resenipokut.cz ?

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hondzik
Příspěvky: 561
Registrován: 03 úno 2006 23:30
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Hondzik »

jdu ze sebe udělat tu ovci*

nikde jsem nenapsal že souhlasím se vším co se děje, nelíbí se mi plno zákonů. Taky netvrdím že jedu podle přesně vyjetých kolejí, auto mi přesně odpovídá vyhlášce a nikdy jsem nic neochcal a neudělal "šedivě"... Ale, pokud to praskne, zastaví mě nebo já nevím co, tak si k tomu stoupnu čelem. Prostě služba kde si zaplatím a tím jsem automaticky hájenej mi přijde řekněme na hlavu. Ano, beru, jsou světlý vyjímky, ale tady v týhle společnosti je to jen volnej lístek do kruhu "můžu se chovat jak prase a nikdo na mě nedošáhne" . Prostě mi nepřijde normální zastavit ve městě na trávníku a jít si koupit cigára do trafiky.

A co když nechci nic měnit? Jsem tupá ovce*? Třeba mi to takhle vyhovuje, nebo mě to neotravuje/ neobtěžuje. Mám skvělou ženu, báječnou dceru, mám svůj barák, mám pár aut pro radost, mám svý zájmy, koníčky, sny co si pomalu plním. Občas si rozvrakuju auto , který LEGÁLNĚ odhlásím na DI, odvezu si šrot, baterku,měď... Když si ho chci nechat, zaplatím tu eko fičuru ze který tady praskaj žilky. Beru to podle přísloví o opu a žlutých trsovitých plodech. Tím začínám naplňovat podstatu über ovce? Přiložím- mám se dobře. Vím, jsem ovce a navíc kurva. Chybí mi buňky vás Jánošíků který bohatým berete a chudým dáváte. Chybí mi koule na to nepozdravit policajta, zarytě mlčet a vše řešit kličkama ve správním i když jsem jel na 50 jasně 70... Zaplatím za svou chybu. Jako ta největší ovce stáhnu ocas a zaplatím. Za 15 let a kolem 400tkm mě to stálo už celých 100kč... Možná je to jen štěstí, možná je to to tím že se snažím chovat podle "pravidel".
Doufám že Tě vzorový popis mě- ovčana- nějak nezkazil den

PS: celý lidský dějiny byl někdo nahoře a někdo dole. Celou dobu měl někdo ohnutej hřbet a někdo mohl na všechno z vysoka. Myslíš že se objeví pannensky čistá skupina lidí s krystalicky čistými úmysly a to ta změní? Já si to nemyslím. Vždycky bylo něco za něco a něco někomu. Nebude to jinak. Vždy se bude protlačovat za něco něčí názor
Alfa Romeo 75 2,0TS
Alfa romeo 155 V6 by Engstler
Espasitel

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od maRkus »

ja ti reknu jeden priklad za vsechny diky kterymu uvazuju o tohle pojisteni.... dve rano, v noci jizni spojka, omezeni na 80kmh a zapnuty radary. WTF ? k cemu ? sme dve auta na 6ti proudovy silnici. at mi celej stat i s timhle uvazovanim vylize prdel. dekuju
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od SubTera »

Pridavam se k Hondzikovi, tedy k tem, co spokojene proplouvaji a snazi se delat to, co se ma.

Je komicky, jak nekterym jde porad o znacky upravujici rychlost. Vsude by chteli jezdit 200, porad, i v kolone, na ledu, pri krupobyti. Porad to hnat jak kokot. Znacka neni sezonni zalezitost, ma svoje opodstatneni, ktery vyhovuje drtivy vetsine nastalych situaci.

Uživatelský avatar
twingo.driver
Příspěvky: 401
Registrován: 14 kvě 2007 22:27
Bydliště: Plzeň

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od twingo.driver »

SubTero, proč ten markusův příspěvek zase překrucuješ do absolutní demagogie? Musel bys jinak přiznat, že na tom může bejt kapka pravdy? Značka sice neni sezónní záležitost, ale v tom je právě ten problém. Ono je sice hezký, že značka "vyhovuje v drtivý většině nastálých situací" (ona to sice taky neni úplně pravda), ale v tý "drtivý menšině" je teda zbytečný ji striktně dodržovat, ne? Tak proč roury měří velmi rády na takovejch místech v takový časy, jak píše markus? Ok, něčí myšlenkový pochody můžou bejt takový, že pojedou po liduprázdný "dálnici" osumdesátkou, "aby nedostali pokutu". Mně se to sice příčí, ale neodsuzuju je. Proto nechápu, proč někdo tak sebevědomě odsuzuje všechny piráty a trpiše, kterejm je proti strsti prušácky sledovat značky a nepoužívat vlastní rozum? Aby nedošlo k mýlce, za svojí kariéru mám na kontě dvě pokuty v nominálních hodnotách 500 a 500 korun, z nichž ani jedna nesouvisela s rychlostí...

Btw. krupobytí :respect:
SubTera píše:mile dite, to, jak se svou povesti nakladas ty, je tvoje vec 8)

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od gizmi »

Neexistuje podobna firma na TC? Rad bych si poridil 9tku a jen tak pro radost strilel lidi.. dekuji za odpoved 8)

x lidi je moc
x soudy, PCR, politika, zakony jsou na hovno, tak proc to dodrzovat?
x beztak se to nesmi jen kvuli nejake situaci, tak proc bych si nemohl jen tak strilet?

-----------

:lol: :lol:

Uživatelský avatar
Hondzik
Příspěvky: 561
Registrován: 03 úno 2006 23:30
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Hondzik »

Markus: ano, uznávám, občas je to na palici a jebe to. Ale když si vezmu třeba pražskej obchvat a tunely, jedu tam prostě 80. Vím že měří, tak proč to zkoušet? Nejsem svatej, taky nejedu vždy striktně dle předpisu, spíš jsem ten co řve ať jedou ostatní...

Co se týče jižní spojky nedokážu posoudit, používám jí zřídka. Vím že jsou tam průjezdovky, vím že tam měří, ano... jel bych 80, možná lehce přes. Nevím zda tam je 80 z buzerace a plnění pokladny, kvůli díře, kvůli hluku . Jednou tam je, tak prostě přibrzdím
Alfa Romeo 75 2,0TS
Alfa romeo 155 V6 by Engstler
Espasitel

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od maRkus »

vis co vadi me.... jet cca 30 kilometru a cumet do budiku misto pred sebe aby nahodou neprisla pokuta.... nemluve o tom zetech 80 je vysmech. kilo je naprosto bezpecny, kilodvacet naprosto v klidu. ale kdyby tam dali kilodvacet tak se statni kasa nenaplni. to je celej problem. at mi celej pojebanej stat vylize prdel. jen jebat lidi porad.
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Dalsi vec, ktera je taky uplne bezna, tak znacka omezujici rychlost a pak uz zadna, ktera omezeni zrusi. Kdyz jsem vezl Elisu z Budejovic do Havru tak na D1 to bylo minimalne ve trech mistech omezenych na kilo, kvuli trochu horsimu povrchu na par set metrech a znacka co by omezeni zrusila nikde. Jednou jsem to schvalne meril a musel bych jet pres 10km jenom kilem. Podotknu jeste ze jsem jel kolem pulnoci a na dalnici skoro ani zivacka ;-)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od SubTera »

Twingo: to, kde bude (zpravidla) MP merit, urcuje jeji velitel, nikoliv posadka - hlidka, zde je smysl vsem pomerne jasny a nejznamejsim pripadem je zdejsi MP Kolec, ze ktere se stala firma, ktera meri pro obce v opravdu sirokem okoli (obce vzdusnou carou pres 20km), aby se naplnila mestska pokladna. Ano, toto je svinarna a svinarny se bez debat deji. Na druhou stranu jsem je nikdy nevidel merit na zradnym miste a tedy je tvuj problem, ze ses neudrzel na uzde. Vadi mi pouze ta pointa, ze prachy jsou o stupinek napred pred bezpecnosti. Trochu mam predstavu, jak Markus jezdi, parkrat jsem s nim po Praze jel :lol:
Rad bych ti pripomnel, ze nejsem ovce a nejezdim jako ovce, jel jsem ted do Sterbohol a zpatky a podle predpisu jsem rozhodne nejel (novy auto, tak je treba se s nim seznamovat), svete div se jsem nemel ani vylepenou znamku, protoze jsem cekal na prideleni RZ a pro doklady jsem se vracel po 10km jizdy, kdyby nahodou. Ale pokud by me z nejakyho duvodu zastavili a ze by duvody byly (Passaty si hlidam :lol: ), nedelal bych z nich kreteny, sklopil usi a rozumne s nimi jednal, protoze v tom vidim zaklad. Jen soukrome najedu cca 30tkm rocne, pracovne dalsich 20, ale sakra malokdy se mi stane, ze vidim krivdu v umisteni dopravni znacky. Musi bejt hrozny kazdy rano vstavat a citit se tak ukrivdenej, utlacovanej, nesvobodnej, jak mi tu u nekterejch pripada, ten den by fakt stal za prd.

awaj12
Příspěvky: 788
Registrován: 17 říj 2007 07:04

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od awaj12 »

SubTera, Hondzik atd.

Tak to buďte rádi za lidi jako je Kentoya, když vy už jste to vzdali.

Uživatelský avatar
Hondzik
Příspěvky: 561
Registrován: 03 úno 2006 23:30
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Hondzik »

jak jsem mohl vzdát něco co jsem nedělal?

a jakej přínos má pro mě Kentoyův boj?

Nemám potřebu něco měnit, vyhovuje mi můj život. Žiju si ho tak jak chci a momentálně mi víc než nějaký ukřivděnosti sere, že mi kroupy omlátily třešně... Tenhle stát mi nezakazuje cestovat, dejchat, oblíkat se podle sebe, jíst, číst, koukat na co chci. Že má svý pravidla, že nějaký jsou pitomý.. vždycky byly a vždycky budou. Probouzet se z toho že jsem musel jet po D1 kilo a že ve vedlejší ulici je zákaz zastavení, třicítka a nikdo tam nic nedělá... tak už to se mnou dávno seklo
Alfa Romeo 75 2,0TS
Alfa romeo 155 V6 by Engstler
Espasitel

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od SubTera »

awaj: Hondzik opet vystihl muj postoj do posledniho pismenka. Nemuzu vzdavat neco, co jsem nikdy nezacal, kentoyovo vystupovani pred policii povazuji za ponekud stupidni. Takovych, co se snazili vzit spravedlnost do svych rukou vzdycky bylo a vzdycky bude dost.

jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od jajiN »

Fajn chlapci, stačí napsat, že pro Vás to není zajimavé a dál se nevyjadřovat a né tady vést debaty, kterou jsou dost OFF (tímto prosím o promazání trošku). To jak si kdo žije a nežije tady vůbec nepatří. :?:

jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od jajiN »

.
Naposledy upravil(a) jajiN dne 27 čer 2013 23:28, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od SubTera »

Tema je v pokecu, takze o co go?
A pokud se nemylim, tak spravne y to mela byt firemni inzerce.

Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od hattori_hanzo »

Tvl vy tu děláte jako kdyby vám díky tomu měla projít vražda. :snooty: Pokud uděláte nějakej průser tak vám tohle bude stejně k hovnu, je to proti pokutám. A kdo je debil, tak je prostě debil a žádný pojištění mu stejně nepomůže.
✠Luftwaffle✠

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od maRkus »

SubTera píše:.............Trochu mam predstavu, jak Markus jezdi, parkrat jsem s nim po Praze jel :lol:
...................
to uz je davno a momentalni povoz ma o 50 koni min nez puvodni auto. uz davno nejezdim jak si pamatujes i kdyz bych s tim nemel znova problem.... rychlost neni nebezpecna, jen neznalost a nepozornost lidi, ridicu 8)
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
FOG
Příspěvky: 1852
Registrován: 30 říj 2004 13:14
Bydliště: Kopeček Příspěvky: 13654

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od FOG »

jajiN píše:Fajn chlapci, stačí napsat, že pro Vás to není zajimavé a dál se nevyjadřovat a né tady vést debaty, kterou jsou dost OFF (tímto prosím o promazání trošku). To jak si kdo žije a nežije tady vůbec nepatří. :?:
Jaký žádosti o promazání pořád, jste jak navedení, proč by se mělo něco pořád mazat? Tohle není žádný rudý fórum, kde by se měla usměrňovat diskuze. Nikdy se tu kurva nemazalo, tak s tím přehnaným rádobymoderováním brzděte. :savle:
štyrykrátštyry tédéí

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

Já jsem jen překvapen, že ostatní firmy za reklamu na foru platí :-D a jajin to má zadara :-D (to není rýpání jajine ;-) )
Jinak kvalitní diskuse spek přirovnal bych to k hádce koncern vs japanese cars :lol:

Místo abyste házeli nahaté holky do patřičného vlákna, tak se tu zatím řeší naprosté kraviny :-(
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
remix
Příspěvky: 9275
Registrován: 05 srp 2004 01:35
Bydliště: Moravian-Silesian region

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od remix »

FLANEL !!

Obrázek
..:: MB C-Klasse ::..
..:: Škodovka vMPi ::..
..:: Kawa Z750 ::..

Takeshi
Příspěvky: 3575
Registrován: 01 úno 2006 20:32
Bydliště: PilsN
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Takeshi »

je to bordel státu že se nechovaj ke každýmu stejně a kdo ma love tak se ze všeho vyvlíkne
mě akorat štve když policie zbytečně šikanuje kvůli blbostem,jinak jsou jedinci co by za volantem neměli nikdy sedět a ty si zaplatí takovouhle službu a dál budou jezdit až někoho zabijou
jediný co jsem si koupil je antiradar,protože rychlosti moc nedodržuju a je to legalni ho mít
důležitý je předvídat dopředu a nepredjizdet do kopce,zatacky atd

Uživatelský avatar
bleach
Příspěvky: 2129
Registrován: 02 lis 2006 09:11

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od bleach »

LiberaleMiguel píše:Dalsi vec, ktera je taky uplne bezna, tak znacka omezujici rychlost a pak uz zadna, ktera omezeni zrusi. Kdyz jsem vezl Elisu z Budejovic do Havru tak na D1 to bylo minimalne ve trech mistech omezenych na kilo, kvuli trochu horsimu povrchu na par set metrech a znacka co by omezeni zrusila nikde. Jednou jsem to schvalne meril a musel bych jet pres 10km jenom kilem. Podotknu jeste ze jsem jel kolem pulnoci a na dalnici skoro ani zivacka ;-)
tam nebyl sjezd/nájezd? :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od kentoya »

Hondzik píše:jak jsem mohl vzdát něco co jsem nedělal?

a jakej přínos má pro mě Kentoyův boj?

Nemám potřebu něco měnit, vyhovuje mi můj život. Žiju si ho tak jak chci a momentálně mi víc než nějaký ukřivděnosti sere, že mi kroupy omlátily třešně... Tenhle stát mi nezakazuje cestovat, dejchat, oblíkat se podle sebe, jíst, číst, koukat na co chci. Že má svý pravidla, že nějaký jsou pitomý.. vždycky byly a vždycky budou. Probouzet se z toho že jsem musel jet po D1 kilo a že ve vedlejší ulici je zákaz zastavení, třicítka a nikdo tam nic nedělá... tak už to se mnou dávno seklo
máš pravdu pár věcí ti sice nezakazuje, ale bud něco zakazuje, nebo za ostatní platíš jak mourovatej
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od wesly.TDI »

základ je se na cestách chovat tak, abys to "pojištění" nemusel potřebovat :wink: , dle mého názoru to je strašná kokotina, a až se to brutálně zveřejní a dostane do podvědomí vychcaných čechů, tak to na cestách bude vapadat :roll: , a bude se razit heslo "Mám pojistku, mám v piči" :alien:

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od BIGPAPA »

8)
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od kentoya »

wesly.TDI píše:základ je se na cestách chovat tak, abys to "pojištění" nemusel potřebovat :wink: , dle mého názoru to je strašná kokotina, a až se to brutálně zveřejní a dostane do podvědomí vychcaných čechů, tak to na cestách bude vapadat :roll: , a bude se razit heslo "Mám pojistku, mám v piči" :alien:
máš pocit, že vychcaní češi z tohoto fora úmyslně bourají druhá auta,, když mají POV?
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
AlesiBoss
Příspěvky: 720
Registrován: 05 říj 2012 14:26

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od AlesiBoss »

smazano - vsechny vas tu miluju ;) a az se jednou potkame tak dame radsi panaka...
Naposledy upravil(a) AlesiBoss dne 11 črc 2014 17:55, celkem upraveno 1 x.
už nemám hnujdaj...

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od maRkus »

takze vlastne si platis zdravotni pojisteni, takze si v klidu zlom ruku, nebo treba se postrel ne ? :(
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

to by jste se divili kolik lidi si dobrovolne bouchne autem, aby z pojistky vytriskali prachy ;-) dokonce jsou aji takovi, co si tu ruku zlomi, aby dostali bolestne, dementu je vsude dost 8)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
Globus
Příspěvky: 1561
Registrován: 07 srp 2005 10:45
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Globus »

wesly.TDI píše:základ je se na cestách chovat tak, abys to "pojištění" nemusel potřebovat :wink: , dle mého názoru to je strašná kokotina, a až se to brutálně zveřejní a dostane do podvědomí vychcaných čechů, tak to na cestách bude vapadat :roll: , a bude se razit heslo "Mám pojistku, mám v piči" :alien:
+ Hondzik a Subterra: 8) jsem rád že tu nejsem sám za "ovci".

Taky mě některý věci v tomdle státě serou, ale nebudu se kvuli tomu rozčilovat, nervovat, budit se ze spaní etc.

To cílený bourání, sebepoškozování atd je trochu mimo, ne? Jasně, najde se pár % jedinců co to dělá a vydělává na tom, ale brát to paušálně?

Zato tuhle pojistku na pokuty ve valný většině případu /podle mě/ využijou lidi který mají "neustálý" problémy s dodržováním pravidel a budou to prostě brát jako odpustku za prasení.
Pro lidi, který jezděj normálně, je to prostě zbytečný.
BMW - uměle zvýšený ego, přírodně snížená inteligence

Odpovědět

Zpět na „Pokec“