veškerý úkony spojený s převodem na úřadě,že si to nepřihlásil už je jeho boj.A že uvedl nepravdivý údaje?Podvod,chyťte si ho a upalte...

Uživatelský avatar
Stanley
Příspěvky: 890
Registrován: 05 bře 2010 17:58

Re: urgentní-pohledávka od kanceláře pojistitelů-prosím pomo

Příspěvek od Stanley »

:D špekulanti

Uživatelský avatar
Georgeos
Příspěvky: 726
Registrován: 15 kvě 2004 17:39
Kontaktovat uživatele:

Re: urgentní-pohledávka od kanceláře pojistitelů-prosím pomo

Příspěvek od Georgeos »

Tak už máme snad způsob jak to vyřešit. Jen mě sere, že zákony ČR Vás tlačí do podvodu, abyste mohli odhlásit auto, který je dle zákona neodhlasitelný. Podle zákona ČR v tomhle stavu budete mít na sebe auto napsaný buď nadosmrti, nebo musíte jít cestou podvodu. Obě řešení jsou na hovno!

Jinak k pokutě. Ať se na mě nikdo nezlobí. Jsem ochoten zaplatit, pokud budu jezdit s autem který nemá pojistku. Ale nejsem ochoten platit za auto, který už několik let neexistuje jen kvůli papírovýmu záznamu (který sice vznikl liknavosti majitele ale i tak). Navíc ne státnímu, ale soukromému subjektu. CKP je totiž soukromý subjekt který nerespektuje napr. ani presumpci neviny. Podle nich jste automaticky vinní nepojištěním auta a je na Vás, abyste dokazovali svou nevinu. V právním státu má být dokazování viny na straně žalobce, ne obžalovaného. Ať mi dokážou že to auto nestálo ty tři roky u mě na zahradě. Nemají jediný důkaz.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím :)

Uživatelský avatar
milonovo
Příspěvky: 992
Registrován: 25 lis 2004 21:15
Bydliště: Praha

Re: urgentní-pohledávka od kanceláře pojistitelů-prosím pomo

Příspěvek od milonovo »

Oni by to podle mě u soudu dokázat museli,jestli nejsme úplně v džungli (iluzí už moc nemám) proto píšou ty dopisy tak,aby si většina lidí sedla na prdel i bez soudu.
Nikdo se na Tebe nezlobí :D je to na palici,v dnešní době by nebyl vůbec problém odhalovat nepojištěný auta v provozu a ty ať osolej jak chtěj,ale tohle je horší než měření 50 2 metry za cedulí,nehledě na to,že je všem úplně u prdele,že 50000 může bejt v dnešní době pro spoustu lidí likvidační.

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: urgentní-pohledávka od kanceláře pojistitelů-prosím pomo

Příspěvek od crocjirka »

povez, me to celkem zajima.. :) a myslim, ze nejsem sam... jen me mrzi, ze proste jak si sam rekl, ze zijem v takovem state, kde gauneri.. typu CKP muze fungovat.... vymahat to ma kdyztak stat... kdyz se neco stane... a ne soukromej sektor..
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: urgentní-pohledávka od kanceláře pojistitelů-prosím pomo

Příspěvek od m.artty »

Na druhou stranu si sáhněte do svědomí a řekněte, proč má tolik lidí doklady od aut v takovém bordelu? Nedohlášený, nezrušený auta, který neexistujou atd.

Tím zajisté neříkám, že ČPK má dobré postupy a je správné to co dělají.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
felda
Příspěvky: 5862
Registrován: 25 kvě 2004 21:31
Bydliště: mám

Re: urgentní-pohledávka od kanceláře pojistitelů-prosím pomo

Příspěvek od felda »

m.artty píše:Na druhou stranu si sáhněte do svědomí a řekněte, proč má tolik lidí doklady od aut v takovém bordelu? Nedohlášený, nezrušený auta, který neexistujou atd.

Tím zajisté neříkám, že ČPK má dobré postupy a je správné to co dělají.
Kdyby v našem statě nechtěly eko dan kolikrat vyšší jak cena vozidla,tak by lidé nejezdily v odhlašce,kdyby bylo jednoduche si auto rozebrat na díly a zrušit v registru tak by to spousta lidí udělala,ale dnes zrušit auto bez ekologické likvidace ani bez podvodu nejde proto chodí na magistrat denně stovky lidí a z aut dělají psí boudy,sklady nařadí atd :-D prostě zkurvený stat
DanGTi (12:10):
jsi muj nejlepsi kamarad
mam te moc rad Obrázek

Uživatelský avatar
Georgeos
Příspěvky: 726
Registrován: 15 kvě 2004 17:39
Kontaktovat uživatele:

Re: urgentní-pohledávka od kanceláře pojistitelů-prosím pomo

Příspěvek od Georgeos »

Jenze dalsi korunu tomu nasazuje zakon CR. V aktualnim stavu totiz neexistuje zpusob, jak auto odhlasit. Podle zakona uz na Vas bude napaany nadosmrti. Tim padem Vas zakony jasne donuti k podvodu protoze bez nej auto neodhlasite (bud falesny likvidacni list, falesny prodej, falesne nahlasena kradez .....). A nikoho to nezajima. Zakon pry na tento stav situace nemysli. Jak smutne.

Pokutu za liknavost pri prehlaseni respektuji. Tu jsem ochoten uhradit bez reci. Proti CKP budeme bojovat :) neb jsou to lumpove.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím :)

Uživatelský avatar
Georgeos
Příspěvky: 726
Registrován: 15 kvě 2004 17:39
Kontaktovat uživatele:

Re: urgentní-pohledávka od kanceláře pojistitelů-prosím pomo

Příspěvek od Georgeos »

m.artty píše:Na druhou stranu si sáhněte do svědomí a řekněte, proč má tolik lidí doklady od aut v takovém bordelu? Nedohlášený, nezrušený auta, který neexistujou atd.

Tím zajisté neříkám, že ČPK má dobré postupy a je správné to co dělají.
Protoze v mnoha pripadech je odhlaska tak slozita a plna byeokracie, ze to plno lidi vzda aniz by si uvedomilo nasledky.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím :)

Uživatelský avatar
r0mik
Příspěvky: 355
Registrován: 04 bře 2008 10:57
Bydliště: Ostrava

Re: urgentní-pohledávka od kanceláře pojistitelů-prosím pomo

Příspěvek od r0mik »

Zrovna ted s CKP resim dluh 4670,-.

Vcera prislo psani ze jsem mel nepojistene auto v obdobi 5.2.2009-5.5.2009. Tzn 90 dni *50,-kč +170,-kč nejaky poplatek. Tak jsem dohledal ktere z mych aut to bylo. Samozrejme to co jsem dne 22.12.2008 totalne zlikvidoval pri nehode, ktere bylo 4.2.2009 na zaklade papiru eko likvidace na vrakovisti trvale vyrazeno z evidence. Pojistovna mi jeste vracela penize za necerpane POV. A ted mi ČKP posle toto. Malem jsem vyskocil z kuze, mail jsem jim psal se zaseknutym capslockem a prilozil naskenovany velky technicak.

Zkousi to zmrdi, zkousi..
Focus RS r.v.2002, 2.0 Turbo 200kW+ =lámač hnátů
Focus ST225 r.v.2006, 2.5 Turbo 166kW+ =na rozstřel
..a ty další Fordi hnoje
www.focus-garaz.cz

Uživatelský avatar
Globus
Příspěvky: 1561
Registrován: 07 srp 2005 10:45
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: urgentní-pohledávka od kanceláře pojistitelů-prosím pomo

Příspěvek od Globus »

Je super, jak je každej kolem kretén a podvodník, jenom já jsem svatoušek, chudáček.
Co si takhle zamést před vlastním prahem, než začnu na někoho nadávat?
BMW - uměle zvýšený ego, přírodně snížená inteligence

Uživatelský avatar
milonovo
Příspěvky: 992
Registrován: 25 lis 2004 21:15
Bydliště: Praha

Re: urgentní-pohledávka od kanceláře pojistitelů-prosím pomo

Příspěvek od milonovo »

A co si mám zametat?

Uživatelský avatar
felda
Příspěvky: 5862
Registrován: 25 kvě 2004 21:31
Bydliště: mám

Re: urgentní-pohledávka od kanceláře pojistitelů-prosím pomo

Příspěvek od felda »

milonovo píše:A co si mám zametat?
asi stačí na dvorku :-D
DanGTi (12:10):
jsi muj nejlepsi kamarad
mam te moc rad Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Pokec“