Vyhýbka

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

Odpovědět
čaděj
Příspěvky: 2
Registrován: 10 říj 2012 18:35

Vyhýbka

Příspěvek od čaděj »

Zdravím, chtěl bych si mojí reprosoustavu 2.0 rozšířit na 2.1 jenže zesilovač mám jen 2pásmový od NAD s maxvýkonem 180W a nastavitelnou impedancí 4 nebo 8 ohmu. Proto se chci zeptat, jestli existují nějaké subwoofer vyhýbky, které se připojí mezi zesilovač a subwoofer. V audiu jsem docela laik, tak se raději ptám, než abych si odpálil adio soustavu. :? Dík za odpovědi. :rock:

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhýbka

Příspěvek od All »

Zřejmě jde o domácí systém, není liž pravda? Tady jsi v sekci autohifi což ovšem nevadí. Napiš který NAD máš a jaké bedny.

čaděj
Příspěvky: 2
Registrován: 10 říj 2012 18:35

Re: Vyhýbka

Příspěvek od čaděj »

Ano, jedná se o domácí systém, ale myslím, že se od autohifi neliší zase nějak moc. Zesilovač mám od firmy NAD-model 302 Stereo integrated amplifier (2pásma; 160W; nastavitelná impedance 4/8 ohm) Bedny teprve hodlám pořizovat, chtěl bych se stejným výkonem jako zesilovač (160W).

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhýbka

Příspěvek od All »

Výhybka ti nebude k ničemu. Kup si aktivní subwoofer. Vzadu na zesíku jsou cinch zdířky označené PRE OUT. Z nich přivedeš signál do subwooferu. Napájení má aktiv vlastní.

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“