Zjištění jména POLICISTY podle čísla.. (ZAPLATÍM!)

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
KRA
Příspěvky: 215
Registrován: 23 pro 2009 23:01

Zjištění jména POLICISTY podle čísla.. (ZAPLATÍM!)

Příspěvek od KRA »

Ahoj, včera mě šikanoval arogantní orgán kvůli 1:38sekund že jsem stál na zákazu stání a čekal jsem než mě přijde naložit kolega. Chtěl po mě 2000! :roll: :roll:

Rád bych si toho člověka našel a chtěl bych se ho zeptat co ho k tomu vedlo.. Nebyl mi schopný odpovědět ani vyložit zákon. Jak jsem mu říkal že budu nakládat tak mi řekl že jsem seděl v autě.. A že mám na to nezbytně nutnou dobu :roll: :roll: v -6C.. Nikoho jsem neblokoval a bylo kolem mě přes 8m místa.. Čekal jsem nedaleko brány do KAUFLANDU.


ZAPLATÍM za jméno. Číslo bych napsal do SZ nechci nikomu dělat problémy a nechci si hrát na žádného zákeřáka. Jen mi prostě hlava nebere že si bezdůvodně chtěl na mě něco vyzlívat :roll: :roll:

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Zjištění jména POLICISTY podle čísla.. (ZAPLATÍM!)

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Tak ty jsi dobrý blázen :lol: Prostě se smiř s flastrem a přestaň dál nesmyslně porušovat zákon ;-) samotný tenhle příspěvek je těžce za hranou zákona... Raději to smaž
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Zjištění jména POLICISTY podle čísla.. (ZAPLATÍM!)

Příspěvek od gizmi »

Tyweeee, tohle si zarámuji! Fetka se zastává poldů proti nějakému děcku. Ty taky už stárneš, co? Ještě prodat tu hrůzu, koupit něco normálního, s těma tvejma šikovnýma rukama do toho nesahat a vítej mezi normálníma.. :lol: :lol:
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Uživatelský avatar
AlesiBoss
Příspěvky: 720
Registrován: 05 říj 2012 14:26

Re: Zjištění jména POLICISTY podle čísla.. (ZAPLATÍM!)

Příspěvek od AlesiBoss »

Proste to takhle jednou sef nedostane od manzelky rano sex, prý je to lepší až večer, no jo jenže on tak miluje sex po ránu... Tak je z toho trochu nevrlej... No v praci si to vybije na staré Horákové, jeho sekretářce... Rika ji rano: "Horakova, ta voda na caj je ale skoro studena, to uz neumite ani spravne ohrat vodu na caj?". Horáková, chudák, si to vezme osobně, málo ví, že teplota vody na čaj byla prakticky stejna jako kazdy den. To si jen sef vybijel frustraci s trochu přeplněných žláz... No, tu vodu mu prihrala, to je jasne... Ale dusila to v sobe po zbytek dne, nevedela proc to udelal. Co proti ni ma? Udelala snad neco spatne? No a to ji za cely den tak rozzurilo, ze prijde domu a hned se pusti do manzela a lita to jedno vedle druheho: "Vždyt tady je špína, nevysáto, ty mi taky nikdy s ničím nepomůžeš, ty hovado, akorat sedět u toho tvyho blbyho tabletu, to by ti šlo. Ale co taky mi tu někdy s něčím pomoct. Že já jsem si nevzala radši Máchu, ten udělá pro manželku první poslední. No chudák manžel, utahanej z práce. Honil po Vávlaváku ňákou fetku co se obnažoval před lidma, pak to musel hodiny sepisovat, zatímco ta fetka zvracela v cele. No a doma chce jen pusu a chvilku odpocinku a manželka přijde sotva si dosedl na kanape a hned na něj spustila... Chudák z toho byl rozhozenej celou noc, špatně se mu spalo, že se s manželkou pohádali, co proti nemu asi ma... To už ho nemiluje? No a pristi den od rana dodelava papiry na naky blbosti, uz je z toho otravenej tak se tesi na vecerni pochuzku. No už je večer. A bác, auto stojí na zákazu stání! Ha! Toho si podám, pak mi bude líp, pěkně mu ukážu. No ale prijde k nemu, sdeli mu podezreni ze spachani prestupku a bác ho, za 2 litroušky. "A co si to ten debil dovoluje mi odporovat, vymlouvat se na to ze tu nestoji, ze jen neco naklada! Zmetku, jen plať!". No a chudák řidič, vědomej si toho, že zákon spíš neporušil, nebo ....

No a dál to znáte...
už nemám hnujdaj...

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Zjištění jména POLICISTY podle čísla.. (ZAPLATÍM!)

Příspěvek od gizmi »

:lol: ty jsi tu scházel....vlastně bych se ani nedivil, kdyby Kra, LM a AB nebyl jeden a ten stejný člověk. :D
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

raddy
Příspěvky: 270
Registrován: 12 led 2006 11:57

Re: Zjištění jména POLICISTY podle čísla.. (ZAPLATÍM!)

Příspěvek od raddy »

dokonale... dakujem spek

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Zjištění jména POLICISTY podle čísla.. (ZAPLATÍM!)

Příspěvek od LiberaleMiguel »

gizmi píše::lol: ty jsi tu scházel....vlastně bych se ani nedivil, kdyby Kra, LM a AB nebyl jeden a ten stejný člověk. :D
ty už ten matroš taky přestaň brát ;-) já se policajtů zastával vždycky, nic proti nim nemám ;-)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Odpovědět

Zpět na „Pokec“