SUPRA v Plzni a okolí..

Tuningová scéna v Plzni a okolí
Odpovědět
Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

SUPRA v Plzni a okolí..

Příspěvek od Idaho »

Najde se v Plzni nebo okolí nějakej suprista???
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Slavisimo
Příspěvky: 863
Registrován: 07 srp 2004 18:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavisimo »

prijed do prahy a tady znam supristu :)
Diesel power :)

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

ty jí máš docela bych se přijel podívat mam dvokilo to je podobný jenom motor je poloviční :)

Uživatelský avatar
Skury
Příspěvky: 837
Registrován: 22 kvě 2004 15:45
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skury »

Hmm, v Plzni snad Supru nikdo nikdy neviděl. :( Ale je to škoda. Rád bych se na nějakou podíval. 8)

Uživatelský avatar
eSafa
Příspěvky: 64
Registrován: 10 dub 2005 08:17
Bydliště: Pardubice

Re: SUPRA v Plzni a okolí..

Příspěvek od eSafa »

Idaho píše:Najde se v Plzni nebo okolí nějakej suprista???
Mrkni na www.toyotaklub.cz tam se určitě někdo se suprou najde...

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

To slavisimo - ja také :o)

to anonym.. tzed je motor venku, ale jestli se chceš stavit, klidně se ozvi
( packall@centrum.cz )
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Skury nedávno jsme jednu viděl u nádraží - vínová metla a plzenská RZ ( stara verze rz tuším PMU ).

Jinak uvítal byh něja\ké kontakty na lidičky s esportovnewji založenými kárkami ( 200SX, prelude, eclipse, GT3000 apod ) na společne vejlety srázky a kravení se na letišti :)
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Skury
Příspěvky: 837
Registrován: 22 kvě 2004 15:45
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skury »

Idaho píše:Skury nedávno jsme jednu viděl u nádraží - vínová metla a plzenská RZ ( stara verze rz tuším PMU ).

Jinak uvítal byh něja\ké kontakty na lidičky s esportovnewji založenými kárkami ( 200SX, prelude, eclipse, GT3000 apod ) na společne vejlety srázky a kravení se na letišti :)
Hmm, tak tos mě dostal. Fakt vůbec o žádný nevim a přitom Supry nejsou zrovna auta k přehlížení. ;) Budu muset koukat líp kolem sebe. :) Jinak kámoš (Ozzy) má červenou CRXu, jezdí s ní i sprintíky, tak někdy přijeď v pátek do Plzně k Normě a můžete podiskutovat. :)
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun + VW Golf III Variant

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Skury rád se stavím,a le upřímně z těch srázku u Normy jsem byl dost ročarovanej.. Byl sjem tam dvakrát s CD7 ( Acco Coupe 2.2 zelená metla ) a jednou s rapidem ( modrej s chromovanejma kolama ) a vždy jsme se snažil k srazu nějak připjit, vždy na mne koukali jak na vyvrhela.. no netvářili se moc přívětivě, do řeči jim nebylo , tak sjme si prohlídl auta a zase odjel-- prostě cítil jsem se nezván..

S jednou červenou CRX jsme jednou jel po klatovské velde sebe, navzájem jsme se hecovali, a dobře zasmáli, nakonec jsme jelikaždej jinam ( červená crx, bez vnějších doplňků )..
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Skury
Příspěvky: 837
Registrován: 22 kvě 2004 15:45
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skury »

Idaho píše:Skury rád se stavím,a le upřímně z těch srázku u Normy jsem byl dost ročarovanej.. Byl sjem tam dvakrát s CD7 ( Acco Coupe 2.2 zelená metla ) a jednou s rapidem ( modrej s chromovanejma kolama ) a vždy jsme se snažil k srazu nějak připjit, vždy na mne koukali jak na vyvrhela.. no netvářili se moc přívětivě, do řeči jim nebylo , tak sjme si prohlídl auta a zase odjel-- prostě cítil jsem se nezván..

S jednou červenou CRX jsme jednou jel po klatovské velde sebe, navzájem jsme se hecovali, a dobře zasmáli, nakonec jsme jelikaždej jinam ( červená crx, bez vnějších doplňků )..
Noo, ono máš v zásadě pravdu. Je to tam takový, že když přijede někdo novej, tak se mu obhlídne auto. Když je pěkný nebo zajímavý, tak se někdo zeptá na nějaký věci. Ale jinak je to celý dost anonymní. Já tam taky jedu vždycky pokecat s kámošema a místama už musí něco bejt, abych si prohlíd všechny auta, co tam jsou. Ale když bys někdy jel, tak dej vědět a můžem hodit řeč naživo. :)
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun + VW Golf III Variant

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

OK - jinak k té supře v plzni, je tam a dokonce je v současné době na prodej - viz supraklub.cz - jsem s majitelem v kontaktu, takže pokud byste o někom věděli klidně ho směrujte na mne - je to fakt peknej kousek, turbínka
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Gajda
Příspěvky: 1061
Registrován: 05 dub 2005 15:54
Bydliště: Špaňelská riviéra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gajda »

no co je okolí Plzně já znám hned dva lidi co mají supru. Jeden bydlí kousek od K. Varů a má MKIII (nic má tady Supra66) a pak druhýho ten je z Liberce a ten má MKIV (nic má Leon 4x4) a ten jí má hodně našláplou. Ale je teda až z Liberce :wink:

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

no právě Gajdo, lidí se suprou po celé ČR znám dost, ale přes den jsem vp lzni tak hledám tady.. to víš, do liberce jen tak na chvilkovej pokec nepojedu :o)
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
leon4x4
Příspěvky: 1389
Registrován: 24 dub 2004 22:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od leon4x4 »

Gajda píše:no co je okolí Plzně já znám hned dva lidi co mají supru. Jeden bydlí kousek od K. Varů a má MKIII (nic má tady Supra66) a pak druhýho ten je z Liberce a ten má MKIV (nic má Leon 4x4) a ten jí má hodně našláplou. Ale je teda až z Liberce :wink:
Zapomínáš na ředitele Štěpánka, ten má Supru taky :lol:

JInak už se ti to krátí co :?:
Tvorba elektroinstalací závodních vozů
Instalace programovatelných ECU
Ladění sériových ECU Mistubishi Lancer EVO a Subaru Imprezza WRX a STi
http://www.advracing.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://shop.ecumaster.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
LadyCroft
Příspěvky: 273
Registrován: 22 pro 2004 17:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: SUPRA v Plzni a okolí..

Příspěvek od LadyCroft »

asi jsem zase opět moc rychlá (s ročním skluzem :D), ale abych se vyjadřila k té normě-já ta, zezačátku taky jezdila jen tak a auto parkovala hooodně daleko, ale i tak na mě lidi koukali jako na exota. Pak mě kluk mojí dobré kamarádky seznámil s pár lidma a po půl roce jsem se znala s většinou lidí od Normy :)

abys nováček zapadl nebo se seznámil tak podle mě za á-napřed se seznámí na foru a pak se k lidem přihlásí, za bééé má hooodně velké sebevědomí a sám k lidem příjde, a za cééé-musí mít u normy pár známých co mu rozšíří kontakty

toť můj pohled :)
HONDA CIVIC 4.GEN 1991 - PRODÁM PAPÍRY,JAKÉKOLIV ND ...
nová kára-peugeot 206 :)

Uživatelský avatar
LadyCroft
Příspěvky: 273
Registrován: 22 pro 2004 17:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: SUPRA v Plzni a okolí..

Příspěvek od LadyCroft »

Supru jsem zahlédla několikrát, ale jedna měla pražskou SPZku a ostatní jsem viděla poprvé a nejspíš už naposledy, takže taky o nikom konkrétním nevím :-/
HONDA CIVIC 4.GEN 1991 - PRODÁM PAPÍRY,JAKÉKOLIV ND ...
nová kára-peugeot 206 :)

Odpovědět

Zpět na „Plzeň“