Nejdebilnější články z netu / nejdebilnější videa z youtube

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vavris.cz
Příspěvky: 446
Registrován: 23 zář 2009 18:59

Re: Nejdebilnější články z netu / nejdebilnější videa z yout

Příspěvek od Vavris.cz »

Sova píše:http://www.autorevue.cz/suv-od-ferrari- ... marchionne

Není to debilní, ale pro mě hlavně úsměvné.

Pitomeček, neschopnej talián...celý Fiat drží nad vodou variace na téma 500. Nové modely jakékoli značky koncernu uvádí jednou za 10 let. 2 roky ukazují novou Giulii kterou stále nevyrábí(už teď mi přijde její design trochu mimo)a předtím standartně 10 let mluví že přijde na trh. Klasicky s jedním motorem QV, který normálního člověka zajímá pouze v časopisu Speed nebo Top Gear. Jestli má stěžejní model AR stát na 500 koňovém motoru od Ferrari tak má AR slušně našlápnuto jako Lancia na automobilový hřbitov. Ferrari jako SUV je nemyslitelné ale SUV Maserati je v pořádku. Měnit chaoticky image Lancie už od doby kdy jí Fiat převzal a kdy vrcholem byl přeznáčkovaný Chrysler, je zřejmě také v pořádku! Tohoto "CEO" raději opravdu zastřelit. Je stejně schopný a úspěšný jako Mussoliniho italská armáda v severní Africe.

Mít AR VW, vypadalo by to rozhodně zcela jinak. Byla by to rostoucí a perspektivní značka s velkým potenciálem.
VW mohlo vrátit AR původní lesk...
S Marchionnem jedou do stanice Klinická Smrt :evil:
Ano 8)
Sova píše: Ono je na to vlastně jednoduchá odpověď. Je to proto že koncern FIAT je nejhloupější koncern celé historie automobilismu. Značky v něm nemají jasné směřování, jasnou klientelu a účel. Je to typicky italský počin.
No, ještě v 80. letech to vypadalo docela jinak, takže s tím nejhloupějším koncernem bych byl zdrženlivý. Neumím přesně popsat co se stalo, ale Fiat byla fungující a velice silná společnost navzdory/právě proto, že vyráběla typicky italská auta. Ano, v současné podobě to je skutečně nejhloupější koncern.

D´ice píše:Kane: dobře tak jinak dojebat si pověst u skalních fanoušků značky, když byla panamera novinka tak prostě rozdělila zastánce značky na dva tábory, jeden to viděl tak, že značka upadá a naopak druhá polovina to uvítala jako fajn změnu. Ano výše prodávané modely se prodávají sice hodně, ale proč, protože prostě každý chce mít porsche, když to dneska jde. Kdyby samotná automobilka dělala jen carrery, 911 atd. tak by to vypadalo jinak. Sice by asi neměla obrat jako dnes, ale naopak by měla nějakou prestiž.
Kdyby Porsche nedělalo Cayenne a Panamery, dost možná by už žádná 911 nebyla. Nebo by minimálně byla o kus horší, než je a rozhodně by nebylo tolik různých verzí a skvělé varianty RS. Auto pro kadeřníky - alias Boxster - vzal Porsche hrobníkovi z lopaty, Cayenne pak Porsche postavilo znova na nohy. O nějaké pošramocené prestiži nemůže být řeč - leda mezi bychaři. Ale mezi zákazníky, kteří Porsche reálně kupují, se těší Porsche mimořádnému obdivu a v průzkumech pravidelně boduje jako značka s nejlepší image. kdyby Cayenne, Macan a spo. znamenaly konec 911, Boxsterů a a Caymanů, tak by mi to vadilo... ony však neznamenají jejich konec, naopak ,díky nim se mohou dále rozpustile vyrábět.
onetwothree píše:Ty si moc do pusy nevidíš. Píšeš "Rozhodně lepší varianta než tuctovky na platformách Fiatu" a idealizuješ si, jak by VAG vybudoval AR jako svébytnou značku, přitom je to přesně naopak. Ano, pod Fiatem Alfa prodávala/prodává několik modelů s koncernovou technikou, ale porád měla a má i své vlastní platformy a in-house motory. U VW by nic takového nehrozilo, ani náhodou. MQB, TSI, TDI a nazdar. https://youtu.be/6MzaU-SdoMg?t=2m15s" onclick="window.open(this.href);return false;

A ta věčná kritika Sergia. Víš vůbec, v jakých sračkách Fiat byl, než přišel? Nebýt něj, tak tu možná neni ani nad čim diskutovat.
Jak už píše výše Sova, hůř, než teď, Alfa dopadnou nemohla. Co má? obstarožní Mito, dosluhující Giulii a 4C, kterého se prodají asi 2 kusy za rok. Opravdu máš dojem, že by to pod VW bylo horší. Já si naopak myslím, že pod VW by Alfa obnovila zašlou slávu. Ať už má na VW kdokoliv jakýkoliv názor, nelze mu upřít výborný cit pro sebeurčení a profilování jednotlivých značek. Porsche, Bentley a Lambu taky prorokovali konec... Reálně se všem třem značkám daří nejlépe v celé jejich historii a tradiční hodnoty se v jejich portfoliu stále nacházejí. Jsem si na 99% jist, že z Alfy by pod taktovkou VW byla alternativní, sportovně zaměřená prémiová značka, která by cílila na tradiční zákazníky BMW, a že Alfy by dost možná byly Alfami víc, než se jim to za 30 let (ne)povedlo pod taktovkou Fiatu. Byť by tomu zřejmě padly za oběť Multiairy.
IF everything seems Under Ccontrol, you should Know, you're just not going fast EnoUgh.

Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 3475
Registrován: 07 lis 2006 04:03
Bydliště: Tschechisches Streichholzschächtelchen

Re: Nejdebilnější články z netu / nejdebilnější videa z yout

Příspěvek od Sova »

Cléon & Fonte

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Nejdebilnější články z netu / nejdebilnější videa z yout

Příspěvek od Beaver »

Nevím kde bych s tím jezdil, je to úplně zbytečný, ale stejně to chci! :lol:

https://www.facebook.com/theBROish/vide ... 624220064/
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
starter
Příspěvky: 831
Registrován: 03 dub 2006 15:21
Bydliště: kousek vod Prahy

Re: Nejdebilnější články z netu / nejdebilnější videa z yout

Příspěvek od starter »

http://zpravy.idnes.cz/policie-prostitu ... domaci_san" onclick="window.open(this.href);return false;

piglovat štětku s reflexní vestou a nebo páskem na noze bude slast spek
odtah od 7kč/km 731810210

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdebilnější články z netu / nejdebilnější videa z yout

Příspěvek od m.artty »

Docela by mě sralo být v roli pronajímatele. Stačí, když ho nebude mít jeden soused rád nebo to bude vychcánek, co si za souhlas řekne o podíl...

http://tn.nova.cz/clanek/pronajmy-bytu- ... ign=detail" onclick="window.open(this.href);return false;

Nebylo by lepší stopnout všemožné sociální sračky a doplatky na každé hovno? Abych nebyl úplně svině, dal bych jím nějakej peníze, ale pouze jednu přiměřeně vysokou dávku (aby to stačilo tak na jídlo a bydlení - ne na chlast, auto, mobily, cigára) a starej se. Já taky dostávám jen jednu vejplatu, ze které platím vše...

Já fakt prostě nevím, že máme potřebu živit ztracené existence. Kdo nedochodí ZŠ nemá právo mít ani občanku... na co by měl takový člověk volit, rozhodovat o penězích apod. Když neumí spočítat rovnici o jedné neznámé. A hlavně by to chtělo udělat takové podmínky, aby se mohli množit schopní lidé a tyhle blbci ne. Protože když to vezmu ze své pozice, tak v tuto chvíli na dítě prostě nemám moc prostředků :roll: asi jsem hloupej, že jsem šel do školy, poté hned do práce... mohl jsem ležet od 15 doma a měl bych se zhruba stejně.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
JOE_Cik
Příspěvky: 4742
Registrován: 17 srp 2008 20:56
Bydliště: Sokolov-Březová
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdebilnější články z netu / nejdebilnější videa z yout

Příspěvek od JOE_Cik »

možná se to tu už probíralo, ale teď mi cvalo že mam 2 kombíky náklaďáky.... :-D :-D :-D
holt každej den spacham nekolikrat prestupek ... :-D

http://auto.idnes.cz/zakaz-vjezdu-nakla ... tomoto_taj
Renault Clio 1,2 rv 97-plonkovka...SOLD
Renault Clio 1,8 16V-letadlo..SOLD
Renault Clio Sport 172 Ph2 rv02 - hají v garáži
Renault Megane Grandtour 1,5dCi rv18 - family wagen
Fiat Doblo Maxi 1,6 MTJ 120SX rv18 - služební

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Nejdebilnější články z netu / nejdebilnější videa z yout

Příspěvek od Beaver »

Rat style je nejsympatičtější disciplína tuningu dávající vzniknout originálním uměleckým dílům.
Zdroj: http://auto.idnes.cz/rat-style-tuning-v ... jetiny_fdv

:smich2:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdebilnější články z netu / nejdebilnější videa z yout

Příspěvek od m.artty »

Mě se zdá ještě víc debilní napsat 2x stejný článek a jen vyměnit fotky :lol:

http://auto.idnes.cz/rat-style-tuning-0 ... tomoto_fdv" onclick="window.open(this.href);return false;
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Nejdebilnější články z netu / nejdebilnější videa z yout

Příspěvek od Beaver »

LOOOOL, recyklace jako kráva :mrgreen:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
starter
Příspěvky: 831
Registrován: 03 dub 2006 15:21
Bydliště: kousek vod Prahy

Re: Nejdebilnější články z netu / nejdebilnější videa z yout

Příspěvek od starter »

http://video.idnes.cz/?c=A160710_232002 ... utokat_mad" onclick="window.open(this.href);return false;

něco pro driftéry amatéry lol
odtah od 7kč/km 731810210

AlikB
Příspěvky: 7
Registrován: 08 kvě 2015 22:05

Re: Nejdebilnější články z netu / nejdebilnější videa z yout

Příspěvek od AlikB »

MartyCZe píše:
"...stačí nahlédnout do statistik prodejů AAA"
Dál jsem nečetl, statistiky od ukrajinských omrdávačů mě fakt nezajímají.
I tak se jedničková ochcavie davno přesunula díky dostupnosti na místo felicie, ale pochybuju že zrovna v RS provedeni lol
Chacha to jste me pobavili.. :D ja mam karu od aaa jiz 4tym rokem najeto 230 tisic km a je jak novy

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Nejdebilnější články z netu / nejdebilnější videa z yout

Příspěvek od Kane13 »

A ještě jeden komentář, ve kterým se vyskytnou ty tři písmenka a pomažeš. Ber to jako první a zároveň poslední varování.
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Odpovědět

Zpět na „Pokec“