Autoburza Glivice

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Progresss
Příspěvky: 1018
Registrován: 11 pro 2007 08:46

Autoburza Glivice

Příspěvek od Progresss »

Ahoj, nejezdí někdo pravidelně do Glivic na burzu ? Potřeboval bych tam koupit airbag+palubku na forfoura.

Konkrétně todlencto: http://allegro.pl/smart-forfour-brabus- ... 39691.html

Já tam ted byl o víkendu a i přes e-mailovou dohodu to poláci zapomněli na centrále a já dalších 500km a vstávání v 4ry v neděli nedám abych tam zase přijel, zasral auto, boty, zjistil že v ostravským mekáči nemaj ani snídaně a naštvaně jel dom.

Takže pokud tam někdo jezdí pravidelně a byl by ochotný mi to za úplatu dovézt do ČR kontaktujte mě prosím do SZ.

Díky

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Autoburza Glivice

Příspěvek od pufko »

Využi služby niekoho kto to zariadi cez poštu, na SK funguje služba tovarzpolska.sk
Ja to tak robím už roky a nemusím sa trepať do Gliwíc a mám daleko širší výber

Progresss
Příspěvky: 1018
Registrován: 11 pro 2007 08:46

Re: Autoburza Glivice

Příspěvek od Progresss »

Bohužel tento prodejce to poslat nechce nikam. Volal jsem mu a ani po Polsku nechce poslat, jen osobní odběr u nich nebo na burzách am jezdí. Proto jsem tydle služby nevyužil. U nás za nehoráznou přirážku funguje automedik, který má nejspíš nějáký algoritmus z Alegra, ale bohužel ani ten to nezvládne. Proto jsou ty Glivice asi jediná možnost jak to dostat.

Uživatelský avatar
P.E.T.R
Příspěvky: 192
Registrován: 13 kvě 2012 14:01
Bydliště: Klatovy

Re: Autoburza Glivice

Příspěvek od P.E.T.R »

Já věci z Polska řeším přes tohle: https://www.nakupy-polsko.cz/
Ale pokud to nepošle ani v Polsku, tak ti to nejspíš taky nepomůže.
Aktuálně: :D
2000 Citroen Saxo VTS 1.6 16V 150hp 791kg
2001 Peugeot 607 3.0 V6 152kW
2000 Citroen Saxo VTS 1.6 16V
1999 Citroen Saxo VTS 1.6 16V
2003 Mercedes-Benz Vito II 2.2CDI 110kW
???? Škoda 120S
podval

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Autoburza Glivice

Příspěvek od pufko »

Tak zobrať od iného predajcu, ja som bol v Gliwiciach naposledy ked som kupoval zadnú štvrtku na moje Legacy kvôli zadnému blatníku. Logicky že mi nikto neprepošle pomaly 1/4 kasne.
Inak kupujem cez Allegro aj veci ktoré by som kúpil doma, ale mna nebaví vyvolávať tu po inzerátoch či majú nejakú somarinu, čo musí najskôr preveriť čo trvá aj hodinu, lebo nemá čas a potom ked má tak jednáme čo dalej.
Na Allegre majú pofotené aj drobnosti, človek vidí stav, vie cenu a a stačí už len objednať - nikoho sa nemusím nič dodatočne pýtať

Ked som chodieval do Gliwíc, tak nie raz sa stalo že "zabudli" naložiť a to človeka nebaví, veci - plecharinu/nárazníky čo tam majú sú často obúchané, pooškierané neustálym prekladaním...

Progresss
Příspěvky: 1018
Registrován: 11 pro 2007 08:46

Re: Autoburza Glivice

Příspěvek od Progresss »

Dobře, ale legacy je poměrně tuctovka, proti té mé tryskomyši kterých bylo zhruba 500kusů pro celý svět. Takže není to věc co by se válela po bazarech běžně.

Takže hledám někoho kdo tam jezdí nakupovat a jestli to ti blbci dovezou dle domluvy tak doveze do čech.

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoburza Glivice

Příspěvek od Rudi »

Se divim, že tydle po letech ještě fungujou, jednou jsme byli přímo u nich a byl to teda zážitek, přijeli asi zrovna z burzy, tak to vykládali a masakr, co tam všechno měli a o těch skladech ani nemluvím :lol: a přitom taková nevinná vesnice na pohled :D
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
SomČarovný
Příspěvky: 478
Registrován: 13 srp 2014 23:27

Re: Autoburza Glivice

Příspěvek od SomČarovný »

Já se spíš divím, že to ještě funguje :D :D Koluje historka, že někdo tam našel asi u 5 prodejců kousky svého ukradnutého auta :lol: :lol:
7GTD

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Autoburza Glivice

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Gliwice jsou velké jako Ostrava, to jen tak mimochodem.

Já ti to klidně domluvím a zajedu tam. Gliwice mám hodinu cesty, tak když se nějak domluvíme na provizi, tak s tím nemám problém 8)
Napiš mi když tak na Fb
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Odpovědět

Zpět na „Pokec“