laděné koncovky výfuku

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

kolobezkar
Příspěvky: 1
Registrován: 17 dub 2016 12:13

Re: laděné koncovky výfuku

Příspěvek od kolobezkar »

no zadna koncovka vyfuku nezrobi skoro takmer nic ...je trosku pocut ale nie velmi ak vymenite potrubie od zadneho serioveho tlmica za vecsi priemer a nerez aby lepsie rezonovalo a dat nato niejaky koncovy vyfuk tak mozno aj nieco zmeni ale nepatrne ..skor taku rezonaciu vyfuku pred koncom ked vychadzaju vyfukove plyny...myslim ze pri pridani na podlahu nebude nic kedze nebude mat cas urobit niejaky ten zvuk ...takze najlepsie je zmenit pri zadny sport tlmic ....otec kupoval fabiu 1.4 mpi 44kw 8v a mal koncovy tlmic ulter... samozrejme uz namontovane ...pri nastartovani to nemalo viastne ziaden zvuk len taky jemny dunivy .....ale napriklad pri vyssich otackach alebo vysokej zatazenosti hore kopcom to tak rezonovalo ze v usiak zaliehavalo a tak isto ani radio sa nedalo pocuvat kedze strastne to rusilo zvuk takze sa casom odstranil lebo sa to nedalo proste zniest ....tak casom som dal sportovy filter zmena ? uzastna ...ze znizi vykon ? to su len taraniny na kazdom aute som mal sportovy filter ...a ani jedno mi nehaprovalo ze ide niejako slabsie ..pri fabii islo lepsie do otaciek a pri podlahe to tak dunilo ako keby som mal komplet prerobeny vyfuk alebo cely system sania ...spotreba o nieco nizsia kedze auto lepsie dychalo a tak isto aj takalo to omnoho lepsie ....teraz sa sport filter odstranil kedze fabiu uz nepouzivam a mam vlastne auto ...pri serii filter auto sa dusi otras dam plyn a ma problem sa nadychnut ...takze ten kto kece ze sport filter ubera z vykonu je retard aj tie testy su nepravdive ...samozrejme ze nemozete dat sport filter do casti motora inaksie taha teply vzduch a preto ma nizsi vykon ale ked sa da daleko pred motor niekde kde ma studeny prisun vzduchu uz to ide ...testy dokazovali ..pri teplom -5k pri studenom +5 a viac ....tak isto ked som mal seriu auto turbo benzin pri serii to stacilo ...dal som iba vlozku a bolo to urcite zivsi ...dal som cip uz to bolo fakt ze zive ale tahsie tahalo do seba vzduch ...ked som dal sportove sanie ta krasne teraz piska turbo motor ma mohutnejsi zvuk samozrejme kedze viac toho taha do seba a to mam seriovy zvuk kady sa len obzera ako ten motor doslova ze duniii a nie len tak si pohuckava a to zrobil len filter s chip a sportovymi svieckami ...lebo ked som mal len chip a kn vlozku tak auto islo tahsie...zle sa mu nasavalo vzduch koli seriovemu boxu kde ma same tlmice prekazky atd ...odstranil som to a nechal holu ruru a sportovy filter tak aby tahalo studeny vzduch nie ten teply...predtym spotreba priemerna 9l+ potom zo sportovymi svieckami a sport filtrom 8l a menej rozdiel v spotrebe dole vykon zas nahor !tak nech mi niekto nehovori ze sport filter zo studenim sanim je hlupost a ubera vykon :D to je tak ako keby ste mali mas na xichte a dychajte pri sprinte na 100m alebo ked nemate ziadnu masku ako sa lepsie bude dychat :D

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: laděné koncovky výfuku

Příspěvek od JRD McLAREN »

kolobezkar píše:no zadna koncovka vyfuku nezrobi skoro takmer nic ...je trosku pocut ale nie velmi ak vymenite potrubie od zadneho serioveho tlmica za vecsi priemer a nerez aby lepsie rezonovalo a dat nato niejaky koncovy vyfuk tak mozno aj nieco zmeni ale nepatrne ..skor taku rezonaciu vyfuku pred koncom ked vychadzaju vyfukove plyny...myslim ze pri pridani na podlahu nebude nic kedze nebude mat cas urobit niejaky ten zvuk ...takze najlepsie je zmenit pri zadny sport tlmic ....otec kupoval fabiu 1.4 mpi 44kw 8v a mal koncovy tlmic ulter... samozrejme uz namontovane ...pri nastartovani to nemalo viastne ziaden zvuk len taky jemny dunivy .....ale napriklad pri vyssich otackach alebo vysokej zatazenosti hore kopcom to tak rezonovalo ze v usiak zaliehavalo a tak isto ani radio sa nedalo pocuvat kedze strastne to rusilo zvuk takze sa casom odstranil lebo sa to nedalo proste zniest ....tak casom som dal sportovy filter zmena ? uzastna ...ze znizi vykon ? to su len taraniny na kazdom aute som mal sportovy filter ...a ani jedno mi nehaprovalo ze ide niejako slabsie ..pri fabii islo lepsie do otaciek a pri podlahe to tak dunilo ako keby som mal komplet prerobeny vyfuk alebo cely system sania ...spotreba o nieco nizsia kedze auto lepsie dychalo a tak isto aj takalo to omnoho lepsie ....teraz sa sport filter odstranil kedze fabiu uz nepouzivam a mam vlastne auto ...pri serii filter auto sa dusi otras dam plyn a ma problem sa nadychnut ...takze ten kto kece ze sport filter ubera z vykonu je retard aj tie testy su nepravdive ...samozrejme ze nemozete dat sport filter do casti motora inaksie taha teply vzduch a preto ma nizsi vykon ale ked sa da daleko pred motor niekde kde ma studeny prisun vzduchu uz to ide ...testy dokazovali ..pri teplom -5k pri studenom +5 a viac ....tak isto ked som mal seriu auto turbo benzin pri serii to stacilo ...dal som iba vlozku a bolo to urcite zivsi ...dal som cip uz to bolo fakt ze zive ale tahsie tahalo do seba vzduch ...ked som dal sportove sanie ta krasne teraz piska turbo motor ma mohutnejsi zvuk samozrejme kedze viac toho taha do seba a to mam seriovy zvuk kady sa len obzera ako ten motor doslova ze duniii a nie len tak si pohuckava a to zrobil len filter s chip a sportovymi svieckami ...lebo ked som mal len chip a kn vlozku tak auto islo tahsie...zle sa mu nasavalo vzduch koli seriovemu boxu kde ma same tlmice prekazky atd ...odstranil som to a nechal holu ruru a sportovy filter tak aby tahalo studeny vzduch nie ten teply...predtym spotreba priemerna 9l+ potom zo sportovymi svieckami a sport filtrom 8l a menej rozdiel v spotrebe dole vykon zas nahor !tak nech mi niekto nehovori ze sport filter zo studenim sanim je hlupost a ubera vykon :D to je tak ako keby ste mali mas na xichte a dychajte pri sprinte na 100m alebo ked nemate ziadnu masku ako sa lepsie bude dychat :D
Fesaku VITAJ!

mozem na zaciatok jednu otazocku ..?? ze kolko mas rokov..?
..
inak odcenujem tvoju potrebu prispievat do tem starych cca 3 roky ..
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Odpovědět

Zpět na „Pokec“