Jakou televizi k PS3 na Grant turismo 6

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
JEKL
Příspěvky: 344
Registrován: 27 úno 2007 20:47

Jakou televizi k PS3 na Grant turismo 6

Příspěvek od JEKL »

Pánové, kterou vybrat televizi ? hra je jen Full HD.

Panasonic TX-55CS620E Full HD http://televize.heureka.cz/panasonic-tx ... oCkwTw_wcB

Philips 55 PUT 4900 Ultra HD http://televize.heureka.cz/philips-55put4900/

Cenu neberete v potaz mam jí nabídnutou za skoro totožnou částku. Díky za názory. :?

Další možnost je vzít výrazně levnějšího Samsunga, ale na toho jsem moc chvály nenašel :?
Mercedes W201 a W208, ex W124

Uživatelský avatar
AlesiBoss
Příspěvky: 720
Registrován: 05 říj 2012 14:26

Re: Jakou televizi k PS3 na Grant turismo 6

Příspěvek od AlesiBoss »

Uprimne... co je moc levne, to je moc podezrele... ultra HD na teto uhlopricce za tuhle cenu? to ej dost podezrele... Typu televizi a obrazovek je takovy kvantum ze kdo se o to nezajima prakticky fulltime tak nema moc sanci poradit to nejlepsi... ale osobne bych se tak strasne levnemu ultra hd vyhnul... Bude tam klasika, ze na jedne strane obrzaovky bude cerna seda, na druhe bude cerna spis do modra, bila bude na jedne strane zluta na druhe cervena... Teda nerikam ze to tka bude uplne na 100% ale jeste sme nevidel levnou variantu jakyhokoliv zobrazovace co by podobynmi priznaky netrpel :)
už nemám hnujdaj...

Uživatelský avatar
AlesiBoss
Příspěvky: 720
Registrován: 05 říj 2012 14:26

Re: Jakou televizi k PS3 na Grant turismo 6

Příspěvek od AlesiBoss »

Btw samsung si aspon vyrabi svoje vlastni panely, nicmene opet je to o cene, lowend za par korun bude trpet uplne stejnymi problemy... to je proste cena na ukor kvality
už nemám hnujdaj...

Uživatelský avatar
JEKL
Příspěvky: 344
Registrován: 27 úno 2007 20:47

Re: Jakou televizi k PS3 na Grant turismo 6

Příspěvek od JEKL »

Jsem stejného názoru, co je levné většinou stojí za ... v tom případě jdu do Panasonica a bude klid ;-) Díky
Mercedes W201 a W208, ex W124

Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 3475
Registrován: 07 lis 2006 04:03
Bydliště: Tschechisches Streichholzschächtelchen

Re: Jakou televizi k PS3 na Grant turismo 6

Příspěvek od Sova »

Tak já bych hlavně zašel do kvalitního elektra a obě televize si prohlédnul a nechal si poradit od někoho kdo tomu rozumí. Určitě ale nechd do Okaye tam prodavají moulové...

Určitě bych nečinil závěr podle mouder nějakýho coupéčkaře, na bázi myslím, bude apod. :wink:
Cléon & Fonte

Uživatelský avatar
8laz3r
Příspěvky: 129
Registrován: 26 srp 2011 10:55

Re: Jakou televizi k PS3 na Grant turismo 6

Příspěvek od 8laz3r »

Nechci ryt, ale prosim, jak vypada takove kvalitni elektro?

Uživatelský avatar
Dacan
Moderátor
Příspěvky: 1528
Registrován: 08 kvě 2010 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou televizi k PS3 na Grant turismo 6

Příspěvek od Dacan »

[quote="Sova"]Tak já bych hlavně zašel do kvalitního elektra a obě televize si prohlédnul a nechal si poradit od někoho kdo tomu rozumí. Určitě ale nechd do Okaye tam prodavají moulové...

zrovna tohle nedělej...nikdy si nenech poradit v elektru :lol:
v nejlepším ti bude nutit jen s to z čeho má prodejce největší provizi, v nejhorším nějakou starou mrdkou které se chcou zbavit(oldstock).

Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 3475
Registrován: 07 lis 2006 04:03
Bydliště: Tschechisches Streichholzschächtelchen

Re: Jakou televizi k PS3 na Grant turismo 6

Příspěvek od Sova »

8laz3r píše:Nechci ryt, ale prosim, jak vypada takove kvalitni elektro?
Třeba Elektro Spáčil má kvalitní a zkušené prodavače...
Nevyhazují je po roce a nedelají tam pitomci jako v oukeju
Naposledy upravil(a) Sova dne 23 úno 2016 12:16, celkem upraveno 1 x.
Cléon & Fonte

Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 3475
Registrován: 07 lis 2006 04:03
Bydliště: Tschechisches Streichholzschächtelchen

Re: Jakou televizi k PS3 na Grant turismo 6

Příspěvek od Sova »

Dacan píše:
Sova píše:Tak já bych hlavně zašel do kvalitního elektra a obě televize si prohlédnul a nechal si poradit od někoho kdo tomu rozumí. Určitě ale nechd do Okaye tam prodavají moulové...

zrovna tohle nedělej...nikdy si nenech poradit v elektru :lol:
v nejlepším ti bude nutit jen s to z čeho má prodejce největší provizi, v nejhorším nějakou starou mrdkou které se chcou zbavit(oldstock).
Tak když kupuje televizu tak má přehled člověk ne...minimálně o tom jak vypadá produktová řada 2015 2016. Jen debilovi vnutí prodavač 4 roky starou televizu, cokoliv :wink:
Jde o to vidět televize puštěné vedle sebe, odzkoušet...žeptat se na názor prodavače, který jezdí na školení, ví co a jak apod.
Cléon & Fonte

Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 3475
Registrován: 07 lis 2006 04:03
Bydliště: Tschechisches Streichholzschächtelchen

Re: Jakou televizi k PS3 na Grant turismo 6

Příspěvek od Sova »

Jinak samsung si možná vyvíjí a vyrábí vlastní panely, ale samsung to je hlavně PR marketing...vždycky přijdou s něčím špičkovým jako amoled, prohnutá telka 4K a kdoví jaký chujoviny.ale provedení těch technologií vesměs dost pokulhává a rozhodně to neodpovídá ceně..samsung dřivě byl vždy přebarvený...jeho panely se mě nikdy nelíbily...Když si otec před 5 rokama kupoval telku tak jsem si nechal postavit stejnou řadu Philips Samsung...Samsung byl, je a bude designové pozlátko...ta telka je super jen když vypnutá...Philips vždy dávál přirozenější barvy a ostřejší obraz
Muj otec si tehdy koupil Philips na mou radu...
Cléon & Fonte

Uživatelský avatar
LuckyR
Příspěvky: 2621
Registrován: 09 čer 2005 22:34
Bydliště: Teď už Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou televizi k PS3 na Grant turismo 6

Příspěvek od LuckyR »

Dělám 4 roky v elektru, ale koukám, že tu panuje názor že bych ti nacpal z čeho mám největší provizi tak si budeš muset poradit sám... :lol:
Upřímě...ono je těžký v 55" něco slušnýho sehnat po 20K. Budeš to chtít jen na PS3 nebo i na koukání? Pokud nemáš slušný příjem, tak nemá UHD smysl. Prodávám i PS3 a PS4 a PS3 na UHD televizi není žádná výhra, rozhodně to není nic co by mě překlopilo na stranu UHD.
Z těchle dvou bych pro sebe bral určitě Panasonic. CS620 je docela slušnej model, který se při uvedení na trh prodával kolem 25K teď je to za super peníze, protože to začnou vytlačovat 2016 modely. Já jí mám na krámu za 17.999,-.
Kdybych ti chtěl prodat to z čeho mám já dobrou provizi a zároveň tě nechtěl moc ojebat a mít pocit, že máš něco co využiješ a nevyhodil jsi jen prachy, tak Samsung UE55J6302 s prohnutou obrazovkou. Moc hezký obraz se super hloubkou. Asi se tu najdou hateři, co budou řikat, že curved TV jsou na hovno, ale já na to koukám každý den a mám porovnání, takže to vidím na vlastní oči, ale cena je někde kolem 25K to je verze, že by jsi si chtěl udělat opravdu velkou radost. Je to SMART telka s netem, propojíš to bezdrátově s čímkoliv, ntb, mobil, můžeš si streamovat do TV filmy z NTB, youtube z mobilu...Pokud bych tě chtěl hodně ojebat tak UE55JU6572 cenovka kolem 38K.
Pokud je to moc a curved tě neláká tak UE55J5572 je taky super model kolem 18K zhruba ekvivalent k tomu Panasonicu.
Věř že jsou lidi co přijdou do elektra pro telku za 20 a odejdou s o dvakrát dražší. Ale to je o lidech, o zákaznících a o prodejcích. Já mám radost, když jsou obě strany spokojený, protože vím, že se mi vrátí a půjdou za mnou, na vzájem si vyjdem vstříc.
Kdyžtak klidně napiš, když budeš mít dotaz a upřímě do Okay opravdu nechoď, jsou tam většinou fakt ňoumové :D ale každý město je jiný :D
Španělští hřebci zemřeli..teď jezdím na německých konících
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.

Uživatelský avatar
JEKL
Příspěvky: 344
Registrován: 27 úno 2007 20:47

Re: Jakou televizi k PS3 na Grant turismo 6

Příspěvek od JEKL »

Bezvadné, jsem na 99 % rozhodnutý pro toho Panasonica. Nechci nikam chodit někoho otravovat, protože místu kde jí koupím mam dané. Bude to jen na to PS3, přišroubované ke konstrukci.
Mercedes W201 a W208, ex W124

Uživatelský avatar
xciba
Příspěvky: 1694
Registrován: 30 pro 2010 22:12
Bydliště: Praha

Re: Jakou televizi k PS3 na Grant turismo 6

Příspěvek od xciba »

co se tyce jeste se mrkni na samsung J6272 , je to aspon pravy 100hz panel a neni nijak přehnaně přebarveny a ani hodnota imput lagu - odezvy není na hry vůbec marná...
Vauxhall omega 2.5V6 ->VXR edition -> crazy omega https://www.youtube.com/watch?v=cd65a5H3yHI -> MV6
Ford Fiesta ST150
Golf VI GTI

Uživatelský avatar
H.o.m.i.e.
Příspěvky: 655
Registrován: 14 črc 2008 16:08
Bydliště: kósek vod Brna

Re: Jakou televizi k PS3 na Grant turismo 6

Příspěvek od H.o.m.i.e. »

Barevnou 8) Já bych zašel do obchodu a na vlastní oči se podíval na ten obraz. Ono jsou specifikace na papíře hezký ale v reálu ti může připadat obraz na papírově "horší" televizi lepší než na té papírově "lepší". To jest můj názor.

Uživatelský avatar
JEKL
Příspěvky: 344
Registrován: 27 úno 2007 20:47

Re: Jakou televizi k PS3 na Grant turismo 6

Příspěvek od JEKL »

Už je objednáno :P , takže toto tma můžeme uzavřít , všem díky za příspěvky 8)
Mercedes W201 a W208, ex W124

niemand
Příspěvky: 217
Registrován: 18 lis 2006 13:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou televizi k PS3 na Grant turismo 6

Příspěvek od niemand »

LuckyR píše:Prodávám i PS3 a PS4 a PS3 na UHD televizi není žádná výhra, rozhodně to není nic co by mě překlopilo na stranu UHD.
No a nebude to jednoduše tim, že na konzolich hraješ hry ve FHD, protože na víc nemají výkon? Pak musí být jasné, že na UHD TV to bude vypadat divně, za to nemůže UHD TV ale malý výkon konzolí, který ani na FHD není nic extra. Sice to, pokud vim, umí fotky apod ve 4k, ale hry ne. Jestli chce hrát v UHD v dobré kvalitě, musí na to mít zařízení, které ty hry dokáže na tohle rozlišení rozjet a to konzole určitě nejsou...
A car isn't an object, or something you own... it's a part of you!

Mercedes-Benz ML320 CDI

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.

Drive hard. Die last.

Uživatelský avatar
xciba
Příspěvky: 1694
Registrován: 30 pro 2010 22:12
Bydliště: Praha

Re: Jakou televizi k PS3 na Grant turismo 6

Příspěvek od xciba »

H.o.m.i.e. : to mas pravdu, prece jen uz nejaky ten patek TV prodávám:) jen jsem dal alternativu, nejlepsi je se jit kouknout rovnou s konzoli do obchodu, kdyz budou ochotni radi ti to vyzkousi, kolikrát už jsem takhle zákazníkovy zkousel PS4 :) 8)
hlavní pro ps je vypnutí všech vylepšení obrazu a to u 50hz panelu znamená poměrně slušnou smrt..
Vauxhall omega 2.5V6 ->VXR edition -> crazy omega https://www.youtube.com/watch?v=cd65a5H3yHI -> MV6
Ford Fiesta ST150
Golf VI GTI

Odpovědět

Zpět na „Pokec“