Poslední návštěva: 21 srp 2019 02:00 Právě je 21 srp 2019 02:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

[ Příspěvků: 138 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 14 říj 2008 08:14 

Noo není to špatný, ještě bych pořešil nějaký jinačí kolesa, nebo jestli todle jsou nějaký origo z nějaký edice, to já nevím.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 říj 2008 06:46 

Tak pánové Mr_xx @ Mikau.
Sice se to netýká aut, ale týká se to HK a jelikož tu jste oba tak to sem dám. Člověk jednou vytáhne paty z baráku a nejede autem a co nepotká kousek od baráku když se vleče po chodníku :D

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 říj 2008 15:07 

On mě podepsal. Ja stím nemám nic společného :?:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 říj 2008 15:23 

ty kola jsou originály VW GTI 3 edition 1995......prej :lol:

Naposledy upravil Mikau. dne 22 říj 2008 19:49, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 říj 2008 21:27 

Mikau. píše:
já to nechápu :lol: ty kola jsou originály VW GTI 3 edition 1995......prej :lol:

ale ted se vyjadři k tomu napisu... :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 říj 2008 19:51 

nooo.... zevl prostě :smich: rači jezdi autem at toho nenajdeš víc :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 říj 2008 16:41 

Mr_xx píše:
Já jsem to Michalovi navrhnul asi nějak takhle... :)

[img][img]http://img518.imageshack.us/img518/9176/golfkju0varq2.jpg[/img]
Obrázek[/img]

kůže na kapotě, zavařené blinkry a přední čira světa s blinkry.... Jemu se to nelibi, co vaše nazory nato ? :-D
:lol:

me se osobne ta kuze na aute vubec nelibi a cerny plasty na aute taky nic moc.. celolak vypada lip:-) :?:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 říj 2008 11:33 

no já nevím co se ti na tom nelíbí ty plasty jsou v serii a ta kuže je na učel ale taky i trochu na vzhled pač golf má zahlou kapotu tak tam lítaj šutry a obíjí to lak :?

PříspěvekNapsal: 03 lis 2008 23:00 

TOMIK__007 píše:
Mr_xx: Tož to je focené u mě před barákem ... Malšovice,směr lesní hřbitov

Zdravim,,moc dobře znám tvoje auto, bydlim hned naproti tobě v baraku a každý den slintám nad tvym skovostem je fakt hodně povedený,,,kéž by se mi to povedlo s mim Puntem :) :D

PříspěvekNapsal: 04 lis 2008 09:32 

Brozik: Fáákt jo? no teď už bude tak trochu zazimované(u klempíře,lakýry,čalouníka atd...) tak tolik vidět nebude, spíš až na jaře s novýma úpravičkama. Je fakt že teď jsem ho měl možná tak měsíc dnes a denně u baráku, páč jsem si ho chtěl užít,muziky atd, než to odstavím a vyjedu tak v březnu. ... máš fotku auta, ať vím kdo jsi? Tamta fotka byla focená před bývalým bydlištěm, teď bydlím o kousek dál.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 lis 2008 09:54 

ahoj,tak teda přihazuju fota mího auta :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 lis 2008 10:01 

A ještě taky můj bráška a taky Vts :drivers:

PříspěvekNapsal: 04 lis 2008 17:48 

TOMIK__007 píše:
Brozik: Fáákt jo? no teď už bude tak trochu zazimované(u klempíře,lakýry,čalouníka atd...) tak tolik vidět nebude, spíš až na jaře s novýma úpravičkama. Je fakt že teď jsem ho měl možná tak měsíc dnes a denně u baráku, páč jsem si ho chtěl užít,muziky atd, než to odstavím a vyjedu tak v březnu. ... máš fotku auta, ať vím kdo jsi? Tamta fotka byla focená před bývalým bydlištěm, teď bydlím o kousek dál.

Jasný klasika se zazimováním, taky plánuji na zimu nějaký přestavby, to auto mám teprve rok a tak nějak postupně plánuji co budu dělat, zatim tam mám nový rádio a pár doplnků, ted v nejblizší době, možná do konce tohoto týdne, tam budu dávat sportovní filtr a nejspíš budu kupovat nový přední světla. Jinak já vim, že jsi bydlel jinde jsem každé ráno chodil kolem na bus, ted bydlíš přímo naproti mých oken přes silnici, fotku nemám, ale určitě jsme se už potkali mám bílého Fiata Punto, bydlim s rodiči hned vedle. Jinak jsem se chtěl optat ty jezdíš i stříbrnou Octavkou Combikem že jo?? Taková lehce upravena, výfuk, zadní zamračení, okna kouřový,,že jo? :)

PříspěvekNapsal: 04 lis 2008 19:08 

Brozik píše:
TOMIK__007 píše:

Jasný klasika se zazimováním, taky plánuji na zimu nějaký přestavby, to auto mám teprve rok a tak nějak postupně plánuji co budu dělat, zatim tam mám nový rádio a pár doplnků, ted v nejblizší době, možná do konce tohoto týdne, tam budu dávat sportovní filtr a nejspíš budu kupovat nový přední světla. Jinak já vim, že jsi bydlel jinde jsem každé ráno chodil kolem na bus, ted bydlíš přímo naproti mých oken přes silnici, fotku nemám, ale určitě jsme se už potkali mám bílého Fiata Punto, bydlim s rodiči hned vedle. Jinak jsem se chtěl optat ty jezdíš i stříbrnou Octavkou Combikem že jo?? Taková lehce upravena, výfuk, zadní zamračení, okna kouřový,,že jo? :)

Jo jo jasný nejspíš vím kdo jsi, to je náhoda se takhle potkat na fóru a bydlet naproti sobě :D No to já dělal nejdřív trochu exterier + audio a loni v zimě jsem dal podvozek,kola,světla atd, ale nedá se s tím jezdit denně, u baráku se nedostanu přes ten hups na invalidní fleky, je moc vysokej no. A letos se zaměřím na audio,interier víc, najednou to nejde. Ne ne octavka není moje, to je Hynka, ještě jeden vozejčkář ze sídliště. Já mám ještě toho vínovýho starýho passata sedana co stojí před vašema garážema. Dvě upravený auta bych nechtěl, stačí jedno na provokace a druhý do práce a na nákupy a hlavně na zimu :wink:

PříspěvekNapsal: 04 lis 2008 23:06 

TOMIK__007 píše:
Brozik píše:
TOMIK__007 píše:

Jo jo jasný nejspíš vím kdo jsi, to je náhoda se takhle potkat na fóru a bydlet naproti sobě :D No to já dělal nejdřív trochu exterier + audio a loni v zimě jsem dal podvozek,kola,světla atd, ale nedá se s tím jezdit denně, u baráku se nedostanu přes ten hups na invalidní fleky, je moc vysokej no. A letos se zaměřím na audio,interier víc, najednou to nejde. Ne ne octavka není moje, to je Hynka, ještě jeden vozejčkář ze sídliště. Já mám ještě toho vínovýho starýho passata sedana co stojí před vašema garážema. Dvě upravený auta bych nechtěl, stačí jedno na provokace a druhý do práce a na nákupy a hlavně na zimu :wink:

Jo takhle jasný,,jj to auto co stoji u nas u garazi moc dobre znam,,občas vidim jak tam vystupuješ. Ty jo tvoje facko je fakt uzasny,,moc se mi libi a nejenom mě, ale treba i memu mladsimu bratrovi který ho obdivuje stejně jako já, a jakou tam máš hifi aparaturu?? Máš zástavbu v kufru? A co motor, je seriový nebo jsou tam nějaký doplnky a úpravy? :D

PříspěvekNapsal: 05 lis 2008 07:54 

Jo takhle jasný,,jj to auto co stoji u nas u garazi moc dobre znam,,občas vidim jak tam vystupuješ. Ty jo tvoje facko je fakt uzasny,,moc se mi libi a nejenom mě, ale treba i memu mladsimu bratrovi který ho obdivuje stejně jako já, a jakou tam máš hifi aparaturu?? Máš zástavbu v kufru? A co motor, je seriový nebo jsou tam nějaký doplnky a úpravy? :D[/quote]

Jj, jinak to nešlo než pořídit ještě jedno auto, protože s fávem nejde jezdit denně, převodovku a vanu mám cca 4,5cm od země tak občas někde zustanu v kolejích na křižovatkách atd.. :D To potěší, když se někomu líbí nebo to pochválí, to usilí, čas a hlavně prachy v tom. Zástavbu jsem měl jen v kufru, tu jsem přenechal přítelkyni do jejího fáva, které teď trochu budem předělávat a já mám teď rozpracovanou vestavbu místo kufru a zadních sedaček. Ale už je vyndaná, pujde k čalouníkovi a auto ke klempířovi tak aby se to tam nepletlo.Motor je upravenej, ale už má cca 460tis KM, takže už to není tak svižný, ale těch 170 se z toho dá vytáhnout, na motor se chystám taky v zimě, pokud seženu nějakej dobrej kousek, jinak bude třeba až během sezony.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 lis 2008 08:04 

Vím že to tu je spíš o aktuálních fotkách a změnách na autě, ale já si dovolím pár foteček, takový přehled od začátku kdy jsem se do fáva pustil, až do součastnosti, tj. rok 2002 - 2008

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 lis 2008 08:04 

r.2004

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 lis 2008 08:05 

r.2005

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 lis 2008 08:06 

r.2006

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 lis 2008 08:06 

r.2007

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 lis 2008 08:08 

r.2008 no.1 - a tady přišel na řadu konečně stavitelnej podvozek HP -70mm/-60mm, kola RSL 8x14", a čirá optika s Bi-xenonama

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 lis 2008 08:09 

r. 2008 no.2 - tady jen drobná změna během sezony, kožba na kapotu a novej přední nárazník

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 lis 2008 08:24 

Ty jo tak to je velmi pěkný vývoj :) fakt super, ta poslední přestavba je úplně nejlepší jen takový malý dotaz kde to všechno přestavuješ? Si nějak nepamatuju že bych tě viděl u baraků nebo u garaže něco dělat, podle fotek asi jezdíš někam jinam ne? Jinak jsi si všechno dělal sám nebo ti někdo s tim pomáhal? Jsem nedavno pročítal nějaký starší čísla TM a našel jsem tak rozhovor s Maxi Pervers a říkal právě o tobě :D doufám, že svoje auto dovedu taky k takovému úsěchu jako ty, plány by byli už jenom začít. Jo nevíš náhodou jak to je s policajtama když bych si chtěl dát do parkovaček modrý diody jestli nějak hodně zastavujou a davaj body? Nevíš? Zrovna tenhle týden budu asi dávat sportovní filtr, tak jsem zvědavý jestli to toho mýho Puntu trochu odpíchne a udělá nějakou tu akustiku, ještě by to chtělo nový svody a výfuk, zatim mám jen koncovku :D Jinak fakt super auto moc moc hustý 8)

PříspěvekNapsal: 05 lis 2008 14:23 

Je to jen takový rychlý přehled, jinak mám o Fávu 1,3GB fotek v počítači, z vyvařování, z vytváření nárazníků, audia atd.. No dost se toho dělá po kámoších a známých .. takže audio u kámoše, klempířina u známého atd.. ale u garáže taky něco tvoříme, ale garáž mám v jiné části HK, né tady. Sám bych všechno rozhodně nezvládl, ale z 99% se všechno dělá s kámošema a známýma, auto v rukách neměla žádná tuningová firma, jako že by to postavili na zakázku,to bych ani nechtěl. No ještě dovést auto k dokonalosti a nafocení do časopisu a budu spokojen :D Medrý diody nedávej, bude to akorát provokace a zbytečný k stavění od policajtů, já mám bílé a je klídek. No pokud budeš dávat sport filtr co je mimo filtr box, takovej ten useklej kužel, tak hlavně nezapomeň na přívod studeného vzduchu. He akustika, to já se teď s Fávem naučil hezky střílet a trošku nám lítá plamínek z koncovky :D

PříspěvekNapsal: 05 lis 2008 22:34 

TOMIK__007 píše:
Je to jen takový rychlý přehled, jinak mám o Fávu 1,3GB fotek v počítači, z vyvařování, z vytváření nárazníků, audia atd.. No dost se toho dělá po kámoších a známých .. takže audio u kámoše, klempířina u známého atd.. ale u garáže taky něco tvoříme, ale garáž mám v jiné části HK, né tady. Sám bych všechno rozhodně nezvládl, ale z 99% se všechno dělá s kámošema a známýma, auto v rukách neměla žádná tuningová firma, jako že by to postavili na zakázku,to bych ani nechtěl. No ještě dovést auto k dokonalosti a nafocení do časopisu a budu spokojen :D Medrý diody nedávej, bude to akorát provokace a zbytečný k stavění od policajtů, já mám bílé a je klídek. No pokud budeš dávat sport filtr co je mimo filtr box, takovej ten useklej kužel, tak hlavně nezapomeň na přívod studeného vzduchu. He akustika, to já se teď s Fávem naučil hezky střílet a trošku nám lítá plamínek z koncovky :D

Héj Tome, ty jsi blázen :lol: :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 lis 2008 23:26 

To je jasný na zakázku bych si auto rozhodně neudělal, mě taky vlastně tak trochu už ted pomahaji kamosi třeba s radiem nebo mi pomohli navařit koncovku jinak se snažim dělat sám teda spíš budu, doufám že vyjde ten filtr. Jasny přívod vzduchu bude zajištěn a díky za radu s těma diodama,,jsou ty bílý taky trochu vidět,,jestli dělají na těch světlech nějaký efekt nebo tam mám nechat ty seriový. Jinak myslíš že by jsi mi dal tvoje icq, pokud máš, že bychom mohli někdy pokecat spíš tam je to přeci jenom o něco rychlejší na nějakou kratší diskuzi :D jo prosimtě jak se ti podařilo, aby z koncovky lital plamínek, o tom jsem už hodně četl a hodně lidi se o to snažilo ale nepodařilo. :( Je vidět že s tim autem umíš hotové zázraky :)

PříspěvekNapsal: 06 lis 2008 08:31 

Mr_xx píše:
TOMIK__007 píše:

Héj Tome, ty jsi blázen :lol: :D

Blázen? V čem, že mám tolika fotek o autě?Nebo že mě lítaj plamínky? A nebo v uplně něčem jiném? :D :idea:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 lis 2008 08:39 

Brozik píše:
To je jasný na zakázku bych si auto rozhodně neudělal, mě taky vlastně tak trochu už ted pomahaji kamosi třeba s radiem nebo mi pomohli navařit koncovku jinak se snažim dělat sám teda spíš budu, doufám že vyjde ten filtr. Jasny přívod vzduchu bude zajištěn a díky za radu s těma diodama,,jsou ty bílý taky trochu vidět,,jestli dělají na těch světlech nějaký efekt nebo tam mám nechat ty seriový. Jinak myslíš že by jsi mi dal tvoje icq, pokud máš, že bychom mohli někdy pokecat spíš tam je to přeci jenom o něco rychlejší na nějakou kratší diskuzi :D jo prosimtě jak se ti podařilo, aby z koncovky lital plamínek, o tom jsem už hodně četl a hodně lidi se o to snažilo ale nepodařilo. :( Je vidět že s tim autem umíš hotové zázraky :)

Podle mě je to lepší takhle auto dělat s kámošema, člověk zažije srandu, někdy nervy při skládání auta cca 8hodin před srazem atd.. :D Nedokázal bych odvézt auto do firmy, nakecat co chci, složit 300tis a přijít si pak pro hotové, tím bych se nemohl "chlubit". Bílé diody jsou vpohodě, si vem když máš třeba čirou optiku s čočkou a xenonama (jako já) tak když dáš normál parkovačku tak je nažloutlá a kazí to ten první dojem a design, bílé jsou vpohodě. No nevím jak to popsat s tím plamínkem, ono to i jakoby vystřelí, takže dobré i na plašení lidí, párkrát se už povedlo, u Grandu na přechodě atd... :D ... normálně protočíš motor na neutrál třeba do 4-5tis OT, vypneš zapalování během toho našlapeš plyn tak 2-3x a zapneš zapalování a bum :D, ale musí bejt motor ohřátej a jde mě to jen u fáva, u pasata ne, asi je znát laďák, akorát už mám ohořelej laminát na vnitřku nárazníku od těch lištiček co lítaj :D Zázraky no nevím, ale jednou se mě povedla hezká věc v zimě, viz foto :D Hold Malšák a jízda v noci na sněhu dělá své :D

Naposledy upravil TOMIK__007 dne 09 lis 2008 09:01, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 06 lis 2008 14:33 

Blázen v dobrym slova smyslu..... s těma plaminkama :o)

[ Příspěvků: 138 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina