Značková sada nářadí - jakou vybrat?

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Značková sada nářadí - jakou vybrat?

Příspěvek od pufko »

Určite 6-hran, pri orechoch s 12 hranami skôr uthneš hrany matice či skrutky - zvlášť ked človek berie do úvahy že sa povolujú veci staré, kde sú už hrany ohlodané predošlou montážou či koroziou
Za dalšie nech to je značkové, kvalitný vercajch vydrží roky

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Značková sada nářadí - jakou vybrat?

Příspěvek od Breakthru »

základ je šestihran, ale dvanáctihran se taky hodí, jen musí být kvalitní...na zabetonovaný šrouby a matky se dvanáctihran moc nehodí, ale je dobrej na ohudlovaný hlavy, když tam musíš něco namlátit...nicméně na svý dílně mám fortum právě s dvanáctihranem od fortumu na 1/4 ráčnu a nikdy jsem s tím nic nezkurvil a 1/2 s šestihranem, ale s vybranejma rohama a to je super.V práci používám jen klasický šestihrany a OK, žádnej problém...
Chce to nepoužívat bláto, na práci kvalitní ořechy a nebýt prase :D
Ten dvanáctihran je to stejný jako očko na klíči, akorát ráčna a klíč je rozdíl.Je to jen o používání...

co nemůže povolit, urvi.Co nemůžeš urvat, zkurvi...
svět dospělých je pro mne záhadou......

binford
Příspěvky: 103
Registrován: 15 led 2006 09:51

Re: Značková sada nářadí - jakou vybrat?

Příspěvek od binford »

Díky za reakce, mám v plánu BGS technik a náhodou to mám do Pronaxu co by kamenem dohodil.

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Značková sada nářadí - jakou vybrat?

Příspěvek od Breakthru »

dobrá volba....
svět dospělých je pro mne záhadou......

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Značková sada nářadí - jakou vybrat?

Příspěvek od pufko »

Tam si vyber a objednaj cez internet, ušetríš kludne pár stoviek za ktoré si môžeš kúpiť niečo dalšie. Vercajchu nie je nikdy dosť, trebárs za ušetrené si prikúp predlženia, tak aby si vedel vyskladať kludne aj viac ako 50cm, ja vyskladám aj 100cm ked treba. Alebo si prikúp atypické predlženia pre prípady kedy je málo miesta. Bez predlženia trebárs nedočiahneš a klasické 125mm je zasa dlhé (63/75/125mm)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Pokec“