Moje první audio...Fiat Uno

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 3475
Registrován: 07 lis 2006 04:03
Bydliště: Tschechisches Streichholzschächtelchen

Re: Moje první audio...Fiat Uno

Příspěvek od Sova »

vy ste tady strašná kasta :lol:

uno turbo z toho ale nedělej... :D

pokud mají tvoje upravy tvořit celek, tak design repráku se ti nehodí k designu una...
Cléon & Fonte

Uživatelský avatar
PreludeR
Příspěvky: 269
Registrován: 26 srp 2004 12:31
Bydliště: Praha

Re: Moje první audio...Fiat Uno

Příspěvek od PreludeR »

Musim doplnit svůj předchozí příspěvek..

Nechápu moc význam nějakejch větších audio zástaveb v autě. Kromě prezentací, soutěží a masírky je to pro mě zbytečnost, ale chápu že každý to vidí jinak..

Nicméně, ty bys z auta, který má ;podle tvých slov; potenciál sloužit dýl než je u Una běžný, chtěl vyrobit něco takovýho předpokládám: http://www.bestautophoto.com/imgs/10207 ... 6.jpg.html


Přitom hezký a udržovaný Uno je docela rarita a vzhledem k tomu, že ani zmínka nepadla o motoru, tak evidentně tohle moc neřešíš..

Ale k úpravám.. .. Jako první bych se zbavil tý koule TZ! Nevim co s tim chceš tahat? Možná druhou půlku z Una jako bar (vinný bar :) )
Zadní blatník komplet novej (je to skoro půlka auta, ale máš ho za 1900 + lak.)
Kola + Pneu
Vyndat chlupáče všechny z auta pryč! Nebo rovnou vyhodit celý zadní plato! Proč to tam ku*va vůbec je?
Vyměnit vzduch.filtr, olej komplet,brzdy (dvakrát se ujistit!), náplně, všechno posychrovat na 100% a můžeš bejt spokojenej..

Cestou pak můžeš z okna vyhazovat nesmysly jako otáčkoměr s tim šílenym eLkem, výškový repro! (To vůbec nechápu proč jsi takhle nasadil do toho A sloupku. Mohli bejt krásně dole na palubce, klidně na oboustrance a cajk..
Všechny záměrně viditelný rádoby-zesilovače nasraný nakřivo na tapec schovat - i s kabely! (tady se poprvé setkáš s faktem, že jsi něco dojebal a asi budeš muset splašit náhradu.)
Tu bednu z kufru úplně odstranit! Příště si dát trochu víc záležet a nepoužít zbytky starý skříně, ale překližku za 60kč/m2 a na ní jakejkoliv potah (doporučuju károvanej vzor v odstínech hnědý, z trenýrek mýho dědy.RIP) za 40kč/m..

Inspirace najdeš všude randál.
Fiat_Uno_Tuning_28929.jpg
Fiat_Uno_Tuning_28929.jpg (53.47 KiB) Zobrazeno 1298 x
Ať je to jak je to, hlavně jezdi opatrně!
Act:BMW e39 528iT

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje první audio...Fiat Uno

Příspěvek od All »

A až dáš do richtiku auto tak já ti pomůžu s audiem. U auta ale začni v každém případě.

Uživatelský avatar
Tiger.s
Příspěvky: 2575
Registrován: 17 lis 2005 11:44
Bydliště: Téměř Pilsen :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje první audio...Fiat Uno

Příspěvek od Tiger.s »

Každej nějak musí začít. Už vidím že každejch z místních profíků rejpalů byl hned mistr! :roll: Uvidí pár jinejch instalací a vnich jak uchytit repro vést kabely atd. Tak mu to nedá a předělá to.

I když teda raději našetři a dnes se dají koupit pěkný auta za pár šlupek . třebas mx-3 ,hyundai coupé, eclipse,prelude,celici, samo si neodpustím tigru :lol: ,saxa,pumy ,AR GTV a spousta dalších . Jsou to auta která když budeš hledat a koupíš v dobrém stavu ti budou ještě dlouho sloužit.Ne jako ty nové sráče stavěný na max 5-6let. :roll:
Držím palce.
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

nia
Příspěvky: 23
Registrován: 29 zář 2010 09:08

Re: Moje první audio...Fiat Uno

Příspěvek od nia »

ono auto na tom špatně není,jen na to nevypadá je po vyměně oleje,filtru,vzduch filtru,brzd.kapaliny,trubek od brzd,nový obložení a jak sem říkal na technický z toho byli nadšení, ono kdyby mělo pořádnej lak tak by to vipadalo jinak a ty chlupatý věci pudou pryč ani mě se to už nák nezamlouvá

nia
Příspěvky: 23
Registrován: 29 zář 2010 09:08

Re: Moje první audio...Fiat Uno

Příspěvek od nia »

tak doufám že tohle bude lepší
Přílohy
Obraz150.jpg
Obraz150.jpg (108.98 KiB) Zobrazeno 1176 x
Obraz151.jpg
Obraz151.jpg (123.07 KiB) Zobrazeno 1176 x
Obraz159.jpg
Obraz159.jpg (106.97 KiB) Zobrazeno 1176 x

nia
Příspěvky: 23
Registrován: 29 zář 2010 09:08

Re: Moje první audio...Fiat Uno

Příspěvek od nia »

další
Přílohy
Obraz162.jpg
Obraz162.jpg (104.89 KiB) Zobrazeno 1176 x
Obraz164.jpg
Obraz164.jpg (119.83 KiB) Zobrazeno 1176 x
Obraz166.jpg
Obraz166.jpg (128.83 KiB) Zobrazeno 1176 x

bubak
Příspěvky: 17
Registrován: 19 říj 2011 21:01

Re: Moje první audio...Fiat Uno

Příspěvek od bubak »

Ten zes Vehicle je z Aukra? Mají ho tam za 999kč. Hraje to nebo nehraje?? Jak silný máš napájecí kabely na něho?

Uživatelský avatar
Corsica
Příspěvky: 332
Registrován: 01 dub 2012 17:58

Re: Moje první audio...Fiat Uno

Příspěvek od Corsica »

Docela mě udivuje ta logika projektu..Každý nějka začínal,když si vzpomenu na sebe,nafackoval byhc si :kladivo: Ale Ty používaš komponenty docela zajimavých a dražších značek (když opomenu radio),ale bastlíš to tam pate přes devate.Zkus začít od znova a pořádně 8) Nešij horkou jehlou a dej si čas
Dacia 1300 "75
Opel Corsa B fake GSI
Škoda Octavia 1.8 T 4X4
Škoda Octavia 2.0TDI RS

nia
Příspěvky: 23
Registrován: 29 zář 2010 09:08

Re: Moje první audio...Fiat Uno

Příspěvek od nia »

já ten vehicle koupil za 600 novej :D nato jaká je to nejspíš šitka tak hraje dobře utáhnul i ten subáč :D sice to nebylo moc kvalitní ale rozhejbal ho pořádně a na ty koaxi stačí uplně v pohoděkabel je tak 4MM pruměr

nia
Příspěvky: 23
Registrován: 29 zář 2010 09:08

Re: Moje první audio...Fiat Uno

Příspěvek od nia »

Corsica píše:Docela mě udivuje ta logika projektu..Každý nějka začínal,když si vzpomenu na sebe,nafackoval byhc si :kladivo: Ale Ty používaš komponenty docela zajimavých a dražších značek (když opomenu radio),ale bastlíš to tam pate přes devate.Zkus začít od znova a pořádně 8) Nešij horkou jehlou a dej si čas
co tím přesně myslíš?

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“