PRVNÍ REGISTROVANÝ CLUB V PRAZE

Tuningová scéna v Praze a okolí

Moderátoři: Berry, Ritchma

Uživatelský avatar
gucci
Příspěvky: 11
Registrován: 10 črc 2008 15:55
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

PRVNÍ REGISTROVANÝ CLUB V PRAZE

Příspěvek od gucci »

Ahoj přátelé tuningu, na tuto sobotu 12.7.2008 se připravuje menší jednodení sraz na Strahově v Praze. Je to místo, kde vůbec byl první tuningovej sraz v ČR a nyní je za potřebí tuto akci oživyt. Pomozte tuningu k oživení STRAHOVA budou tam tuneři ze širokého okolí. Tímto oslovujeme všechny kluby, aby se připojily. Jsou připraveny soutěže o poháry, tvorba videa a fotogalerií a představení vašich miláčků. Za vaši účast vám předem děkujeme a pro bližší info na www.praha-tuning.cz. Staňte se spolupořadately MH Free tuning show, která je plánovaná na příští rok s bohatým programem.


Již třetí díl tuning srazu na STRAHOVĚ se koná 12.7.2008 za podpory Tuning club praHA a samozřejmě i vaší

http://www.praha-tuning.cz
Škoda Octavia 1,8i 20V Turbo 183PS

Uživatelský avatar
Lukash
Příspěvky: 794
Registrován: 21 úno 2006 21:25
Bydliště: Praha-Stodůlky a okr.Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukash »

nechápu :?
Demence díky technice

http://www.mtteam.cz

Pustil
Příspěvky: 1186
Registrován: 14 čer 2006 15:59
Bydliště: Mělník/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pustil »

Lukash píše:nechápu :?
Ani se nesnaž. To tu nechápe hodně lidí
in loving memory of http://moje.auto.cz/Pustil/oplis.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mazda 323 BG GT - weekend car
Mazda RX-7 FC - new project

Uživatelský avatar
Pepezx
Příspěvky: 1107
Registrován: 22 led 2006 20:13
Bydliště: Vidlákov za Prahou Hodnost: Pokustón
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepezx »

Lukash píše:nechápu :?
priste pojedem ne ?? ja se doma nudim .. ale dnes je hnusne
podpis odstraněn adminem. Ivan

Uživatelský avatar
Rendis
Příspěvky: 1853
Registrován: 09 zář 2004 19:43
Kontaktovat uživatele:

Re: PRVNÍ REGISTROVANÝ CLUB V PRAZE

Příspěvek od Rendis »

ááá další klub.
BMW e34/M5 4.0 V8
BMW e34/M5 3.6
BMW e34 2.5i 24v vanos
2x dopr.prostředek: 1.3 MPi;
ex BMW e36 1.8i R.I.P

YANEK
Moderátor
Příspěvky: 4134
Registrován: 12 úno 2004 21:09
Bydliště: Mindžapůr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK »

tomi hlava nebere :lol:
:silly:Obrázek
www.astra-g.cz BAD TOYS FOR FAT BOYS
www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
www.autovit.cz Servis vozidel opel

Uživatelský avatar
gucci
Příspěvky: 11
Registrován: 10 črc 2008 15:55
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gucci »

Nepochopim co ti hlava nebere, ale keci keci a nic z toho, co na tom prosimtě nechápeš. V sobotu v jednu na Strahově. To je to tak těžký? :lol: :lol:
Škoda Octavia 1,8i 20V Turbo 183PS

Uživatelský avatar
Lukash
Příspěvky: 794
Registrován: 21 úno 2006 21:25
Bydliště: Praha-Stodůlky a okr.Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukash »

pro mě jo :lol:
Demence díky technice

http://www.mtteam.cz

Uživatelský avatar
gucci
Příspěvky: 11
Registrován: 10 črc 2008 15:55
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gucci »

Lukash píše:pro mě jo :lol:
Hoši já jsem zjistil, že tady na tomto fóru je asi jen primitiv a tudíž já od tut mizim. Když někdo nepochopí kdy a kde je sraz lidí z Prahy, tak tu asi nemáte co dělat a vymýšlíte jen urážlivý připomínky. Chtěl bych vidět vás při organizaci srazů. Vy jste spíše ti co na něj akorát přijedou, když jim to někdo podstrčí pod nos. Doufám, že jsem se spletl. Stejně už je po srazu, takže už to nebudu rozebírat. Máte ale možnost zůčastnit se dalších srazů a vyhrát nějakou z cen a pohárů. Každý je vítán. Více info na našich stránkách.

www.praha-tuning.cz
Škoda Octavia 1,8i 20V Turbo 183PS

Uživatelský avatar
Rendis
Příspěvky: 1853
Registrován: 09 zář 2004 19:43
Kontaktovat uživatele:

Re: PRVNÍ REGISTROVANÝ CLUB V PRAZE

Příspěvek od Rendis »

Ne všichni toužíme jezdit na Vaše srazy.Nápad máte dobrý...všechna čest,ale po Praze je už teď tolik klubů a troufám si říci,že nefunguje pořádně žádný.Ti starší už mají i jiné starosti a mladší ročníky na to kašlou.To je prostě realita.Nic ve zlém.Toť můj názor.
BMW e34/M5 4.0 V8
BMW e34/M5 3.6
BMW e34 2.5i 24v vanos
2x dopr.prostředek: 1.3 MPi;
ex BMW e36 1.8i R.I.P

Uživatelský avatar
gucci
Příspěvky: 11
Registrován: 10 črc 2008 15:55
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gucci »

To s tebou souhlasím, ale proč nejít do klubu, který tu Prahu a okolí sjednotí. Pak to teprve fungovat bude. To je zase můj názor a pokud nám členi přibívají tak to asi fungovat bude. Máme nějaký plán, program a to je to co vede ten klub dopředu a né do zániku.
Škoda Octavia 1,8i 20V Turbo 183PS

Uživatelský avatar
homer01
Moderátor
Příspěvky: 2628
Registrován: 16 dub 2006 17:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od homer01 »

gucci píše:To s tebou souhlasím, ale proč nejít do klubu, který tu Prahu a okolí sjednotí. Pak to teprve fungovat bude. To je zase můj názor a pokud nám členi přibívají tak to asi fungovat bude. Máme nějaký plán, program a to je to co vede ten klub dopředu a né do zániku.
drzim Vam palce, ale takovejch tu bylo co chteli sjednotit lidi, ale pokud lidi budou zakladat dalsi a dalsi kluby tak to pude dost tezko. Ono ano muzete mit x clenu ale dle myho nazoru se vam to nikdy nepodari nejakym zpusobem sjednotit a navic cim vic lidi tim vic nazoru. Podle myho nazoru jde o pohodu a prijemnej pokec a myslim si ze s mega poctama to nejde moc dohromady. Jen muj nazor ale drzim palce at se vam to vydari

Uživatelský avatar
lefi
Příspěvky: 1784
Registrován: 16 črc 2006 21:40
Bydliště: PRAHA 6
Kontaktovat uživatele:

Re: PRVNÍ REGISTROVANÝ CLUB V PRAZE

Příspěvek od lefi »

homer01 : něco tohohle stylu jsem už psal taky,plně souhlasím...
ale je tady jeden pražskej klub kterej je pořád aktivní a pořád funguje :D

Uživatelský avatar
Lukash
Příspěvky: 794
Registrován: 21 úno 2006 21:25
Bydliště: Praha-Stodůlky a okr.Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukash »

no jafně,jsem rád že můžu být v klubu který je hlavně o lidech a ne o tom jaký má kdo auto nebo peníze.a jsem i velice rád že všichni fungujem jako tým a dobří kamarádi.není problém si vzájemně pomoct a vím že když někde (o vánocích :lol: )zůstanu z posraným autem tak stačí telefon a někdo s kluků pro mě přijede.asi to není všechno ale takhle si myslím že by měl fungovat každý klub ať s autama nebo něčím jiným.je tady hromada klubů kde je milion lidí a nikdo nikoho nezná až na pár vyjímek.ale to je úplná blbost viz.maniac tuning klub praha.to je typický příklad a takových klubů tady je mraky.

tak jsem se vyblil a komu se to nelíbí ať mi prdel políbí :lol:
Demence díky technice

http://www.mtteam.cz

Uživatelský avatar
homer01
Moderátor
Příspěvky: 2628
Registrován: 16 dub 2006 17:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od homer01 »

Lukash píše:no jafně,jsem rád že můžu být v klubu který je hlavně o lidech a ne o tom jaký má kdo auto nebo peníze.a jsem i velice rád že všichni fungujem jako tým a dobří kamarádi.není problém si vzájemně pomoct a vím že když někde (o vánocích :lol: )zůstanu z posraným autem tak stačí telefon a někdo s kluků pro mě přijede.asi to není všechno ale takhle si myslím že by měl fungovat každý klub ať s autama nebo něčím jiným.je tady hromada klubů kde je milion lidí a nikdo nikoho nezná až na pár vyjímek.ale to je úplná blbost viz.maniac tuning klub praha.to je typický příklad a takových klubů tady je mraky.

tak jsem se vyblil a komu se to nelíbí ať mi prdel políbí :lol:
8)

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zemi »

Tuner. Co takhle bejt prvni v upaleni nejakyho tuzera na "sraze"? To je myslim dobrej napad. Bude se o tom vsude psat. :lol:

Obrázek
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Uživatelský avatar
biohazard
Příspěvky: 4697
Registrován: 15 dub 2007 23:20
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od biohazard »

:?

thomaswilliams
Příspěvky: 1629
Registrován: 22 pro 2005 16:23
Bydliště: rio
Kontaktovat uživatele:

Re: PRVNÍ REGISTROVANÝ CLUB V PRAZE

Příspěvek od thomaswilliams »

no tak eště bych sem něco napsal já...Pražskej klub je dobrá volbva...ale řekl bych že je potřeba aby jste do svých řad dostali lidi co nikde asi začleněný nejsou aby se mohli začlenit k vám tzn..asi ty mladší protože my starší ročník...už něco máme a myslím že kluci od maliňáků už do ničeho dalšího nepujdou....znám jich většinu a drží při sobě jako lepidlo...což je úplně bomba...však taky jsou to spřátelenej klubík nám...
táhnout klub jako takovej je pro mě poměrně náročná věc na čas... nebo spíš to chce někoho koho baví u toho PC sedět a flákat tam články a fotky a všechny ty věci aby ta stránka nebyla poloprázdná a fádní o což se také snažíme....ale všichni jsme někde zaměstnaní a klub je koníček a odreagování.. pro pár lidí řekněme tak max. 50...ale né magalomanské akce to raději ať proběhnou setkání spřátelených klubů soutěže a podobné ty věci....ale je potřeba fungovat každej klub samostatně ale mohl by se vytvořit nějakej společnej den třeba 4 do roka....častěji ale né....je plno věcí které se v Praze daj dělat jenom to zorganizovat a mrsknout na vědomí...ale zase na druhou stranu je potřeba nevtíravě..aby to kluci viz lukash a podobně hned nezavrhli veřejně....hotovo ...ave malí tuneři...

Uživatelský avatar
Lukash
Příspěvky: 794
Registrován: 21 úno 2006 21:25
Bydliště: Praha-Stodůlky a okr.Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukash »

nemyslím to ve zlém,ale já tohle zavrhovat vždycky budu.a důvody jsem už řekl
Demence díky technice

http://www.mtteam.cz

Uživatelský avatar
AlesShi
Příspěvky: 1647
Registrován: 03 led 2006 22:36
Bydliště: praha

Příspěvek od AlesShi »

a to ste jako rychly sipy?
máš plnou tašku jó máš?

Uživatelský avatar
Pepezx
Příspěvky: 1107
Registrován: 22 led 2006 20:13
Bydliště: Vidlákov za Prahou Hodnost: Pokustón
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepezx »

jiste ... Lukash je zeleňáček :lol:
podpis odstraněn adminem. Ivan

AdieuD
Příspěvky: 2531
Registrován: 27 črc 2006 16:26
Bydliště: V krabicce od T16
Kontaktovat uživatele:

Re: PRVNÍ REGISTROVANÝ CLUB V PRAZE

Příspěvek od AdieuD »

Co znamena registrovany klub? Jako ze je nekde vedeny? Nebo se znej stane OS?

Idea je to nadherna, ale prakticky temer neproveditelne.
I'm a bitch, I'm a lover
I'm a child, I'm a mother
I'm a sinner, I'm a saint
I do not feel ashamed
I'm your hell, I'm your dream
I'm nothing in between

Uživatelský avatar
Johnik
Příspěvky: 771
Registrován: 16 srp 2006 20:01
Bydliště: Zas a znovu v Práglu

Re: PRVNÍ REGISTROVANÝ CLUB V PRAZE

Příspěvek od Johnik »

AdieuD píše:Co znamena registrovany klub? Jako ze je nekde vedeny? Nebo se znej stane OS?

Idea je to nadherna, ale prakticky temer neproveditelne.
Zavedené poplatky na členech, pitomci ve vedení (dost možná samozvolení), větší cenzura atd..

Pokud se pletu tak to jsem napište. Na puma klubu to chtěj zavédst taky. Když jsem se zeptal k čemu je to dobrý tak mi bylo odpověděno, že GirlsTuning jsou taky. Darjo vy ste registrovaný klub? Je to k něčemu dobrý?

Druhej 4. pumackej sraz byl oficiální a taky jsem nepochopil k čemu to bylo dobrý. Když tam byla bouračka tak poliši o sraze nic nevěděli (neni to divný, když to byla oficiální akce). Každopádně na předešlejch neoficiální srazech klubu jsem se bavil, tady ne. K čemu je dobrý, když akce je oficiální?

Mohl by to někdo vysvětlit třeba tady? (To k čemu je to dobrý?) Aspoň budu chytřejší.
http://pumatrip.webnode.cz/
http://janhavlat.rajce.idnes.cz - Fotogalerie z motoristických akcí
http://www.youtube.com/user/janhavlat - Videogalerie z motoristických akcí

Uživatelský avatar
biohazard
Příspěvky: 4697
Registrován: 15 dub 2007 23:20
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od biohazard »

ted me jako jedina vyhoda registrovanyho klubu napada mozna tak registrovanej nazev,znacka,logo :lol:

Uživatelský avatar
Pepezx
Příspěvky: 1107
Registrován: 22 led 2006 20:13
Bydliště: Vidlákov za Prahou Hodnost: Pokustón
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepezx »

biohazard píše:ted me jako jedina vyhoda registrovanyho klubu napada mozna tak registrovanej nazev,znacka,logo :lol:
a zapomels na partnerstvi :lol:
podpis odstraněn adminem. Ivan

Uživatelský avatar
biohazard
Příspěvky: 4697
Registrován: 15 dub 2007 23:20
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od biohazard »

to je přece vůl ten kluk :smich:

Uživatelský avatar
Komár 1981
Příspěvky: 1444
Registrován: 02 bře 2004 15:35
Bydliště: Praha - Čakovice
Kontaktovat uživatele:

Re: PRVNÍ REGISTROVANÝ CLUB V PRAZE

Příspěvek od Komár 1981 »

kua sem se toho bavo-japonce lek....

:: STSC :: Styling & Tuning Scene Czakowitze ::
::Stránky Komára 1981 o Škodě GarPid ZDE!
::

Obrázek

YANEK
Moderátor
Příspěvky: 4134
Registrován: 12 úno 2004 21:09
Bydliště: Mindžapůr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK »

gucci píše:
Lukash píše:pro mě jo :lol:
Hoši já jsem zjistil, že tady na tomto fóru je asi jen primitiv a tudíž já od tut mizim. Když někdo nepochopí kdy a kde je sraz lidí z Prahy, tak tu asi nemáte co dělat a vymýšlíte jen urážlivý připomínky. Chtěl bych vidět vás při organizaci srazů. Vy jste spíše ti co na něj akorát přijedou, když jim to někdo podstrčí pod nos. Doufám, že jsem se spletl. Stejně už je po srazu, takže už to nebudu rozebírat. Máte ale možnost zůčastnit se dalších srazů a vyhrát nějakou z cen a pohárů. Každý je vítán. Více info na našich stránkách.

www.praha-tuning.cz
:nono: no asi si se splet rozhodně už máme pár zorganizovanejch srázků za sebou ale doba je jiná už mi neni 20 a stačí mi sejít se s lidma se kterejma se znám a nemám potřebu bláznit na letišti atd. mimochodem ted zrovna něco plánujem tak pak uvidíš výsledek :wink: opravdu nepatříme mezi ty kterejm musíš něco strkat pod nos :?:
:silly:Obrázek
www.astra-g.cz BAD TOYS FOR FAT BOYS
www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
www.autovit.cz Servis vozidel opel

-BOSS-
Příspěvky: 128
Registrován: 11 črc 2008 08:36
Bydliště: PRAHA 10 - Zahradní Město
Kontaktovat uživatele:

Re: PRVNÍ REGISTROVANÝ CLUB V PRAZE

Příspěvek od -BOSS- »

Johnik píše:
AdieuD píše:Co znamena registrovany klub? Jako ze je nekde vedeny? Nebo se znej stane OS?

Idea je to nadherna, ale prakticky temer neproveditelne.
Zavedené poplatky na členech, pitomci ve vedení (dost možná samozvolení), větší cenzura atd..

Pokud se pletu tak to jsem napište. Na puma klubu to chtěj zavédst taky. Když jsem se zeptal k čemu je to dobrý tak mi bylo odpověděno, že GirlsTuning jsou taky. Darjo vy ste registrovaný klub? Je to k něčemu dobrý?

Druhej 4. pumackej sraz byl oficiální a taky jsem nepochopil k čemu to bylo dobrý. Když tam byla bouračka tak poliši o sraze nic nevěděli (neni to divný, když to byla oficiální akce). Každopádně na předešlejch neoficiální srazech klubu jsem se bavil, tady ne. K čemu je dobrý, když akce je oficiální?

Mohl by to někdo vysvětlit třeba tady? (To k čemu je to dobrý?) Aspoň budu chytřejší.

Takže k těm výhodám registrovaných klubů. Největší výhodu poznáte při organizaci v jednání s partnery....ať už se jedná o sponzory, banky či magistrát města.....jakmile jste vedený na ministerstvu vnitra, jako organizace (jakákoliv), není v ničem problém, není problém uzavírat smlouvy se sponzory a podobně. Pakliže jste "klub", u kterého nemůžete žádným zbpůsobem doložit existenci, nebude s vámi nikdo jednat v našem právním státě.
....motor začíná u 6-ti válců....

Uživatelský avatar
lefi
Příspěvky: 1784
Registrován: 16 črc 2006 21:40
Bydliště: PRAHA 6
Kontaktovat uživatele:

Re: PRVNÍ REGISTROVANÝ CLUB V PRAZE

Příspěvek od lefi »

Konečně vysvětlení...hezky,stručně,výstižně.

Odpovědět

Zpět na „Praha“