Pojištění pokut za bezvadné peníze

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Uživatelský avatar
xboy11
Příspěvky: 36
Registrován: 14 črc 2008 18:06
Kontaktovat uživatele:

Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od xboy11 »

Dokáži zařídit aby jste nebyli pokutovány za přestupky, které jsou spojené s nasazením „botičky“ na kolo, či dopisu, který obdržíte od správního orgánu, protože jste v měřeném úseku překročili rychlost, nebo pokud Vás zastaví hlídka, že telefonujete za volantem, jedete na červenou či předjíždíte přes plnou čáru.Více info do zpráv.
Špunto ??
Tigřice 1.4 16V 66KW
Audi A3 1.8T 20V
Škoda Superb 2.5TDi V6 114KW

TomasUL
Příspěvky: 912
Registrován: 16 čer 2010 07:47
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od TomasUL »

Tohle by mě teda zajímalo. :lol:
Autoservis
Autodíly
STK + EM

Uživatelský avatar
Starlet
Příspěvky: 2217
Registrován: 01 led 2007 16:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od Starlet »

To dokážu sám, protože za mě jezdí a parkuje vždy "osoba blízká".
Za kilo řeknu každému, jak na to :lol:
Fiat UNO Logo 1.3 D R.I.P
Toyota Starlet 1.3 16V R.I.P
Opel Zafira A 2.0 16v DTi
www.blackhawks.cz
www.fitnessworld.cz
výživa QNT, Peak Sport Nutriton a doplňky Mad Max za super ceny
500PS 4x4 na všechny korejské vozy za hubičku

Uživatelský avatar
xboy11
Příspěvky: 36
Registrován: 14 črc 2008 18:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od xboy11 »

STARLET: by me zajimalo jak se vymluvis na osobu blizkou kdyz te chytnou na miste :)
Špunto ??
Tigřice 1.4 16V 66KW
Audi A3 1.8T 20V
Škoda Superb 2.5TDi V6 114KW

Zane
Příspěvky: 75
Registrován: 14 říj 2011 23:26

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od Zane »

O co tam jde? Je to legalnik? Kolik chces za rok/mesic? Jestli nechces odpovidat verejne PM... Diky

kubeSRi
Příspěvky: 71
Registrován: 09 črc 2012 16:19

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od kubeSRi »

xboy11 píše: pokud Vás zastaví hlídka, že telefonujete za volantem, jedete na červenou či předjíždíte přes plnou čáru.Více info do zpráv.
To snad nemyslíš vážně! :kladivo: málo mrtvých ale jo za peníze všecko že...česká mentalita

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od maRkus »

protoze pri kazdem prejeti plne cary umre jeden clovek.... :zadek: :savle:
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
bóďa
Příspěvky: 2337
Registrován: 12 pro 2005 19:05
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od bóďa »

a tučňák k tomu
3x Renault Safrane Hartge Biturbo

Uživatelský avatar
starter
Příspěvky: 831
Registrován: 03 dub 2006 15:21
Bydliště: kousek vod Prahy

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od starter »

kdykoliv se nechte poslat do správního řízení a pak to jednoduše promlčíte...... celej vtip
odtah od 7kč/km 731810210

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od Rudi »

Radši se nauč češtinu, ať ty posílaný dopisy nevypadaj jak od zedníka. 8)
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
xboy11
Příspěvky: 36
Registrován: 14 črc 2008 18:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od xboy11 »

Kdo měl zájem má to v PM.
To Rudi: Sorry za mou češtinu já ale nejsem narozen v CZ, takže mi to dělá ještě problém se naučit pořádně psát bez chyb.
Špunto ??
Tigřice 1.4 16V 66KW
Audi A3 1.8T 20V
Škoda Superb 2.5TDi V6 114KW

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od kentoya »

xboy11 píše:STARLET: by me zajimalo jak se vymluvis na osobu blizkou kdyz te chytnou na miste :)
když mě chytnou na místě dostanou 100kč za blok a paragraf 39 odstavec1až4, nebo si to můžou vypsat ke správnímu kde to promlčím
a věř mi že z 11 posledních zastavení jen 4x za kilo a zbytek zdarma, jak vidí, že znáš paragrafy a že se jich nebojíš, tak znejistí a raději vycouvají, a až se jim to jednou bude chtít vypsat, tak se opět dostanu ke správního k panu drtilovi v ol, a ten mě už tak miluje, že mě přestal obesílat, protože ho vždy v podstatě pošlu do věčných lovišt
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Lukinho
Příspěvky: 2445
Registrován: 10 kvě 2012 16:08

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od Lukinho »

Neco v podobnym stylu se resilo posledni dobou na honda clubu, takze to repostnu od uzivatele isachs :

Ahoj,
protože mám již rozsáhlé zkušenosti s tím jak neplatit pokutu, rád bych zde shrnul pár zásadních bodů.

Osoba blízká je nesmysl a mediální označení. Ve skutečnosti je to "Právo nevypovídat". Nic mezi tím. Když napíšeš „odmítám vypovídat proti sobě“, je to jako bys řekl: „byl jsem to já, ale odmítám k tomu cokoliv jiného říct“. Prostě a jednoduše je to správně: „odmítám vypovídat“.
Řečním jako chytrolín, ale v poslední době jsem nezaplatil pokutu za odbočení přes dva pruhy na zákazu, rychlost v obci (40km/h na 30tce kvůli neprobíhající stavbě), přejezd přes koleje na hranici předpisů a (ne)zastavení na stopce. Teď neřeším, zda jsem byl v právu či nikoliv, ale faktem je že normální slušný člověk by zaplatil, ještě by poděkoval a já ne.

Máme dvě hlavní situace:
a) policista tě zastavil na místě
b) jsi vyfocen a přijde ti předvolání za účelem podání vysvětlení

V situaci a):
První dotaz policisty bývá: „Víte co jste udělal“. Čímž defacto tahá přiznání. Správně by tě měl nejdříve poučit. Doporučuji (pokud nemáš jiný problém na autě, za který tě vytahá poučení požadovat, trochu to ubere vítr z plachet). Rozhodně neříct cos udělal a rovnou požadovat účel zastavení. Což může v praxi být: „podání vysvětlení při podezření na spáchání přestupku“ a nebo „běžná silniční kontrola“. Platí, že nejsi vinen dokud ti to není prokázáno.

Pravidlo č. 1) Nikdy neplatíme na místě
Pravidlo č. 2) Nikdy nic nepodepisujeme

Kecy typu, v přestupkovém řízení zaplatíme víc, jsou kecy. Spíš jde o to, že již nejde do kapsy policistovi, resp. obci, ale teče jinam. Nenechat se natlačit, do nižší pokuty za lehčí přestupek apod. To je naprosto běžná taktika a jde o jistý nátlak na vaší peněženku, prostě zaplať a padej domu.
Já nikdy nepodepsal ani odmítnutí na místě. Prostě nic. Nastává „zdržovačka“ a detailní kontrola. V případě, že to páni cajti přehánějí, je nasnadě požádat o čísla odznaků, máte na to právo.

Už zde je velká šance, že spis bude zahozen a že se s tím nikdo nebude zabývat, protože z toho policista nic nemá.

Předvolání k podání vysvětlení, neboli předvolávací dopis domu, osobní doručení, pruh, klasika.
Zde funguje tradiční technika: „Odmítám vypovídat.“
Nic nepodepisuji a jdu domů. Zde je druhé kolo hození spisu pod stůl.

Nebo přijde rozhodnutí. Buď odloženo nebo zaplatit pokutu. V druhém případě je na čase podat odpor. Tzn. doporučeným dopisem do x dní (kolik dní na to máte bude v rozhodnutí) napíšu „Podávám odpor“ a připojím své jméno, příjmení a další nesmysly, na konec autogram.
Čímž nastává další kolo možného hození spisu pod stůl.

Následně přijde předvolání. Při další návštěvě a jednání ohledně přestupku je nejlepší požadovat věci jako „Prokázání skutkové podstaty přestupku“, na které máte nárok a další extra záležitosti, které stojí peníze bez vidiny vybrání peněz. A zde nastává další kolo hození pod stůl, protože je X dalších ovcí, které radši zaplatí, nestojí to peníze, námahu a opakované předvolávání.

V situaci b) skoč rovnou k předchozímu „Předvolání k podání vysvětlení“ a pokračujte ve čtení dále.

Je možné, že nakonec narazíš na svědomitého policistu a svědomitého úředníka, který všechny dokumenty bude mít řádně připravené a nakonec budeš muset pokutu zaplatit. Ale ta šance je v ČR mizivá. Je spíš obří šance, že důkazy budou sfušované, bude nedoržen postup, nebo se spis ztratí v procesu. A každá tato šance je velká, mnohem větší, než že nakonci zaplatíš.

Na jednu věc to chce myslet. Oni s tebou nebudou jednat ani náhodou fér. Budou lhát na místě, budou lhát během jednání a budou se možná objevovat svědci. Tak proboha taky nehraj fér.

Zdroj :http://www.honda-club.cz/forum/viewtopi ... c&start=60

Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 248
Registrován: 04 črc 2012 16:01
Bydliště: Brno

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od 18lukin18 »

to je všechno hezké ale kdo mě zaručí když tohle všechno udělám že mě neseberou body když nechci platit,hmm???
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V
www.laserklinsky.cz

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od LiberaleMiguel »

kentoya píše:
xboy11 píše:STARLET: by me zajimalo jak se vymluvis na osobu blizkou kdyz te chytnou na miste :)
jak vidí, že znáš paragrafy a že se jich nebojíš, tak znejistí a raději vycouvají
todle je nejlepší, když jim vmeteš paragrafy do xicchtu, Aladin takhle jednou pěkně vymetl s policajtem co nás chtěl pokutovat za vjetí do zákazu vjezdu :lol:
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od kentoya »

asi týden zpět jel kolega nakoupit
vrakem
nesvítilo mu světlo, prasklej nárazník, a neměl komplet výbavu
jak ho uviděli, otočili se na křižovatce, a hned za ním
chtěl ujet, ale protože byl před ním přejezd, a na něm extra rychlé auto, a nechtěll se dopustit dalšího přestupku tak zpomalil a dojeli ho, asi 10 metrů od brány, kterou kdyby projel byl v soukromém areálu kde mám dílnu
dřív než promluvil, zavolal mi
došel jsem tam a začal debatovat
oni že světlo §125 11 k
já že to může být 39 odst 1až4, a 100kč,
oni ne §125
já ne 39 1až4 nebo správní řízení
oni ne 125
já správní řízení
oni že doklady nejsou v pořádku, že nemá malý tp, a vozidlo je v polopřevodu
já, v polopřevodu je déle jak rok - promlčeno, a žepotvrzuji že vozidlo neukradl a je jeho
oni že můžou zabavit a špatné doklady
já 39 a 100kč, nebo správní řízení
oni prasklej nárazník
já 39 a 100kč blok nebo správní řízení
oni že nemá pojistku novou
já že nemá sice novou zelenou kartu, ale ještě 10 dnů po spočítání od kdy do kdy byla vystavena ještě platí, a jestli si nejsou jistí tak správní řízení
oni, víte co jedte

hlavní je nebát se, a kdyby pičovali, tak bych je zjebal že ho nepoučili ještě, prostě v klidu jsem vyvracel jejich argumenty, a nabízel řešení
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od crocjirka »

18lukin18 píše:to je všechno hezké ale kdo mě zaručí když tohle všechno udělám že mě neseberou body když nechci platit,hmm???

nemohou ti sebrat body za neprokazany prestupek...
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

adam09
Příspěvky: 400
Registrován: 14 led 2009 19:17
Bydliště: Kladno

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od adam09 »

a víte co by stačilo ? jezdit normálně ..... a dle předpisů a bude tok ... a nemusí se tady nic řešit ...
Diagnostika OPEL Kladno Praha, kdyby tak SZ

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od BIGPAPA »

8) 8) adam09 +1
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od kentoya »

adam09 píše:a víte co by stačilo ? jezdit normálně ..... a dle předpisů a bude tok ... a nemusí se tady nic řešit ...
nesmysl a holej
když budu jako policajt chtít, a ty se nebudeš umět bránit, vždycky přijde chvilka jak tě dostanu
určitě si před každou jízdou kontroluješ osvětlení vozu že jo, a i kdyby, určitě se ti nikdy nestalo, že by ti praskla žárovka, určitě si vždy kontroluješ výbavu, jestli si manželka nepůjčila lano a nešla se zhoupnout, určitě máš auto v perfektním technickém stavu 365 dnů v roce
tady nejde o to úmyslně porušovat, ale když už se stane, nebýt jako tupá ovce
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

adam09
Příspěvky: 400
Registrován: 14 led 2009 19:17
Bydliště: Kladno

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od adam09 »

prasklá žárovka a předjíždění na plné čáře nebo jízda na červenou je trochu rozdíl
tím chci říct to že žárovka se dá si myslím řešit domluvou ze strany policajtů .. ale červená se asi tak řešit nedá
Diagnostika OPEL Kladno Praha, kdyby tak SZ

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od crocjirka »

za prasklou zarovku te muze pokutovat tehdy, pokud zavadu neodstranis na miste..
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od kentoya »

adam09 píše:prasklá žárovka a předjíždění na plné čáře nebo jízda na červenou je trochu rozdíl
tím chci říct to že žárovka se dá si myslím řešit domluvou ze strany policajtů .. ale červená se asi tak řešit nedá
že se řešit dá je jedna věc, když budu chtít utopím tě, když se neumíš bránit
a já se nebavím o předjíždění na plné ani o červené, rozdíle, já na červenou nejezdím a přes plnou předjedu max traktor nebo multikáru, jinak pičoviny nedělám, akorát jezdím rychleji a bez pásů a podle toho co vidím na cestách, tak šulinů kteří neumí jezdit je stále plno, ale těm jakoby body nikdo nebral a pár lidí v okolí o kterých vím že jezdit umí, mají problémy s bodama, nebo už přišli o řidičák, právě například kvůli pásům, světlům a podobným pičovinám, jen proto že nepříklad přejížděl z obi do tesca, cca 80 metrů a ještě brutální rychlostí 30km v hod, to je super 3 body za pásy

řešíš určité přestupky s principem o který tu jde, policajti nedělají nic jiného než svou práci, a jsou školeni k tomu, aby přesným kladením otázek z tebe dostali přiznání a ty jsi zaplatil blok, a pokud se neumíš bránit, je souboj vždy nevyrovnaný, on je ve prospěch policajta, i když se umíš bránit, jediná tvá výhoda je v tom, že se policajtům nechce vypisovat správní, když za bukem mají další tři pitomce kteří ten blok okamžitě zaplatí a můžou jít třeba na ryby

a nebavme se jen o autech, jsem si jist, že všichni, kteří tady mají podobné názory jako ty žijí zcela bezúhonně, nikdy nedali nikomu přes tlamu, nikdy nikoho neutiskovali, nikdy neuráželi osobnost, neznečištovali okolí, neukradli ani žvejkačku, jsou totálně po všech stránkách bez viny, jenže tam si jich nikdo nevšímá, kdežto na silnicích jsou všichni snadným terčem a snadným ziskem blokových pokut

tak už se na ty svoje argumenty typu jezdit jak se má vyprdni, protože stejně porušuješ stovky jiných předpisů, a bohatí vyloženě porušují úmyslně a prochází jim to, kdežto, chudí platí pokuty i za pičoviny, a o tom to ksakru je
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
Ultima
Příspěvky: 462
Registrován: 19 dub 2007 07:40

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od Ultima »

kentoya pouc me... argumentujes §39/1-4, predpokladam vzhledem k tematu že v zakonu o poz. komunikacich cili 361/2000sb.??? a vyvracis tim §125c cili prestupky... v 361/2000 v §39 se pise cosi o obytne zone tak jestli muzes vysvetlit nebo staci napsat §39 jakeho zakona... dik

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od kentoya »

omlouvám se
psal jsem v noci
paragraf 32
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
schade.fan
Příspěvky: 1069
Registrován: 14 úno 2006 20:12
Bydliště: sdk hood
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od schade.fan »

kentoya:
Sorry, ale píšeš hrozný hovna...rovnou píšu, že policajty taky nemám v lásce jako tady asi kdokoli jinej.
Najezdim po Praze ranec kilometrů a dost v pozdních večerních hodinách, takže jsem stavěnej často.A díky slušnosti, jsem totálně čistej, nikdy jsem nepřišel o bod a platil jsem jednu pokutu v životě ve výši 500,- Věřim dost tomu, že se k tobě budou chovat jako kokoti, až po tom, že uvidí, že ty jsi kokot... ale do prdele proč obhajuješ někoho, kdo se po silnici prohání střepem (jak jsi sám psal), nesvítí mu to a já nevim co ještě. Bejt policajtem, tak přesně takový auta stavim a dávám vám kouř, že se poserete. I ty doklady tyve, auto rok v polopřevodu, aby náhodou Pepa nemusel platit ekodaň
sw20

Uživatelský avatar
bleach
Příspěvky: 2129
Registrován: 02 lis 2006 09:11

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od bleach »

kento íá íá

Uživatelský avatar
schade.fan
Příspěvky: 1069
Registrován: 14 úno 2006 20:12
Bydliště: sdk hood
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od schade.fan »

kdo to je? je to bleach one! :D
sw20

Uživatelský avatar
bleach
Příspěvky: 2129
Registrován: 02 lis 2006 09:11

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od bleach »

spousta zmrdů by chtěla bejt já!

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojištění pokut za bezvadné peníze

Příspěvek od blázen »

mě zas přijde nechutný nějaký pojištění za jízdy na červenou... proč nenabízíte pojištění proti trestným činům,vraždám apod. :savle:
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Odpovědět

Zpět na „Pokec“